Olimpia

25 feliratkozó

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pásztor megidézte Sharapova vagy Michelle Wild/Rita Faltoyano szellemét.
iktriad
Hát én is vagy erre vagy valami kaszabolós, B-movie horrorfilmre asszociáltam.
Kampman
Pont 1 órája néztem a legfrissebb Retroshock részt, Keny vágott be pár hasonló sikolyt, mint Pásztoré volt. 😊
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 979 — beers & Packers
Női párbajtőrt senki nem nézi? Pedig annyira jó...
nagylaza
ez most tőr szerintem
Kampman
Jó, valami kardozás.
nagylaza
a kard teljesen más mind a fentebb említett két versenyág 😉
szerintem engedd el 😀
Heisman
Viccvót.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 318
Pásztor megidézte Sharapova vagy Michelle Wild/Rita Faltoyano szellemét.
iktriad
Hát én is vagy erre vagy valami kaszabolós, B-movie horrorfilmre asszociáltam.

Szerkesztette: Kampman
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 572 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Női párbajtőrt senki nem nézi? Pedig annyira jó...
nagylaza
ez most tőr szerintem
Kampman
Jó, valami kardozás.
nagylaza
a kard teljesen más mind a fentebb említett két versenyág 😉
szerintem engedd el 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Női lövészet: nagyon korai még, de Major nem kezdett jól... időt is kért gyorsan, de nehéz lesz visszajönni.

Az egyik fő favorit Bhaker(IND), mindenki kedvenc nevű lövője Korakaki (GRE) és az én titkos favoritom Jiang (CHN) egyelőre jól kezdtek.. illetve a mongol Tsolmonbaatar-nak is hajrá-hajrá.

 olympics.com/tokyo-2020/olympic-games/en/results/shooting/results-10m-air-pistol-women-qual-000100-.htm

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Annyi sikoltozás meg üvöltözés van egy vívócsarnokban, hogy most hirtelen nem is tudom, hogy mire emlékeztet leginkább, de biztosan nem családbarát.
Kampman
Én tegnap taekwondót nézve láttam az iráni srácot aki minden rúgásához iszonyat amgas hangon rikoltott egyet, mint valami müezzin. Iszonyat idegesítő volt.

több mint 2 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Női tőrözökről röviden:

Pásztor Flóranak vívni kell 32 közé jutásért - de hátha egy jó vívással szerez önbizalmat... mert a 32 között, a második kiemelt Thibus jön. Ha itt is nyerne (nagy meglepetésre), a Korobejnikova/Boubakri meccs győztese jön... ez is nagyon kemény ellenfelet eredményez.

Kreiss Fanny 3:25-kor kezd a 32 között Batini ellen, ha nyerne akkor jön az egész verseny topfavoritja Deriglazova a 16 között... 😕

Kondricz Kata szintén egy olasszal, Volpival kezd.. ugye tudjuk mit szokás mondani olasz női tőrözökről... a jó hír, hogy ha Volpit kiejtené, utána elvileg egy verhető ellenfél jönne.. csak aztán a negyeddöntőben jön a 3. (és talán legjobb olasz), Errigo.

Nagy esélyeink nincsenek.. csalódjunk pozitívan.

Viszont férfi párbajtőr... nem akarom elkiabálni, de itt nekem nagyon testszik a sorsolás.
Siklósi első kiemelt, első két körben kínaiaik jöhetnek, de nem igazán ismerem őket.... annyira nem nagy nevek, illene verni őket. Negyeddöntőben jöhet Minobe v Park, talán még ezt is "illene" nyerni.. elődöntőben jöhet Santarelli (#) vagy Yamada (#4), akik már jegyzett nevek, de ez már az elődöntő.. bőven lehetne rosszabb.

Nekem ez egy relatíve szerencsés/könnyű sorsolásnak tűnik - a másik ágon vannak olyan nevek mint Bida, Reizlin, Borel, Heinzer, Limardo, Verweijlen, Garozzo, Nikishin... nekem ez egy sokkal nehezebb ágnak tűnik, az alacsonyabb kiemeltek közt is rengeteg tapasztalt vívó/nagy név akad. Úgyhogy optimista vagyok... ergo biztos ki fog esni a 2. körben a kínai ellen 😕
Igor
Ja, Siklósi sorsolása jónak tűnik, a női tőrőzők meg nem tudnának jó sorsolást kapni, egyszerűen nem elég jók. Nem rossz ez.

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megy közben a holland - japán női kézimeccs is. A házigazdák gyorsan túl akarnak lenni a kiütésen. 😊

Annyi sikoltozás meg üvöltözés van egy vívócsarnokban, hogy most hirtelen nem is tudom, hogy mire emlékeztet leginkább, de biztosan nem családbarát.
Kampman
Pásztor megidézte Sharapova vagy Michelle Wild/Rita Faltoyano szellemét.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 412 — Így remélem megfelelek nektek.....
De miért strandröpi, sehol semmi magyart? Lövészet vagy hasonló?
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 979 — beers & Packers
Annyi sikoltozás meg üvöltözés van egy vívócsarnokban, hogy most hirtelen nem is tudom, hogy mire emlékeztet leginkább, de biztosan nem családbarát.
Kampman
Mire? Gondolom, a teniszre.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 318
Annyi sikoltozás meg üvöltözés van egy vívócsarnokban, hogy most hirtelen nem is tudom, hogy mire emlékeztet leginkább, de biztosan nem családbarát.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Női párbajtőrt senki nem nézi? Pedig annyira jó...
nagylaza
ez most tőr szerintem
Kampman
Ja a férfiaknál lesz ma párbajtör-
Pásztor továbbjutott.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 412 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor ez legalább megvan 😊
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Női párbajtőrt senki nem nézi? Pedig annyira jó...
nagylaza
ez most tőr szerintem
Kampman
Jó, valami kardozás.
nagylaza
Ne szurkálódjatok már.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 979 — beers & Packers
Női párbajtőrt senki nem nézi? Pedig annyira jó...
nagylaza
ez most tőr szerintem
Kampman
Jó, valami kardozás.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 412 — Így remélem megfelelek nektek.....
Női párbajtőrt senki nem nézi? Pedig annyira jó...
nagylaza
ez most tőr szerintem
Kampman
Így van 😊
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Női párbajtőrt senki nem nézi? Pedig annyira jó...
nagylaza
Én 3-at nézek egyszerre, az az egyik... de feltételeztem azt kb mindenki nézi.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 318
Női párbajtőrt senki nem nézi? Pedig annyira jó...
nagylaza
ez most tőr szerintem
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 318
És akárki akármit mondd, röpi > strandröpi 😛
Igor
diszlájk
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 979 — beers & Packers
Női párbajtőrt senki nem nézi? Pedig annyira jó...
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Közben megy azért az olasz-orosz női röpi meccs is.... ha valaki laikus, Egonu miatt egy 5-10 percig akkor is érdemes belenéznie.

És akárki akármit mondd, röpi > strandröpi 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 318
Érdekes ez a gördeszkás verseny. Tiszta "csúszok egyet a korláton" feeling. nem érezni, hogy olimpián vannak.
iktriad
Én ezt nem is tekintem annak, komolytalan.
Kampman
Igen, már-már bántóan sok a rontás.
iktriad
Nem csak azért.
Nem akarok egy ilyen boomer rantet levágni, én jó néhány klasszikus sportágat is eltüntetnék az olimpiáról (súlyemelés, pontozásos korrupt küzdősportok), de az ilyen trendi bohóckodásoknak tényleg semmi közük semmilyen tradícióhoz, nem csak olimpiai, hanem semmilyen sportszinten. Ez inkább szubkultúra, mint sport.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes ez a gördeszkás verseny. Tiszta "csúszok egyet a korláton" feeling. nem érezni, hogy olimpián vannak.
iktriad
Én ezt nem is tekintem annak, komolytalan.
Kampman
Igen, már-már bántóan sok a rontás.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 979 — beers & Packers
Szeretnék egy nagyon fontos kérdést tisztázni: ifjabb Jenő közvetít Japániából?
nagylaza
Már a kerékpárt is ő közvetítette tegnap szerintem...
Igor
Puff neki.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 318
Érdekes ez a gördeszkás verseny. Tiszta "csúszok egyet a korláton" feeling. nem érezni, hogy olimpián vannak.
iktriad
Én ezt nem is tekintem annak, komolytalan.