PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
új winfos verzió? mer az okozhat gondot
amúgy cseréld le a windows media playert 😀
vlc, sm, bsplayer mind jobb szvsz

és van kocka topic, oda jobb sztem
Negritis
jaja
vlc nagyon pöpec, és nagyon ingyenes
slowmotion
én az smplayert jobban szeretem 😀
Negritis
Á, most lett újrahúzva ez még mindig csak a hetes 😊 Köszi, leszedem akkor majd azt, hátha

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 003 — The Mathematician
új winfos verzió? mer az okozhat gondot
amúgy cseréld le a windows media playert 😀
vlc, sm, bsplayer mind jobb szvsz

és van kocka topic, oda jobb sztem
Negritis
jaja
vlc nagyon pöpec, és nagyon ingyenes
slowmotion
én az smplayert jobban szeretem 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
új winfos verzió? mer az okozhat gondot
amúgy cseréld le a windows media playert 😀
vlc, sm, bsplayer mind jobb szvsz

és van kocka topic, oda jobb sztem
Negritis
jaja
vlc nagyon pöpec, és nagyon ingyenes
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 002 — Lucas Scott
amúgy én csupán Last of Us miatt vennék PS-t. Nekem sokkal vonzóbb a kinect adta lehetőség, főleg az asszony is szereti az olyan játékokat, és vegyes nemű baráti körben sokkal több embert lehet belevonni különböző játékokba.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 003 — The Mathematician
új winfos verzió? mer az okozhat gondot
amúgy cseréld le a windows media playert 😀
vlc, sm, bsplayer mind jobb szvsz

és van kocka topic, oda jobb sztem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sziasztok, lehet, hogy nem jó helyre írom, de egy próbát teszünk 😊
Van valakinek ötlete rá, hogyan lehet WMP-n elővarázsolni a feliratot? 😊 Mostanában a másik gépem használhatatlansága miatt inkább TV-n néztem (mondjuk ott meg tök petit volt a felirat), de itt az újon már fut a gépen az összes videó, csak nem rak be feliratot hozzá (hiába van ugyanolyan névvel elmentve az srt-fájl, és van beállítva, hogy bekapcsolva a felirat, ha van elérhető)
Valakinek valami ötlete?

több mint 8 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
SWTOR az egyetlen MMORPG amit nem unok meg 1-2 óra után. Van rendes story, companionok akiknek szintén van mini története, lehet velük beszélni, veled jönnek harcolni is stb. itt is kapsz ugyan úgy light side és dark side pontokat a döntéseid után, mint régi Kotorban, szóval nem az a tipikus MMO ahol kijön a hosszú unalmas quest szöveg ablak, a végén annyival, hogy ölj meg 20 vaddisznót és cső. Én mindenképp csak ajánlani tudom.
Raven17
Qyzen-Fess-t a pokolba kívántam annyira használhatatlan szegény retekarc.
valakis
A kezdő companionok közül nekem is Ő van kb. legalúl, bár ez az egész consular storyról elmondható. chapter 2 elején abba is hagytam, valahogy nagyon nem fogott meg a jedik gyógyitgatása.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 003 — The Mathematician
érdemes 😀
valamint érdemes mondjuk g2a-n venni olcsóé egy 30napos kulcsal rendelkező cuccot
valami ilyesmit
 www.g2a.com/star-wars-the-old-republic-game-30-days-global.html

ezzel kapsz 30 napot, ami alatt egész sok mindent meglehet csinálni + utána nem free hanem preferred accountod lesz ami szintén nagy előny

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 781 — Undertaker of the Cleveland graveyard
tehát felfoghatom úgy, hogy egy folyamatos online kapcsolatot igénylő single, ahol azért megjelenhetnek más karakterei is ? Illetve mennyire szükséges magát a TOR-t végignyomni a KOTFE előtt? előfeltétele egyáltalán?

több mint 8 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
SWTOR az egyetlen MMORPG amit nem unok meg 1-2 óra után. Van rendes story, companionok akiknek szintén van mini története, lehet velük beszélni, veled jönnek harcolni is stb. itt is kapsz ugyan úgy light side és dark side pontokat a döntéseid után, mint régi Kotorban, szóval nem az a tipikus MMO ahol kijön a hosszú unalmas quest szöveg ablak, a végén annyival, hogy ölj meg 20 vaddisznót és cső. Én mindenképp csak ajánlani tudom.
Raven17
Qyzen-Fess-t a pokolba kívántam annyira használhatatlan szegény retekarc.

We just form a fucking wall.
több mint 8 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
SWTOR az egyetlen MMORPG amit nem unok meg 1-2 óra után. Van rendes story, companionok akiknek szintén van mini története, lehet velük beszélni, veled jönnek harcolni is stb. itt is kapsz ugyan úgy light side és dark side pontokat a döntéseid után, mint régi Kotorban, szóval nem az a tipikus MMO ahol kijön a hosszú unalmas quest szöveg ablak, a végén annyival, hogy ölj meg 20 vaddisznót és cső. Én mindenképp csak ajánlani tudom.

Szerkesztette: Raven17
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 003 — The Mathematician
kell hozzá, amúgy nem vagy rákényszerítve hogy hagyományos mmo-ként tekints rá

van 8 különböző és teljes értékű sztori, szóval én javaslom mindenképp
és ehhez jött hozzá most a kotfe

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 781 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Kicsit más témába kérdeznék: Van itt valaki aki játszott/ik a SWTOR-al ? Igazából ez a Knights of the Fallen Empire érdekelne. A Kotor 1-2 nagy kedvencem, de nem igazán érdekelnek az MMORPG-gés hát ezért nem is játszottam a TOR-ral sem. A KOTFE saz most hogy van ? Single ? Vagy kell hozzá egy TOR account és úgy játszani ?

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 003 — The Mathematician
engem a jrpg-k érdekelnek leginkább ezért se vennék XO-t
a másik ami miatt nem vennék az az, hogy szinte biztos hogy majdnem minden exluzív jönni fog pc-re is (autósok nem hiszem, de a többi meglepne)
a Scalebound jól néz ki, de csak azért nem veszek XO-t

PS4-re kijött azért egy Bloodborne ami bőven ver bármit amit kihozott az MS 😀
valamint ott volt az Until Dawn ami egy nagyon hangulatos horror játék
mondjuk autós játékkal mellélőttek asszem, de hát ez van


érdekes lista amúgy
 www.ign.com/wikis/xbox-one/PS4_Games_vs_Xbox_One_Games


mondjuk én Wii U-t vettem és imádom 😀

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
a 2015-ös év, inkább XO párti volt. Itt jött az új Forza (best ever), Halo5, meg még a f**** tudja mi mások 😀

a 2016-os év PS4 év lesz, rengeteg exkluzív játék fog kijönni a konzolra és mind nagyon jól is nézett ki.

Magam részéről XO tulaj vagyok, nagyon szeretem. Ps3ról váltottam lassan 1 éve. Teljesen bejön. Tudom felezni a játék költségeket, Gold mellett ingyenes játékokat is kapok, EA Access is nagyon fasza. A grafika meg sokkal-sokkal jobb, mint a korábbi generáción. Akkor ugye boxra jön egyre több visszafelé kompatibilis játék, azok is frankók lesznek. Ps-nél beszélik, hogy jövőre nagyon megdrágulhat a PS+, (a fórumon 30.000 forintot írtak 1 évre). Én most vettem box-ra egy éves live-t 10k volt.

És az új játékokat is már az új generációra fejlesztik, ha vmi kijön korábbira, az butítva jön.


JT Daniels fan
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 003 — The Mathematician
enyhe túlzás, de sajnos igaz hogy nincsenek igazi húzó konzol exluzív címek
 9gag.com/gag/aOVo2yM

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 003 — The Mathematician
a kérdés amúgy sztem nem a grafika, hanem hogy mennyire akarsz 2014+s játékokkal játszani
ugyanis ott az esetek 90%ban komoly különbségek vannak egyszerűen azért mert kevés a ps3ban a "vas" hogy elbírja
nba2k, madden, fifa ... pl mind butítva jött
ahogy az említett shadow of mordor

de így is vannak olyan klasszikusok ps3, mint:
red dead redemption (ami még nem jött pc/ps4/x1-re)
god of war széria
beyond two souls, heavy rain
the last of us
egy nagy valag jrpg
gta5
...

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Egon bá New England Patriots 1 105 — Saints GM
Most vettünk kb.2 hete egy PS3-at, sok játékkal, ritka olcsón (eredeti a gép és a játékok is)
Full HD Led TV-n hatalmas élmény ez is (mondjuk az előző konzolom egy PS1 volt 😀 )
Az lenne a kérdésem, hogy a PS4 mennyivel nyújt nagyobb élményt, mint az elődje?
Mennyire éri meg váltani 4-re szerintetek?
Newman
Ugyan nem PS, hanem Xbox, de én most váltottam 360-ról one-ra és óriási az élménykülönbség a maddenben is! Gondolom ez meg van a PS3 és a PS4 között is.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 8 éve
Tejesember 256
WWE 2K16 megéri az árát? Mennyire lett jó játék? (PS4)
Tejesember
Régit volt szerencsém kipróbálni az nagyon nem jött be. Nem volt túl élethű. Mostaniban elvileg elég sokat javítottak rajta, jó értékelésekkel jött ki. Ezt nem próbáltam, nem tudom mennyibe kerül, de 10 ezer fölött szerintem sok lenne érte. Bár ha ebbe is van valami fasza karrier mód és elvagy vele sokáig...
süti
Előző részt nekem is volt szerencsém kipróbálni, de abban pont a karrier mód nem ragadott meg engem. Nagyon minimális beleszólás a történetben, ami még ismételte is magát folyton (pl.: minden feud azzal kezdődött, hogy a karakteremet megtámadta befelemenet közben, stb). Az árát sokkalom én is, emiatt tettem fel a kérdést, mert Konzolvilágban 16 ezerre van most leakciózva és gondoltam megkérdezem, hátha valaki játszott vele. Akkor inkább nézzek valami más játékot. 😊

Ellenvélemény.
Attól függ mennyire vagy nagy gamer vagy oda a grafikáért. Ha igen, max akkor..
Igor
Hát sajnos nem csak a grafika a fő különbség a PS3 és PS4 között. Nekem is van egy PS3-am, de úgy döntöttem veszek mellé még egy PS4-t is, pedig én totál nem vagyok grafika mániás (legjobb bizonyíték rá, hogy több évig FRPG-ztem). A gond az, hogy PS3 már gyenge az újabb játékokhoz. GTA V-nél is azért elég sokat kellett töltenie már. A másik meg, hogy nem csak a grafikát butítják le PS3-as verzió esetén. Shadow of Mordornál pl.: a Warchief rendszert butították le totál a PS3-as verziónál. Itt nem aszerint változott, hogy éppen mi történt a játékban, hanem fixre kellett megcsinálniuk, mert nem tudtak már annyit kisajtolni a PS3-ból.
Viszont PS4-et én is akkor ajánlok csak, ha van olyan exkluzív játék meg akkor, ha a PC fejlesztés jóval drágább lenne, mint a PS4.

Más: nem úgy volt, hogy ingyenes multiplayeres hétvége volt? Szerettem volna tolni pár kört a Battlefrontba, de egyszerűen nem engedett fel multiplayerbe (PS+-om még nincs).
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ellenvélemény.
Attól függ mennyire vagy nagy gamer vagy oda a grafikáért. Ha igen, max akkor..

Szerintem az exkluziv játékok köre még nem elég nagy/ütös, és ha elég jó a TV-d (ez legalább annyira fontos..), illetve olyan késöi PS3 játékaid vannak, a grafikán se buksz sokat.. Ha csak nincs mondjuk 3-4 olyan PS4 exkluziv, amiért ölnél, inkább 1-2 évig nyüstöld azt a PS3-at, ha most vetted. Jó konzol az, és mennyi remek játék van hozzá.. 😉

De én elég old school/kazuár tipus vagyok 😊 néha a Link to the Past-ot is elöszedem még 😊 és egy PS3-s Uncharted 2/3-tól vagy Last of Us-tól nem igen látom van-e (értelme) feljebb (menni) grafika terén... ha van is, nekem az már elhanyagolható különbség, és nem kell jobb. 😊 Szóval ezt tessék belekalkulálni 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Most vettünk kb.2 hete egy PS3-at, sok játékkal, ritka olcsón (eredeti a gép és a játékok is)
Full HD Led TV-n hatalmas élmény ez is (mondjuk az előző konzolom egy PS1 volt 😀 )
Az lenne a kérdésem, hogy a PS4 mennyivel nyújt nagyobb élményt, mint az elődje?
Mennyire éri meg váltani 4-re szerintetek?
Newman
bőven, sokkal.
több mint 8 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Most vettünk kb.2 hete egy PS3-at, sok játékkal, ritka olcsón (eredeti a gép és a játékok is)
Full HD Led TV-n hatalmas élmény ez is (mondjuk az előző konzolom egy PS1 volt 😀 )
Az lenne a kérdésem, hogy a PS4 mennyivel nyújt nagyobb élményt, mint az elődje?
Mennyire éri meg váltani 4-re szerintetek?

több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
23 perc XCOM 2 gémpléj:

több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Azt tudja valaki, hogy egy játéknak miért az a neve, hogy 2K16, miért nem 2016?
Mert a 2000 helyett a 2K még jó poén volt, és spóroltak két karaktert, de ez a 2K16 esetén már nincs meg.
Miért a K ezen esetekben?
Köszi
Sobri Jóska
2K Sports a kiadó.

WWE 2K16 megéri az árát? Mennyire lett jó játék? (PS4)
Tejesember
Régit volt szerencsém kipróbálni az nagyon nem jött be. Nem volt túl élethű. Mostaniban elvileg elég sokat javítottak rajta, jó értékelésekkel jött ki. Ezt nem próbáltam, nem tudom mennyibe kerül, de 10 ezer fölött szerintem sok lenne érte. Bár ha ebbe is van valami fasza karrier mód és elvagy vele sokáig...
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
Azt tudja valaki, hogy egy játéknak miért az a neve, hogy 2K16, miért nem 2016?
Mert a 2000 helyett a 2K még jó poén volt, és spóroltak két karaktert, de ez a 2K16 esetén már nincs meg.
Miért a K ezen esetekben?
Köszi