Olimpia

25 feliratkozó

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Még csak most tudtam visszanézni, így is megkönnyeztem:

 www.m4sport.hu/korcsolya/cikk/2018/02/22/elkepeszto-olimpiai-bajnok-a-magyar-gyorskorcsolya-valto
dande
Visszanéztem én is... egy-két comment

00:51 - azért Shaoangnak majdnem sikerült rögtön az elején elbasznia... 😛
02:37 - szép, erős lökés Burjántól... de ez is elég necces, a verseny első felében nem kellenek az ilyenek :S
03:33 - már megint Shaoang.... jó lenne elbeszélgetni vele az ilyenekről.
05:50 - itt Kína kiüthette volna mindkettejüket, és akkor nem kellett volna izgulni 😀
06:11 - na ez tanítanivaló, No 1 (ez is Shaoang amúgy)
06:54 - ha a kínaiak nem tolják el fél körrel itt akkor szinte biztos h nem jövünk fel időben... de ezt nagyon szépen észrevettük/gyorsított be ezen az egyenesen (megint Shaoang)
07:04 - hujujujjj, necces... de itt már belefér/be kellett vállalni, és LSS fantasztikusan fordult, tanítanivaló No 2-> innentől már csak meg kell tartani

Kína nem itt szúrta el - a 9-es emberüknek lehet követni kellett volna Sanyit a belső íven kettő körrel a vége előtt, de 7:05-nél elindult kifele.. viszont messze nem volt elég sebessége ehhez.
Aztán 7:16-nál meghúzza ugyanazt a manővert, amit Sanyi 1 körrel korábban... (nem volt ott gond a koreaival, mehetett volna belül mint CAN, de ő kívülről akart) - de ott már azzal sem tud kettőt előzni (még úgyse hogy a végén nagyon szépen tette a lábát)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Még csak most tudtam visszanézni, így is megkönnyeztem:

 www.m4sport.hu/korcsolya/cikk/2018/02/22/elkepeszto-olimpiai-bajnok-a-magyar-gyorskorcsolya-valto
dande
Először dühös voltam Koreára, hogy feltartottak egy picit, de érdemes megnézni, hogy a kínainak kívülről kellett előznie, ha az nincs, lehet nem csak Kanadát, de bennünket is leelőztek volna! De annyi verseny nem úgy alakult ahogy szerettünk volna, alakuljon már jól nekünk is valami! 😊
NB2
Ja, ezt én is kiszúrtam. 😊 A kínai nagyon jött a végén, Sanyinak nem sok levegője lehetett már. A megelőző másfél-két köre szenzációs volt, gondolom sokat ki is vett belőle.
peterk2005
konkrétan ahányszor nézem meg mindig olyan érzésem van, mintha minden újabb visszajátszásnál egy cm-rel keskenyebb lenne a győzelem 😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Ez jó mulatság, férfimunka volt! Gratula a fiúknak!
Felkerültünk egy olyan térképre, ahol elég régen voltunk. Picit most a Sallai-Regőczy páros juott eszembe, ők is megérdemelték volna....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
legalább nekünk is van valami hasznunk a migráncsokból 😊))
(csak ki kellett várni)
ozibozi
Amadeus te vagy az?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 210
legalább nekünk is van valami hasznunk a migráncsokból 😊))
(csak ki kellett várni)

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Még csak most tudtam visszanézni, így is megkönnyeztem:

 www.m4sport.hu/korcsolya/cikk/2018/02/22/elkepeszto-olimpiai-bajnok-a-magyar-gyorskorcsolya-valto
dande
Először dühös voltam Koreára, hogy feltartottak egy picit, de érdemes megnézni, hogy a kínainak kívülről kellett előznie, ha az nincs, lehet nem csak Kanadát, de bennünket is leelőztek volna! De annyi verseny nem úgy alakult ahogy szerettünk volna, alakuljon már jól nekünk is valami! 😊
NB2
Ja, ezt én is kiszúrtam. 😊 A kínai nagyon jött a végén, Sanyinak nem sok levegője lehetett már. A megelőző másfél-két köre szenzációs volt, gondolom sokat ki is vett belőle.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Még csak most tudtam visszanézni, így is megkönnyeztem:

 www.m4sport.hu/korcsolya/cikk/2018/02/22/elkepeszto-olimpiai-bajnok-a-magyar-gyorskorcsolya-valto
dande
Először dühös voltam Koreára, hogy feltartottak egy picit, de érdemes megnézni, hogy a kínainak kívülről kellett előznie, ha az nincs, lehet nem csak Kanadát, de bennünket is leelőztek volna! De annyi verseny nem úgy alakult ahogy szerettünk volna, alakuljon már jól nekünk is valami! 😊
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még csak most tudtam visszanézni, így is megkönnyeztem:

 www.m4sport.hu/korcsolya/cikk/2018/02/22/elkepeszto-olimpiai-bajnok-a-magyar-gyorskorcsolya-valto
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Durva hogy éppen kicsusztunk az olimpiára.
Mondjuk amit egyesben benyaltunk örülök hogy visszajött 😊
Toca
Igazából mindegy volt utólag, mert az oroszok nem indulhattak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Durva hogy éppen kicsusztunk az olimpiára.
Mondjuk amit egyesben benyaltunk örülök hogy visszajött 😊
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 299 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
így utólag szép volt fiúk. ott az arany 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Curling döntő a fiúknál svéd usa, kanada kiesett, meglepi, hogy egyik csapatuk se nyerhet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Édes Istenem ténlyeg csoda egy év Eagles SB Téli Olimpiai Arany én többet nem kívánhatok a sportról!!!! Kár h élőben nem láttam de ez legyen a legnagyobb gond.

Hihetetlen!!!
dande
Tottanham - Barca bl döntő ? 😀
Toca
Végül is, egy Barca Juve is volt az utóbbi időben 😛 De nem, én azt gondolom röpke életem alatt majd mindent megkaptam a sporttól, amit igazán szerettem volna (magyar foci vb-eb-bl győzelemről nem álmodok 😛) így innentől minden egyéb ráadás. Esetleg egy Habs Stanley, de az tényleg a non plus ultra (különösen jelenlegi állapotokban 😀)

Nem svédeknél van-e valami esély még, de már nem is nagyon érdekel 😊
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
2 tesó azért leoktatta a végén a mezőnyt.
Toca
ők akkor most jó migránsok?
Amadeus
Nyilván analóg egy ilyen sztori, mint a "papírnélküliszegényüldözöttek". Meg releváns is ezzel foglalkozni...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Ez az m4 biathlon "összefoglaló" is megér egy misét. Kapásból petrovics-mérei elspoilerezi, hogy ki nyert, majd egy 1óra 10 perces versenyből sikerül leadni az első és az utolsó lövészetet kb 5 percben. Az olyanok meg mint én akik a gyorskorcsolyát tudták csak nézni és az eredményt direkt nem tudva akartak egyet izgulni így jártak. Bravó!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Rajna Tennessee Titans 7 817 — Nega Scott
A top 5 meglepetés között van ez a BLR női biatlon arany.
Olyan országos német fix1 volt mint a ház!
NB2
Azért Kryuko/Skardino nem rossz, szerintem 6-7. legjobb csapatnak számítottak..

Ledecka, Loch, német szánkópáros, kanadai női curlingcsapat, Krueger, USA sprintváltó... 😉

Szerintem még a Peiffer-győzelem is meglepőbb volt 😀
Igor
Azért a sprintben sokkal könnyebb meglepetést hozni, mint a váltóban, ráadásul onnantól kezdve, hogy Boe és Fourcade ellövik magukat, Peiffer esélyes volt. Ha csak annyit tudok, hogy mondjuk a német-francia kettős ellőtte magát a női váltóban, akkor sem tartottam volna valószínűnek a fehérorosz aranyat (olasz, norvég, ukrán, svéd mindenképp előttük volt névsor alapján, de a csehek se tűntek sokkal gyengébbnek, és ugya a finnek is hasonlóan épülnek fel).

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
A top 5 meglepetés között van ez a BLR női biatlon arany.
Olyan országos német fix1 volt mint a ház!
NB2
Azért Kryuko/Skardino nem rossz, szerintem 6-7. legjobb csapatnak számítottak..

Ledecka, Loch, német szánkópáros, kanadai női curlingcsapat, Krueger, USA sprintváltó... 😉

Szerintem még a Peiffer-győzelem is meglepőbb volt 😀
Igor
Sztem a németeken kívül három erős embert senki nem tudott felmutatni, így a Domracheva Skardino duó bőven jó a középmezőny elejére.
gabokocka
FRA, NOR, UKR csapatoknal szerintem megvan a 3 (bar UKR pocsek formaban voltak), es SWE/ITA is jott 2 erossel.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Ő a szövetség elnöke
Most nem vagyok hajlandó vele foglalkozni
gabokocka
Nem tudtam, de mondtam faternak, hogy ő lehet a szövetség elnöke. Bejött.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Basszus, nekem a gugli Hanna Öbergre őt adta ki 😊

 www.mybiohub.com/2017/12/hanna-oberg-biography-age-height-diet.html
Fast Willie
Mi lesz, ha egyszer Bree Olson nevű svéd síelő lesz? 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
A top 5 meglepetés között van ez a BLR női biatlon arany.
Olyan országos német fix1 volt mint a ház!
NB2
Azért Kryuko/Skardino nem rossz, szerintem 6-7. legjobb csapatnak számítottak..

Ledecka, Loch, német szánkópáros, kanadai női curlingcsapat, Krueger, USA sprintváltó... 😉

Szerintem még a Peiffer-győzelem is meglepőbb volt 😀
Igor
Sztem a németeken kívül három erős embert senki nem tudott felmutatni, így a Domracheva Skardino duó bőven jó a középmezőny elejére.
gabokocka
én a németeket vártam első helyre, + a francia dobogóban biztos volta, mert egyik emberük sem ergya, igaz kiemelkedőjük sincs., utána viszont volt vagy 5-6 váltó hasonló esélyekkel.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Kósa Lali mi a faszt keres ott?
peach
Halaszthatatlan közfeladatot lát el.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
A top 5 meglepetés között van ez a BLR női biatlon arany.
Olyan országos német fix1 volt mint a ház!
NB2
Azért Kryuko/Skardino nem rossz, szerintem 6-7. legjobb csapatnak számítottak..

Ledecka, Loch, német szánkópáros, kanadai női curlingcsapat, Krueger, USA sprintváltó... 😉

Szerintem még a Peiffer-győzelem is meglepőbb volt 😀
Igor
Sztem a németeken kívül három erős embert senki nem tudott felmutatni, így a Domracheva Skardino duó bőven jó a középmezőny elejére.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Basszus, nekem a gugli Hanna Öbergre őt adta ki 😊

 www.mybiohub.com/2017/12/hanna-oberg-biography-age-height-diet.html
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
A top 5 meglepetés között van ez a BLR női biatlon arany.
Olyan országos német fix1 volt mint a ház!
NB2
Azért Kryuko/Skardino nem rossz, szerintem 6-7. legjobb csapatnak számítottak..

Ledecka, Loch, német szánkópáros, kanadai női curlingcsapat, Krueger, USA sprintváltó... 😉

Szerintem még a Peiffer-győzelem is meglepőbb volt 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Ő a szövetség elnöke
Most nem vagyok hajlandó vele foglalkozni

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.