OFF topik

30 feliratkozó

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Lakossági devizaszámlák tekintetében kinek milyen tapasztalata van a honi bankjainkkal?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man
 hvg.hu/tudomany/20170918_iphonex_galaxys6_osszevetese


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 599 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
valaki tud az Universiade-hoz streamet ?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ilyenkor napközben gyalogos forgalom elől le van zárva a Lánchíd?
Illetve, kocsival hol érdemes próbálkozni parkolással, hogy racionális távban legyen gyalog az Ízek utcája és valami tűzijáték spot?
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 337 — #NoStress
A zene topikot nem tudom megnyitni, ezért itt kérdezem:
23-án megy valaki Amon Amarth koncertre a Barba Negrába?

több mint 6 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Tudtok mondani pár jó helyet Pesten,szállásnak,ami elfogadható áron van és viszonylag normális körülmények vannak?Szombat estére kellene.

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
Nem vagyok nagy facebook-os, így kérlek segítsetek, egy kommentet sem látok 2 napja... semmilyen oldalon amit követek...
JC6
nem lehet, hogy nincsenek kommentek?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Találtam aliexpressről is, még a végén lehet onnan rendelek. Olvastam hogy ott nincs paypal hanem kártyás fizetés van. MasterCardom van gondolom elfogadja, meg tényleg jó értékelésű eladótól nézem a cuccot, szted? 8200 forint, picit drágább, persze nem az a 20k-s tétel de, nyugodt szívvel belevághatok? 😀 bevagyok fosva
Coolearie
én 7000 ft körül vásároltam a nike run roshe-omat teljesen ugyanúgy nézett ki mint tesóm 27ezres eredetije amit boltban vett, és az övé szétment, enyém meg még most is jó :d. Igaz én nem hordtam annyit mint ő.

Szóval szerintem nem kell parázni. Én mindig kártyával fizetek előre. Rengetegszer rendeltem (herremans meztől elkezdve real mezig, cipőt , eddig még sosem volt probléma)
eaglesmcnabb
Nem tudom aktuális-e még, de én folyamatos ebay használó/rendelő vagyok. Eddig teljesen korrekt volt minden. Ami nem, ott még vissza is utalták a pénzt. A paypal meg tök király ilyenre itt.
kristóf17
Megrendeltem már ebayről. 😊

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Találtam aliexpressről is, még a végén lehet onnan rendelek. Olvastam hogy ott nincs paypal hanem kártyás fizetés van. MasterCardom van gondolom elfogadja, meg tényleg jó értékelésű eladótól nézem a cuccot, szted? 8200 forint, picit drágább, persze nem az a 20k-s tétel de, nyugodt szívvel belevághatok? 😀 bevagyok fosva
Coolearie
én 7000 ft körül vásároltam a nike run roshe-omat teljesen ugyanúgy nézett ki mint tesóm 27ezres eredetije amit boltban vett, és az övé szétment, enyém meg még most is jó :d. Igaz én nem hordtam annyit mint ő.

Szóval szerintem nem kell parázni. Én mindig kártyával fizetek előre. Rengetegszer rendeltem (herremans meztől elkezdve real mezig, cipőt , eddig még sosem volt probléma)
eaglesmcnabb
Nem tudom aktuális-e még, de én folyamatos ebay használó/rendelő vagyok. Eddig teljesen korrekt volt minden. Ami nem, ott még vissza is utalták a pénzt. A paypal meg tök király ilyenre itt.
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Nem vagyok nagy facebook-os, így kérlek segítsetek, egy kommentet sem látok 2 napja... semmilyen oldalon amit követek...
JC6
Adj hálát, zárd be a gépet és felejtsd el!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Nem vagyok nagy facebook-os, így kérlek segítsetek, egy kommentet sem látok 2 napja... semmilyen oldalon amit követek...
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
Találtam aliexpressről is, még a végén lehet onnan rendelek. Olvastam hogy ott nincs paypal hanem kártyás fizetés van. MasterCardom van gondolom elfogadja, meg tényleg jó értékelésű eladótól nézem a cuccot, szted? 8200 forint, picit drágább, persze nem az a 20k-s tétel de, nyugodt szívvel belevághatok? 😀 bevagyok fosva
Coolearie
én 7000 ft körül vásároltam a nike run roshe-omat teljesen ugyanúgy nézett ki mint tesóm 27ezres eredetije amit boltban vett, és az övé szétment, enyém meg még most is jó :d. Igaz én nem hordtam annyit mint ő.

Szóval szerintem nem kell parázni. Én mindig kártyával fizetek előre. Rengetegszer rendeltem (herremans meztől elkezdve real mezig, cipőt , eddig még sosem volt probléma)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 827 — SB 50 Champion @ Grund
Érdemes webkártyát nyitni ilyesmire, elvileg a bankok nagy része már kínál ilyet és jobb félni, mint megijedni... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Rendeltetek már ebayről? Szeretnék venni egy cipőt, de fullra nem vagyok biztos az egészben hogy mivan.
Tehát--adott egy 8000 forintos cipő, kínából, ingyenes szállítással. Ha most én ezt megveszem paypallal meg mindennel, akkor az az ár ténylegesen a végösszeg lesz vagy kb mire ideér hozzám mennyire számíthatok?
Tehát a kártyáról csak 7600 vagy mennyit fog levonni vagy lesz még +ba is díj? mondjuk Ván, Áfa vagy bármi?
Coolearie
rendeltem már pólót, mezt és cipőt is, és nem kell parázni, ha nincs + költség írva szállításra akkor 0 ft +költség van.
bár asszem a cipőt aliról rendeltem, de ilyen téren ebay is megbízható, ha az eladó jó értékeket kapott
eaglesmcnabb
Találtam aliexpressről is, még a végén lehet onnan rendelek. Olvastam hogy ott nincs paypal hanem kártyás fizetés van. MasterCardom van gondolom elfogadja, meg tényleg jó értékelésű eladótól nézem a cuccot, szted? 8200 forint, picit drágább, persze nem az a 20k-s tétel de, nyugodt szívvel belevághatok? 😀 bevagyok fosva

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
Rendeltetek már ebayről? Szeretnék venni egy cipőt, de fullra nem vagyok biztos az egészben hogy mivan.
Tehát--adott egy 8000 forintos cipő, kínából, ingyenes szállítással. Ha most én ezt megveszem paypallal meg mindennel, akkor az az ár ténylegesen a végösszeg lesz vagy kb mire ideér hozzám mennyire számíthatok?
Tehát a kártyáról csak 7600 vagy mennyit fog levonni vagy lesz még +ba is díj? mondjuk Ván, Áfa vagy bármi?
Coolearie
rendeltem már pólót, mezt és cipőt is, és nem kell parázni, ha nincs + költség írva szállításra akkor 0 ft +költség van.
bár asszem a cipőt aliról rendeltem, de ilyen téren ebay is megbízható, ha az eladó jó értékeket kapott

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Rendeltetek már ebayről? Szeretnék venni egy cipőt, de fullra nem vagyok biztos az egészben hogy mivan.
Tehát--adott egy 8000 forintos cipő, kínából, ingyenes szállítással. Ha most én ezt megveszem paypallal meg mindennel, akkor az az ár ténylegesen a végösszeg lesz vagy kb mire ideér hozzám mennyire számíthatok?
Tehát a kártyáról csak 7600 vagy mennyit fog levonni vagy lesz még +ba is díj? mondjuk Ván, Áfa vagy bármi?

több mint 6 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Valaki elmagyarázhatná, hogy ebben mi a jó:
 www.thechairmansbao.com/wp-content/uploads/2017/04/Keeping-Your-Chinese-Up-Over-Summer-Swimming-Pool.jpg
NB2
Biztos folyóban vannak, és nem sodorja el a víz őket.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Valaki elmagyarázhatná, hogy ebben mi a jó:
 www.thechairmansbao.com/wp-content/uploads/2017/04/Keeping-Your-Chinese-Up-Over-Summer-Swimming-Pool.jpg
NB2
Nem jó, csak nincs jobb...
több mint 6 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Valaki elmagyarázhatná, hogy ebben mi a jó:
NB2
Még Bambi is kapható.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 337 — #NoStress
Hogy mondjuk nem ez:


több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Valaki elmagyarázhatná, hogy ebben mi a jó:
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na ezt nevezem én többfelé figyelésnek. HOLY SHIT!
 twitter.com/shelserkin/status/889992025155698688
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
gyerekek, ez az indexes gyerek, ez a Koroknai ez fent van itt az oldalon?
lehet neki itt mondani, hogy ne legyen már idióta fogalmatlan fasz, vagy ez nem lehetséges?
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man
Azt az elkapást 😮 | Még nem láttam, hogy így is játszák. |


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 337 — #NoStress
van valakinek ismerőse/hozzátartozója/stb aki régi bankjegyek/érmék vásárlásával v. eladásával foglalkozik?
sok-sok pengő/zloty/lei/forint van elfekvőben, és meguntam a neten történő eladást.
gamerkr
Ez a legkorrektebb Pesten:

 procopius.hu/regi-penz-felvasarlas/