OFF topik

29 feliratkozó

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
Elkezdték kihozni a srácokat a barlangból. Remélem mindenki kijut épségben.
a FIFA meg meghívta őket a döntőre. beszarsz mennyire fullba nyomják a kretént.

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/30818705_4741948592518960_938424657386668032_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=N6Irvx00jW4AX88ho2y&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfBgWR5eSm5jYFp-LzhtQhQy-7804iTMxEb-xu8yRstPgw&oe=66051C3F
Twins Beatbox Animals | These beatboxing twins are incredible! 😮👏 | By LADbibleFacebook
These beatboxing twins are incredible! 😮👏


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Ez mi munka lehetett 😮
 www.youtube.com/watch?v=E8Ecz_sntDo


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 202 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Nem találom most valamiért a megfelelő topicot, (lehet csak az aznaposság még) de nem tudok írni a "make love" topicba. Nem tudom van-e több ilyen, de ott valami gebasz van nálam. Telóról sajnos most nem tudom meglesni, hogy jó-e. 😊
kristóf17
Most már tuti jó


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Mintha mostmár jó lenne? (nem én voltam, köszi aki kiszedte)
Igor
nekem most tenorx hozzászólását hozza felülre és továbbra sem tudok beleírni
(asztaligép)
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Mintha mostmár jó lenne? (nem én voltam, köszi aki kiszedte)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jah, valamelyik admin egyelje ki, mert még nekem se engedni módosítani a kommentet 😕

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem találom most valamiért a megfelelő topicot, (lehet csak az aznaposság még) de nem tudok írni a "make love" topicba. Nem tudom van-e több ilyen, de ott valami gebasz van nálam. Telóról sajnos most nem tudom meglesni, hogy jó-e. 😊
kristóf17
Nálam is az van, de ha nagyon oda akarsz, akkor lépj be a 2. oldalra, onnan már lehet 😊

Van valami gikszer egy hsz-szel az első oldalon...
Igor
töröld ki kishaszi hsz-ét, szerintem az vágta haza a topicot
r.baggio
😮

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Nem találom most valamiért a megfelelő topicot, (lehet csak az aznaposság még) de nem tudok írni a "make love" topicba. Nem tudom van-e több ilyen, de ott valami gebasz van nálam. Telóról sajnos most nem tudom meglesni, hogy jó-e. 😊
kristóf17
Nálam is az van, de ha nagyon oda akarsz, akkor lépj be a 2. oldalra, onnan már lehet 😊

Van valami gikszer egy hsz-szel az első oldalon...
Igor
töröld ki kishaszi hsz-ét, szerintem az vágta haza a topicot
r.baggio
Azt nem tudom én sem...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
Nem találom most valamiért a megfelelő topicot, (lehet csak az aznaposság még) de nem tudok írni a "make love" topicba. Nem tudom van-e több ilyen, de ott valami gebasz van nálam. Telóról sajnos most nem tudom meglesni, hogy jó-e. 😊
kristóf17
Nálam is az van, de ha nagyon oda akarsz, akkor lépj be a 2. oldalra, onnan már lehet 😊

Van valami gikszer egy hsz-szel az első oldalon...
Igor
töröld ki kishaszi hsz-ét, szerintem az vágta haza a topicot


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Nem találom most valamiért a megfelelő topicot, (lehet csak az aznaposság még) de nem tudok írni a "make love" topicba. Nem tudom van-e több ilyen, de ott valami gebasz van nálam. Telóról sajnos most nem tudom meglesni, hogy jó-e. 😊
kristóf17
Nálam is az van, de ha nagyon oda akarsz, akkor lépj be a 2. oldalra, onnan már lehet 😊

Van valami gikszer egy hsz-szel az első oldalon...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Gyűlölködjünkbe lehet, használd azt😊

(egyébként asztaliról sem lehet)
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 401 — Colts fan
Nem találom most valamiért a megfelelő topicot, (lehet csak az aznaposság még) de nem tudok írni a "make love" topicba. Nem tudom van-e több ilyen, de ott valami gebasz van nálam. Telóról sajnos most nem tudom meglesni, hogy jó-e. 😊
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 401 — Colts fan
 444.hu/2018/06/18/egy-szemuveges-ferfi-a-farkat-logatta-a-4-es-6-os-villamoson-egy-no-mellett

tipikus 4-6. Legelképesztőbb BKV járat a 9-es busz mellett.
Amadeus
fene se tudja, azért a 28/37-es vili sem az a vidámparki járat
slowmotion
De még a 24-es és 1-es villamosok is idetartoznak sajnos. Nagyon gáz emberek...

Szerkesztette: kristóf17
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
 444.hu/2018/06/18/egy-szemuveges-ferfi-a-farkat-logatta-a-4-es-6-os-villamoson-egy-no-mellett

tipikus 4-6. Legelképesztőbb BKV járat a 9-es busz mellett.
Amadeus
fene se tudja, azért a 28/37-es vili sem az a vidámparki járat
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
 444.hu/2018/06/18/egy-szemuveges-ferfi-a-farkat-logatta-a-4-es-6-os-villamoson-egy-no-mellett

tipikus 4-6. Legelképesztőbb BKV járat a 9-es busz mellett.
Amadeus
99>>>>9


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
 444.hu/2018/06/18/egy-szemuveges-ferfi-a-farkat-logatta-a-4-es-6-os-villamoson-egy-no-mellett

tipikus 4-6. Legelképesztőbb BKV járat a 9-es busz mellett.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
 imgur.com/a/HCQf5/

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
Srácok!

Úgy tűnik, hogy Ray Finkle meghackelte az oldal youtube-os csatornáját. 😉
Most, hogy rendeződött az oldal jövője nem lesz visszanevezve?
xrace77
Az összeolvadás attól még ugyanúgy le lesz vezényelve


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
Srácok!

Úgy tűnik, hogy Ray Finkle meghackelte az oldal youtube-os csatornáját. 😉
Most, hogy rendeződött az oldal jövője nem lesz visszanevezve?
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
 index.hu/kultur/2018/06/05/nem_lesz_tobb_bikinis_vonulas_a_miss_america_szepsegversenyen/
a maradéknak meg mi értelme? 😀
több mint 5 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Invitel=Digi
(de ha csak ez van kiépítve nem is értem mi a kérdés?😊 )
NB2
Az a kérdés, hogy milyen egyéb lehetőségek vannak, mert az invitel 9000 Ft-ért adja azt a szolgáltatást internet fronton, ami kb. 5 éve volt jó. 15/0,9 mbit/s (garantált 5/0,5 mbit/s). Máshol ahol ki van építve a jó hálózatuk, ugyanezen az áron 100/30 mbit/s net jár. Ez kicsit igazságtalan tőlük és ezért nem szeretnék még akár egy évre sem aláírni. Nekem kb 50/5 mbit/s netre lenne szükségem.
Bruce
Nézz utána, ilyen esetben tuti van helyi Kábel szolgáltató nettel.
eaglesmcnabb
Sajnos a Pr telecom-nak ebben az utcában még nincs kiépítve a szolgáltatása. Az UPC kb két éve jelent meg a városban és neki sincs elérhető szolgáltatása még itt.
Bruce
Rá lehet kérdezni a UPC-nél, hogy terveznek-e megjelenni abban az utcában is, bár van egy sejtésem, hogy mi lenne a válasz. Még pont Invitelnél volt egy olyan, hogy egy kis utca 10-15 háztartása szerette volna a szolgáltatásukat, de nem voltak hajlandóak kiépíteni oda, max ha a lakók fizetik az építés költségét... Így én most annyit tudok mondani, hogy marad az ADSL-es Invitel, vagy ha van valami helyi kábelszolgáltató, akkor lehet ők jobb megoldást tudnak nyújtani, persze náluk is kérdéses milyen a technológia. Invitel meg sajna azért ilyen drága ott, mert tudják, hogy (még ha néhány utcában is akár, de) csak ők vannak jelen és ennyiért is meg fogják venni. Aztán a hűség lejárta után lehet őket a lemondással fenyegetni hátha odaadják olcsóbban. Persze ez nem egyedi eset, mindenkinél így van.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
@empty taxi

 en.wikipedia.org/wiki/Africa

"It contains 54 fully recognised sovereign states (countries), nine territories and two de facto independent states with limited or no recognition"

BOOM, headshot.
Igor
És Central Missouri Mules, STATE nélkül, úgyhogy természetesen nem tévedtem
r.baggio
Azér' ám! Nekem igazából csak a State miatt nem rémlett, hisz még mi is draftoltunk onnan (Roderick Green)

De a legnagyobb név természetesen Toby Korrodi!
Igor
mikor Greent draftoltátok még Central Missouri State volt a neve, úgyhogy ez mellé :p
Korrodi meg elbújhat Eric Czerniewski mögött!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
@empty taxi

 en.wikipedia.org/wiki/Africa

"It contains 54 fully recognised sovereign states (countries), nine territories and two de facto independent states with limited or no recognition"

BOOM, headshot.
Igor
És Central Missouri Mules, STATE nélkül, úgyhogy természetesen nem tévedtem
r.baggio
Azér' ám! Nekem igazából csak a State miatt nem rémlett, hisz még mi is draftoltunk onnan (Roderick Green)

De a legnagyobb név természetesen Toby Korrodi!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
@empty taxi

 en.wikipedia.org/wiki/Africa

"It contains 54 fully recognised sovereign states (countries), nine territories and two de facto independent states with limited or no recognition"

BOOM, headshot.
Igor
És Central Missouri Mules, STATE nélkül, úgyhogy természetesen nem tévedtem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal