OFF topik

29 feliratkozó

több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Tud valaki valami alternatív elérhetőséget youtube-ra, sajnos letiltották a munkahelyen

Vicc bmeg
eaglesmcnabb
Soundcloud. Anno nekem sem játszott a YouTube, de a sound igen. Elektronikus zenére használom főként, más stílusból nem ismerem a repertoárt.
kristóf17
most látom hogy azt is elvették.
Zenével nincs gond, de így nem tudom megnézni a hátsó körös prospectecet 😕.

HBO go-t legalább meghagyták, már azt hittem, hogy ezeknek semmi sem szent 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Mobil internet a cég számlájára. Vedd el ami jár 😊
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
Tud valaki valami alternatív elérhetőséget youtube-ra, sajnos letiltották a munkahelyen

Vicc bmeg
eaglesmcnabb
Soundcloud. Anno nekem sem játszott a YouTube, de a sound igen. Elektronikus zenére használom főként, más stílusból nem ismerem a repertoárt.
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Tud valaki valami alternatív elérhetőséget youtube-ra, sajnos letiltották a munkahelyen

Vicc bmeg

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 484
A teljes közlemény itt olvasható:
 www.europarl.europa.eu/hungary/hu/aktualis/2019-hirek/2019-marcius/az-ep-jovahagyta-az-interneten-ervenyes-szerzoi-jogi-szabalyokat.html
Ez alapján azért nem fognak eltűnni a "vicces power rankingek"

"Az alkotók, újságírók jobb alkupozícióban lesznek az internetóriásokkal szemben a kedden a szerzői jogokról elfogadott, a szólásszabadságot fenntartó szabályoknak köszönhetően.
...
- bizonyos feltöltött tartalomtípusokat, például mémeket vagy GIF-eket külön kivonnak az irányelv hatálya aló
...
Fennmarad a szólásszabadság

Az irányelv több részének kifejezetten az a feladata, hogy biztosítsa: az internet továbbra is a szólásszabadság terepe maradjon.

Az újságcikk-részletek megosztását külön kiemelték az irányelv hatálya alól, tehát hírrészletek megosztása továbbra sem jelenti majd a hírt kiadó vállalat jogainak megsértését. A megállapodás ugyanakkor garanciát tartalmaz arra, hogy a hírgyűjtő oldalak ne élhessenek vissza ezzel az engedménnyel. Tehát hírrészlet ugyan továbbra is megjelenhet például a Google News listáján vagy a Facebookon, de csak akkor, ha „nagyon rövid".

Idézés, kritika, recenzió, karikatúra vagy paródia készítésének céljából ezentúl is - sőt, az eddiginél nagyobb védelem mellett - fel lehet tölteni védett tartalmakat, így a GIF-ek és mémek továbbra is az interneten maradnak és megoszthatók lesznek.
...
A német néppárti jelentéstevő, Axel Voss szerint
...
Az irányelvben számos kitétel garantálja, hogy az internet továbbra is a szólásszabadság terepe maradjon. Ezek az előírások tulajdonképpen nem is lennének szükségesek, mert az irányelv nem teremt új jogokat a jogbirtokosok számára. De meghallgattuk a felmerült aggodalmakat és úgy döntöttünk, hogy inkább duplán garantáljuk a szólásszabadságot. A mémek, a GIF-ek és a szövegrészletek most minden eddiginél nagyobb védelmet élveznek.
...
"

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Ha bárkit érdekelne egy mekegő valami már régen rákeresett volna neten. 😉
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
elfogadták az Article 13-t az EU parlamentben.

rip internet, rip vicces power rankingek
shawnka
miért?
szerencsére az internet nem csak "vicces power rankingek"ből meg videósokbol meg streamerekből áll.
ettől függetlenük faszság ez a törvény vagy mi.
braxa88
 i.imgur.com/yEljV7x.png
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
elfogadták az Article 13-t az EU parlamentben.

rip internet, rip vicces power rankingek
shawnka
miért?
szerencsére az internet nem csak "vicces power rankingek"ből meg videósokbol meg streamerekből áll.
ettől függetlenük faszság ez a törvény vagy mi.

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
elfogadták az Article 13-t az EU parlamentben.

rip internet, rip vicces power rankingek
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ha az Aréna Plázai Sportsdirectben nincsen az a cucc amit akarok, megtudom valahogy rendeltetni ide?
Coolearie
Mire gondolsz pontosan?
Ha arra, hogy a neten láttál cuccot,csak az arénában nincs, attól még persze. Én innét csak ritkán veszek, leginkább Angliából rendeltem mindig.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Ha az Aréna Plázai Sportsdirectben nincsen az a cucc amit akarok, megtudom valahogy rendeltetni ide?

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
 www.facebook.com/events/711995942528430/?ti=icl

Akit esetleg erdekel, jojjon, a darab erdekessege, hogy szereny szemelyem a kettobol az egyik iroja es egyben foszereploje is😊
dankodavid
Feka vagy?!

több mint 5 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 130
 www.facebook.com/events/711995942528430/?ti=icl

Akit esetleg erdekel, jojjon, a darab erdekessege, hogy szereny szemelyem a kettobol az egyik iroja es egyben foszereploje is😊

Pulvis et umbra sumus.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 469 — Cowboys fan
Chevy Camaro "NFL" rendszámmal
vajon a tulaj hogy viszonyul az amerikai dolgokhoz? 😊
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Nem tudom mennyien követitek figyelemmel a PewDiePie vs T-Series csatát youtubeon, de iratkozzatok fel Pewdsra, ha eddig még nem tettétek meg! Tegye bele ez a fórum is a magáét!

 www.youtube.com/watch?v=3YhK_7h3d5c
shawnka
Fuck PDP.
A T-Series irant teljesen közömbös vagyok, viszont PDP-t eddig is utáltam...

Na most hirtelen jön a konyhára neki 10-20-30m+ subscriber... boo-hoo.
 www.businessinsider.com/pewdiepie-vs-t-series-pewdiepie-sees-700-subscriber-growth-2019-1?r=UK
Nyilván ő a falusi szegénylegény, a szegény svéd felsőközéposztálybeli gyerek két felsővezető szülővel (miközben a T-Series alapitója indiai gyerekként valóban gyümölcslevet árult az utcán a fater mellett..)

Az nem meglepő, hogy az összes egyszemélyes jutyúber mellé fog állni... miközben bármilyen területen a valóban minőségi csatornák jóval kisebb nézettséggel, ált néhány 10-100k-s nagyságrendű emberrel "szenvednek".

És mostmár az UKIP is beállt mögé, lol. Ugyanmár..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Nem tudom mennyien követitek figyelemmel a PewDiePie vs T-Series csatát youtubeon, de iratkozzatok fel Pewdsra, ha eddig még nem tettétek meg! Tegye bele ez a fórum is a magáét!

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Engem az érdekelne, hogy mi annak a bud spencer-terence hill témájú hamburgerezőnek a neve, ahol ilyen bivaly adagokat lehet kapni.
Nynfus corporation-től elkezdve puffinig mindent próbáltam már, de csak nem akarja kidobni a google.
eaglesmcnabb
Erre gondoltál?
Firpo Burger
 firpoburger.hu
xrace77
Koszi ez lesz az. Tenyleg mindent probaltam mar, csak pont a legegyertelmubbet nem 😀

Megegyszer köszi 😊
eaglesmcnabb
Ha valamilyen oknál fogva kecskesajtos kaját akarsz, érdemes oda telefonálni, mert az rendszeresen out of stock.
Hanni
nem kösz, a peach féle verzió inkább 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Engem az érdekelne, hogy mi annak a bud spencer-terence hill témájú hamburgerezőnek a neve, ahol ilyen bivaly adagokat lehet kapni.
Nynfus corporation-től elkezdve puffinig mindent próbáltam már, de csak nem akarja kidobni a google.
eaglesmcnabb
Erre gondoltál?
Firpo Burger
 firpoburger.hu
xrace77
Koszi ez lesz az. Tenyleg mindent probaltam mar, csak pont a legegyertelmubbet nem 😀

Megegyszer köszi 😊
eaglesmcnabb
Ha valamilyen oknál fogva kecskesajtos kaját akarsz, érdemes oda telefonálni, mert az rendszeresen out of stock.

Szerkesztette: Hanni
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Engem az érdekelne, hogy mi annak a bud spencer-terence hill témájú hamburgerezőnek a neve, ahol ilyen bivaly adagokat lehet kapni.
Nynfus corporation-től elkezdve puffinig mindent próbáltam már, de csak nem akarja kidobni a google.
eaglesmcnabb
Erre gondoltál?
Firpo Burger
 firpoburger.hu
xrace77
Koszi ez lesz az. Tenyleg mindent probaltam mar, csak pont a legegyertelmubbet nem 😀

Megegyszer köszi 😊
eaglesmcnabb
Hagymás bab vagy semmi...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Engem az érdekelne, hogy mi annak a bud spencer-terence hill témájú hamburgerezőnek a neve, ahol ilyen bivaly adagokat lehet kapni.
Nynfus corporation-től elkezdve puffinig mindent próbáltam már, de csak nem akarja kidobni a google.
eaglesmcnabb
Erre gondoltál?
Firpo Burger
 firpoburger.hu
xrace77
Koszi ez lesz az. Tenyleg mindent probaltam mar, csak pont a legegyertelmubbet nem 😀

Megegyszer köszi 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Engem az érdekelne, hogy mi annak a bud spencer-terence hill témájú hamburgerezőnek a neve, ahol ilyen bivaly adagokat lehet kapni.
Nynfus corporation-től elkezdve puffinig mindent próbáltam már, de csak nem akarja kidobni a google.
eaglesmcnabb
Arra gondoltál hogy beírod, hogy " Bud Spancer - Terrence Hill hamburger Budapest "? 😀
több mint 5 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
Engem az érdekelne, hogy mi annak a bud spencer-terence hill témájú hamburgerezőnek a neve, ahol ilyen bivaly adagokat lehet kapni.
Nynfus corporation-től elkezdve puffinig mindent próbáltam már, de csak nem akarja kidobni a google.
eaglesmcnabb
Erre gondoltál?
Firpo Burger
 firpoburger.hu

Szerkesztette: xrace77
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Engem az érdekelne, hogy mi annak a bud spencer-terence hill témájú hamburgerezőnek a neve, ahol ilyen bivaly adagokat lehet kapni.
Nynfus corporation-től elkezdve puffinig mindent próbáltam már, de csak nem akarja kidobni a google.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 524 — Patriot
Mezzo-ról vélemény? Most meg már nem tudok dönteni, köszi 😀
#JC6
Szerintem annyira nem jó, mint amilyen drága.
A Bajnai törzshelye egyébként (legalábbis bármikor voltam (kb 5x), ő ott volt)
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Mezzo-ról vélemény? Most meg már nem tudok dönteni, köszi 😀