PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Hello, gyereknapra kaptam a egy Dark Souls remastered editiont.

Undorító lehúzás, annak sem ajánlom jó szívvel, aki PC-n előző generációs konzolon nem tudta játszani. Nagyon eljárt az idő felette. A pályák persze még mindig jók, de ugyanaz a szánalmas mozgás.(a 3. részhez ne is nagyon hasonlítgassuk, de a 2-höz sem). Aki játszott a többivel az gyakorlatolag parry riposte technikával átrohan rajta. A frame viszont stabil.
Helmut Zimmer
sztem sokkal jobb mint a 2

a 3ban dinamikusabb a harc, de engem idegesít hogy ott a shield kb nem létezik így 100%ban rá vagy utalva a parry-re

viszont amiben a legzseniálisabb az a map design

azt aláírom hogy PC-seknek nem igazán éri meg megvenni (ha megvan a 20 az eredeti akkor 20€)
viszont XO, PS4 souls rajongóknak ha nem is kötelező ajánlott
Negritis
Jó ezt már lejátszottuk. Te az 1-et szereted, nálam bármi más előrébb van.
amúgy meg nem a 2-ról beszéltem, hanem a remasteredről, ami nem ad többet az alapnál, a stabil frame rate kivételével.

A 2 sokkal jobb nekünk, akik pvp-zünk, mert pl sokkal finomabb a mozgás, a stace rendszer. Én értem, hogy miért hegyez a 3 a parry képességre, mert az a fekete mágia. Az a különbség a játékos és a jó játékos közt.
Miután én alapvetően parryzek, imádom a 3, 2, BB-t.

SAJNOS A remastered DEMON SOULSHOZ (PS3) KÉPEST SEM szép !
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Hello, gyereknapra kaptam a egy Dark Souls remastered editiont.

Undorító lehúzás, annak sem ajánlom jó szívvel, aki PC-n előző generációs konzolon nem tudta játszani. Nagyon eljárt az idő felette. A pályák persze még mindig jók, de ugyanaz a szánalmas mozgás.(a 3. részhez ne is nagyon hasonlítgassuk, de a 2-höz sem). Aki játszott a többivel az gyakorlatolag parry riposte technikával átrohan rajta. A frame viszont stabil.
Helmut Zimmer
sztem sokkal jobb mint a 2

a 3ban dinamikusabb a harc, de engem idegesít hogy ott a shield kb nem létezik így 100%ban rá vagy utalva a parry-re

viszont amiben a legzseniálisabb az a map design

azt aláírom hogy PC-seknek nem igazán éri meg megvenni (ha megvan a 20 az eredeti akkor 20€)
viszont XO, PS4 souls rajongóknak ha nem is kötelező ajánlott

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Hello, gyereknapra kaptam a egy Dark Souls remastered editiont.

Undorító lehúzás, annak sem ajánlom jó szívvel, aki PC-n előző generációs konzolon nem tudta játszani. Nagyon eljárt az idő felette. A pályák persze még mindig jók, de ugyanaz a szánalmas mozgás.(a 3. részhez ne is nagyon hasonlítgassuk, de a 2-höz sem). Aki játszott a többivel az gyakorlatolag parry riposte technikával átrohan rajta. A frame viszont stabil.
több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
ma este kollégámnál kipróbáltam a Switchet, Odyssey és a Mario Kart erejéig, zseniális mindkettő. Az Odysseyben a coop módot toltunk, elég poén, a Mario Kart meg nem lett rosszabb az elmúlt 15 évben 😊

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
akkor én azt mondanám nintendo:

lövöldözés:


mario:


auto verseny:


"verekedés":


minden idők egyik legjobb RPG_je:


jön új tennis:


és LABO:


nem is beszélve egy csomó indie-ről

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
A srácok 8 évesek és nem játszottak még konzolon.
Én anno psx-et használtam Kb az elsőt)

több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
felnőnek a srácaim kellen nekik egy konzol.
Mi most a kínálat mit kell tudni,a választáshoz?
xbox v psx ?

vagy van más is ?
esetleg egy link is elég ahol utána olvasok
Janek
Játék függő... ha AC, CoD, Battlefield, FIFA, NBA, NHL, MADDEN NFL gameket akarják tolni, akkor kb mindegy, mert mindkettőre megjelenik. Viszont exkluzív gamekben nagyon elhúzott a sony (God of War, Horizon Zero Dawn, Spiderman, Last of us 2, Uncharted 4 stb) míg a xbox-ot ilyen téren csak a Halo sorozatért illetve Forzáért érdemes megvenni.
Mindkettőnek kijött a pro verziója a PS4 pro, illetve xbox one x, de csak a szokásos picit jobb kép +30-50ezerért, és ha nem minimum 70cm-s tv-n használod akkor tényleg kicsi a különbség.
Ami esetleg az xbox mellett szólhat, h a kontroller nekem személy szerint jobban ül kézre ill a xbox live gold mint szolgáltatás (PS-re is gondolom van hasonló, de azt nem ismerem).
Mindent egybevetve én inkább a PS4-et javasolnám.

Szerkesztette: Tito05
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
manvsgame-t nézve egyre nehezebb megállni a DS R- megvételét
pedig tudom hogy kb a DSX + új light engine + 1 bonfire

ha kint lenne switchre már behúztam volna

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
felnőnek a srácaim kellen nekik egy konzol.
Mi most a kínálat mit kell tudni,a választáshoz?
xbox v psx ?

vagy van más is ?
esetleg egy link is elég ahol utána olvasok
Janek
mit jelent az hogy felnőnek?
van PC és emellé kell?

ha 6-12 között beszélünk én azt mondom Nintendo Switch

ha 14+ akkor talán PS4

ha van PC akkor is Switch mert másodlagosnak tökéletes

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
felnőnek a srácaim kellen nekik egy konzol.
Mi most a kínálat mit kell tudni,a választáshoz?
xbox v psx ?

vagy van más is ?
esetleg egy link is elég ahol utána olvasok

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 855
de ezek a lövöldözős dolgok pont olyanok mint a női divat: 3 hónap múlva jön a következő.
Igor
CS-vel mi a helyzet? 😊
Asbee
Azt se tudom mit jelent ez a rövidítés 😉 nem elgépelés, SC, StarCraft-ra gondolsz? 😀
| jk |

Abszolút nem ismerem.. de mondjuk ott is mindenki CSGO-zik inkább, nem? Az meg "csak" 5 éves.
Jogos mint ellenpélda amúgy, bár azért a véleményem apró kitételekkel fenntartom.
Igor
starcraftozol Igor?
Amadeus
Áh, már nagyon régóta nem... back in the day.

(Pörgős) RTS-hez már öreg vagyok, mostanában inkább már csak turn-based, vagy max kazuár szinten RTS..
Igor
Akartam mondani h gyakoroljunk, de akkor mind1 :/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
de ezek a lövöldözős dolgok pont olyanok mint a női divat: 3 hónap múlva jön a következő.
Igor
CS-vel mi a helyzet? 😊
Asbee
Azt se tudom mit jelent ez a rövidítés 😉 nem elgépelés, SC, StarCraft-ra gondolsz? 😀
| jk |

Abszolút nem ismerem.. de mondjuk ott is mindenki CSGO-zik inkább, nem? Az meg "csak" 5 éves.
Jogos mint ellenpélda amúgy, bár azért a véleményem apró kitételekkel fenntartom.
Igor
starcraftozol Igor?
Amadeus
Áh, már nagyon régóta nem... back in the day.

(Pörgős) RTS-hez már öreg vagyok, mostanában inkább már csak turn-based, vagy max kazuár szinten RTS..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
ha lesz a Red Dead 2-ben Battle Royale mód, akkor már el is dőlt a kérdéske.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jól értem Stez olyan játék után kérdez ami meg sem jelent? 😊
Én fél év alatt toltam az RDR-t, AC Originst és Mafia 3-at. Azt kell mondjam azért volt különbség. Torony magasan AC nyert, RDR-Mafia3 nálam egy szinten volt, mert volt azért pár idegesítő dolog mindkettőben. De a témája miatt persze várós RDR2, de hogy nem az első nap veszem meg az tuti😊 Megvárjuk a karácsonyi leárazásokat!
NB2
Nem jol erted. Stez pontosan az elso reszrol erdeklodott, amibol nyilvan azert le lehet szurni, hogy iranyzatra milyen lesz a masodik. Nekem az volt a lenyeg, hogy azert ne javaban egy vadnyugati GTA-t kapjak, hanem annal azert tobbet.

Egyebkent en teljesen Skyrim-parti voltam, egeszen addig, amig teljesen veletlenul a kezem ugyebe nem kerult a Witcher 3. Nem gondoltam, hogy szamomra lesz jobb RPG a Skyrimnal, de a Witcher 3 az, amire azt mondom, nalam egyelore abszolut az RPG-k csucsa. Megvan talan masfel vagy ket eve, de igazabol meg most sincs meg rengeteg kuldetes, illetve a DLC-ket sem toltam vegig. Ja, az oriasi vilag is mondjuk kb. ketharmadig van kipucolva es felfedezve.

Raadasul en egyebkent imadtam benne a kartyazast is, nagyon birtam, amikor ahhoz kapcsolatos kuldetes volt, meg jo kartyakat kellett gyujteni, stb. Sokszor volt, hogy csak ezzel a reszevel szorakoztam a jateknak es nem untam meg abszolut. Aztan utana valtottam ismet kuldetesekre, meg volt, hogy csak epp jartam a vilagot es az ismeretlen terepeket.

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 795 — nabege2@yahoo.com
Jól értem Stez olyan játék után kérdez ami meg sem jelent? 😊
Én fél év alatt toltam az RDR-t, AC Originst és Mafia 3-at. Azt kell mondjam azért volt különbség. Torony magasan AC nyert, RDR-Mafia3 nálam egy szinten volt, mert volt azért pár idegesítő dolog mindkettőben. De a témája miatt persze várós RDR2, de hogy nem az első nap veszem meg az tuti😊 Megvárjuk a karácsonyi leárazásokat!
több mint 5 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
PS4 Pronál a zúgás tényleg ennyire default dolog?


Csak játék közben, de kisebb akadáskor a zaj is megszűnik.
Igazából annyira nem vészes, de 1 hónapos gépnél furcsa.
Leginkább mivel eddig jobban tetszett zaj nélkül. 😊
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Én speciel mai napig nyomatom a GTA V-t, folyamatosan jönnek a DLC-k ingyen, online rész ez által szintén rohadt jó, a sztorit 3szor végig vittem már, eszméletlenül jó, szép, tartalmas játék.

A RDR volt régen a kedvenc játékom, rockstar játék, rosszat nem kell várni tőle. Én igazából arra leszek kíváncsi a RDR2nél, hogy az online felületet hogyan oldják meg, mennyire lesz hasonló a gta v online részéhez, ami mondom, a mai napig egy friss cucc. A sztori tuti, hogy adni fogja, grafika odacsap. Én nem monotonként élem meg ezeket a vadnyugati kalandokat, eleinte úgyis online kell majd csapatni, aztán szépen-lassal elmélyedni a sztoriban. Nálam day1 vétel.

IGN cikk hozzá (én is most fogom olvasni):  www.ign.com/articles/2018/05/03/worlds-first-look-at-red-dead-redemption-2

Amúgy meg ha már írok, kell venni karira sztem egy PS-t az xbox mellé, mert ezt a God of Wart én nem bírom nem kijátszani. Mi fullos játék már!
Habi
Nem bánod meg, én is csak ajánlani tudom 😊 😉

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Én speciel mai napig nyomatom a GTA V-t, folyamatosan jönnek a DLC-k ingyen, online rész ez által szintén rohadt jó, a sztorit 3szor végig vittem már, eszméletlenül jó, szép, tartalmas játék.

A RDR volt régen a kedvenc játékom, rockstar játék, rosszat nem kell várni tőle. Én igazából arra leszek kíváncsi a RDR2nél, hogy az online felületet hogyan oldják meg, mennyire lesz hasonló a gta v online részéhez, ami mondom, a mai napig egy friss cucc. A sztori tuti, hogy adni fogja, grafika odacsap. Én nem monotonként élem meg ezeket a vadnyugati kalandokat, eleinte úgyis online kell majd csapatni, aztán szépen-lassal elmélyedni a sztoriban. Nálam day1 vétel.

IGN cikk hozzá (én is most fogom olvasni):  www.ign.com/articles/2018/05/03/worlds-first-look-at-red-dead-redemption-2

Amúgy meg ha már írok, kell venni karira sztem egy PS-t az xbox mellé, mert ezt a God of Wart én nem bírom nem kijátszani. Mi fullos játék már!


JT Daniels fan
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 855
de ezek a lövöldözős dolgok pont olyanok mint a női divat: 3 hónap múlva jön a következő.
Igor
CS-vel mi a helyzet? 😊
Asbee
Azt se tudom mit jelent ez a rövidítés 😉 nem elgépelés, SC, StarCraft-ra gondolsz? 😀
| jk |

Abszolút nem ismerem.. de mondjuk ott is mindenki CSGO-zik inkább, nem? Az meg "csak" 5 éves.
Jogos mint ellenpélda amúgy, bár azért a véleményem apró kitételekkel fenntartom.
Igor
starcraftozol Igor?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
sandbox-ként meg a világ változatossága vérzik el

a witcherek pedig RPG-k, a 2 pl sztem simán veri mindenben a skyrimet
Negritis
Érdekes, én a Witcher-sorozatról, főleg a hármasról szoktam olvasni, azon nyáladzik mindenki...

A két kiemelt pontod viszont lol és no comment.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
skyrim-et mint az RPG csúcsát szokták emlegetni jópár helyen, és nope nem az
annyira nem hogy mint rpg kifejezetten gyenge, mint akció játék gyenge mert a harcrendszer meh, nem kicsit

sandbox-ként meg a világ változatossága vérzik el

egy közepes játék ami hoz egy alap szintet kb mindenhol, de összességében kevés
a morrowind technikai megoldásoktól eltekintve mindenben jobb volt

a witcherek pedig RPG-k, a 2 pl sztem simán veri mindenben a skyrimet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
sztem a skyrim messze nincs a witcher szintjén, SŐT
de ez az én véleményem, az egyik legtúlértékeltebb játéknak tartom
Negritis
Melyikhez hasonlítod? Mert a Witcher 2-höz korrekt, azzal jött ki kb egy időben... és nem a 3-hoz. 😊

Vannak dolgok, amikben a Witcher-sorozat jobb (sztori), de ez vice versa is igaz, pl. ha a "world explanation" / "immersion" elemet nézem (ami a másik kulcselem nálam), akkor fasorban sincs a Witcher első két darabja... de persze nincs értelme hasonlítgatni őket, mert két külön altípus ugye, ebből jön a fenti különbség is.
De a Skyrim inkább sandbox, és sztem ezáltal közelebb van az RDR-hez, mint a Witcher amúgy.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
sztem a skyrim messze nincs a witcher szintjén, SŐT
de ez az én véleményem, az egyik legtúlértékeltebb játéknak tartom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Szerintem nincs Skyrim/Witcher szint (és a vadnyugati környezet miatt szerintem picit behatároltabbak a lehetőségek is alapból), de nem rossz ezen a téren se.. de közelebb van hozzájuk, és bőven mint jobb GTA, ha a "világfelfedezési" szempontból nézzük.

De persze ízlések/pofonok (tisztában vagyok vele, hogy én ált. a GTA-t rangsorolom alacsonyabbra, mint a konszenzus tenné..)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
Szerintem maga a történet/érzelmi skála azért bőven veri a GTA-t...
Igor
én nemrég játszottam végig az RDR-t, de a GTA V pl. a főszereplő trióval, vagy a Vice City és a San Andreas a maga módján emlékezetesebb számomra (és majdnem azt írtam, hogy ez valószínűleg azért van, mert a lovaglás nem überelheti azt, mikor vezetés közben megszólal egy király szám az autórádióban, de a Witcher 3 Toussaint régiójában való korzózás ezt is zárójelbe tette)

egyszer érdemes végigjátszani, de ha megint elő akarnám szedni inkább elkezdeném újranézni a Deadwoodot 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal