Olimpia

25 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
Jaj de kár, hogy nem mi nyertük. Vagy nem is erre pályáztunk ? 😀
Mondjuk simán atvesszuk mint a vizes VBt.
Toca
Erre akartunk, csak jött a NOlimpia


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Jaj de kár, hogy nem mi nyertük. Vagy nem is erre pályáztunk ? 😀
Mondjuk simán atvesszuk mint a vizes VBt.

Szerkesztette: Toca
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
 hvg.hu/gazdasag/20220727_Az_inflacio_tovabb_noveli_az_igy_is_meregdraga_parizsi_olimpia_koltsegeit
empty taxi
pénz sincs rá, ráadásul most kicsit több eseményt kellene szervezni egy BL-döntőnél 😮
nem lesz ez így jó, more!
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
 hvg.hu/gazdasag/20220727_Az_inflacio_tovabb_noveli_az_igy_is_meregdraga_parizsi_olimpia_koltsegeit


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Vicc.
 telex.hu/sport/2022/05/26/modern-ottusa-akadalypalya-vilagkupa-verseny-akadalyfutas
empty taxi
ennyi erővel végigmehetnének a díjugrató pályán is ló nélkül... kíváncsi vagyok meddig fog fennmaradni mint olimpiai sport.
zsellérmcnabb
 index.hu/sport/2022/07/10/hazudnak-schormannek-az-ottusazok-92-szazaleka-megtartana-a-lovaglast/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 696 — Patriots és Kaposvári KK fan
 index.hu/sport/2022/05/28/olimpia-magyar-olimpiai-bizottsag-palyazat-nyari-olimpia/
YoungZeeZee
Nem meglepi. Ezért építették/építik orrba-szájba a stadionokat. 2036 stílszerű lenne, a berlini olimpia 100. évfordulója.
nagylaza
a hoki vb meg nuku
YoungZeeZee
kosár EB-t is visszamondtuk 2025-ben...



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 851
 index.hu/sport/2022/05/28/olimpia-magyar-olimpiai-bizottsag-palyazat-nyari-olimpia/
YoungZeeZee
Nem meglepi. Ezért építették/építik orrba-szájba a stadionokat. 2036 stílszerű lenne, a berlini olimpia 100. évfordulója.
nagylaza
a hoki vb meg nuku
YoungZeeZee
Nyári olimpiát akarnak, nem télit 😊
somoskovig
messze van az meg...
lehet egyben lesz a teli es nyari
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
 index.hu/sport/2022/05/28/olimpia-magyar-olimpiai-bizottsag-palyazat-nyari-olimpia/
YoungZeeZee
Nem meglepi. Ezért építették/építik orrba-szájba a stadionokat. 2036 stílszerű lenne, a berlini olimpia 100. évfordulója.
nagylaza
a hoki vb meg nuku
YoungZeeZee
Nyári olimpiát akarnak, nem télit 😊

több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 851
 index.hu/sport/2022/05/28/olimpia-magyar-olimpiai-bizottsag-palyazat-nyari-olimpia/
YoungZeeZee
Nem meglepi. Ezért építették/építik orrba-szájba a stadionokat. 2036 stílszerű lenne, a berlini olimpia 100. évfordulója.
nagylaza
a hoki vb meg nuku
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 836 — beers & Packers
 index.hu/sport/2022/05/28/olimpia-magyar-olimpiai-bizottsag-palyazat-nyari-olimpia/
YoungZeeZee
Nem meglepi. Ezért építették/építik orrba-szájba a stadionokat. 2036 stílszerű lenne, a berlini olimpia 100. évfordulója.
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 851
 index.hu/sport/2022/05/28/olimpia-magyar-olimpiai-bizottsag-palyazat-nyari-olimpia/
YoungZeeZee
Ha aláírásgyűjtés lesz ellene, akkor is?
Kampman
mar volt. a szavazas 😊
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
 index.hu/sport/2022/05/28/olimpia-magyar-olimpiai-bizottsag-palyazat-nyari-olimpia/
YoungZeeZee
Ha aláírásgyűjtés lesz ellene, akkor is?
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 851
 index.hu/sport/2022/05/28/olimpia-magyar-olimpiai-bizottsag-palyazat-nyari-olimpia/
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Vicc.
 telex.hu/sport/2022/05/26/modern-ottusa-akadalypalya-vilagkupa-verseny-akadalyfutas
empty taxi
ennyi erővel végigmehetnének a díjugrató pályán is ló nélkül... kíváncsi vagyok meddig fog fennmaradni mint olimpiai sport.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Vicc.
 telex.hu/sport/2022/05/26/modern-ottusa-akadalypalya-vilagkupa-verseny-akadalyfutas


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Megvolt Brisbane 2032 első board meetingje:  apnews.com/article/sports-australia-international-olympic-committee-brisbane-5dd1832f2d71cdc51cf270656fa8df02?utm_source=Twitter&utm_campaign=SocialFlow&utm_medium=AP_Sports


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 m.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/nob-ne-engedjek-versenyezni-az-orosz-es-feherorosz-sportolokat-2879203


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 293 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Qrva szar szitu, de az biztos, hogy nem lehet egy 15 éves gyereket ilyen helyzetbe hozni.
gabokocka
Ezt egyébként szerintem a sportban komolyan szabályozni is kellene. Értem én, hogy vannak sportágak, ahol 15-18 éves serdülőkből lehet a legtöbb teljesítmény kihozni, de attól még ezek fiatalkorúak. Dopping-al kapcsolatban én például bevezetném, hogy ha egy fiatalkorú doppingol, akkor nem a fiatalkorút tiltsák el, hanem az edzőjét, orvosát tiltsák el a szakmájuk végzésétől. (Tudom, hogy ez sem egyszerű, és egy ifjú sportoló ezt is megszenvedné, de ez így tényleg nem jó, ahogy most van.)
peterk2005
Itt viszont nem erről van szó, hogy 15-17 a kor amíg valaki a legjobb lehet. Ez csak ennél a bizonyos edzőnél van, hogy minden koris kiég.
Sochi sztárja : már a csapatverseny után rontott végig
Pyeongchang aranyérmes : visszavonult inkább, egy év extrát tolt az olimpia után és megnyerte a Vb-t
Pyeongchang ezüstérmes : annyira fáj a háta, hogy nyilatkozta hogy alig tud balra fordulni
Férfiaknál, ahol az edző stílusa nem működik, 22 éves amerikai nyert, 24 éves a bronzérmes (az ezüst outlier mert fiatal tehetség aki most robbant be), de a 4. Hanyu 27 éves és még mindig olyan jó, ha nem jobb mint 19 évesen amikor első aranyát szerezte Sochiban, viszont vele és az edzéstervével kibaszott a covid.
Ez azért van, mert nem izomból ugranak, hanem úgy, hogy alacsony a testsúlyuk. És addig üti ez a pina a lovat, amég már egy tini lány nem tud lábra állni. Másik példa, amikor az egyik versenyzője edzőt váltott, sokáig nem is tudott rendesen edzeni mert került hogy teljesen tropa a háta. Nem véletlenül adatták ezt be Valjevának, valszeg komoly fájdalmai lettek volna.
Ja és amikor a szabad programban esett, edző reakciója az volt, hogy az első esés után mért nem tudtál koncentrálni, hogy közben az egész média és a social felületek rárepültek egy gyerekre, ja és mindeközben a csapattársa dührohamot kap, mert nem kapta meg az edző nevére járó extra bónusz pontokat úgy ahogy szerette volna. A győztes meg egyedül ült, nem tudott mit csinálni, miközben 2 csapattársát épp kicsinálják.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Henderson New York Giants 999
Qrva szar szitu, de az biztos, hogy nem lehet egy 15 éves gyereket ilyen helyzetbe hozni.
gabokocka
Ezt egyébként szerintem a sportban komolyan szabályozni is kellene. Értem én, hogy vannak sportágak, ahol 15-18 éves serdülőkből lehet a legtöbb teljesítmény kihozni, de attól még ezek fiatalkorúak. Dopping-al kapcsolatban én például bevezetném, hogy ha egy fiatalkorú doppingol, akkor nem a fiatalkorút tiltsák el, hanem az edzőjét, orvosát tiltsák el a szakmájuk végzésétől. (Tudom, hogy ez sem egyszerű, és egy ifjú sportoló ezt is megszenvedné, de ez így tényleg nem jó, ahogy most van.)
peterk2005
Ezzel alapvetően egyetértek, de azért sem egyszerű ez sem, mert ilyen korú emberek már simán tudnak maguktól is hülyeséget csinálni és ezért kár lenne edzői, orvosi karriereket tönkrevágni. Ha saját példámból indulok ki, én már 15-16 évesen baromi könnyen hozzájuthattam volna elég sokféle anabolikus szteroidhoz. Persze olimpiára nem készültem, meg volt annyi eszem hogy ne tegyem, de simán meg tudtam volna oldani, család, edző, tanárok vagy bárki tudta nélkül. Persze lehet mondani, hogy ilyen szinten egy edző ezt is észrevehetné, de azért ez sem ilyen egyszerű és egy pozitív mintához az is elég lehet ha csak kipróbál valamit egyszer, ami még nem is hoz változást teljesítményben, vagy kinézetben, bármiben. Persze ha bizonyított, hogy edzőtől kapta, akkor egyértelmű, minden ilyen jellegű dologtól tiltsák el az ilyen barmokat.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Qrva szar szitu, de az biztos, hogy nem lehet egy 15 éves gyereket ilyen helyzetbe hozni.
gabokocka
Ezt egyébként szerintem a sportban komolyan szabályozni is kellene. Értem én, hogy vannak sportágak, ahol 15-18 éves serdülőkből lehet a legtöbb teljesítmény kihozni, de attól még ezek fiatalkorúak. Dopping-al kapcsolatban én például bevezetném, hogy ha egy fiatalkorú doppingol, akkor nem a fiatalkorút tiltsák el, hanem az edzőjét, orvosát tiltsák el a szakmájuk végzésétől. (Tudom, hogy ez sem egyszerű, és egy ifjú sportoló ezt is megszenvedné, de ez így tényleg nem jó, ahogy most van.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Óriási teljesítmény, parádés CSAPAT!
Szép volt Suomi!

😊
Bruschi85
Gangxta tuti részeg lesz egy ideig, az ünnepléstől!😉
nagir
Miért, szokott egyáltalán józan lenni?
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 293 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
én inkább negatív cikkeket olvastam ezek szerint, nyilván vannak akik jelezték hogy egyébként Tutberidze egy qrva.

Richardson meg előszedte a race cardot 😀 mostmár elutasítom hogy támogattam a "if she ain't on crack, let her track" jelmondatot

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Igen, egyedül Bach és Shakari Richardson volt aki tuskó mód nyilatkozott, Katarina Witt pl nagyon cukk volt.

Qrva szar szitu, de az biztos, hogy nem lehet egy 15 éves gyereket ilyen helyzetbe hozni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
Annyit még ehhez a remek olimpiához, hogy szegény Valjevát, egy 15 éves lányt a világi médiában Putyinhoz hasonlítják, mert a csicska edzője, az egész orosz szövetséget kezében tartó köcsög adott neki vérnyomáscsökkentőt...
Rohadtul szomorú hogy a kattintás miatt a média hogyan képes átgyalogolni egy gyereken...
Heisman
Lehet, hogy én rossz médiumokat olvasok, de többnyire pont azt láttam, hogy Valijeva a rendszer áldozata, és mindenki együttérez vele.

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 293 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Annyit még ehhez a remek olimpiához, hogy szegény Valjevát, egy 15 éves lányt a világi médiában Putyinhoz hasonlítják, mert a csicska edzője, az egész orosz szövetséget kezében tartó köcsög adott neki vérnyomáscsökkentőt...
Rohadtul szomorú hogy a kattintás miatt a média hogyan képes átgyalogolni egy gyereken...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz