OFF topik

30 feliratkozó

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 005 — The Mathematician


 www.reddit.com/r/wallstreetbets/

nemtom ki mennyire vágja a gamestop helyzetét, megsúgom nem túl jó
főleg mert minden szart felvásároltak és rengeteg olyan volt h 1 plázában 2-3 boltjuk volt
de még most is van 1 bolt a plázában meg 1 vele szemben
ezeket racionalizálják szépen lassan ezért jönnek hírek folyamatosan hogy kurvasok boltot zárnak be

ez még önmagában nem fogja őket megmenteni, de sztem még jó darabig nem is jutnak a blockbuster sorsára
valamint nekik legit menekülés az ajándék tárgyak - board game vonal

mindenestre tegnap elkezdtem nézegetni és iszonyat vicces
Negritis

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
 m.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/a-legek-ura-endresz-gyorgy-kilencven-eve-az-atlanti-ocean-atrepulesevel-kert-igazsagot-magyarorszagnak-2806527
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 005 — The Mathematician


 www.reddit.com/r/wallstreetbets/

nemtom ki mennyire vágja a gamestop helyzetét, megsúgom nem túl jó
főleg mert minden szart felvásároltak és rengeteg olyan volt h 1 plázában 2-3 boltjuk volt
de még most is van 1 bolt a plázában meg 1 vele szemben
ezeket racionalizálják szépen lassan ezért jönnek hírek folyamatosan hogy kurvasok boltot zárnak be

ez még önmagában nem fogja őket megmenteni, de sztem még jó darabig nem is jutnak a blockbuster sorsára
valamint nekik legit menekülés az ajándék tárgyak - board game vonal

mindenestre tegnap elkezdtem nézegetni és iszonyat vicces

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 409
A Duna tévén meg a Hír TV-n is a Vetítőn volt egy doksi róluk. Aranyosak voltak, mégha ki is derült közben, hogy minimum egy Nagy háborúval el is voltak csórik csúszva, vagyis elmaradva. (Igaz nem rajtuk múlott)

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
MH 59. Szentgyörgyi Dezső repülőbázis hirdetménye:

Különleges kötelékkel, díszelgő áthúzással búcsúzunk a 97 esztendős korában, 2020. december 30-án elhunyt Frankó Endre nyugállományú főhadnagytól, aki a legendás 101. Puma Honi Légvédelmi Vadászrepülő Osztály utolsó, harcban is bevetett pilótája volt.

A tervezetten háromgépes Gripen kötelék, január 23-án szombaton - temetésének napján - helyi idő szerint 11:30-kor száll fel a kecskeméti repülőbázisról.

Gripenek a Csepel-sziget északi csücskénél várakoznak a légtérben 12:10-12:19 között, majd a Duna fölött, mintegy 1000 láb - kb 300 méter magasan haladnak kötelékben egészen az Árpád-híd budai hídfőig (12:20), ahonnan északi irányba elhagyják a város légterét.
warr_b
Az a megfogalmazás érdekesre sikerült. 3 minimum, esetleg több, vagy 3 +/-2? Nem lepne meg. Haverom a Pumáknál szolgált egy ideig, pont mostanában fogok vele összefutni, kicsit nosztalgiázik majd.
gyeek
szerintem a tervezetten három katonáéknál (bocsánat, hajózó) azt jelenti, hogy háromból amennyi fel tud szállni (mert gondolom a készenléti gépet/géppárt nem tervezték bele a tisztelgő kötelékbe). bár szerintem a Gripenekre odafigyelnek, mert mi ezt a képességet adjuk a NATO-ba ezen a környéken.

nekem amúgy az rémlik, hogy tisztelgő repülést azért szoktak legalább három géppel adni, mert így a kötelékből ki tud válni a szélső gép, szimbolizálva a veszteséget. géppár csak szétválni tud, az nem szimbolizál semmit.
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
MH 59. Szentgyörgyi Dezső repülőbázis hirdetménye:

Különleges kötelékkel, díszelgő áthúzással búcsúzunk a 97 esztendős korában, 2020. december 30-án elhunyt Frankó Endre nyugállományú főhadnagytól, aki a legendás 101. Puma Honi Légvédelmi Vadászrepülő Osztály utolsó, harcban is bevetett pilótája volt.

A tervezetten háromgépes Gripen kötelék, január 23-án szombaton - temetésének napján - helyi idő szerint 11:30-kor száll fel a kecskeméti repülőbázisról.

Gripenek a Csepel-sziget északi csücskénél várakoznak a légtérben 12:10-12:19 között, majd a Duna fölött, mintegy 1000 láb - kb 300 méter magasan haladnak kötelékben egészen az Árpád-híd budai hídfőig (12:20), ahonnan északi irányba elhagyják a város légterét.
warr_b
Az a megfogalmazás érdekesre sikerült. 3 minimum, esetleg több, vagy 3 +/-2? Nem lepne meg. Haverom a Pumáknál szolgált egy ideig, pont mostanában fogok vele összefutni, kicsit nosztalgiázik majd.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
MH 59. Szentgyörgyi Dezső repülőbázis hirdetménye:

Különleges kötelékkel, díszelgő áthúzással búcsúzunk a 97 esztendős korában, 2020. december 30-án elhunyt Frankó Endre nyugállományú főhadnagytól, aki a legendás 101. Puma Honi Légvédelmi Vadászrepülő Osztály utolsó, harcban is bevetett pilótája volt.

A tervezetten háromgépes Gripen kötelék, január 23-án szombaton - temetésének napján - helyi idő szerint 11:30-kor száll fel a kecskeméti repülőbázisról.

Gripenek a Csepel-sziget északi csücskénél várakoznak a légtérben 12:10-12:19 között, majd a Duna fölött, mintegy 1000 láb - kb 300 méter magasan haladnak kötelékben egészen az Árpád-híd budai hídfőig (12:20), ahonnan északi irányba elhagyják a város légterét.
warr_b
úúú köszi hogy írod, lehet leviszem a kölköt a Duna-partra megnézni
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 673 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
MH 59. Szentgyörgyi Dezső repülőbázis hirdetménye:

Különleges kötelékkel, díszelgő áthúzással búcsúzunk a 97 esztendős korában, 2020. december 30-án elhunyt Frankó Endre nyugállományú főhadnagytól, aki a legendás 101. Puma Honi Légvédelmi Vadászrepülő Osztály utolsó, harcban is bevetett pilótája volt.

A tervezetten háromgépes Gripen kötelék, január 23-án szombaton - temetésének napján - helyi idő szerint 11:30-kor száll fel a kecskeméti repülőbázisról.

Gripenek a Csepel-sziget északi csücskénél várakoznak a légtérben 12:10-12:19 között, majd a Duna fölött, mintegy 1000 láb - kb 300 méter magasan haladnak kötelékben egészen az Árpád-híd budai hídfőig (12:20), ahonnan északi irányba elhagyják a város légterét.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 005 — The Mathematician
Szabad kőművest tud vki ajánlani a nyugati határszélről?

Thx
Willie Parker
 hu.m.wikipedia.org/wiki/Magyar_szabadk%C5%91m%C5%B1vesek_list%C3%A1ja
Toca
ÉLŐ személyre gondoltam
Willie Parker
 www.szabadkomuves.hu/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 679
Szabad kőművest tud vki ajánlani a nyugati határszélről?

Thx
Willie Parker
 hu.m.wikipedia.org/wiki/Magyar_szabadk%C5%91m%C5%B1vesek_list%C3%A1ja
Toca
ÉLŐ személyre gondoltam
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Szabad kőművest tud vki ajánlani a nyugati határszélről?

Thx
Willie Parker
 hu.m.wikipedia.org/wiki/Magyar_szabadk%C5%91m%C5%B1vesek_list%C3%A1ja
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 679
Szabad kőművest tud vki ajánlani a nyugati határszélről?

Thx
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Re: a múltkori kis hagyatéki kérdésre

ugye akkor az volt a probléma lényege, hogy hogyan kerülhet ki egy ház a hagyatéki eljárásból, lehet-e bizonyítani stb.

na most az a helyzet, hogy mivel a feleségem szegről-végről érintett (az örökhagyó korábban elhunyt testvérének a nevelt fiának a lánya), ezért valami ok folytán ő is bekerült a hagyatéki eljárásba, tehát full dokumentációt kaptunk, úgyhogy az ügy részleteit innen ismerjük most már jobban.
szóval ugye az áll a hagyatéki leltárban, hogy az örökhagyónak elhalálozása napján (okt.12) volt ugyan 1/1 tulajdoni hányada az ingatlanban, de a november 25-i aktualizált adatok alapján már nem volt a nevén a ház.
ugye a házat - a tulajdonjogra való hivatkozással - a volt férj előző házasságából származó fiúgyermek vette zár alá, aki - hiába ápolt rossz viszont az örökhagyóval - rávette a személyzetet, hogy ha valami történik, akkor őt értesítsék első helyen (megtehette, 9700-ban szerintem mindenki ismeri) - szemben a testvérével, aki a házat és környékét gondozta, illetve amíg élt az örökhagyó, addig őt is.

amúgy tiszta sor, megcsinálták az adásvételit, odahamisították az aláírást, letanúzták, csak nem tudták beadni a földhivatalba, mert ha esetleg még él az örökhagyó, mire kézbesíti neki a földhivatal az értesítést a tulajdonjog változásáról, akkor esetleg rendőrségi ügy lehet belőle, szóval biztosabb volt várni október 12-ig, aztán visszadátumozni a hamis szerződést mondjuk hatodikára.

ott ment félre a dolog, hogy a házban volt pár dolog, amit másra hagyott az örökhagyó (ezüst étkészlet, ilyenek, ami nyilván nem két forintot ér), ami ugye így hirtelen semmivé lett, úgyhogy aki ezekre a dolgokra számított, az meg is tette a rendőrségi feljelentést közokirat-hamisítás miatt.

hát most mit mondjak? csak Terrell Owenst tudom idézni, amikor aszonta, hogy: 'getcha popcorn ready!'
slowmotion
A rokonokkal csak a baj van.
warr_b
azokkal mindig.
mondjuk nem minket loptak meg, hanem a faszi a saját testvérét, meg még egy-két embert. hát, van ez így, láttam már ilyet.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 673 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Re: a múltkori kis hagyatéki kérdésre

ugye akkor az volt a probléma lényege, hogy hogyan kerülhet ki egy ház a hagyatéki eljárásból, lehet-e bizonyítani stb.

na most az a helyzet, hogy mivel a feleségem szegről-végről érintett (az örökhagyó korábban elhunyt testvérének a nevelt fiának a lánya), ezért valami ok folytán ő is bekerült a hagyatéki eljárásba, tehát full dokumentációt kaptunk, úgyhogy az ügy részleteit innen ismerjük most már jobban.
szóval ugye az áll a hagyatéki leltárban, hogy az örökhagyónak elhalálozása napján (okt.12) volt ugyan 1/1 tulajdoni hányada az ingatlanban, de a november 25-i aktualizált adatok alapján már nem volt a nevén a ház.
ugye a házat - a tulajdonjogra való hivatkozással - a volt férj előző házasságából származó fiúgyermek vette zár alá, aki - hiába ápolt rossz viszont az örökhagyóval - rávette a személyzetet, hogy ha valami történik, akkor őt értesítsék első helyen (megtehette, 9700-ban szerintem mindenki ismeri) - szemben a testvérével, aki a házat és környékét gondozta, illetve amíg élt az örökhagyó, addig őt is.

amúgy tiszta sor, megcsinálták az adásvételit, odahamisították az aláírást, letanúzták, csak nem tudták beadni a földhivatalba, mert ha esetleg még él az örökhagyó, mire kézbesíti neki a földhivatal az értesítést a tulajdonjog változásáról, akkor esetleg rendőrségi ügy lehet belőle, szóval biztosabb volt várni október 12-ig, aztán visszadátumozni a hamis szerződést mondjuk hatodikára.

ott ment félre a dolog, hogy a házban volt pár dolog, amit másra hagyott az örökhagyó (ezüst étkészlet, ilyenek, ami nyilván nem két forintot ér), ami ugye így hirtelen semmivé lett, úgyhogy aki ezekre a dolgokra számított, az meg is tette a rendőrségi feljelentést közokirat-hamisítás miatt.

hát most mit mondjak? csak Terrell Owenst tudom idézni, amikor aszonta, hogy: 'getcha popcorn ready!'
slowmotion
A rokonokkal csak a baj van.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Re: a múltkori kis hagyatéki kérdésre

ugye akkor az volt a probléma lényege, hogy hogyan kerülhet ki egy ház a hagyatéki eljárásból, lehet-e bizonyítani stb.

na most az a helyzet, hogy mivel a feleségem szegről-végről érintett (az örökhagyó korábban elhunyt testvérének a nevelt fiának a lánya), ezért valami ok folytán ő is bekerült a hagyatéki eljárásba, tehát full dokumentációt kaptunk, úgyhogy az ügy részleteit innen ismerjük most már jobban.
szóval ugye az áll a hagyatéki leltárban, hogy az örökhagyónak elhalálozása napján (okt.12) volt ugyan 1/1 tulajdoni hányada az ingatlanban, de a november 25-i aktualizált adatok alapján már nem volt a nevén a ház.
ugye a házat - a tulajdonjogra való hivatkozással - a volt férj előző házasságából származó fiúgyermek vette zár alá, aki - hiába ápolt rossz viszont az örökhagyóval - rávette a személyzetet, hogy ha valami történik, akkor őt értesítsék első helyen (megtehette, 9700-ban szerintem mindenki ismeri) - szemben a testvérével, aki a házat és környékét gondozta, illetve amíg élt az örökhagyó, addig őt is.

amúgy tiszta sor, megcsinálták az adásvételit, odahamisították az aláírást, letanúzták, csak nem tudták beadni a földhivatalba, mert ha esetleg még él az örökhagyó, mire kézbesíti neki a földhivatal az értesítést a tulajdonjog változásáról, akkor esetleg rendőrségi ügy lehet belőle, szóval biztosabb volt várni október 12-ig, aztán visszadátumozni a hamis szerződést mondjuk hatodikára.

ott ment félre a dolog, hogy a házban volt pár dolog, amit másra hagyott az örökhagyó (ezüst étkészlet, ilyenek, ami nyilván nem két forintot ér), ami ugye így hirtelen semmivé lett, úgyhogy aki ezekre a dolgokra számított, az meg is tette a rendőrségi feljelentést közokirat-hamisítás miatt.

hát most mit mondjak? csak Terrell Owenst tudom idézni, amikor aszonta, hogy: 'getcha popcorn ready!'
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
75 éves Nagy Feró
csi77
Aki mindkét "rendszerben" kiérdemelte a csótány becenevet!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 477 — Bears & Illinois fan
75 éves Nagy Feró

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 805
 444.hu/2021/01/14/schobert-norbi-magannyomozokat-fogadott-hogy-leszamoljon-a-csaladjat-ocsarlo-kovetoivel

Norbi, Norbi, továbbra sem vagy okos.
Gyurma Pappa
Csak egy szelete:

Az üggyel jelenleg két magánnyomozó és három ügyvéd foglalkozik, akik már egy éve gyűjtik az anyagot a beadványhoz. Számos olyan posztot szedtek össze, amelyben nem csak az üzletembert és feleségét illetik válogatott szitkokkal, de a gyerekeiket is, akik egyébként kiskorúak, így már a fotójuk engedély nélküli felhasználása is törvénybe ütközik.

mindig szórakoztató, amikor olyan celebek háborodnak fel a kiskorú gyerekeik fotóinak illegális felhasználásán, akik naponta fossák magukból a gyerek kontenteket a széles nyilvánosság fele - üzleti szándékból 😊 úgy hogy a lánya, aki nincs még 18 bevallottan a kozszereplésből és szponzor pénzből él 😊 talán ha nem tolnák ki a fotót nem lenne mit felhasználni.
Ettől függetlenül proli dolog a szülők miatt a gyerekeket szidni.
MC12
a puzsér vs norbi balhé tavaly v tavalyelőtt ebből a témából érdekes volt
norbi felháborodott hogy puzsér kritizálta azt hogy a lánya 12-13 évesen kurválkodik lényegében (határeset elvileg 1-2 fotó instán hogy mennyi ruha vna rajta)
ugye dmca-vel levetették a posztot
és norbi hangoztatja hogy milyen konzervatívan nevelik a lányukat
Negritis
Mit lehet erre mondani...Norbi meg a konzervatívizmus..

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 005 — The Mathematician
 444.hu/2021/01/14/schobert-norbi-magannyomozokat-fogadott-hogy-leszamoljon-a-csaladjat-ocsarlo-kovetoivel

Norbi, Norbi, továbbra sem vagy okos.
Gyurma Pappa
Csak egy szelete:

Az üggyel jelenleg két magánnyomozó és három ügyvéd foglalkozik, akik már egy éve gyűjtik az anyagot a beadványhoz. Számos olyan posztot szedtek össze, amelyben nem csak az üzletembert és feleségét illetik válogatott szitkokkal, de a gyerekeiket is, akik egyébként kiskorúak, így már a fotójuk engedély nélküli felhasználása is törvénybe ütközik.

mindig szórakoztató, amikor olyan celebek háborodnak fel a kiskorú gyerekeik fotóinak illegális felhasználásán, akik naponta fossák magukból a gyerek kontenteket a széles nyilvánosság fele - üzleti szándékból 😊 úgy hogy a lánya, aki nincs még 18 bevallottan a kozszereplésből és szponzor pénzből él 😊 talán ha nem tolnák ki a fotót nem lenne mit felhasználni.
Ettől függetlenül proli dolog a szülők miatt a gyerekeket szidni.
MC12
a puzsér vs norbi balhé tavaly v tavalyelőtt ebből a témából érdekes volt
norbi felháborodott hogy puzsér kritizálta azt hogy a lánya 12-13 évesen kurválkodik lényegében (határeset elvileg 1-2 fotó instán hogy mennyi ruha vna rajta)
ugye dmca-vel levetették a posztot
és norbi hangoztatja hogy milyen konzervatívan nevelik a lányukat

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 805
 444.hu/2021/01/14/schobert-norbi-magannyomozokat-fogadott-hogy-leszamoljon-a-csaladjat-ocsarlo-kovetoivel

Norbi, Norbi, továbbra sem vagy okos.
Gyurma Pappa
Csak egy szelete:

Az üggyel jelenleg két magánnyomozó és három ügyvéd foglalkozik, akik már egy éve gyűjtik az anyagot a beadványhoz. Számos olyan posztot szedtek össze, amelyben nem csak az üzletembert és feleségét illetik válogatott szitkokkal, de a gyerekeiket is, akik egyébként kiskorúak, így már a fotójuk engedély nélküli felhasználása is törvénybe ütközik.

mindig szórakoztató, amikor olyan celebek háborodnak fel a kiskorú gyerekeik fotóinak illegális felhasználásán, akik naponta fossák magukból a gyerek kontenteket a széles nyilvánosság fele - üzleti szándékból 😊 úgy hogy a lánya, aki nincs még 18 bevallottan a kozszereplésből és szponzor pénzből él 😊 talán ha nem tolnák ki a fotót nem lenne mit felhasználni.
Ettől függetlenül proli dolog a szülők miatt a gyerekeket szidni.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
 444.hu/2021/01/14/schobert-norbi-magannyomozokat-fogadott-hogy-leszamoljon-a-csaladjat-ocsarlo-kovetoivel

Norbi, Norbi, továbbra sem vagy okos.
Gyurma Pappa
 www.youtube.com/watch?v=vuBWbpTJRqk
Negritis
That's what I am talkin' about.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 005 — The Mathematician
 444.hu/2021/01/14/schobert-norbi-magannyomozokat-fogadott-hogy-leszamoljon-a-csaladjat-ocsarlo-kovetoivel

Norbi, Norbi, továbbra sem vagy okos.
Gyurma Pappa

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
 444.hu/2021/01/14/schobert-norbi-magannyomozokat-fogadott-hogy-leszamoljon-a-csaladjat-ocsarlo-kovetoivel

Norbi, Norbi, továbbra sem vagy okos.

több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
 www.nytimes.com/2021/01/12/technology/bitcoin-passwords-wallets-fortunes.html

Takarodj 😀
Borbinho
Pizzás srác még mindig többet bukott, ráadásul ő még pizzákat se kapott. 😀
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
 24.hu/kultura/2021/01/13/meghalt-vass-gabor-szinesz-szinkron/

😕
Fuck Covid!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!