OFF topik

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Invitel=Digi
(de ha csak ez van kiépítve nem is értem mi a kérdés?😊 )
NB2
Az a kérdés, hogy milyen egyéb lehetőségek vannak, mert az invitel 9000 Ft-ért adja azt a szolgáltatást internet fronton, ami kb. 5 éve volt jó. 15/0,9 mbit/s (garantált 5/0,5 mbit/s). Máshol ahol ki van építve a jó hálózatuk, ugyanezen az áron 100/30 mbit/s net jár. Ez kicsit igazságtalan tőlük és ezért nem szeretnék még akár egy évre sem aláírni. Nekem kb 50/5 mbit/s netre lenne szükségem.
Bruce
Nézz utána, ilyen esetben tuti van helyi Kábel szolgáltató nettel.
eaglesmcnabb
Sajnos a Pr telecom-nak ebben az utcában még nincs kiépítve a szolgáltatása. Az UPC kb két éve jelent meg a városban és neki sincs elérhető szolgáltatása még itt.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Invitel=Digi
(de ha csak ez van kiépítve nem is értem mi a kérdés?😊 )
NB2
Az a kérdés, hogy milyen egyéb lehetőségek vannak, mert az invitel 9000 Ft-ért adja azt a szolgáltatást internet fronton, ami kb. 5 éve volt jó. 15/0,9 mbit/s (garantált 5/0,5 mbit/s). Máshol ahol ki van építve a jó hálózatuk, ugyanezen az áron 100/30 mbit/s net jár. Ez kicsit igazságtalan tőlük és ezért nem szeretnék még akár egy évre sem aláírni. Nekem kb 50/5 mbit/s netre lenne szükségem.
Bruce
Nézz utána, ilyen esetben tuti van helyi Kábel szolgáltató nettel.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Invitel=Digi
(de ha csak ez van kiépítve nem is értem mi a kérdés?😊 )
NB2
Az a kérdés, hogy milyen egyéb lehetőségek vannak, mert az invitel 9000 Ft-ért adja azt a szolgáltatást internet fronton, ami kb. 5 éve volt jó. 15/0,9 mbit/s (garantált 5/0,5 mbit/s). Máshol ahol ki van építve a jó hálózatuk, ugyanezen az áron 100/30 mbit/s net jár. Ez kicsit igazságtalan tőlük és ezért nem szeretnék még akár egy évre sem aláírni. Nekem kb 50/5 mbit/s netre lenne szükségem.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Invitel=Digi
(de ha csak ez van kiépítve nem is értem mi a kérdés?😊 )
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy költözés előtt állunk és szeretnék TV+internet szolgáltatást, de a hely ahová költözünk még nincs kiépítve szolgáltatóilag.

Jelenleg a városban három szolgáltató működik:
PR-Telecom (nincs kiépítve még - eddig náluk voltam a jelenlegi lakásban)
Invitel (van kiépítve hálózat, de gyenge és az ár ugyanaz mintha a legjobb szolgáltatást venném igénybe)
UPC (nincs kiépítve még)

Egyik szolgáltatónál sincs arról hír, hogy mikor építenék ki a hálózatukat vagy az invitel esetében a fejlesztés

Milyen lehetőségeim vannak még ezen kívül? A legfontosabb, hogy legyen internet is és tv is. Mivel gyerekek vannak, emiatt jó lenne pár gyerekcsatorna is, meg hát a sport csatornák a fontosak még.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
@empty taxi

 en.wikipedia.org/wiki/Africa

"It contains 54 fully recognised sovereign states (countries), nine territories and two de facto independent states with limited or no recognition"

BOOM, headshot.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Valaki volt mar kozuletek a Cargodomb-Spotterhely kozul valamelyiknel?

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Csak lazán, szarni a világra. 😀
több mint 5 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Lassan valóban itt a világvége...

 index.hu/kulfold/2018/05/14/japan_vonat_bocsanatkeres/
Igor
Egy nagyot sóhajtottam így a nyári menetrenddel kapcsolatos dolgok tervezése közben... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Lassan valóban itt a világvége...

 index.hu/kulfold/2018/05/14/japan_vonat_bocsanatkeres/

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 858
ez mi 😀

 index.hu/kulfold/szevasztok/2018/04/25/angol_nyelvtanulas_nyelvtanfolyam_kulfoldiul_nyelvtudas/
ZoliMP
Mivan?
Igor
ertem a szandekot es hogy fizetett hirdetes,de ebbol is az jon le,hogy a nyelvoktatas egy kaki MO-n es kb matematika szinten kell levizsgazni, ugy, hogy a valos hasznalt angollal koszono viszonyban sincs.

Ez a cikk a kategoriakkal, hogy lazabb kornyezetben igy amugy meg ugy... a 7 felsorolt kozul kb 2-3-mat hallottam valos szituaciokban es nem a kocsmakat jartam es nem kelet europai kozott jartam s keltem..Ezzel is osszezavarjak az embert.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
ez mi 😀

 index.hu/kulfold/szevasztok/2018/04/25/angol_nyelvtanulas_nyelvtanfolyam_kulfoldiul_nyelvtudas/
ZoliMP
Mivan?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 858
ez mi 😀

 index.hu/kulfold/szevasztok/2018/04/25/angol_nyelvtanulas_nyelvtanfolyam_kulfoldiul_nyelvtudas/
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 i.pinimg.com/originals/0e/00/c1/0e00c1f6e1fe1f83a32b42ff2e29d18f.jpg
Vrij6
Kicsit homályosan jött ki. Ki ez, tilda a barátok köztből vagy szél detti?
peach
😀 😀 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
 i.pinimg.com/originals/0e/00/c1/0e00c1f6e1fe1f83a32b42ff2e29d18f.jpg
Vrij6
Kicsit homályosan jött ki. Ki ez, tilda a barátok köztből vagy szél detti?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nálunk főnököm tolja a Norbis cuccot, aminek néha én eszem meg a reggeli felét.
Na az kurva szar. Viszont ő már ledobott 5 kilót, úgy, hogy nem mozog semmit, csak ezt eszi egész héten.
Szóval hiába drága, és hulladék. Valamit tud.
Hanni
Ha valaki életmódot vált, és nem eszik édességet, nem iszik cukros üdítőt, elhagyja a krumplit, tésztát, fehérkenyeret, zsíros husokat, akkor könnyen mennek le a kilók, főleg az első 2-3 hónapban.
Kenyérből sokkal finomabb (mondhatni finom) a szénhidrátcsökkentett pro body kenyér, pékségekben, aldiban kapni, 3x g szénhidrát helyett 6 g.
Van szögletes változata is:

 primapek.hu/uploads/probody.jpg
Sobri Jóska
Mondjuk ezt így meglátva egy darab elefánt gittnek gondoltam. hesteg bittosafárccsaág

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Figyeld, kiskorom óta szinte nagymamámék neveltek, egyke gyerekként:

- cukor
- üdítő
- liszt
- tej
- krumpli
- tészta
- zsíros húsok

Te mit ennél a helyemben? 😀 😀 😀

szerk.: atyavilág, két hétig reggelente az a finom házi tejbegríz, frissen fejt 2 liter tehéntejből, uhhhhhhhhhhhhhhhhhh 😀
zsíroskenyér, hagyma, szalonna, házi termesztésű újkrumpli, sarki boltból canada dry.. OMG 😀
#JC6
csak szokas kerdese.
ahogy sobri irta...
en lassan 1 eve ignoralok minden tejes dolgot,illetve egy ideig nem ettem sok hust...sportolas nelkul lement 10+ ugy hogy igazabol nem akartam fogyni.December ota 1-2kg fel le mozog,ugy hogy hust mar rendesen fogyasztok.
ZoliMP
S biztos, hogy csak zsírból fogytál? Sokan ezért nem tudnak hatékonyan "fogyókúrázni" - bár ezek a diéták mindig kontraproduktívak, ezért vannak a libikóka effektusok is, mert valójában sok esetben az izomból éget a szervezet. Ugyanis a klf. szintű-mértékű anyagbevitel többnyire nem túl "egészséges" szintű megfelelő tápanyagok megvonása. Ami ugyan rövid távon súlyvesztéshez vezet, de amikor hiányzik a kellő tápanyag, akkor agy kűdi az infot a testnek, hogy zsír be a raktárba, fehérje épít lefelé, viszont eléhezik a szervezet. Jön a kopogó szem effektus, és a kis bűnözés miatt nagy súlynövekedés és bingo kezdődik minden elölről.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 858
Figyeld, kiskorom óta szinte nagymamámék neveltek, egyke gyerekként:

- cukor
- üdítő
- liszt
- tej
- krumpli
- tészta
- zsíros húsok

Te mit ennél a helyemben? 😀 😀 😀

szerk.: atyavilág, két hétig reggelente az a finom házi tejbegríz, frissen fejt 2 liter tehéntejből, uhhhhhhhhhhhhhhhhhh 😀
zsíroskenyér, hagyma, szalonna, házi termesztésű újkrumpli, sarki boltból canada dry.. OMG 😀
#JC6
csak szokas kerdese.
ahogy sobri irta...
en lassan 1 eve ignoralok minden tejes dolgot,illetve egy ideig nem ettem sok hust...sportolas nelkul lement 10+ ugy hogy igazabol nem akartam fogyni.December ota 1-2kg fel le mozog,ugy hogy hust mar rendesen fogyasztok.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Figyeld, kiskorom óta szinte nagymamámék neveltek, egyke gyerekként:

- cukor
- üdítő
- liszt
- tej
- krumpli
- tészta
- zsíros húsok

Te mit ennél a helyemben? 😀 😀 😀

szerk.: atyavilág, két hétig reggelente az a finom házi tejbegríz, frissen fejt 2 liter tehéntejből, uhhhhhhhhhhhhhhhhhh 😀
zsíroskenyér, hagyma, szalonna, házi termesztésű újkrumpli, sarki boltból canada dry.. OMG 😀
több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Nálunk főnököm tolja a Norbis cuccot, aminek néha én eszem meg a reggeli felét.
Na az kurva szar. Viszont ő már ledobott 5 kilót, úgy, hogy nem mozog semmit, csak ezt eszi egész héten.
Szóval hiába drága, és hulladék. Valamit tud.
Hanni
Ha valaki életmódot vált, és nem eszik édességet, nem iszik cukros üdítőt, elhagyja a krumplit, tésztát, fehérkenyeret, zsíros husokat, akkor könnyen mennek le a kilók, főleg az első 2-3 hónapban.
Kenyérből sokkal finomabb (mondhatni finom) a szénhidrátcsökkentett pro body kenyér, pékségekben, aldiban kapni, 3x g szénhidrát helyett 6 g.
Van szögletes változata is:

 primapek.hu/uploads/probody.jpg
Sobri Jóska
+ mozgás
+ ha nagyon rá akarsz tolni, akkor egy kis zsírégető

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
Nálunk főnököm tolja a Norbis cuccot, aminek néha én eszem meg a reggeli felét.
Na az kurva szar. Viszont ő már ledobott 5 kilót, úgy, hogy nem mozog semmit, csak ezt eszi egész héten.
Szóval hiába drága, és hulladék. Valamit tud.
Hanni
Ha valaki életmódot vált, és nem eszik édességet, nem iszik cukros üdítőt, elhagyja a krumplit, tésztát, fehérkenyeret, zsíros husokat, akkor könnyen mennek le a kilók, főleg az első 2-3 hónapban.
Sobri Jóska
Nagyjából össze is foglaltad a lényeget 😊
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Nálunk főnököm tolja a Norbis cuccot, aminek néha én eszem meg a reggeli felét.
Na az kurva szar. Viszont ő már ledobott 5 kilót, úgy, hogy nem mozog semmit, csak ezt eszi egész héten.
Szóval hiába drága, és hulladék. Valamit tud.
Hanni
Ha valaki életmódot vált, és nem eszik édességet, nem iszik cukros üdítőt, elhagyja a krumplit, tésztát, fehérkenyeret, zsíros husokat, akkor könnyen mennek le a kilók, főleg az első 2-3 hónapban.
Kenyérből sokkal finomabb (mondhatni finom) a szénhidrátcsökkentett pro body kenyér, pékségekben, aldiban kapni, 3x g szénhidrát helyett 6 g.
Van szögletes változata is:

 primapek.hu/uploads/probody.jpg

több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nálunk főnököm tolja a Norbis cuccot, aminek néha én eszem meg a reggeli felét.
Na az kurva szar. Viszont ő már ledobott 5 kilót, úgy, hogy nem mozog semmit, csak ezt eszi egész héten.
Szóval hiába drága, és hulladék. Valamit tud.
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
Én inkább a Szafis termékekre esküszök. Kiváló lisztek, receptek, beltartalmú dolgok. Norbihoz viszonyítva nem tudom milyen árfekvésben, de beltartalomban jobb, ez biztos, és mondjuk ha egy pizza lisztkeverékből csinálsz pizzát olcsóbbra jön ki, mint egy vásárolt pizza. De természetesen ára is van, hogy nem búzalisztből készülnek, hanem másból. Sajnos Norbit nem erőltettem soha.