OFF topik

30 feliratkozó

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
"'Zujs, haver?
a pléjsztéjsön nyomoooor!
'Zujs?

| Na, tizennyolcnak nézek ki? | "
több mint 5 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 158 — Eagles fan
Nagyon köszönöm az érdemi segítséget nyújtóknak, egy picit a többieknek is 😊 Közben sikerült kideríteni hogy a leendő ünnepelt is PS-t szeretne.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Nem nekem lesz, egy 13 évesnek 😀 Lehet Őt kéne valami trükkös módon kikérdezni, de így 2 héttel születésnap előtt elég gyanús lenne.
Rataxes
PS

ez nem lehet kérdés.
shawnka
egyetértek. sok olyan játék van, ami arra jelenik csak meg, nem mellesleg - szerintem - ezek a legjobbak között vannak.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Nem nekem lesz, egy 13 évesnek 😀 Lehet Őt kéne valami trükkös módon kikérdezni, de így 2 héttel születésnap előtt elég gyanús lenne.
Rataxes
PS

ez nem lehet kérdés.
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 570 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nem nekem lesz, egy 13 évesnek 😀 Lehet Őt kéne valami trükkös módon kikérdezni, de így 2 héttel születésnap előtt elég gyanús lenne.
Rataxes
Velem ezt a párom az igazán régi és gagyi módszerrel játszotta meg. Be kellett ugrani valamiért a mediaba, és "véletlenül" pont a konzolos rész felé sétáltunk. Kifigyelte, hogy hol időzök többet, és miről mit mondok. Bár ez egy hónappal a születésnap előtt volt.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Nem nekem lesz, egy 13 évesnek 😀 Lehet Őt kéne valami trükkös módon kikérdezni, de így 2 héttel születésnap előtt elég gyanús lenne.
Rataxes
Igazából neki valószínűleg mindegy.
Ismerőseim mind PS-re álltak at mert jobbak már az exclusive tartalmak és jobb is a rendszer mint a One amivel sok gond volt.
De tényleg egy 13 éves szemében ( kivétel ha van olyan játék amire rá van kattanva) mindegy.
Szolgáltatások kb ugyanazok.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekünk kb4 éve xbox360 van a gyereknek, játékra néha youtubera teljesen jó.

Xbox aktuális változata teljesen alkalmas lehet. PSt igazából nem próbáltunk.

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 158 — Eagles fan
Nem nekem lesz, egy 13 évesnek 😀 Lehet Őt kéne valami trükkös módon kikérdezni, de így 2 héttel születésnap előtt elég gyanús lenne.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 758 — 49ers GM
Playstation vagy Xbox?
Rataxes
Rögtön ezután felkészül az android v ios, pepsi v coca, német v japán, meki v bk 😀

Válaszd azt aminek jobban bejonnek az exkluzív címei, és szolgáltatásai. Vagy amelyikre elég a keret.

| amúgy PC masterrace | 😋
Hanni
Tessék, ez majd segít. 😊


több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Playstation vagy Xbox?
Rataxes
Nintendo 64. Best
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 570 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Playstation vagy Xbox?
Rataxes
Rögtön ezután felkészül az android v ios, pepsi v coca, német v japán, meki v bk 😀

Válaszd azt aminek jobban bejonnek az exkluzív címei, és szolgáltatásai. Vagy amelyikre elég a keret.

| amúgy PC masterrace | 😋
több mint 5 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 158 — Eagles fan
Playstation vagy Xbox?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 958 — Stromfeld Aurél fan
Durva...


blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
 brightside.me/creativity-art/21-wow-examples-of-street-art-that-made-us-gasp-584610/?utm_source=fb_brightside&utm_medium=fb_organic&utm_campaign=fb_gr_5mincrafts


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mindenki tudja, hogy francia, olasz autót csak akkor veszünk ha muszáj, csak a nácik mérvadóak e téren.
Japánból ha Használt akkor csak Toyota.
ozibozi
Marhaság. Kezdve a PD-től, benzinest meg vegyen, aki nem szereti a motort hallani. 😊
Német fapad, minden téren. Az autó nekem nem csak egy eszköz, hanem az életem része, szeretném magam jól érezni benne. Nah, ez az ami nem megy egy német autóval (kivétel a régi Audik, az újat meg ki engedheti meg magának). Lelketlen, túlértékelt, és fapadosak, minden téren. A Passat az egyetlen, ami képes normális cuccal előjönni, de az meg messze-messze túlértékelt és túl is árazott autó. Újonnan minimum 1 millióval drágább mindegyik a piacon hasonló kategóriás kocsihoz képest.
kishaszi
Bocsi, nem ismerem a Passatot, de soha nem cserélném le a 3-4 éves mercimet egy új pözsóra... tapasztalat, ami nyílván mindenkinél más.
ozibozi
Merci nem közèpkategóriàs autò.

Cégnèl volt c220. Bàrmennyire jò a.motorja, nem.cserèlnèm le a.pözsire. (szűk elöl-hàtul, kényelmetlen)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 930 — nabege2@yahoo.com
Mindenki tudja, hogy francia, olasz autót csak akkor veszünk ha muszáj, csak a nácik mérvadóak e téren.
Japánból ha Használt akkor csak Toyota.
ozibozi
Marhaság. Kezdve a PD-től, benzinest meg vegyen, aki nem szereti a motort hallani. 😊
Német fapad, minden téren. Az autó nekem nem csak egy eszköz, hanem az életem része, szeretném magam jól érezni benne. Nah, ez az ami nem megy egy német autóval (kivétel a régi Audik, az újat meg ki engedheti meg magának). Lelketlen, túlértékelt, és fapadosak, minden téren. A Passat az egyetlen, ami képes normális cuccal előjönni, de az meg messze-messze túlértékelt és túl is árazott autó. Újonnan minimum 1 millióval drágább mindegyik a piacon hasonló kategóriás kocsihoz képest.
kishaszi
Bocsi, nem ismerem a Passatot, de soha nem cserélném le a 3-4 éves mercimet egy új pözsóra... tapasztalat, ami nyílván mindenkinél más.
ozibozi
a Merci jó minőség, de belerakhatod a Passat mellé a túlárazott autók halmazába 😊
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 388
Mindenki tudja, hogy francia, olasz autót csak akkor veszünk ha muszáj, csak a nácik mérvadóak e téren.
Japánból ha Használt akkor csak Toyota.
ozibozi
Marhaság. Kezdve a PD-től, benzinest meg vegyen, aki nem szereti a motort hallani. 😊
Német fapad, minden téren. Az autó nekem nem csak egy eszköz, hanem az életem része, szeretném magam jól érezni benne. Nah, ez az ami nem megy egy német autóval (kivétel a régi Audik, az újat meg ki engedheti meg magának). Lelketlen, túlértékelt, és fapadosak, minden téren. A Passat az egyetlen, ami képes normális cuccal előjönni, de az meg messze-messze túlértékelt és túl is árazott autó. Újonnan minimum 1 millióval drágább mindegyik a piacon hasonló kategóriás kocsihoz képest.
kishaszi
Bocsi, nem ismerem a Passatot, de soha nem cserélném le a 3-4 éves mercimet egy új pözsóra... tapasztalat, ami nyílván mindenkinél más.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mondjuk azt azért megjegyezném, hogy lehet fikkantani a franszija ótókat, de szinte heti szinte "jön szembe" 500-600-800 ezret futott psa kocsiról (tudok több 1, és 1.5 millió km-t futott - utóbbi egy 407-es) - de még benzinesből is van a csoportunkban több 400e fölötti, míg mondjuk más motoroknál ez nem annyira jellemző.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Nekem volt már csehszlovák, orosz, német, olasz, francia, svéd és japán autóm. (A következő amerikai lesz.)
Az a konklúzióm, hogy ebben se lehet általánosítani, minden autó egyedileg jó, rossz, megbízható, trágya.
Minden típusból van példa mindegyikre.
Lehet utánaolvasni, rákészülni, informálódni, de az, hogy az a konkrét egyetlen autó, amit végül vesz az ember konkrétan a fentiek melyike, csak és kizárólag a szerencsén múlik.
Ismerettségi körből egyaránt van példa ismerőstől vásárolt, garázsban tartott kevéskilométeres fosra, de széthajtott, látatlanban behozatott aligráköltősre is.
Mindegy milyenek a francia vagy német autók általában, csak az az egyetlen példány számít, amit épp hajt az ember.
Ezért szerintem a kiválasztásnál három valóban fontos szempontot kell csak figyelembe venni:
1, tetszen,
2, legyen kényelmes,
3, ne legyen benne semmi gyanús, gyanakvásra okot adó dolog.
Aztán pár hónap alatt kiderül, hogy bejött e.
Meg ugye nem az a lényeg, hogy hány kilométert mentek eddig vele, hanem mennyit lehet még. 😉

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mindenki tudja, hogy francia, olasz autót csak akkor veszünk ha muszáj, csak a nácik mérvadóak e téren.
Japánból ha Használt akkor csak Toyota.
ozibozi
Marhaság. Kezdve a PD-től, benzinest meg vegyen, aki nem szereti a motort hallani. 😊
Német fapad, minden téren. Az autó nekem nem csak egy eszköz, hanem az életem része, szeretném magam jól érezni benne. Nah, ez az ami nem megy egy német autóval (kivétel a régi Audik, az újat meg ki engedheti meg magának). Lelketlen, túlértékelt, és fapadosak, minden téren. A Passat az egyetlen, ami képes normális cuccal előjönni, de az meg messze-messze túlértékelt és túl is árazott autó. Újonnan minimum 1 millióval drágább mindegyik a piacon hasonló kategóriás kocsihoz képest.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 930 — nabege2@yahoo.com
Felesleges túlgondolni... Mindenki tud pro és kontra hozni érveket újra/használtra, márkára.
Ha tetszik vagy ha úgy ítélet meg, hogy a te céljaidnak megfelel, vedd meg!
(előtte persze nézesd meg szerelővel)
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
Hyunday vagy Kia.

Mindkettő volt/van a családban, az egyik 9 évig, a másik most töltötte be a 8-at.
15.000 km-enként olajcsere és a kötelező dolgok, minőségi nafta bele és nem az átlagos. Hiába drágább 40 forinttal, a kocsi meghálálja, tutira.

Jól fogyasztanak - ha hasonló méretűt veszel, mint a C3 - és fele annyi hiba sem jön ki, mint a franciáknál. Fateromnak, az egyik csapattársamnak és az egyik legjobb barátomnak is Citroen volt, alig várták, hogy megszabaduljanak tőlük.

Többnyire az elektronikai hibák jöttek ki, de azok durván.
Jót is ki lehet fogni, de nekem az ismerősi körömben elég sok a negatív kritika, én tuti nem vennék franciát.
#JC6
Volt sorrentom, 2.8 automata - > 14 L a városban 😀 mondjuk pont nem érdekel, hogy mennyit eszik egy kocsi amíg nem megyek havi több ezer km-t.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 388
Mindenki tudja, hogy francia, olasz autót csak akkor veszünk ha muszáj, csak a nácik mérvadóak e téren.
Japánból ha Használt akkor csak Toyota.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Hyunday vagy Kia.

Mindkettő volt/van a családban, az egyik 9 évig, a másik most töltötte be a 8-at.
15.000 km-enként olajcsere és a kötelező dolgok, minőségi nafta bele és nem az átlagos. Hiába drágább 40 forinttal, a kocsi meghálálja, tutira.

Jól fogyasztanak - ha hasonló méretűt veszel, mint a C3 - és fele annyi hiba sem jön ki, mint a franciáknál. Fateromnak, az egyik csapattársamnak és az egyik legjobb barátomnak is Citroen volt, alig várták, hogy megszabaduljanak tőlük.

Többnyire az elektronikai hibák jöttek ki, de azok durván.
Jót is ki lehet fogni, de nekem az ismerősi körömben elég sok a negatív kritika, én tuti nem vennék franciát.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Citroen C3-mal van vkinek tapasztalata?
empty taxi
Múltkor fűzfő után az elkerülőn úgy gondolta egy, hogy ráér vasárnap délután 80-nal menni. Elég felháborító volt!
shawnka
Antipollution fault, én így szeretlek. 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."