Olimpia

25 feliratkozó

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Tegnap megtartották az ökölvívó sorsolást is...

danyly
komoly bajok szoktak lenni a pontozás körül a ezért teljesen kiszámíthatatlan az egész
ha jól emlékszem 4 éve is elég csúnyán betettek nekünk remélem Londonban nem így lesz ,
mert akkor sajnos hiába egy-egy jó sorsolás vagy teljesítmény...
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Tegnap megtartották az ökölvívó sorsolást is:

75 kg
Harcsa Zoltán első ellenfele a venezuelai J. Espinoza. Verhető ellenfél jelentős eredmények nélkül. Utána a tadzsik Nazarov és a namíbiai Kasuto győztesével játszik (remélhetőleg). Nazarov fiatal, szinte teljesen ismeretlen versenyző, míg Kasuto azért rutinosabb. 14 meccse van az afrikainak a pályafutása alatt, ebből 7 győzelem van. Szerintem a tadzsik ellen játszik Zoli és őt is veri. És innentől kezdődnek a bajok. A negyeddöntőben valószínűleg a brazil Falcao Florentino következik, aki a brazil ökölvívás egyik reménysége. Még csak 22 éves, de nagyon erős és gyors. Amúgy is erőnyerő a brazil, tehát csak egy meccs lesz benne. De hátha Zoli remek ütemérzéke, egyszer-kétszer megvillan. 😊Utána már valószínűleg az ukrán csodagyerek, „belharckirály” Khytrov jönne. De már túl messzire kalandoztam.

64 kg
Káté Gyuszi kaphatott volna könnyebb sorsolást is. Első meccse nem nehéz az egyiptomi Mohamed ellen, de utána az olaszok kedvence és technikás Mangiacapre jön. Vele már játszott kétszer, 1-1-re állnak. Tehát már verte meg az olaszt, ez már ad okot a reménykedésre. Az olasz idén a kubai világbajnok Roniel Iglesias-t is legyőzte. Csak tudjuk az olaszok, jól színészkednek, a bírok, meg sokszor megeszik. Meg ugye Gyuszi a tavalyi világbajnokságon is a negyeddöntőig jutott. A mérkőzésen Szántó Imre edző az elfogult pontozás miatt bedobta a törölközőt. Ezért is félek ettől a meccstől. 😕 Ha nyerne valószínűleg a kazah Jeleusszinov jönne, akit megvert a tavalyi világbajnokságon… De nagyon kemény srác, aranyat várnak tőle. Itt sajnos nem is merek tovább gondolkozni. Már lehet ez is sok volt.

60 kg
Varga Miklós a litván ifjúsági olimpia bajnok Petrauskas-t kapta ki. Fiatal, agilis bokszoló, kemény dió lesz. 11 meccséből 7-et nyert meg a litván. Utána jöhet egy algériai-török meccs győztese. Az algériai Chadi-val már játszott Miki, a tavalyi világbajnokságon, ahol 19-18-as(!) pontozással nyert. De a török EB győztes volt tavaly (Ankarában rendezték – pontozás 😊) , így egyértelmű ki fog továbbjutni.
Mikinek nagyon nehéz a sorsolása. Szerintem ez a max. amit el tud érni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Atlanta óta ez az első megnyitó, amit megnéztem, nem volt olyan rossz. Jó volt az eredménykövetés 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na mégse Redgrave..Igor
Pedig azt mondták.danyly
Nem ő fogja meggyújtani a lángot, így értem..Igor
Én is úgy értettem...danyly
Kelly Holmes lesz a szerencsés?
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Mekkora lehet kölyökként így futni!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Na mégse Redgrave..Igor
Pedig azt mondták.danyly
Nem ő fogja meggyújtani a lángot, így értem..Igor
Én is úgy értettem...

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na mégse Redgrave..Igor
Pedig azt mondták.danyly
Nem ő fogja meggyújtani a lángot, így értem..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Na mégse Redgrave..Igor
Pedig azt mondták.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na mégse Redgrave..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Beckham on da field!
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Tarics Sándort tényleg hiányolom, legalább említés szintjén.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ali szegény már nem jól néz ki.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Alit ilyen állapotban lehet nem kellett volna felrángatni oda. :/

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Jó volt hallgatni a koncert alatt, ahogy valaki gépelt 😀 (m1)
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Arctic Monkeys koncert a tetőpont 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Arctic Monkeys! 😊

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 814 — No es importante
Azért az USA-nál nehezebb lehetett kiválasztani, ki legyen a zászlóvivő, mint mondjuk Tuvalunálcsi77
az USA-nál a west coast tape delay a vicces, a nyugati parton most kezdődik majd csak a megnyitó ünnepség 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Közvetlenül Michelle Obama mellett Grant Hill volt a lelátón. 😊
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Azért az USA-nál nehezebb lehetett kiválasztani, ki legyen a zászlóvivő, mint mondjuk Tuvalunál

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Egy kis vodka lehet befigyelt az ukrán zászlósnál. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 814 — No es importante
Amúgy ez a függetlenek most hogy van, mert előbb megnéztem a honlapon és 4 sportolót írtak be, abból 3 Curacaoról, egy pedig valami azonosítatlan. WTF?

A sok küzdősportolóval kapcsolatban meg arra jutottunk, hogy ők vannak elég jó erőbe hogy vigyék.
Hanni
dél-szudáni maratonfutó, az ország ugye tavaly alakult, miután kiváltak Szudánból, viszont sportszövetségük egyelőre nincs, a csávó pedig nem kapta meg még az amerikai útlevelet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Amúgy ez a függetlenek most hogy van, mert előbb megnéztem a honlapon és 4 sportolót írtak be, abból 3 Curacaoról, egy pedig valami azonosítatlan. WTF?

A sok küzdősportolóval kapcsolatban meg arra jutottunk, hogy ők vannak elég jó erőbe hogy vigyék.
Hanni
Van egy délszudáni maratonfutó, az 100%.Igor
Nah akkor azért igen, mert csak SUD volt írva, de mondom Szudán van, ki is ment a fejemből a legfrissebb kis országunk. Köszi 😀
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Amúgy ez a függetlenek most hogy van, mert előbb megnéztem a honlapon és 4 sportolót írtak be, abból 3 Curacaoról, egy pedig valami azonosítatlan. WTF?

A sok küzdősportolóval kapcsolatban meg arra jutottunk, hogy ők vannak elég jó erőbe hogy vigyék.
Hanni
Van egy délszudáni maratonfutó, az 100%.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
A teniszezők kicsit felül reprezentáltak, Baghdatisz, Radwanska, Sarapova, Nole, gondolom Fedex iscsi77
Meg Mirnyijí (Azarenka helyett). Egyébként a dzsúdósok és a bokszolók is felülreprezentáltak, a kis országokból szinte csak ilyenek vannak.

Hajrá függetlenek 😊Jakehomer
Meg tékvandós is sok van. De összesen persze atléta a legtöbb. Schleck
Persze, csak atlétika mindig olimpia szám volt, a tenisz azért nem annyira

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png