Olimpia

25 feliratkozó

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 519 — The Mathematician
Negritis
 infostart.hu/kulfold/2021/05/18/folyamatosan-no-az-olimpia-ellenzeke-japanban

Az elmúlt olimpiák nem növelték az olimpia rendezésre pályázók számát. Érezhetően csökken mindenhol a bizalom. Ha japánok is egy ilyen lose-lose szituációba kerültek és kb az a kérdés hogy tudnak legkevésbé mínuszosan kijönni belőle, akkor az csak tovább fogja gyarapítani globálisan az ellenzők táborát. Extra nagy kockázat kis haszonért. Nem tudom a megoldást, de kurvára nem jó, h egy olimpiát nem várok. Ha meg is lesz tartva, akkor is egy hangulattalan, a józan észnek ellene menő cringe élmény lesz.
dawyd728
ez ugye speciális körülmény, de ki tudja mikor lesz megint egy speciális körülmény
elég komolyan újra kell majd gondolni ezt az olimpia dolgot és valszeg a NOB-nak is le kell mondania masszív profitról ami eddig mehetett zsebbe különben max faszméregetésből lesz megrendezve

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dawyd728 3 651

Negritis
 infostart.hu/kulfold/2021/05/18/folyamatosan-no-az-olimpia-ellenzeke-japanban

Az elmúlt olimpiák nem növelték az olimpia rendezésre pályázók számát. Érezhetően csökken mindenhol a bizalom. Ha japánok is egy ilyen lose-lose szituációba kerültek és kb az a kérdés hogy tudnak legkevésbé mínuszosan kijönni belőle, akkor az csak tovább fogja gyarapítani globálisan az ellenzők táborát. Extra nagy kockázat kis haszonért. Nem tudom a megoldást, de kurvára nem jó, h egy olimpiát nem várok. Ha meg is lesz tartva, akkor is egy hangulattalan, a józan észnek ellene menő cringe élmény lesz.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Fú de alja ez a sportlövő balhé...
FLZOLI
ahelyett h kimennének a rétre aztán 100 méterről párbaj
briareos
Futócél!
gdavid
Ez milyen már????

 telex.hu/sport/2021/05/14/peni-istvan-sidi-peter-sportloveszet-indiai-vilagkupa-dopping

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
gdavid New England Patriots 3 884 — Patriots fan
Fú de alja ez a sportlövő balhé...
FLZOLI
ahelyett h kimennének a rétre aztán 100 méterről párbaj
briareos
Futócél!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
Fú de alja ez a sportlövő balhé...
FLZOLI
ahelyett h kimennének a rétre aztán 100 méterről párbaj

több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Fú de alja ez a sportlövő balhé...

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/sport/2021/05/07/sulyemeles-olimpia-laurel-hubbard-transznemu-vita/

Hogyan nyerj Olimpiát könnyen rovat
Heisman
Ne legyél kirekesztő, Szerénke meg Semenya is a nők között indult 😀
Mondjuk ők nyertek is...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Kb utolsó lesz sztem

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 299 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
 index.hu/sport/2021/05/07/sulyemeles-olimpia-laurel-hubbard-transznemu-vita/

Hogyan nyerj Olimpiát könnyen rovat

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
dawyd728 3 651
 m.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/gyasz-elhunyt-az-olimpiai-bajnok-igaly-diana-2819799

😕
gabokocka
Nyugodjék békében. 😕
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
 m.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/gyasz-elhunyt-az-olimpiai-bajnok-igaly-diana-2819799

😕
gabokocka
RIP 😕

közben

 www.origo.hu/sport/egyeni/20210409-szasz-kovacs-emese-vivas-noi-parbajtor.html

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
 m.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/gyasz-elhunyt-az-olimpiai-bajnok-igaly-diana-2819799

😕

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
dawyd728 3 651
Ma el is dőlt, nem lesznek külföldi nézők.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
 444.hu/2021/01/26/florida-bejelentkezett-a-tokioi-olimpiaert


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Meg azért nem túl életszerű 20-40ezer embert (plusz nézők) összecsődíteni egy valójában haszontalan szórakozásért, miközben szinte minden nap egy másik országnál vannak fertőződési és halálozási csúcsok, szóval világszinten még mindig befele megyünk a pandémiába, nem pedig kifele belőle.
Egy racionálisan működő világban értelmetlen és veszélyes lenne olimpiát rendezni.
Hátha Japánban van annyi eszük, hogy ezt belátják.

több mint 3 éve
dawyd728 3 651
Egyelőre csak pletyka, de a thetimes.co.uk szerint japánok lettetek az olimpia rendezésről..
Persze japán kormány cáfolja, de nem zörög a haraszt. Meg azért nem egy thesuns hozta le..
több mint 3 éve
dawyd728 3 651
Én kezdek fosni a 2022-es olimpia miatt is. Ez a pekingi olimpia amúgy is elég rideg lett volna a semmi közepén felhúzott über modern infrastruktúrával, a nulla történelmével, a természetes hó hiányával. Már csak nézők nélkül kellene megrendezni és kb megkapjuk az anti lillehammeri olimpiát. Mehh..

Tokiót már elengedtem. Lehet lesz valami belőle, de nincsenek elvárásaim.
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2016%2F0724%2Fr106554_1296x729_16-9.jpg
Russia gets 2-Games ban from using name, flag
Russia was banned Thursday from using its name, flag and anthem at the next two Olympics or at any world championships for the next two years.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 469 — Cowboys fan
de abban sem vagyok biztos, hogy az országúti kerékpár akkora érték egy versenyzőnek (bár ez utóbbiban tényleg nem vagyok biztos).
Gyurma Pappa
a versenyzők 99%-nak nem is, de pl. Valtert megkérdezték, hogy melyik versenyt szeretné megnyerni, és lenyilatkozta hogy az olimpiát, mert a hazájában nagyon fontos verseny 😀
eaglesmcnabb
tökéletesen igaza van. a tdf-nek nagyobb a presztízse, az olimpiai aranyból meg élete végéig megél.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
de abban sem vagyok biztos, hogy az országúti kerékpár akkora érték egy versenyzőnek (bár ez utóbbiban tényleg nem vagyok biztos).
Gyurma Pappa
a versenyzők 99%-nak nem is, de pl. Valtert megkérdezték, hogy melyik versenyt szeretné megnyerni, és lenyilatkozta hogy az olimpiát, mert a hazájában nagyon fontos verseny 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
 444.hu/2020/12/15/a-japanok-tobbsege-szerint-le-kene-mondani-az-olimpiat


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
De egyetértek, a focinak nagyon kevés értelme van jelenlegi formájában. Ahogy mondjuk a tenisznek is, de abban sem vagyok biztos, hogy az országúti kerékpár akkora érték egy versenyzőnek (bár ez utóbbiban tényleg nem vagyok biztos).

Gyurma Pappa
Vinokurovnak elég nagy érték.
Nekem meg a kedvenc nem magyar aranyam amit Londonban ment.

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Én mondjuk a focit is kivenném. Semmi értelme , senkinek semmit nem ér ha Olimpiát nyer. Szabályozások is vannak ki mehet stb. Még az adott évben is mindenki az EB / kontinentális qpa-kra fókuszál.
Toca
Ez egy nagyon érdekes dolog egyébként.

Az, hogy kézilabdába két évente rendeznek VB-t teljesen erodálta annak erejét, és mindenki olimpiát akar nyerni. De. pl. kosárban 4 évente van VB, és mégis az olimipia érem a magasabb "érték". Vizilabdában is csak az olimpiai győzelmet értékelik igazán.

De egyetértek, a focinak nagyon kevés értelme van jelenlegi formájában. Ahogy mondjuk a tenisznek is, de abban sem vagyok biztos, hogy az országúti kerékpár akkora érték egy versenyzőnek (bár ez utóbbiban tényleg nem vagyok biztos).

Szerintem az olimpia, mint esemény sokat veszít az értékéből, és ehhez nem feltétlenül a szponzorok az okai, sokkal inkább a túltelítettség, ami a sportok terén jellemző.
Gyurma Pappa
Kerékpár szinten egy korrekt egynapos, azért ha megnézi az ember hogy milyen kaliberű emberek nyertek Olimpiát. Nyilván nem egy Grand Tour vagy egy Momentum verseny, de elindulnak rajta nagyobb nevek is.
Heisman
Igen, viszont ugye emlékeim szerint az olimpiabajnoki trikót a világbajnokival ellentétben nem hordják.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 299 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Én mondjuk a focit is kivenném. Semmi értelme , senkinek semmit nem ér ha Olimpiát nyer. Szabályozások is vannak ki mehet stb. Még az adott évben is mindenki az EB / kontinentális qpa-kra fókuszál.
Toca
Ez egy nagyon érdekes dolog egyébként.

Az, hogy kézilabdába két évente rendeznek VB-t teljesen erodálta annak erejét, és mindenki olimpiát akar nyerni. De. pl. kosárban 4 évente van VB, és mégis az olimipia érem a magasabb "érték". Vizilabdában is csak az olimpiai győzelmet értékelik igazán.

De egyetértek, a focinak nagyon kevés értelme van jelenlegi formájában. Ahogy mondjuk a tenisznek is, de abban sem vagyok biztos, hogy az országúti kerékpár akkora érték egy versenyzőnek (bár ez utóbbiban tényleg nem vagyok biztos).

Szerintem az olimpia, mint esemény sokat veszít az értékéből, és ehhez nem feltétlenül a szponzorok az okai, sokkal inkább a túltelítettség, ami a sportok terén jellemző.
Gyurma Pappa
Kerékpár szinten egy korrekt egynapos, azért ha megnézi az ember hogy milyen kaliberű emberek nyertek Olimpiát. Nyilván nem egy Grand Tour vagy egy Momentum verseny, de elindulnak rajta nagyobb nevek is.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
topin New England Patriots 1 947
A vizipolonal maradva, a Farago otletekkel siman mukodne. Kisebb palya, kevesebb uresjarat, nagyobb kapu, tobb gol. Tobb golnal, tobb sztar. Tobb sztarnal pedig nagyobb bevonzasi lehetoseg a kicsiknel, nezoknel.
topin
Hát nem tudom, ez a legyen minél több gól dolog szerintem az NHL-ben sem jött be, csak nézhetetlenebb lett.

Pólóban így is viszonylag sok gól van, akit egy 12-9-es meccs nem érdekelt, azt egy 16-13-as se fog...

Inkább az vele a "gond", hogy nagyon lokális sport, Dél-Európán és a Balkánon kívül a kutyát nem érdekli.
warr_b
Nem ennyivel novekedne a golok szama ha ketszer annyi aktiv jatekido van es nincs feluszas-leuszas.

Hetkoznapi sztarok kinevelese lenne a cel. Akkor is, ha nincs olimpiai bajnoki dinasztiaja az orszagnak.

Azert a polosoknal a zsinorban nyert olimpiak alaposan megdobtak a kozszereplest. Ha ez mondjuk "csak" egy bronz, meg ket negyedik hely. Akkor oket sem hivogatjak celebkedni ide-oda.

Nem veletlen, hogy jelentosen kisebb a merites a jelenlegi felhozatalbol. Mikozben egy sztarolhato jatekos, olimpiai bajnoki cim nelkul is "sztar" lenne az uszodan kivul is.

Az uszodaban amugy is peldakep, de nem ott kell toborozni, nem azokat kell megszolitani, akik amugy is oda jarnak.

A biroi resz teljesen jogos felvetes.