Olimpia

25 feliratkozó

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Eddig a péntek este 10 a nyerő ha jól nézem

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Poroljuk le ezt a topicot is.

Elvileg ez az utolsó és már hivatalos timetable:
 www.olympics.ie/wp-content/uploads/2017/12/PyeongChang-Olympic-Comp-Schedule-Version-10_30112017_Final.pdf
dawyd728
Ezt is kitehetnéd sticky-nek gabo, ha már az én tippjátékom is odakerült 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Jönnék, de nem akarok alázni :S
Nem tudom még, hogy jó lesz-e a draft időpontja, de ha igen akkor jövök.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Wow, tuti jövök, nagyon bírom a téli sportokat 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Tessék

 doodle.com/poll/iiprkduqbzu5nmhn

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Csinálnám ezt is, ha a drafot elérem.

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Én a megnyitó alatt dolgozok, de délutánra már hazaérek. De előző este is. vki nyomjon dudlit.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 750 — 49ers GM
Jönnék. 😊

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szívesen jönnék én is, bár itt nagyon rossz a net, szal az olimpia első felében nem biztos h nagyon up-to-date lennék...
empty taxi
Ez egy draft csak, nem napi tippjáték... draftolsz egy csapatot egyéni atlétákból, akik szerinted a legtöbb érmet szerzik.

Úgy gondoltam a draftot belövöm a megnyitó idejére/vagy amikor a legtöbb embernek jó. Mondjuk 4-6 csapatnál többre úgyse számítok.
Igor
Snake draft vagy salary cap?
empty taxi
Snake. Salary cap-es ligát nem találtam.. asszem az indexen van egy ilyen házilag gyártott, arra lehet tippelek majd.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Szívesen jönnék én is, bár itt nagyon rossz a net, szal az olimpia első felében nem biztos h nagyon up-to-date lennék...
empty taxi
Ez egy draft csak, nem napi tippjáték... draftolsz egy csapatot egyéni atlétákból, akik szerinted a legtöbb érmet szerzik.

Úgy gondoltam a draftot belövöm a megnyitó idejére/vagy amikor a legtöbb embernek jó. Mondjuk 4-6 csapatnál többre úgyse számítok.
Igor
Snake draft vagy salary cap?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szívesen jönnék én is, bár itt nagyon rossz a net, szal az olimpia első felében nem biztos h nagyon up-to-date lennék...
empty taxi
Ez egy draft csak, nem napi tippjáték... draftolsz egy csapatot egyéni atlétákból, akik szerinted a legtöbb érmet szerzik.

Úgy gondoltam a draftot belövöm a megnyitó idejére/vagy amikor a legtöbb embernek jó. Mondjuk 4-6 csapatnál többre úgyse számítok.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Szívesen jönnék én is, bár itt nagyon rossz a net, szal az olimpia első felében nem biztos h nagyon up-to-date lennék...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
én jönnék
gabokocka
Aki jönne, az dobjon PM-ben egy email címet, és akkor megküldöm automatikusan a jelszót/liganevet

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
én jönnék

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
 fantasy-olympics.com
Igor
Na, akkor erre van jelentkező?

Arany ligát akartam csinálni (ha már lúd legyen kövér), a roster mérete állítható.

 doodle.com/poll/iiprkduqbzu5nmhn

Hivatalos menetrend:

 www.olympics.ie/wp-content/uploads/2017/12/PyeongChang-Olympic-Comp-Schedule-Version-10_30112017_Final.pdf

Szerkesztette: gabokocka

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor már csak egy téli olimpiai magyar arany hiányzik életem sport örömeinek teljességéhez 😊 😛 | kicsit mohó lettem nem 😀? |
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amúgy beszéljünk a magyar éremesélyekről.

500-on Sanyit ezüstre teszem Vu mögé. Vu kb verhetetlen a legrövidebb távon, ha semmi váratlan nem történik. 1000-en viszont mindkét Liut döntőbe várom (most Sanyi, tavaly Ádó nyerte a táv összetett vk-ját) és bizony én ide remélem az aranyat. Ha ketten együtt lesznek, meg tudják csinálni (Tipp: Sanyi arany, Ádó bronz), a férfi váltó vhogy nem áll össze. Összetételében nincs jobb nála, de mindig elbasszák... Szerintem döntő se lesz. Viszont a női váltó meglepetés bronzot hoz majd. Keszler szerint soha nem volt ilyen jó váltóban és ami nagy erényük, ők nem hibáznak bele. Vb- és Eb-ezüst - hozzák, amit tudnak, a váltóban még extrát is bele tudnak tenni, ők csapatként jók, hiába egyénileg egyik sem kiemelkedő.

Szóval 1-1-2 a tippem, viszont a sportág sajátosságából kiindulva a mínusz 1 jogát fenntartom, azaz 3-4 érem lesz.
Soldados
Wu-ra 2.5-es oddsot láttam 500-ön, ami engem eléggé meglepett (jóval magasabb mint vártam), és LSS mögötte 3.5-essel van.. ez ugye elég szoros azért.
1000-en is második harmadikak, de ott meg van mondjuk 7 név, akiből kilehet nézni az érmet... szóval az hogy mindkettő döntős, már az se lesz egyszerű...

A legtöbb tükörsima esélyes (norvég sífutóváltók, Klaebo sprintben, Kodaira női 500-on (sima, nem rövidpályás), Hirscher, Shiffrin azok mind 1.2-1.3 körüliek)
Igor
Nyilván a sportág sajátosságából fakad a 2,5 odds. De azt nehéz jelenleg elképzelni, hogy ne Vu vagy Sanyi nyerje az 500-at. Nyilván előfordulhat, hogy a "mínusz 1" az 1000 méter lesz, mert persze az a nagyon pozitív forgatókönyv, hogy mindkettő döntős. De mindkettőnek reális az esélye rá, szóval megtörténhet. És aranyra így látnám a reális esélyt. (Vagy Sanyi 500-on).


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Amúgy beszéljünk a magyar éremesélyekről.

500-on Sanyit ezüstre teszem Vu mögé. Vu kb verhetetlen a legrövidebb távon, ha semmi váratlan nem történik. 1000-en viszont mindkét Liut döntőbe várom (most Sanyi, tavaly Ádó nyerte a táv összetett vk-ját) és bizony én ide remélem az aranyat. Ha ketten együtt lesznek, meg tudják csinálni (Tipp: Sanyi arany, Ádó bronz), a férfi váltó vhogy nem áll össze. Összetételében nincs jobb nála, de mindig elbasszák... Szerintem döntő se lesz. Viszont a női váltó meglepetés bronzot hoz majd. Keszler szerint soha nem volt ilyen jó váltóban és ami nagy erényük, ők nem hibáznak bele. Vb- és Eb-ezüst - hozzák, amit tudnak, a váltóban még extrát is bele tudnak tenni, ők csapatként jók, hiába egyénileg egyik sem kiemelkedő.

Szóval 1-1-2 a tippem, viszont a sportág sajátosságából kiindulva a mínusz 1 jogát fenntartom, azaz 3-4 érem lesz.
Soldados
Wu-ra 2.5-es oddsot láttam 500-ön, ami engem eléggé meglepett (jóval magasabb mint vártam), és LSS mögötte 3.5-essel van.. ez ugye elég szoros azért.
1000-en is második/harmadikak, de ott meg van mondjuk 7 név, akiből kilehet nézni az érmet... szóval az hogy mindkettő döntős, már az se lesz egyszerű...

A legtöbb tükörsima esélyes (norvég sífutóváltók, Klaebo sprintben, Kodaira női 500-on (sima, nem rövidpályás), Hirscher, Shiffrin azok mind 1.2-1.3 körüliek)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amúgy beszéljünk a magyar éremesélyekről.

500-on Sanyit ezüstre teszem Vu mögé. Vu kb verhetetlen a legrövidebb távon, ha semmi váratlan nem történik. 1000-en viszont mindkét Liut döntőbe várom (most Sanyi, tavaly Ádó nyerte a táv összetett vk-ját) és bizony én ide remélem az aranyat. Ha ketten együtt lesznek, meg tudják csinálni (Tipp: Sanyi arany, Ádó bronz), a férfi váltó vhogy nem áll össze. Összetételében nincs jobb nála, de mindig elbasszák... Szerintem döntő se lesz. Viszont a női váltó meglepetés bronzot hoz majd. Keszler szerint soha nem volt ilyen jó váltóban és ami nagy erényük, ők nem hibáznak bele. Vb- és Eb-ezüst - hozzák, amit tudnak, a váltóban még extrát is bele tudnak tenni, ők csapatként jók, hiába egyénileg egyik sem kiemelkedő.

Szóval 1-1-2 a tippem, viszont a sportág sajátosságából kiindulva a mínusz 1 jogát fenntartom, azaz 3-4 érem lesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hajrá svédek minden szinten! 😊 Meg persze mi Az első két napot pont nem fogom látni, így lehet h lemaradok egy magyar éremről.
dande
Nem hiszem. 1500-on van messze a legkisebb sanszunk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hajrá svédek minden szinten! 😊 Meg persze mi Az első két napot pont nem fogom látni, így lehet h lemaradok egy magyar éremről.

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
W's SL:
1. Shiffrin
2. Vlhova
3. Swenn-Larsson
empty taxi
Svenn-Larsson győzelmére 96-os odds van.. dobogót egyelőre nem láttam sehol sajnos 😊

 www.tippmix.hu/esemeny?id=291347
Igor
minden olimpián van vmi outsider egy dobogón 😉
Szlalomban 5 db top10-es helye van az idei VK-szezonban, az ilyenből pedig 1x ki szokott jönni a dobogó.

Ha a te predictionödet akarnám elemezni akk meg annyit h Feller előbb esik ki mind2 rövid számban, mint lesz dobogós 😊
empty taxi
Feller is outsider 😊 amúgy csak próbáltam jelezni, mert egyelőre úgy néztem hogy meglepően jó odds-ok vannak tippmixen.. már összeraktam néhány alpesi/biatlon szelvényt. Kár hogy dobogóra nem lehet tenni...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
W's SL:
1. Shiffrin
2. Vlhova
3. Swenn-Larsson
empty taxi
Svenn-Larsson győzelmére 96-os odds van.. dobogót egyelőre nem láttam sehol sajnos 😊

 www.tippmix.hu/esemeny?id=291347
Igor
minden olimpián van vmi outsider egy dobogón 😉
Szlalomban 5 db top10-es helye van az idei VK-szezonban, az ilyenből pedig 1x ki szokott jönni a dobogó.

Ha a te predictionödet akarnám elemezni akk meg annyit h Feller előbb esik ki mind2 rövid számban, mint lesz dobogós 😊

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
W's SL:
1. Shiffrin
2. Vlhova
3. Swenn-Larsson
empty taxi
Svenn-Larsson győzelmére 96-os odds van.. dobogót egyelőre nem láttam sehol sajnos 😊

 www.tippmix.hu/esemeny?id=291347

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na, megírtam a biatlont is, mert férfi oldalon baromi egyszerű lesz.. 😀

Biatlon - férfiak

Ha már 2 fős dominanciáról volt szó, akkor azt hiszem ez az a sport, ahol a legjobban kiütközik ez a dolog.. a francia Martin Fourcade 834 ponttal vezeti a világkupát, 780-nal második a norvég Johannes Boe, és a harmadik helyen Shipulin áll 467-tel... mondjuk ezek a számok nem fejezik ki igazán jól a dominanciát.
(A maximálisan szerezhető pontszám 1 versenyen 60 pont, és 15 verseny volt... tehát Fourcade 900 pontból szerzett 834-ez az idén... mondjuk még ez sem az igazi.)

Megpróbálom másképp - Fourcade az idei szezon összes, mind a 15 versenyén dobogón végzett. Azt hiszem, ezzel kellett volna kezdeni 😊
Hatszor nyert, hétszer második lett, és kétszer harmadik.. vagyis 15 verseny alatt összesen 11 ember előzte meg (ebből 8 Johannes Boe volt, a maradék három Tarjei Boe, a szlovén Jakov Fak és a francia Fillon Mallet)

A 15 versenyből egyetlen egyszer nem Fourcade vagy Johannes Boe nyert (akkor Johannes bátyja, Tarjei Boe húzott be egy sprintet, de ez december másodikán volt....)

Boe-ról nem írtam sokat eddig... ő még Fourcade-nál is jobb futó, de a lövészetben nála elő-előfordul, hogy teljesen ellövi magát, így neki volt három olyan versenye, amikor nem tudott dobogóra állni, hiába nyert 8 versenyt, tehát még Fourcade-nál is kettővel többet.

Fourcade és J. Boe annyira kiemelkednek a tömegből, hogy szinte lehetetlen ellenük fogadni... és mivel 6 biatlonszám van (4 egyéni, férfiváltó, vegyesváltó), szinte biztos hogy valamelyikük lesz az olimpia legeredményesebb sportolója... még az is lehet hogy ők lesznek az első kettő.

Nézzük röviden a számokat akkor (minden lövészetben 5-öt lőnek)

Sprint - 10 km, 2 lövészet (1 fekvő, 1 álló) - a lövőhiba büntetőkört ér, és félperces időközönként külön-külön indulnak
Üldözéses - 12.5km, 4 lövészet (2 fekvő, 2 álló) - a lövőhiba büntetőkört ér.. és az üldözésesben a sprintverseny eredménye és az ott összegyűjtött időkülönbségek alapján indulnak... tehát aki a sprintet nyeri, az itt előnnyel kezd.
Egyéni indítású - 20 km, 4 lövészet (2 fekvő, 2 álló) - a lövőhiba büntetőpercet ér, és félperces időközönként külön-külön indulnak
Tömegrajtos - 15 km, 4 lövészet (2 fekvő, 2 álló) - a lövőhiba büntetőkört ér, s egyszerre indul mindenki

A legizgalmasabb valószínűleg az egyéni indítású lehet, ahol a büntetőperc miatt ha Boe/Fourcade tököt lőnek, még akár teljesen izgalmas nyitott verseny is lehet... az idén kettőt rendeztek, Fourcade és Boe is nyert egyet, de a második helyet mindkétszer egy-egy meglepetésember hozta el hibátlan lövészettel (Fillon Mallet és a cseh Moravec)

A többinél valszeg a két nagy név dominál majd, hacsak nem csinálnak 4-5 büntetőhibát, nem tudom elképzelni, hogy fogják megverni őket. A bronzért és az egyéni indítású érmekért mondjuk elég sokan versenyezhetnek, a már említett Tarjei Boe és a szlovén Jakov Fak tudott háromszor dobogóra állni, a német Lesser pedig kétszer, de az orosz Shipulin (szerk: ő nem mehet az olimpiára) és a főleg sprintben erős német Schempp is jó lehet egy éremre. A jobb futók közé tartozik még az osztrák Julian Eberhard, a német Doll és Peiffer, az olasz Hofer és Windisch, a svájci Weger, meg a maradék norvégok (Tarjei Boe, Svendsen, Bjontegaard) és franciák (főleg Desthieux)

Aki kicsi országból érkező versenyzőnek akar szurkolni, az a szlovén Faknak, a cseh Moravecnek és Krcmarnak, a szlovák Kazarnak, a bolgár Anevnek vagy a lett Rastorgujevsnek szurkolhat... ők főleg az egyéni indításúban szólhatnak bele esetleg, mert többen viszonylag jó lövők (Moravec második, Krcmar ötödik, Anev pedig 10. lett legutóbb), de talán csak Fak vagy Moravec hozhat érmet közülük.

Tippek

Sprint: M. Fourcade - J. Boe - Schempp
Üldözéses: J. Boe - M. Fourcade - Desthieux
Egyéni indítású: Fak - M. Fourcade - Moravec (J. Boe ellövi magát)
Tömegrajtos: J. Boe - M. Fourcade - Hofer

A másik izgalmas versenyszám talán a váltó lesz, mert bár a norvégok toronymagas esélyesek (3 váltóból kettőt nyertek, és a harmadikon bronzot hoztak a B csapatukkal, J. Boe és Svendsen nélkül), de a másik két érem eléggé nyitott azért, a franciák, németek, oroszok, svédek és olaszok is szereztek dobogót az idén, sőt volt olyan verseny ahol a verseny felénél a belgák vezettek 😀 (bár nekik nincs meg a 4 emberük)
Emellett még az osztrákok és talán a csehek keverhetnek be, bár utóbbi azért már meglepetés lenne, de azért 7-8 csapat itt verekedhet az érmekért.

Férfi váltó: Norvégia - Németország - Franciaország


Biatlon - nők

A versenyszámok ugyanazok mint a férfiaknál (bár a táv általában picit rövidebb, a 75-80%-a a férfiak távjainak), szóval ezt nem írom le újra.

Itt azért izgalmasabb versenyek lehetnek, ha jól számolom 9 különböző ember nyert versenyt és 18 különböző ember szerzett dobogót (például 3 különböző belorusz vagy norvég, de volt 2 ukrán és 2 olasz, sőt 1 kanadai dobogós is)
A legnagyobb nevek a szlovák Kuzmina (4 győzelem és 3 második hely az idén), a német Dahlmeier (2 győzelem, 6 dobogó), a finn Makarainen (1 győzelem, 5 dobogó, és ő most kezd formába lendülni) és a fehérorosz Domracheva (2 győzelem, 4 dobogó) - de mint már írtam, rajtuk kívül nyert versenyt az olasz Wierer, a francia Braisaz, a német Herrmann, sőt nagyobb meglepetésre a norvég Eckhoff és a belorusz Skardino is... az érmeseket pedig inkább fel se sorolom.

A legjobb futók közt (Herrmann, Kuzmina, kicsivel mögöttük Makarainen, Domracheva) itt jóval kisebb a különbség, és kisebb a különbség az elit és a "második vonal" között is.. ezért van nagyobb szórás a versenyeredményekben.

A jobb futók közt említhető még a német Hammerschmidt, a norvég Olsbu vagy a cseh Vitkova, míg a legjobb lövők általában az ukránok/beloruszok közül kerülnek ki, a Semerenko-ikrek (Vita/Valj), Dzhima, de a fehérorosz Kryuko vagy Skardino is jó lehet egy éremre ha kijön nekik a lépés.. sőt igazából ez a két csapat a váltóban is veszélyes lehet. (oroszok ugye itt sem tényezők)

Tippek

Sprint: Makarainen - Dahlmeier - Kuzmina
Üldözéses: Kuzmina - Domracheva - Makarainen
Egyéni indítású: Domracheva - Dzhima - Olsbu
Tömegrajtos: Kuzmina - Wierer - Vitkova

Női váltóban a németek a toronymagas favoritok, 4 igazán jó embere másoknak nincs - a legtöbb csapat (francia, belorusz, ukrán, olasz) általában 2.5-3 jó emberrel rendelkezik, az hogy a svédek két váltóbronzot is hoztak az idén, számomra megdöbbentő... szerintem az olimpián azért nem fognak éremhez jutni.

Női váltó: Németország - Ukrajna - Olaszoroszág

A legizgalmasabb versenyszám a vegyesváltó lehet, mert ugye itt elég 2 jó férfi és 2 nő... a férfiak miatt ugye némi előnnyel indulnak a franciák és norvégok, de az olasz, német, svéd vagy cseh váltó is odaérhet egy éremre, ha a nagyok közül valaki ellövi magát..

Vegyesváltó: Norvégia - Németország - Franciaország

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)