PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 529 — The Mathematician
amúgy csak én vagyok bezsongva a N Switch miatt? 😀

 hvg.hu/tudomany/20170131_twitch_nezettsegi_rekord_counter_strike_donto_eleague_elo_kozvetites
Negritis
nem szeretem a kis, hordozható konzolokat, telefonon sem játszom sosem, így ez a funkciója engem totál hidegen hagy. amúgy sem játszom sokat, csak ha odaülök a PS elé, vagy a madden 08 elé, szóval gondolom nagyon távol vagyok a célközönségtől. plusz nem nagyon van olyan játék, ami miatt váltanék nintendora, talán csak a mario cart hiányzik, ami tök jó lenne PS-re "házibuli" játéknak.
winston
nekem ugye a PC a "fő" játék platformom
és kb csak a Nintendo hoz ki olyan játékokat ami miatt én szeretnék konzolt
na jó az elmúlt kb 2 évben a PS4 i elkezdett feljönni hasonló szintre, de még messze van tőle

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
amúgy csak én vagyok bezsongva a N Switch miatt? 😀

 hvg.hu/tudomany/20170131_twitch_nezettsegi_rekord_counter_strike_donto_eleague_elo_kozvetites
Negritis
nem szeretem a kis, hordozható konzolokat, telefonon sem játszom sosem, így ez a funkciója engem totál hidegen hagy. amúgy sem játszom sokat, csak ha odaülök a PS elé, vagy a madden 08 elé, szóval gondolom nagyon távol vagyok a célközönségtől. plusz nem nagyon van olyan játék, ami miatt váltanék nintendora, talán csak a mario cart hiányzik, ami tök jó lenne PS-re "házibuli" játéknak.
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 529 — The Mathematician
amúgy csak én vagyok bezsongva a N Switch miatt? 😀

 hvg.hu/tudomany/20170131_twitch_nezettsegi_rekord_counter_strike_donto_eleague_elo_kozvetites

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...


Meh... annyira nem jottek be a karakterek az első blikkre, és a krogan-es one-linert kivéve az egész trailer elég gyöngusz. (az első trailer picit jobban tetszett)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Forza Horizon 3.
Asbee
ha gondolod vegyél fel, kinghabi
Nálam is opció a FH3, Madden is bár az csak trialban van meg, de nem sokára úgyis ingyenes lesz EA Accessel. Amibe most beletették a BF3-t is 😊
Habi
kis csúszással, de done


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ha valaki vásárolna dobozos Hitmant vagy Mass Effectet, de a steelbokra nem tartana igényt az jelezze már felém. 😊
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
SWtoR (Star Wars the old Republic) -t játszik valaki?
Chargers LT
most épp nem, de néha igen
Negritis
huhh szerintem 1 éve én se piszkáltam hozzá
Drip
én sztem több 😀 de februárban halvány esély van h megint tolom
bár túl sok a jó game
Negritis
Én is régen nem nyomtam, de mivel elég sok a karakter, amivel végig lehet játszani, most újra elővettem. Minden esetre nálam top game, nagyon király.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Forza Horizon 3.
Asbee
ha gondolod vegyél fel, kinghabi
Nálam is opció a FH3, Madden is bár az csak trialban van meg, de nem sokára úgyis ingyenes lesz EA Accessel. Amibe most beletették a BF3-t is 😊
Habi
vasárnap meglesz, addig nem vagyok konzolközelben


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Forza Horizon 3.
Asbee
ha gondolod vegyél fel, kinghabi
Nálam is opció a FH3, Madden is bár az csak trialban van meg, de nem sokára úgyis ingyenes lesz EA Accessel. Amibe most beletették a BF3-t is 😊


JT Daniels fan
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 529 — The Mathematician
SWtoR (Star Wars the old Republic) -t játszik valaki?
Chargers LT
most épp nem, de néha igen
Negritis
huhh szerintem 1 éve én se piszkáltam hozzá
Drip
én sztem több 😀 de februárban halvány esély van h megint tolom
bár túl sok a jó game

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
SWtoR (Star Wars the old Republic) -t játszik valaki?
Chargers LT
most épp nem, de néha igen
Negritis
huhh szerintem 1 éve én se piszkáltam hozzá

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 529 — The Mathematician
SWtoR (Star Wars the old Republic) -t játszik valaki?
Chargers LT
most épp nem, de néha igen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
SWtoR (Star Wars the old Republic) -t játszik valaki?

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
A hétvégén kimentem csavarni a Norschleifére, óriási várakozásokkal (vettem egy kis 2010-es Clio RS-t nem túl drágán)
Életemben első alkalommal voltam.
Asetto Corsával készültem.

Nem azt mondom, hogy nem szartam össze magam a pályán (a félelemtől, és a gyönyörtől), de korrekt az Assetto fizikája. Nyílván nem készít fel arra, hogy a pálya bizonyos részei ráznak, meg nagyon magas a padka, de akkor is le a kalappal. A valóságban a laegjobb köröm 49 másodperccel volt lassabb, amúgy 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Én fifában gépen, maddenben xboxon vagyok jelen
Asbee
Milyenek az online lehetőségei a Maddennek ? Gondolkodok rajta hogy beruházzak-e az idei szériára, mivel pár hete van meg a PS4, vagy várjam a következőt, bár az ugye még fél év. Magával a játékkal kapcsolatban milyenek a tapasztalatok ?
Volford
Madden 17-ben ha jól láttam van quick match, bár még nem próbáltam. Nemrég én is ráuntam az ultimate team-re, mert hiányoztak a klasszikus csapatok, szóval most offline ligát játszom, amikor játszom. Itt lehet olyan, hogy több "igazi" user van egy féloffline ligában, de akár 32-en is össze lehet jönni.

Online játékot még csak ultimate teamben próbáltam, ott is jól el vannak osztva tudás szerint a játékosok, szóval a tök esélytelen blowoutok száma minimális. Néha vannak, akik kilépnek ha vesztésre állnak, de ez gondolom minden játékban így van.
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egész fasza, bár szvsz évről évre egyre kevésbé tudnak megújulni, sokszor csak egy roster frissítést kapunk kis javításokkal. Online ugyanazt hozza mint a többi, külön tetszik ultimate team salary capes verziója, bár ott sok a jó játékos, látszik rajtuk, hogy nemcsak a pénzüket (szülők pénzét) nyomatják bele ész nélkül, hanem némi értelem is fért beléjük. De az amfoci mivoltából adódóan is izgalmasabb tud lenni más sportjátéknál, nagy élmény úgy meccset nyerni, h az ellenfélnek bejön a hail mary 0 másodpercnél, majd a 3 yardos vonalnál szereled 😀 Viszont már nemigen játszok vele, inkább UFC 2 vagy Forza Horizon 3.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Én fifában gépen, maddenben xboxon vagyok jelen
Asbee
Milyenek az online lehetőségei a Maddennek ? Gondolkodok rajta hogy beruházzak-e az idei szériára, mivel pár hete van meg a PS4, vagy várjam a következőt, bár az ugye még fél év. Magával a játékkal kapcsolatban milyenek a tapasztalatok ?

több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én fifában gépen, maddenben xboxon vagyok jelen


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Én úgy vagyok amúgy a sportjátékokkal, hogy mikor látom elsőre, nagyon jók, élvezetesek, de ha lenyomsz egy bajnokságot egyedül, akkor a végére már dög unalmas a sok ismétlés és az ugyanolyan beszólásokkal. (itt pl a fifára gondolok, mikor Hajdúbé és Faragó lökte). Ezeknek csak úgy van játékélménye, ha haverokkal tolsz egy minibajnokságot vagy mész a netre.
NB2
Ezzel abszolút egyezek, bár régebben, amig nem imertem az online lehetőségeket addig ez is jó kihivás volt és szerettem, de amióta megfertőzött az online játék azóta már csak azt tolom.
A gép elleni szezonokkal az a baj, hogy kicsit sem reális, nagyon kiszámitható és állandóan ismétlődik a játékmenet, valamint nehéz a fokozatokon szépen haladni, Fifában pl egy Legendary fokozat, főleg a 17-es kiadásban fényéévekre van a realitástól.
Ugye Maddenben és Fifában is van az Ultimate Team ami egy remek dolog, és talán a legtöbben ezzel játszanak online de engem ez soha nem hozott lázba, az hogy saját csapatot alkossak, sokkal inkább élvezem az életszerű mérkőzéseket és ebben nekem a fifa széria online seasons modja verhetetlen.

Aki nem ismerné, adva van 10 divizió és itt helyezkednek el nagyjából tudásuk szerint a játékosok.
Lent kezd az ember és minden szezon 10 mérkőzésből áll, ahol kapunk egy előre meghatározott pontszámot amit el kell érni a 10 meccsen a divizióban való bentmaradáshoz, egyet a feljutás eléréséhez és végül egyet a bajnoki trófea megszerzéséhez.
Ez teljesen korrekt élményt nyújt számomra, hiszen tét nélküli meccs nincs, és ha nem tudunk teljesiteni bizony zuhanunk vissza az alsóbb divizióba.

10-9-8-7 tényleg amatőrök, vagy ritkán rá lehet akadni olyanra aki most kezdett és törekszik felfelé , itt PS4 en nagyjából 400 000 játékos található diviziónként . 6-5-4 már képzettebb gamerek, nem könnyen nyerhető meccsek a legtöbbször, kb 200 000 játékos diviziónként, és végül az első három divizió a játékosok kérme, kb 50 000 gamerrel.

Remek dolog, hogy ha van az embernek kedve akkor akár az adott idény tiz meccsét lejátszhatja tiz különböző csapattal, tehát változatos is lehet, valamint a gép azonos szintről sorsol ellenfelet azonos erősségű csapattal. Tehát mondjuk én a West Hammel nem játszom a Real vagy a Barca ellen.

Ami viszont nagyon hiányzik az a PES-ben megjelenő Quick Match, ahol tudunk ugyanilyen rendszerben barátságos meccseket játszani a szezon mellett, amik nincsenek hatással az összeredményünkre, ki tudunk kvázi büntetlenül próbálni új dolgokat , ez a Fifában sajnos arra korlátozódik ha esetleg az online friends listánkról hajlandó valaki velünk egyet gyakorolni akkor igen, de egyébként nem.

Apropó, van itt olyan aki rajtam kivül komolyabban foglalkozik a Fifával és esetleg játszana párat ?

Maddenről milyenek az Online tapasztalataitok ?

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Én úgy vagyok amúgy a sportjátékokkal, hogy mikor látom elsőre, nagyon jók, élvezetesek, de ha lenyomsz egy bajnokságot egyedül, akkor a végére már dög unalmas a sok ismétlés és az ugyanolyan beszólásokkal. (itt pl a fifára gondolok, mikor Hajdúbé és Faragó lökte). Ezeknek csak úgy van játékélménye, ha haverokkal tolsz egy minibajnokságot vagy mész a netre.
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Segítségetekre lenne szükségem.

Vettem g2a.comon xbox live gold kódot, beírom és kiírja ez a retek hogy: Something went wrong
Sorry about that. Give it a try in a while.

mi a lófaszt tudok ilyenkor csinálni?
próbáltam az xboxon belül beírni, és próbáltam számítógépen is mindkétszer ezt írja ki. (jó xboxon belül valamivel másabb hibaüzenet de lényegeben ugyanez)

Mielőtt valaki trollkodna hogy miért nem xbox.com-on vettem, ott is ezt írja ki mielőtt utalnék rá

A Válaszokért előre is köszi

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
last of us tényleg ennyire jó? mondjuk egy játék miatt nem fogok venni sosem egy konzolt, de rohadtul hajlok rá.
amúgy azt sajnálom, hogy itt Egyptben nem vettem konzolt novemberben, a valuta válság miatt fele pénzért tudtam volna megvenni.
csebi
Nem 1 jatek miatt erdemes megvenni, egy egesz rakat olyan exkluziv van, ami miatt megeri - legalabbis szamomra.

Teljesen hasonlo modon gondolkodtam (egy jatek nem er konzolt), de en asszem 2011 vegen/2012 elejen vettem a PS3-t, mert mar akkor olyan mennyisegu kivalo exkluziv volt, hogy szamomra megerte..
Osszesen kb. 12 jatekot vettem valaha a PS3-ra, de ebbol 7-8 olyan minosegu exkluziv, amit mind legalabb ketszer vagy haromszor teljes hosszaban vegigjatszottam es a nagy resze azota is a kedvencek kozt van... (Last of Us, Heavy Rain, Uncharted 2/3, Ico/Shadow of Colossus HD, Valkyrie Chronicles, Ni No Kuni)

Van egy-ket masik nagy nev, amit kihagytam, de szamomra ezek jottek be..

Majd ha a PS4 is eljut hasonlo szintre (ergo mondjuk 3-4 ev mulva), lehet beinvesztalok ra, de addig eljatszom ezekkel, a strategiai jatekokkal a laptopomon, vagy a Link to the Past-tal SNES-en 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
last of us tényleg ennyire jó? mondjuk egy játék miatt nem fogok venni sosem egy konzolt, de rohadtul hajlok rá.
amúgy azt sajnálom, hogy itt Egyptben nem vettem konzolt novemberben, a valuta válság miatt fele pénzért tudtam volna megvenni.
csebi
PS3-ra is kint van
ahogy a Red dead redemption és a god of war széria is 😀
Negritis
jó hát értem. de most mi értelme lennem egy ps3-t vennem. semmi. még gondolkozom, meglátom. az a baj, hogy az asszonnyal a kinect-es játékokat tudnám közösen játszani, de az meg nincsen ps-re.
csebi
anyagilag olcsóbb megoldás mint a PS4 ha "csak" a LoU érdekel kb
és rengeteg jó játék jött ki rá az évek során
Negritis
a last of us szerintem egyszerűen más liga mint a legtöbb játék. veri játékélményben is a mezőnyt (na jó, nem vagyok egy sokat kipróbált játékos), de ami az igazi erőssége az a sztori, szinészi játék igényessége, meg az atmoszférája, ez utóbbi marha erős. (karakterek jellemének fejlődése és kidolgozottsága, párbeszédek, sok film megirigyelné). nagyon filmszerű, de ugyanakkor nem esik abba a hibába, hogy "keresztül húz" az egészen és kb az x gomb nyomogatásával végigviszed. nem mellesleg gyönyörű, ami igencsak hozzájárul az atmoszférához, a nem sok, de jól eltalált zenével együtt. ja, és nem mellesleg izgalmas is, a játékélmény mellett azért is addiktív, mert kíváncsi az ember, mi lesz. bocs az ömlengésért, nekem ennyire betalált 😊 ps3-ps4 között meg segíthet dönteni az uncharted 4 (illetve a majd megjelenő last of us 2), amit csak azért próbltam ki, mert ugyan azok csinálták, és nem kellett csalódnom. ugyan az, más keretben. lepusztult, apokaliptikus világ helyett egy tökös, jó humorú Indiana Jones /Tomb Raider féle kincskeresés, de ez is marha jó sztorival, karakterekkel. uncharted 3 márvan ps 3-ra is, az is elég jó. uncharted 2-t is megvettem, de arra még nem volt időm, de hát ráérek, majd egyszer, apránként azt is.

egyébként ha ilyen instant, "gyorsan benyomható", sportszerű szórakozásra vágytok, tudom ajánlani a rocket leauget is. fene se gondolta volna, tök nagy hülyeségnek tűnt, de nagyon szórakoztató. barátnőmmel ezt ketten szoktuk játszani. inkább ilyen házibuli szerű játék, nem kell érteni a coverageket, hogy valaki tudjon vele rendesen játszani 😀

Szerkesztette: winston
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 529 — The Mathematician
last of us tényleg ennyire jó? mondjuk egy játék miatt nem fogok venni sosem egy konzolt, de rohadtul hajlok rá.
amúgy azt sajnálom, hogy itt Egyptben nem vettem konzolt novemberben, a valuta válság miatt fele pénzért tudtam volna megvenni.
csebi
PS3-ra is kint van
ahogy a Red dead redemption és a god of war széria is 😀
Negritis
jó hát értem. de most mi értelme lennem egy ps3-t vennem. semmi. még gondolkozom, meglátom. az a baj, hogy az asszonnyal a kinect-es játékokat tudnám közösen játszani, de az meg nincsen ps-re.
csebi
anyagilag olcsóbb megoldás mint a PS4 ha "csak" a LoU érdekel kb
és rengeteg jó játék jött ki rá az évek során

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 781 — Lucas Scott
last of us tényleg ennyire jó? mondjuk egy játék miatt nem fogok venni sosem egy konzolt, de rohadtul hajlok rá.
amúgy azt sajnálom, hogy itt Egyptben nem vettem konzolt novemberben, a valuta válság miatt fele pénzért tudtam volna megvenni.
csebi
PS3-ra is kint van
ahogy a Red dead redemption és a god of war széria is 😀
Negritis
jó hát értem. de most mi értelme lennem egy ps3-t vennem. semmi. még gondolkozom, meglátom. az a baj, hogy az asszonnyal a kinect-es játékokat tudnám közösen játszani, de az meg nincsen ps-re.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.