PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nyilvan neten bongeszhetnek, de inkabb itt teszem fel a kerdest, szerintem eleg reszletes leirast tudtok adni a Red Dead Redemptiontol.

Leginkabb a 2 miatt erdekel, hogy beszerezzem-e megjelenesekor. Az erdekel, hogy ez egy „vadnyugati GTA” tulajdonkeppen, vagy azert egy osszetettebb jatek, akar kuldetesekre, felepitesre, egyebekre.

Nem jatszottam a regivel, de ugy a videok alapjan nekem az a GTA-ra hajazott. Igazabol barmifele info erdekel. Imadom az RPG-ket es megveszek a szep nagy nyilt vilagu jatekokert, de az uj GTA peldaul mar unalmas volt, szoval ha itt igazabol csak a gyonyoru grafika es a vilag az, ami miatt megerne, akkor inkabb hagyom.

Azert nem art, ha egy Assasins Creed-szintet hoz legalabb.

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Ha már ez felmerült. Nem tervezik kiadni PC-re végre a játékot? Gondolom semmi hír ilyesmiről mi? :/
kristóf17
madden és nhl már régóta nem jön pc-re

de vannak egyéb próbálkozások steamen ha érdekel
Negritis
Jahm, ezért is kérdem. Az mit takar, hogy próbálkozások?
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
Ha már ez felmerült. Nem tervezik kiadni PC-re végre a játékot? Gondolom semmi hír ilyesmiről mi? :/
kristóf17
madden és nhl már régóta nem jön pc-re

de vannak egyéb próbálkozások steamen ha érdekel

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Madden 18 megér 4,5k-t PS Store-ból vagy érdemes valamelyik régebbit előkotorni?

Legutóbb pont 10 éve a 08-cal játszottam. 😀

Játékélmény melyikben a legjobb heti pár meccs lejátszásához?
Esetleg más sport játékokból melyiket érdemes beszerezni?
süti
meghát!

én januárban vettem meg, csak Ultimate Team megy egyelőre, de az elég baszó
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Ha már ez felmerült. Nem tervezik kiadni PC-re végre a játékot? Gondolom semmi hír ilyesmiről mi? :/
több mint 5 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Madden 18 megér 4,5k-t PS Store-ból vagy érdemes valamelyik régebbit előkotorni?

Legutóbb pont 10 éve a 08-cal játszottam. 😀

Játékélmény melyikben a legjobb heti pár meccs lejátszásához?
Esetleg más sport játékokból melyiket érdemes beszerezni?
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Ami kellene:
- egy új operation, az mindig feldobja a hangulatot, mondjuk a legutóbbira is rengeteget kellett várni, de cserébe zseniális is volt,
- a VHzás ellen kellene még valami gyógyír, mert abból viszont van még bőven
- kellene egy nyelvi szűrő hogy pl oroszokkal ne dobhasson össze
- egy checkbox voicechat onlyhoz, hogy mindenki kommunikáljon
- és ugyanez a tryhard, elmebeteg 12 éves kisfiúk ellen is, akiket a 2. körben muteolok mert már a pisztolykörben 12000 hzen sikítanak

aztán nem tudom a többi kollega mit gondol erről
JSanyo
meg ugye kevesebb sétálás 😛
shawnka
Amúgy egyszer összehozhatnánk egy bowl-os mixet, 5-en csak lennénk.
Kenny
hát kettőnk közül te nem érsz rá soha táskabarázdaparittyám
shawnka
Jo vagom, szar ember vagyok!de valamikor rakjuk ossze.

több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Amúgy egyszer összehozhatnánk egy bowl-os mixet, 5-en csak lennénk.
Kenny
hát kettőnk közül te nem érsz rá soha táskabarázdaparittyám
shawnka
már most imádom

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Ami kellene:
- egy új operation, az mindig feldobja a hangulatot, mondjuk a legutóbbira is rengeteget kellett várni, de cserébe zseniális is volt,
- a VHzás ellen kellene még valami gyógyír, mert abból viszont van még bőven
- kellene egy nyelvi szűrő hogy pl oroszokkal ne dobhasson össze
- egy checkbox voicechat onlyhoz, hogy mindenki kommunikáljon
- és ugyanez a tryhard, elmebeteg 12 éves kisfiúk ellen is, akiket a 2. körben muteolok mert már a pisztolykörben 12000 hzen sikítanak

aztán nem tudom a többi kollega mit gondol erről
JSanyo
meg ugye kevesebb sétálás 😛
shawnka
Amúgy egyszer összehozhatnánk egy bowl-os mixet, 5-en csak lennénk.
Kenny
hát kettőnk közül te nem érsz rá soha táskabarázdaparittyám
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Ami kellene:
- egy új operation, az mindig feldobja a hangulatot, mondjuk a legutóbbira is rengeteget kellett várni, de cserébe zseniális is volt,
- a VHzás ellen kellene még valami gyógyír, mert abból viszont van még bőven
- kellene egy nyelvi szűrő hogy pl oroszokkal ne dobhasson össze
- egy checkbox voicechat onlyhoz, hogy mindenki kommunikáljon
- és ugyanez a tryhard, elmebeteg 12 éves kisfiúk ellen is, akiket a 2. körben muteolok mert már a pisztolykörben 12000 hzen sikítanak

aztán nem tudom a többi kollega mit gondol erről
JSanyo
meg ugye kevesebb sétálás 😛
shawnka
Amúgy egyszer összehozhatnánk egy bowl-os mixet, 5-en csak lennénk.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
nyilván messze nincs ott grafikailag mint az új
viszont a tre fanok szerint jobb

várom mert idegesített h nem jött ki nyugatra eredetileg



Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Tolja még itt valaki rajtam kivül a God of War-t? 😊
Ezt a harmadik Trollt, baszott nehéz kicsinálni, pedig azt hittem az előző kettő már megedzett 😀
Lehet hagyom is inkább és megyek tovább a fő storyval, meglátjuk. Mindenesetre ma még megpróbálom 😊
A kilencek tavánál a “kikötőknél” egy csomó része a partnak le van zárva, arra se tudtam még rájönni hogy tudnék bejutni pedig rohadtul felfedzném mindet. Elképsztően nagy ez a világ amúgy 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Ami kellene:
- egy új operation, az mindig feldobja a hangulatot, mondjuk a legutóbbira is rengeteget kellett várni, de cserébe zseniális is volt,
- a VHzás ellen kellene még valami gyógyír, mert abból viszont van még bőven
- kellene egy nyelvi szűrő hogy pl oroszokkal ne dobhasson össze
- egy checkbox voicechat onlyhoz, hogy mindenki kommunikáljon
- és ugyanez a tryhard, elmebeteg 12 éves kisfiúk ellen is, akiket a 2. körben muteolok mert már a pisztolykörben 12000 hzen sikítanak

aztán nem tudom a többi kollega mit gondol erről
JSanyo
meg ugye kevesebb sétálás 😛
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
de ezek a lövöldözős dolgok pont olyanok mint a női divat: 3 hónap múlva jön a következő.
Igor
CS-vel mi a helyzet? 😊
Asbee
az egy kibaszott rák.

több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Abszolút nem ismerem.. de mondjuk ott is mindenki CSGO-zik inkább, nem? Az meg "csak" 5 éves.
Jogos mint ellenpélda amúgy, bár azért a véleményem apró kitételekkel fenntartom.
Igor
igen, kivéve azokat, akik élvezik, hogy a mai gépükön 82423 fpssel rusholhatják B-t dust2-n CS1.6ban 😀

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
de ezek a lövöldözős dolgok pont olyanok mint a női divat: 3 hónap múlva jön a következő.
Igor
CS-vel mi a helyzet? 😊
Asbee
Azt se tudom mit jelent ez a rövidítés 😉 nem elgépelés, SC, StarCraft-ra gondolsz? 😀
| jk |

Abszolút nem ismerem.. de mondjuk ott is mindenki CSGO-zik inkább, nem? Az meg "csak" 5 éves.
Jogos mint ellenpélda amúgy, bár azért a véleményem apró kitételekkel fenntartom.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 649 — Illegális gyakorló
Én mondjuk a CS-től is sikító hányást kapok, szóval ott sem én vagyok a célközönség 😀

több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Öreg vagy már, mester. (üdv a klubban!)

Szerintem a Minecraft/sandbox dolgoknál működhet az a dolog, hogy egy domináns játékot meg tudsz csinálni (vagy RTS-nél, ami persze aztán soha nem lesz tömegsport...), de ezek a lövöldözős dolgok pont olyanok mint a női divat: 3 hónap múlva jön a következő.
Igor
mindenki a hype trainre 😊

CS-vel mi a helyzet? 😊
Asbee
Nagyon szeretik azt mondani, hogy a CS és maga a CS:GO mostanában döglődik, mivel kevesebben játsszák, és abszolút nem is tud növekedni a playerbase. Én ezt annyira nem tartom rossznak, hiszen aki unja, annak ott van csillió másik játék steam/originen/ncoreon, és talán jobb is, ha elengedi a CS-t. Sőt, meg merem kockáztatni, ahogy a Prime rendszer fejlődik, egyre jobb lesz a játékélmény is. Nem szoktam túl sokat SoloQzni (főleg időhiány), de ami mostanában olyan meccsem volt, ott teljesen rendben volt a játékélmény, a meccs végeredményétől függetlenül. Ami szintén jó dolog hogy az aimhack/spinbotra kezd egész jó lenni a VAC, az sem jellemző, hogy szembejön valaki 1 frames reakcióidőkkel 😊

Ami kellene:
- egy új operation, az mindig feldobja a hangulatot, mondjuk a legutóbbira is rengeteget kellett várni, de cserébe zseniális is volt,
- a VHzás ellen kellene még valami gyógyír, mert abból viszont van még bőven
- kellene egy nyelvi szűrő hogy pl oroszokkal ne dobhasson össze
- egy checkbox voicechat onlyhoz, hogy mindenki kommunikáljon
- és ugyanez a tryhard, elmebeteg 12 éves kisfiúk ellen is, akiket a 2. körben muteolok mert már a pisztolykörben 12000 hzen sikítanak

aztán nem tudom a többi kollega mit gondol erről

több mint 5 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
de ezek a lövöldözős dolgok pont olyanok mint a női divat: 3 hónap múlva jön a következő.
Igor
CS-vel mi a helyzet? 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Akkor én az online közösség kisebb feléhez tartozom, mert egy kiszáradt páfrány jobban felkelti az érdeklődésemet, mint ez a rajzfilmes építkezős-durrogtatás Fortnite-módra 😀 (mondom ezt így, hogy a Battle Royale-cuccokat kifejezetten csípem, H1Z1 is ment, a PlebGébe is benézek időnként.)
Bálesz
Szerintem is rettentő bugyuta és meg repetitívebb mint a plebG, mégis nekem azon kevés játékok egyike amit jobb nézni, mint játszani. Az overwatch volt még ilyen. Lehet a rajzfilm hatás miatt. Csupa ellentmondás, és pont ez a sikere egyik titka. Nem lehet nem kedvelni ezt a szart 😀
Hanni
remek epilepsziastimulátor mind a kettő, meg kell hagyni. kérdés sikerül-e mindegyiket megölni kontent-túltelítéssel és az esport forszírozásával
JSanyo
Öreg vagy már, mester. (üdv a klubban!)

Szerintem a Minecraft/sandbox dolgoknál működhet az a dolog, hogy egy domináns játékot meg tudsz csinálni (vagy RTS-nél, ami persze aztán soha nem lesz tömegsport...), de ezek a lövöldözős dolgok pont olyanok mint a női divat: 3 hónap múlva jön a következő.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Akkor én az online közösség kisebb feléhez tartozom, mert egy kiszáradt páfrány jobban felkelti az érdeklődésemet, mint ez a rajzfilmes építkezős-durrogtatás Fortnite-módra 😀 (mondom ezt így, hogy a Battle Royale-cuccokat kifejezetten csípem, H1Z1 is ment, a PlebGébe is benézek időnként.)
Bálesz
Szerintem is rettentő bugyuta és meg repetitívebb mint a plebG, mégis nekem azon kevés játékok egyike amit jobb nézni, mint játszani. Az overwatch volt még ilyen. Lehet a rajzfilm hatás miatt. Csupa ellentmondás, és pont ez a sikere egyik titka. Nem lehet nem kedvelni ezt a szart 😀
Hanni
remek epilepsziastimulátor mind a kettő, meg kell hagyni. kérdés sikerül-e mindegyiket megölni kontent-túltelítéssel és az esport forszírozásával

több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Akkor én az online közösség kisebb feléhez tartozom, mert egy kiszáradt páfrány jobban felkelti az érdeklődésemet, mint ez a rajzfilmes építkezős-durrogtatás Fortnite-módra 😀 (mondom ezt így, hogy a Battle Royale-cuccokat kifejezetten csípem, H1Z1 is ment, a PlebGébe is benézek időnként.)
Bálesz
Szerintem is rettentő bugyuta és meg repetitívebb mint a plebG, mégis nekem azon kevés játékok egyike amit jobb nézni, mint játszani. Az overwatch volt még ilyen. Lehet a rajzfilm hatás miatt. Csupa ellentmondás, és pont ez a sikere egyik titka. Nem lehet nem kedvelni ezt a szart 😀
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 649 — Illegális gyakorló
Akkor én az online közösség kisebb feléhez tartozom, mert egy kiszáradt páfrány jobban felkelti az érdeklődésemet, mint ez a rajzfilmes építkezős-durrogtatás Fortnite-módra 😀 (mondom ezt így, hogy a Battle Royale-cuccokat kifejezetten csípem, H1Z1 is ment, a PlebGébe is benézek időnként.)

több mint 5 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Beszarás egyszerűen amit a Fortnite művel. Kb a teljes (online)gaming történelmet megváltoztatják. Holnaptól indul egy Avengers: Infinity War-os játékmód, ahol a mapon el lesz helyezve Thanos kesztyűje a végtelen kövekkel, és aki felveszi az átalakul Thanossá...😀 Amikor a dollárdmilliárdos Marvel film rendezői (akik szintén tolják a játékot) felkeresik a Free2Play játék tulaját (na nem mintha ő csóró lenne...), h figyu már csináljunk egy keresztezést a két g*ci népszerű dologból.
Még jó h nincs se gépem se konzolom se ájfónom, különben nagyon ráfüggnék erre is meg a PUBG-re is..😀
Borbinho
Yap, eddig is már messze a legnépszerűbb game volt, de így, hogy most társulnak a Marvellel és esetleg jön 1-2 Marvel skin is....crazy. Epicnek nem lesznek pénzügyi gondjai az biztos. 😀
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Beszarás egyszerűen amit a Fortnite művel. Kb a teljes (online)gaming történelmet megváltoztatják. Holnaptól indul egy Avengers: Infinity War-os játékmód, ahol a mapon el lesz helyezve Thanos kesztyűje a végtelen kövekkel, és aki felveszi az átalakul Thanossá...😀 Amikor a dollárdmilliárdos Marvel film rendezői (akik szintén tolják a játékot) felkeresik a Free2Play játék tulaját (na nem mintha ő csóró lenne...), h figyu már csináljunk egy keresztezést a két g*ci népszerű dologból.
Még jó h nincs se gépem se konzolom se ájfónom, különben nagyon ráfüggnék erre is meg a PUBG-re is..😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."