OFF topik

30 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Sport Illustrated-et lehet kapni Magyarországon ?
Heisman Trophy
inmedio/relay üzletben talán, digitális változatban az apple shopon vagy hasonlón keresztül biztosan
baggio
kösz. és ezen kívül van még más college focival is foglalkozó angol újságot kapni, vagy milyet rendeljek?
Heisman Trophy
én az ESPN Magazine-ra fizettem anno elő, bár nyilván ez sem cfb specifikus, hanem épp azzal foglalkozik többet, aminek a szezonja van
 insider.espn.com/insider/espn-the-magazine/

ha nem fontos, hogy kézzel fogható formátum legyen, az all-americant tudom ajánlani
 theathletic.com/all-american/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 538 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Sport Illustrated-et lehet kapni Magyarországon ?
Heisman Trophy
inmedio/relay üzletben talán, digitális változatban az apple shopon vagy hasonlón keresztül biztosan
baggio
kösz. és ezen kívül van még más college focival is foglalkozó angol újságot kapni, vagy milyet rendeljek?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Sport Illustrated-et lehet kapni Magyarországon ?
Heisman Trophy
inmedio/relay üzletben talán, digitális változatban az apple shopon vagy hasonlón keresztül biztosan


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 538 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Sport Illustrated-et lehet kapni Magyarországon ?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Nem tervez valaki rendelni mostanság fanaticsról? Kéne egy fullcap 😊
Rataxes
BP shopban pont most van féláron, 5500 asszem darabja.
eaglesmcnabb
Pont meglestem a sapikat az oldalon. Fehér coltsos kéne, de akkor belessek hátha BP-ben van olcsóbban? Neten csak Denvereset láttam.
kristóf17
 www.capland.hu/shop/sale#order:product_id_down

szarul írtam itt láttam. (sorry, siska osztotta meg face-n, ő meg bp shopos, azt hittem ezek is ők)
eaglesmcnabb
Semmi baj, köszi. De kár, hogy nincs itt sem Colts. Pedig ez már jó ár eléggé!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Nem tervez valaki rendelni mostanság fanaticsról? Kéne egy fullcap 😊
Rataxes
BP shopban pont most van féláron, 5500 asszem darabja.
eaglesmcnabb
Pont meglestem a sapikat az oldalon. Fehér coltsos kéne, de akkor belessek hátha BP-ben van olcsóbban? Neten csak Denvereset láttam.
kristóf17
 www.capland.hu/shop/sale#order:product_id_down

szarul írtam itt láttam. (sorry, siska osztotta meg face-n, ő meg bp shopos, azt hittem ezek is ők)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Nem tervez valaki rendelni mostanság fanaticsról? Kéne egy fullcap 😊
Rataxes
BP shopban pont most van féláron, 5500 asszem darabja.
eaglesmcnabb
Pont meglestem a sapikat az oldalon. Fehér coltsos kéne, de akkor belessek hátha BP-ben van olcsóbban? Neten csak Denvereset láttam.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Nem tervez valaki rendelni mostanság fanaticsról? Kéne egy fullcap 😊
Rataxes
BP shopban pont most van féláron, 5500 asszem darabja.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Nem tervez valaki rendelni mostanság fanaticsról? Kéne egy fullcap 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
Tériszonyosoknak sokkterápia:
 www.facebook.com/seen.everything/videos/1046155935488943/
Matthew99
Ő sem fog megöregedni.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Tériszonyosoknak sokkterápia:
 www.facebook.com/seen.everything/videos/1046155935488943/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 894 — nabege2@yahoo.com
Nem tudtam hova rakjam, de még csak most láttam magát a videót:

Elképesztő.

 www.youtube.com/watch?time_continue=198&v=lu2AGKyEG7U
Vrij6
Ezt én is be akartam rakni már múlt héten, csak sikerült elfelejtenem😕 Amúgy szédületes mekkora hajrát toltak a srácok, szinte már már emberfeletti😊
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 742 — Слава Україні! Героям слава!
Nem tudtam hova rakjam, de még csak most láttam magát a videót:

Elképesztő.


"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Lakossági devizaszámlák tekintetében kinek milyen tapasztalata van a honi bankjainkkal?
empty taxi
Milyen deviza?
Nekem Citis volt, Erste atvette, es igy eleg jo deal maradt.. de ha ujat kotsz talan annyira nem jok a kondiciok...

Alt csomagban jo kotni (uj ft-szamla, es vagy kártya), ugy eri meg sztem..
Igor
EUR és USD is érdekel.
Kártyát akarok mellé.
empty taxi
nekem Raiffeisen bankos kártyám van, egy forint- és egy dolláralapú számla rendelve mellé, évi 5500 ft, havidíj nincs, ha több mint hatszor használod a kártyát 30 nap alatt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Lakossági devizaszámlák tekintetében kinek milyen tapasztalata van a honi bankjainkkal?
empty taxi
Milyen deviza?
Nekem Citis volt, Erste atvette, es igy eleg jo deal maradt.. de ha ujat kotsz talan annyira nem jok a kondiciok...

Alt csomagban jo kotni (uj ft-szamla, es vagy kártya), ugy eri meg sztem..
Igor
EUR és USD is érdekel.
Kártyát akarok mellé.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Lakossági devizaszámlák tekintetében kinek milyen tapasztalata van a honi bankjainkkal?
empty taxi
Milyen deviza?
Nekem Citis volt, Erste atvette, es igy eleg jo deal maradt.. de ha ujat kotsz talan annyira nem jok a kondiciok...

Alt csomagban jo kotni (uj ft-szamla, es vagy kártya), ugy eri meg sztem..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Lakossági devizaszámlák tekintetében kinek milyen tapasztalata van a honi bankjainkkal?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
 hvg.hu/tudomany/20170918_iphonex_galaxys6_osszevetese


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 538 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
valaki tud az Universiade-hoz streamet ?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 566 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ilyenkor napközben gyalogos forgalom elől le van zárva a Lánchíd?
Illetve, kocsival hol érdemes próbálkozni parkolással, hogy racionális távban legyen gyalog az Ízek utcája és valami tűzijáték spot?
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 307 — #NoStress
A zene topikot nem tudom megnyitni, ezért itt kérdezem:
23-án megy valaki Amon Amarth koncertre a Barba Negrába?

több mint 6 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Tudtok mondani pár jó helyet Pesten,szállásnak,ami elfogadható áron van és viszonylag normális körülmények vannak?Szombat estére kellene.

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
Nem vagyok nagy facebook-os, így kérlek segítsetek, egy kommentet sem látok 2 napja... semmilyen oldalon amit követek...
JC6
nem lehet, hogy nincsenek kommentek?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Találtam aliexpressről is, még a végén lehet onnan rendelek. Olvastam hogy ott nincs paypal hanem kártyás fizetés van. MasterCardom van gondolom elfogadja, meg tényleg jó értékelésű eladótól nézem a cuccot, szted? 8200 forint, picit drágább, persze nem az a 20k-s tétel de, nyugodt szívvel belevághatok? 😀 bevagyok fosva
Coolearie
én 7000 ft körül vásároltam a nike run roshe-omat teljesen ugyanúgy nézett ki mint tesóm 27ezres eredetije amit boltban vett, és az övé szétment, enyém meg még most is jó :d. Igaz én nem hordtam annyit mint ő.

Szóval szerintem nem kell parázni. Én mindig kártyával fizetek előre. Rengetegszer rendeltem (herremans meztől elkezdve real mezig, cipőt , eddig még sosem volt probléma)
eaglesmcnabb
Nem tudom aktuális-e még, de én folyamatos ebay használó/rendelő vagyok. Eddig teljesen korrekt volt minden. Ami nem, ott még vissza is utalták a pénzt. A paypal meg tök király ilyenre itt.
kristóf17
Megrendeltem már ebayről. 😊

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Találtam aliexpressről is, még a végén lehet onnan rendelek. Olvastam hogy ott nincs paypal hanem kártyás fizetés van. MasterCardom van gondolom elfogadja, meg tényleg jó értékelésű eladótól nézem a cuccot, szted? 8200 forint, picit drágább, persze nem az a 20k-s tétel de, nyugodt szívvel belevághatok? 😀 bevagyok fosva
Coolearie
én 7000 ft körül vásároltam a nike run roshe-omat teljesen ugyanúgy nézett ki mint tesóm 27ezres eredetije amit boltban vett, és az övé szétment, enyém meg még most is jó :d. Igaz én nem hordtam annyit mint ő.

Szóval szerintem nem kell parázni. Én mindig kártyával fizetek előre. Rengetegszer rendeltem (herremans meztől elkezdve real mezig, cipőt , eddig még sosem volt probléma)
eaglesmcnabb
Nem tudom aktuális-e még, de én folyamatos ebay használó/rendelő vagyok. Eddig teljesen korrekt volt minden. Ami nem, ott még vissza is utalták a pénzt. A paypal meg tök király ilyenre itt.