Olimpia

25 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hm, most meglepődtem:

 m.nemzetisport.hu/teli_sportok/teli-olimpia-eldolt-olaszorszag-rendezi-a-2026-os-jatekokat-2707827
több mint 4 éve
dawyd728 3 651
Nem akarom a politika / elmeháborodottság topicba...
Okos taktika, mert így nyert magának +4 évet, csak kár hogy 2024-ben már nem lesz Katinka, Kozák és lehet a vívók közül is kiöregszik egy-két ember addigra.

 index.hu/sport/2019/05/31/szabo_tunde_2024-es_olimpia_legerosebb_magyar_szereples/
Igor
Katka csak akkor nem lesz, ha családot alapít. Pont a napokban volt vele interjú, ahol az úszás 30-on felül profi szinten való műveléséről beszélt. Abban pont arról beszélt, h semmi fizikai dolog nem indokolja, h 30 felett ne lehessen versenyképes. Az úszók többsége korábban azért hagyta abba, mert nem volt benne pénz és 1-1 olimpiáért nagyot kellett szopni és ha a napi forma nem jön ki, akkor buktad az egész 4 éves felkészülésed. Plusz véleménye szerint akinek alacsony a monotonitástűrő képessége, azok is hamarabb hagyják abba. Rá egyik sem igaz, mondja ő. Plusz most van az ISL, ami további motivációt jelent számára. Szerintem 2024-es rövidpályás vb-ig tolja majd. 35 évesen nem mondom, h aranyesélyes lesz Párizsban, de éremesély nem tűnik olyan elérhetetlennek. Persze addig van még 5 év, szóval ez eléggé bold prediction, de szerintem inkább lesz Katka mint sem.

Szabó Tünde meg politikus. A szavait aszerint kell értelmezni.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Protokoll poszt, tök8 ki van ott, sport kérdésben nyilván nem ő dönt. Megírják neki mit kell mondani oszt jónapot.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Nem akarom a politika / elmeháborodottság topicba...
Okos taktika, mert így nyert magának +4 évet, csak kár hogy 2024-ben már nem lesz Katinka, Kozák és lehet a vívók közül is kiöregszik egy-két ember addigra.

 index.hu/sport/2019/05/31/szabo_tunde_2024-es_olimpia_legerosebb_magyar_szereples/
Igor
Attól, hogy hülyeség, ő még személyesen várhatja a legjobb szereplést, nem? 😛
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Nem akarom a politika / elmeháborodottság topicba...
Okos taktika, mert így nyert magának +4 évet, csak kár hogy 2024-ben már nem lesz Katinka, Kozák és lehet a vívók közül is kiöregszik egy-két ember addigra.

 index.hu/sport/2019/05/31/szabo_tunde_2024-es_olimpia_legerosebb_magyar_szereples/

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
2024-ben már nem lesz Finn dinghy az olimpián. Zsombornak egy lövése marad így.

Amúgy témában itt egy hozzáértő is.
Ezek a nemi kvóták máshol is idegesítenek. Nem így kellene mindennek nekiesni. Ott van Swaney esete is. A freestyle sí fiúk között jóval népszerűbb. Milyen lenne az, ha új számot csak a fiúk mezőnyében veszünk fel? Jöjjenek a lányok is, mert egyenlőség. Aztán mindenki meglepődik, h a színvonal béka popó alatt. Egy teljes mezőnyre való profi versenyző sincs. így tök jogosan parádézott Bözsi az olimpián, hiszen kvótát megszerezte.

Remélem ez csak egy hirtelen kilengés. Nem szeretnék numerus clausust újra.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
Nagyon necces, a svédeknél a városi önkormányzat intett be, az olaszoknál pedig asszem a kormány.
A végén még az utólag bejelentkező argentinokon marad a buli.
gabokocka
Ha az argentinok nyernek gyanítom gomba módjára fognak szaporodni a mémek h Maradonánál az a fehér az valójában hó 😀
empty taxi
Hol lesz síugrás, Aconcagua oldaláról? Találtam egy K20-as sáncot, krva jó verseny lenne 😀  www.skisprungschanzen.com/EN/Ski+Jumps/ARG-Argentinia/
Ráadásul Ushuaia... ennél távolabbra nem tudták volna vinni?

Amúgy is, Argentína max 10 évente csődbemegy... szóval adjunk nekik oda 7 évre előre egy olimpiát, pláne a remek brazil tapasztalatok után?
Ugyanmár...
Igor
Ushuaiánál messzebb? nem hiszem. az a "halál fasza" argentín fordításban.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért egy svéd otthoni hoki olimpiai arany igazán szimpi lenne😊
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Azért Lombardia és Veneto két nagyon gazdag régió kicsit több, mint 15 millió lakossal. Ha ott van támogatás az már fél siker.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Én egy svéd olimpiára tuti mennék, a sífutó versenyeknél táboroznék le, meg amikor éppen short track van. Alpesi síért nem utaznám át a fél országot. Nyilván olaszra is mennék, de a hangulat nem lenne ugyanaz. Persze jobb volna egy olyan olimpia, ahol minden egy helyen van, de jelenleg ez nem megoldható a pályázatok alapján. Qrva nagy szarban vannak Bachék, be kell tolni egy valag lóvét, ha normális olimpiát akarnak.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Nagyon necces, a svédeknél a városi önkormányzat intett be, az olaszoknál pedig asszem a kormány.
A végén még az utólag bejelentkező argentinokon marad a buli.
gabokocka
Ha az argentinok nyernek gyanítom gomba módjára fognak szaporodni a mémek h Maradonánál az a fehér az valójában hó 😀
empty taxi
Hol lesz síugrás, Aconcagua oldaláról? Találtam egy K20-as sáncot, krva jó verseny lenne 😀  www.skisprungschanzen.com/EN/Ski+Jumps/ARG-Argentinia/
Ráadásul Ushuaia... ennél távolabbra nem tudták volna vinni?

Amúgy is, Argentína max 10 évente csődbemegy... szóval adjunk nekik oda 7 évre előre egy olimpiát, pláne a remek brazil tapasztalatok után?
Ugyanmár...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
A svéd eléggé rossz lenne logisztikai (nézői) szempontból - alpesi versenyek Are-ban tobb mint 500 km-re, a bobot/szánkót meg Siguldában akarják tartani, ami szintén minimum 1 nap veszteség... síugrás gondolom Falun, az is 150 kilométer?
A jegyek/szállás meg még a szokásosnál is überdrágábbak lesznek, fuj...

Az olasz ilyen szempontból nem lenne tragikus (a kaja/pia miatt nálam +2 pirospont, pláne planicai ski jumping eventtel), dehát olaszok... és az állam nem vállal semmi garanciát 😀 tudjuk jól, mi lesz ebből...

Calgary volt a fő reménysugár számomra..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Én továbbra is bízom benne. hogy a NOB mindent alá akar tolni egy európai olimpiának. Nem véletlen. hogy versenyben maradt mindkét európai helyszín annak ellenére, hogy nincs pénzügyi garancia városi, illetve kormány oldalról.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Nagyon necces, a svédeknél a városi önkormányzat intett be, az olaszoknál pedig asszem a kormány.
A végén még az utólag bejelentkező argentinokon marad a buli.
gabokocka
Ha az argentinok nyernek gyanítom gomba módjára fognak szaporodni a mémek h Maradonánál az a fehér az valójában hó 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Nagyon necces, a svédeknél a városi önkormányzat intett be, az olaszoknál pedig asszem a kormány.
A végén még az utólag bejelentkező argentinokon marad a buli.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Calgary is out 😕 maradt Stockholm és CdA/Milano.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Úgyhogy a törökök lesznek 😛
dande
Erzurum kizárva


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Kulcsár Győző 😕
Nyugodjon békében!

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már lassan mindenki visszalép, Stockholm Calgary és Erzurum maradt. Nagyon szeretném azt a svéd olimpiát 2026-ban, hogy tényleg lássunk egy Lillehammerhez hasonlót. Nyilván olyan nem lehet, de az elmúlt 30 én legjobb téli olimpiája igen. Remélem a NOB is kapcsol, és alájuk tol mindent.
gabokocka
Calgary sem lenne rossz, de egyértelműen a svéd a nyerő. Olimpiát nyerni otthon a hokisoknak meg a curlingeseknek hm, tetszene 😊

Úgyhogy a törökök lesznek 😛
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Már lassan mindenki visszalép, Stockholm Calgary és Erzurum maradt. Nagyon szeretném azt a svéd olimpiát 2026-ban, hogy tényleg lássunk egy Lillehammerhez hasonlót. Nyilván olyan nem lehet, de az elmúlt 30 én legjobb téli olimpiája igen. Remélem a NOB is kapcsol, és alájuk tol mindent.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
milyen hülyeség ez, hogy a nép dönt?😊
NB2
Exportálni kellene a nemzeti konzultációt...

"Támogatja Ön a téli olimpiai pályázat visszavonását és a felszabaduló pénzből 3 millió afgán terrorista betelepítésének segélyezését?" - NEM --> tehát legyen olimpia. 😀

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
milyen hülyeség ez, hogy a nép dönt?😊
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Én továbbra is Stockholmban reménykedem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Wallis kanton 54%-a leszavazta 2026-os olimpiára szánt pénzek odacsoportosítását. Maga Sion városában sem támogatta a többség. Egyedül a síközpontok települései.. Az országos referendumig el se jutott a dolog.
Pápá Sion. :/
dawyd728
Azért várható volt... ahogy írtam, szerintem Graz az egyetlen európai, ami bentmarad.. de reálisan nézve ez Sapporo vs Erzurum.

Úgyhogy akkor már inkább Kasai szülővárosa legyen, mégha persze sok is az ázsiai olimpia mostanában...
Igor
Osztrákokban nagyon bízok én is. Én 2030-ban szívesen látnám Sapporot, 2026-ban nem. 2034-ben meg jöhet Denver. Atlanta&Salt Lake esetében bejött a 6 év. 😀
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Wallis kanton 54%-a leszavazta 2026-os olimpiára szánt pénzek odacsoportosítását. Maga Sion városában sem támogatta a többség. Egyedül a síközpontok települései.. Az országos referendumig el se jutott a dolog.
Pápá Sion. :/
dawyd728
Azért várható volt... ahogy írtam, szerintem Graz az egyetlen európai, ami bentmarad.. de reálisan nézve ez Sapporo vs Erzurum.

Úgyhogy akkor már inkább Kasai szülővárosa legyen, mégha persze sok is az ázsiai olimpia mostanában...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)