OFF topik

29 feliratkozó

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 352 — TODDHERREMANS79
Túró rudit ne egyél, az kibaszott szar, de legalább aranyáron megy

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Norbi updat-tel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Inkább nektek hiszek, mint a gyakorikérdéses fake paliknak vagy a kamuprofilos norbit istenítőeknek..
#JC6
magas árfekvésű, viszont ha le akarsz dobni lehet vele haladni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Norbi updat-tel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Inkább nektek hiszek, mint a gyakorikérdéses fake paliknak vagy a kamuprofilos norbit istenítőeknek..
#JC6
Malomipari hulladék recycling.
Sobri Jóska
Ráadásul még k*rva drága is. De legalább jó ízűek.
peach
Amennyiben annyira gourmet vagy, hogy darált faháncs és őrölt fakéreg között érzékeled a különbséget.

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Norbi updat-tel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Inkább nektek hiszek, mint a gyakorikérdéses fake paliknak vagy a kamuprofilos norbit istenítőeknek..
#JC6
Malomipari hulladék recycling.
Sobri Jóska
Ráadásul még k*rva drága is. De legalább jó ízűek.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Norbi updat-tel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Inkább nektek hiszek, mint a gyakorikérdéses fake paliknak vagy a kamuprofilos norbit istenítőeknek..
#JC6
Malomipari hulladék recycling.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Norbi updat-tel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Inkább nektek hiszek, mint a gyakorikérdéses fake paliknak vagy a kamuprofilos norbit istenítőeknek..
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
 bovebbenportal.com/2018/04/10/26-tokeletes-marketinghirdetes-amely-mindenki-szamara-emlekezetes-lesz/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Van esetleg itt valaki, aki zsonglőrködik?

Anno megtanultam 3-al, de 4-el feladtam. Hiba volt. Az elmúlt 2-3 hétben nagyjából megtanultam 4-el is, most jön a mélyítés, fantasztikus érzés. 😀

A terv az, hogy egyszer 5-el is, nah az lesz a valami!

Esetleg valaki tud 5-el?😀 😀 😀

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 852
RIP Demján Sándor

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
most szóltak, hogy lesz bónuszkifizetés.
kicsit kezdek félni, hogy melyik drágább alkatrész fog hirtelen elromlani az autóban.
több mint 6 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nem tudom hova irni, igy ide irom. Ma este 8 korul a Yonex All England tollaslabda tornan talan minden idok legklasszikusabb, legnagyobb multra visszatekinto parharca lesz. Lee Chong Wei jatszik Lin Dan ellen. Sok olimpiai es vilagbajnoki donto visszajatszasa ez. Az olimpia es vb utan az egyik legnagyobb presztizs tornan lathatjuk oket. Lehet mar nem sok ilyen egymas elleni komoly tetmeccsuk lesz. A BWF Youtube csatornajan meglehet nezni majd. Aki teheti nezze meg ezt a ket korszakos zsenit! Hajra Dato LCW!
diverdoc
tollaslabda leginkább a Rétegsportok topicban szokott előfordulni.

egy ideje lepattantam a tollasról, Lee kijött már a gödörből? pár hónapja szinte minden versenyen belefutott egy érthetetlen vereségbe...
slowmotion
Nem godornek mondanam. Visszateres nullarol necces volt, aztan tenyleg egy ket erthetetlen zako, amik pont a legnagyobb figyelemmel kisert versenyeken voltak ( pl VB-n Leverdez ellen) de folyamatosan vert nagyon nagy neveket. 3 honapja volt szerencsem tobb meccset is eloben latni. Zsenialis. Es azert o az elso kiemelt (Axelsen serult) ugy hogy mindenki ott van aki szamit

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Nem tudom hova irni, igy ide irom. Ma este 8 korul a Yonex All England tollaslabda tornan talan minden idok legklasszikusabb, legnagyobb multra visszatekinto parharca lesz. Lee Chong Wei jatszik Lin Dan ellen. Sok olimpiai es vilagbajnoki donto visszajatszasa ez. Az olimpia es vb utan az egyik legnagyobb presztizs tornan lathatjuk oket. Lehet mar nem sok ilyen egymas elleni komoly tetmeccsuk lesz. A BWF Youtube csatornajan meglehet nezni majd. Aki teheti nezze meg ezt a ket korszakos zsenit! Hajra Dato LCW!
diverdoc
tollaslabda leginkább a Rétegsportok topicban szokott előfordulni.

egy ideje lepattantam a tollasról, Lee kijött már a gödörből? pár hónapja szinte minden versenyen belefutott egy érthetetlen vereségbe...
több mint 6 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nem tudom hova irni, igy ide irom. Ma este 8 korul a Yonex All England tollaslabda tornan talan minden idok legklasszikusabb, legnagyobb multra visszatekinto parharca lesz. Lee Chong Wei jatszik Lin Dan ellen. Sok olimpiai es vilagbajnoki donto visszajatszasa ez. Az olimpia es vb utan az egyik legnagyobb presztizs tornan lathatjuk oket. Lehet mar nem sok ilyen egymas elleni komoly tetmeccsuk lesz. A BWF Youtube csatornajan meglehet nezni majd. Aki teheti nezze meg ezt a ket korszakos zsenit! Hajra Dato LCW!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Itt a nagy hideg ellen nyári téma.
Asszonnyal tervezünk nyaralni menni. Málta van most az első helyen, de én egy kicsit félek tőle, mert azt hallom, hogy rettentő unalmas. Ugyan pont a parton döglés, homok, tenger, nap a cél, de én azért szeretnék valahol egy kicsit turistáskodni is. Aki már volt Máltán mennyi időre érdemes oda elnézni? Esetleg valami alternatív ajánlás? Görög és horvát kizárva, török, észak-afrika nekem most para. Ciprus versenyzett még és Bulgária. Sajnos mivel én az aktív pihenés híve vagyok, gőzöm sincs a mediterrán videkekről, ezért akarunk most mindenképp ilyesmit.
Hanni
Mit értesz aktív pihenés alatt
-városnézés?
-túrázás?
-aktív strandolás (vízisportok?)

Máltán 2-3-4 napot bőven el lehet tölteni kulturális (értsd történelmi) városnézés jellegű programokkal... ha valakinek ez unalmas, akkor megértem mire gondolt az ismerős, de amúgy nem 😛
Ha strandolni is akarsz, szerintem 6-7-8 napot azért el lehet ott tölteni.

Bulgáriában még nem jártam turistáskodni, nálam is a listán van (de inkább Rila/Pirin), viszont elég sok ismerős volt, és mind azt mondta, ha Neszebar környékére mész, ott mostanra rengeteg a turista.. viszont értelemszerűen az ország mérete miatt, többféle 1 napos túrákat lehet csinálni, és ha hosszabb pihenést akartok csinálni, akkor a többféle kirándulási lehetőség miatt, jobb hely mint Málta.

Mivel én abszolút nem szeretek strandolni, nem fogok javasolni.. hátha másnak meg más a véleménye amúgy.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 555 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Itt a nagy hideg ellen nyári téma.
Asszonnyal tervezünk nyaralni menni. Málta van most az első helyen, de én egy kicsit félek tőle, mert azt hallom, hogy rettentő unalmas. Ugyan pont a parton döglés, homok, tenger, nap a cél, de én azért szeretnék valahol egy kicsit turistáskodni is. Aki már volt Máltán mennyi időre érdemes oda elnézni? Esetleg valami alternatív ajánlás? Görög és horvát kizárva, török, észak-afrika nekem most para. Ciprus versenyzett még és Bulgária. Sajnos mivel én az aktív pihenés híve vagyok, gőzöm sincs a mediterrán videkekről, ezért akarunk most mindenképp ilyesmit.
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 920 — Steelers fan
A hideg van vagy meleg van kérdéshez: ukránoknak adtam el fát erdei rakodóról, 4 vagy 5 éve, januárban, kb olyasmi idő volt mint most a héten, 15-20cm hó, napközben -6 -8 fok. Rönkátvétel közben megálltunk egy kis szünetre, eléggé fáztunk, kerültek elő a termoszok, forró tea, kávé, cigi, stb... Emlékszem ott álltam, át voltam fagyva, gőzölgött a tea a termosz kupakban, azon melegítettem a kezem. A faszi elővett a csomagtartóból egy üveget, először azt hittem valami rövid lesz, megfordult, akkor láttam hogy egy Staropramen. Gondoltam biztos előreteszi az utastérbe, hogy fölengedjen mire hazaérnek, vagy ilyesmi. Kinyitotta, de még akkor sem hittem el hogy meg fogja inni, annyira hideg volt az erdőben, gondoltam ez valami poén lesz. És bakker húzóra betolta az egészet.
Nem csak engem sokkolt a látvány, a kollégám sem bírta feldolgozni, azóta is rendszeresen előkerül a sztori, mikor Andrej a -8 fokban, húzóra betolt egy jó hideg sört. 😊
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 794 — nabege2@yahoo.com
Mindig röhögve meséltem, hogy mikor én a Balatonba 20 perc alatt mentem be (23-24 fok volt), a germán kiskölök a lépcsőről fél perc alatt bent volt a Balaton közepén, gut, gut kiabálásokkal😊
Annyi az egész, hogy ki mihez van szokva. Volt a Spektrumon (meg szerintem ismétlik is), hogy milyen extrém körülmények között járnak a kölkök iskolába. Jakutföldön ugye már megy a körsms, ha -50 fok van, hogy nah egyebassza nem kell menni suliba. Józan ésszel el nem tudom képzelni, hogy a -45 az még miért jó és a -52 már nem😊 És ráadásul a körülmények sem valami csodásak, így szerintem még szarabb az egészet elviselni. Én tuti nem tudnám😊 Igaz a +40-et sem... Jó helyen vagyunk mi itt a Kárpát-medencében!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Témába vágóan:



Pár napja lőttem az M1-en. Nem lövök le azzal nagy poént, hogy nem magyar volt... 😀 😀 😀

És nem fehér embert is láttam, rövidgatyában, míg én alig mertem kimerészkedni jégerben, meg 3 pulcsival az ucccára 😀 Hihetetlen 😀
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
ulpianus
Amikor az olasz es a spanyol kollegak kerdezgettek, hogy a -10 fokot hogyan eljuk tul..el sem tudjak kepzelni...
mondom bakker, rendes teli ruha es effektive minden futve van illetve az utcan annyit tartozkodunk amennyi szukseges. Persze nekik ez fura, mert olaszban es spanyolban nincs igazi teli, de azert befagy a picsajuk mindig mert a 10 fokos lakas az szopo alapjaraton 😀
ZoliMP
Voltam spanyolban nyaralni augusztus vegen. Utolso nap lett 19 fok (tenger 22 fokos), meg csoporgott az eso. Minden spanyol kabatban, esernyovel. Mondom a boltos kislanynak, nalunk angolhonban ezt csak kodnek hivjuk, ez nem eso. Es kisetaltam a strandra, papucs+furdogatya+poloban uszni, ahogy minden mas angol, nemet, dan, stb. turista tette. 😀
ulpianus
Erről az jut eszembe, hogy x éve a Balcsin elég hideg nyári napok voltak, 15-17 fokok, a német meg dán családapák meg röhögve dobálták be az egy szél faszban lévő 7-8 éves fiaikat a vízbe és élvezték. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 852
ulpianus
Amikor az olasz es a spanyol kollegak kerdezgettek, hogy a -10 fokot hogyan eljuk tul..el sem tudjak kepzelni...
mondom bakker, rendes teli ruha es effektive minden futve van illetve az utcan annyit tartozkodunk amennyi szukseges. Persze nekik ez fura, mert olaszban es spanyolban nincs igazi teli, de azert befagy a picsajuk mindig mert a 10 fokos lakas az szopo alapjaraton 😀
ZoliMP
Voltam spanyolban nyaralni augusztus vegen. Utolso nap lett 19 fok (tenger 22 fokos), meg csoporgott az eso. Minden spanyol kabatban, esernyovel. Mondom a boltos kislanynak, nalunk angolhonban ezt csak kodnek hivjuk, ez nem eso. Es kisetaltam a strandra, papucs+furdogatya+poloban uszni, ahogy minden mas angol, nemet, dan, stb. turista tette. 😀
ulpianus
mondok meredekebbet; előző asszony Lisszabonban töltött félévet Erasmuson. Egy alapvetően polgári lakásban bérelt magának szobát, ahol az első dolog ami feltűnt az az volt, hogy nincs fűtés, még tervezés szintjén sem. | gyors rágugliztam: még nem volt 0 fok alatti hőmérséklet Lisszabonban, soha. |

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
ulpianus
Amikor az olasz es a spanyol kollegak kerdezgettek, hogy a -10 fokot hogyan eljuk tul..el sem tudjak kepzelni...
mondom bakker, rendes teli ruha es effektive minden futve van illetve az utcan annyit tartozkodunk amennyi szukseges. Persze nekik ez fura, mert olaszban es spanyolban nincs igazi teli, de azert befagy a picsajuk mindig mert a 10 fokos lakas az szopo alapjaraton 😀
ZoliMP
Voltam spanyolban nyaralni augusztus vegen. Utolso nap lett 19 fok (tenger 22 fokos), meg csoporgott az eso. Minden spanyol kabatban, esernyovel. Mondom a boltos kislanynak, nalunk angolhonban ezt csak kodnek hivjuk, ez nem eso. Es kisetaltam a strandra, papucs+furdogatya+poloban uszni, ahogy minden mas angol, nemet, dan, stb. turista tette. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 851
Itt Lutonban a legnagyobb boltokban sem arulnak holapatot, mert mirejoaz. De korrektul nem ertettek angol kollegaim, hogy teli gumi is letezik, es emberek rendelkeznek ilyennel. Mert ugye van ahol a tel nem ketszer egy hetig hoz ot centi havat meg fagyokat. Mindemellett Litvan baratom enyhe honvagy kapta el, tovabbra sem hord csak vekony oszi kabatot, emrt a minusz 5 az nem igazan hideg. Nem vagyunk egyformak.
ulpianus
Amikor az olasz es a spanyol kollegak kerdezgettek, hogy a -10 fokot hogyan eljuk tul..el sem tudjak kepzelni...
mondom bakker, rendes teli ruha es effektive minden futve van illetve az utcan annyit tartozkodunk amennyi szukseges. Persze nekik ez fura, mert olaszban es spanyolban nincs igazi teli, de azert befagy a picsajuk mindig mert a 10 fokos lakas az szopo alapjaraton 😀
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Itt Lutonban a legnagyobb boltokban sem arulnak holapatot, mert mirejoaz. De korrektul nem ertettek angol kollegaim, hogy teli gumi is letezik, es emberek rendelkeznek ilyennel. Mert ugye van ahol a tel nem ketszer egy hetig hoz ot centi havat meg fagyokat. Mindemellett Litvan baratom enyhe honvagy kapta el, tovabbra sem hord csak vekony oszi kabatot, emrt a minusz 5 az nem igazan hideg. Nem vagyunk egyformak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Szerdán lesz egy éve, hogy itt vagyunk kint, a messzi Ángliában. Ugy amblokk elmondhatom, hogy baromira másmilyennek ismertem meg az angolokat, mint amilyenre számítottam. Mint amilyen kép volt róluk bennem.
De amit most itt az elmult két napban produkáltak, azt a legbalkánibb diszfunkcionális népség is megirigyelhetné. 😀
Az történt hogy leesett 20 centi hó.
Az még hagyján, hogy a britis kollegák olyan természetességgel nem jönnek be ilyenkor dolgozni, hogy csak úgy füstöl. Hozzáteszem, nem 30-40 kmre lakó ingázókról van szó. Kocsival még ezen a havas uton se lenne több, nagyon max fél óránál. Mondjuk ez az Ő dolguk, nekem hálisten akkor sem kell többet dolgozni, ha egy se jön be.
Amiért a hszt írom, annak az az őszinte rácsodálkozás az oka, hogy ez a fentebb említett 20 centi hó, meg mondjuk -4 fok, gyakorlatilag megbénította Gloucestershire county-t. Egy tejes megyét kb. Se busz, se taxi, se vonat. Iskola-Óvoda hószünet. A nagy multikat leszámítva, MINDEN bolt zárva!
Ha már szóba hoztam a multikat. Az itteni Tescot, szűk két nap alatt, konkrétan kifosztották az emberek! Nem túlzok, a pékárús, húsos, mirelit pultok csutka üresek! Baszki, az összes kenyeret elvitték két nap alatt! xD Pedig ez egy rendes “nagy” tacskó, nem ez az express vigy mi, szóval tudjátok a kis picsányi változat. Mintha jönne az apokalpiszis.
Mihez kezdene ez a elpuhult, lusta, sokszor kimondottan ostoba népség, ha tényleg beütne valami valós természeti gebasz, járvány, háborús helyzet vagy akármi? Tudom, hogy itthon mi is tudunk a helyzet magaslatán lenni, ha leesik a hó, de ilyen fokú fejetlenséget és tanácstalanságot én nem láttam. Meg hát mi Europa segglyuka vagyunk, itt a kárpátmedencebe a bűz is jobban megmarad. De az oroszlánosok területén,, csak más színvonalra számitana az ember nem?
Közgazdaságilag, történelmileg biztos össze lehet szedni, hogy miért tart ott ahol tart ez az ország ezt nem is kétlem. De hogy a MAI ÁTLAG angolt, nemhogy egy másik, kompetitiv, fejlett nyugati órszágban, de itt a balkánon is kb. élve felzabálnának, az is biztos.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
hollandok nem szarral gurigáznak.
google mapsen a Schiphol reptér 36R pályáján egyszerre 4 leszálló gép tartózkodik úgy, hogy az ötödik éppen átlépi a küszöböt.
hesteg effisenszi
slowmotion
Jah. Cserébe múltkor volt hó. 1 centi. Törölték is a fél napot miatta 😛
kishaszi
az én hsz-om az inkább googlemaps jelenség, nyilván nem szállhat le egy gép sem, amíg egy másik a leszállópályán tartózkodik
 i.imgur.com/HpZSI7b.jpg

Szerkesztette: slowmotion