PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 891 — The Mathematician
Srácok. Tudnátok nekem ajánlani valami olyan barátokkal lanon keresztül játszható stratégiai játékot, ami élvezetes, és nem 15.000 HUF?
Anno 1701-el függtünk sokat, és imádjuk is az ilyen lefutású játékokat, de ott, ha hárman voltunk, már csak egyetlen "gépet" lehetett betenni. Több résztvevős kellene, de maga a játékstílus hasonló legyen.
kristóf17
stellaris
starcraft
warcraft
civilization
total war valamelyik
company of heroes

ezeknek a szériáknak valamelyik része

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Srácok. Tudnátok nekem ajánlani valami olyan barátokkal lanon keresztül játszható stratégiai játékot, ami élvezetes, és nem 15.000 HUF?
Anno 1701-el függtünk sokat, és imádjuk is az ilyen lefutású játékokat, de ott, ha hárman voltunk, már csak egyetlen "gépet" lehetett betenni. Több résztvevős kellene, de maga a játékstílus hasonló legyen.
kristóf17
Pubg
shawnka
Ha jól tudom nem éppen egy stratégiai játék nem?
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Srácok. Tudnátok nekem ajánlani valami olyan barátokkal lanon keresztül játszható stratégiai játékot, ami élvezetes, és nem 15.000 HUF?
Anno 1701-el függtünk sokat, és imádjuk is az ilyen lefutású játékokat, de ott, ha hárman voltunk, már csak egyetlen "gépet" lehetett betenni. Több résztvevős kellene, de maga a játékstílus hasonló legyen.
kristóf17
Pubg
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Srácok. Tudnátok nekem ajánlani valami olyan barátokkal lanon keresztül játszható stratégiai játékot, ami élvezetes, és nem 15.000 HUF?
Anno 1701-el függtünk sokat, és imádjuk is az ilyen lefutású játékokat, de ott, ha hárman voltunk, már csak egyetlen "gépet" lehetett betenni. Több résztvevős kellene, de maga a játékstílus hasonló legyen.
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Azé’ ezazé’...
 youtu.be/R1qV2_kSong

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands


Azért ez még mindig hidegrázós, így röpke 6 év távlatából is. Emlékszem ahogy anno, azonnal megvett kilóra ez a trailer, rögtön az első 7:22 másodperc után.

A mostanival pont az bajom, hogy valahogy hiányzik ez. Nem rossz, nem rossz, meg szépen néz ki persze, de eddig nem tudott úgy tökön ragadni, mint anno az első rész első gameplay trailer-je.

Úgyhogy várakozó üzemmódban vagyok. Hivatalos release date ugye még nincs, az első részből kiindulva, valamikor 2019 május/júniusa körül várható. Az még egy év, rengeteget alakulhat még a játék.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
 youtu.be/xtxJtQa6VSw

Be vagyk izgulva!

Január 19én van a születésnapom, azt a 6 napot kivárom, nem lehet hogy ne ezt kérjem 29ik életévemre! Kb 11 voltam amikor az originalllal toltam 😊

A TLoU2 trailer kutyafasza ehhez képest.
Cowboykarcsi90
áruló.
azt hittem, születésnapodra SB-győzelmet kérsz.
vagy azt majd a harmincadikra? 😊
slowmotion
ez ember próbál megvalósítható dolgokat kérni 😀
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
 youtu.be/xtxJtQa6VSw

Be vagyk izgulva!

Január 19én van a születésnapom, azt a 6 napot kivárom, nem lehet hogy ne ezt kérjem 29ik életévemre! Kb 11 voltam amikor az originalllal toltam 😊

A TLoU2 trailer kutyafasza ehhez képest.
Cowboykarcsi90
áruló.
azt hittem, születésnapodra SB-győzelmet kérsz.
vagy azt majd a harmincadikra? 😊
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands


Be vagyk izgulva!

Január 19én van a születésnapom, azt a 6 napot kivárom, nem lehet hogy ne ezt kérjem 29ik életévemre! Kb 11 voltam amikor az originalllal toltam 😊

A TLoU2 trailer kutyafasza ehhez képest.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Tavaly már többen nézték a League of Legends e-sportdöntőit, mint ahányan az amerikai Major League Baseball bajnokság és a Super Bowl mérkőzéseit együttvéve –

 m.hvg.hu/tudomany/20180610_dell_alienware_gamer_kutatas_jatekosok_elete#rss
ozibozi
Méghozzá nem is akármennyien követik... A rekord jelenleg 127 millió. Ez a csúcs idei, a májusi MSI (miniVB) döntőjén született... Viszont ami árnyalja a képet, h a 127 millióból 126M kínai néző volt, ami megközelítőleg Kína lakosságának 10% (nem is véletlenül vádolják őket, h néző botokkal tolják fel mesterségesen a számokat). Itt egy cikk róla, akit érdekel:

 esport1.hu/news/2018/05/23/esport-aioween-leagueoflegends-riot-games-msi-esemeny-nezettseg-legszebb-pillanatok

Szerkesztette: Tito05
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 351
Tavaly már többen nézték a League of Legends e-sportdöntőit, mint ahányan az amerikai Major League Baseball bajnokság és a Super Bowl mérkőzéseit együttvéve –

 m.hvg.hu/tudomany/20180610_dell_alienware_gamer_kutatas_jatekosok_elete#rss
több mint 5 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Végre Cyberpunk trailer!

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
A srácok 8 évesek és nem játszottak még konzolon.
Én anno psx-et használtam Kb az elsőt)
Janek
Vegyél nekik egy gitárt.
Tutti katapultálni fog az elérhtő csajok mennyisége és minősége.

Én ádom muteromat, hogy zx81 helyett anno10 évesen kaptam egy öreg Ibanezt.

De, ja minden kötél, akkorr 8 évesnek én is Nintendot vennék.
Helmut Zimmer
Teljesen igazad van.
Az üzlet az volt a srácokkal,hogy ha az edzés v a suli kárára megy majd a dolog akkor nem lesz konzol.
azaz csakis hétvégén játszhatnak majd akkor meg alig vagyunk otthon ...

több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Tudom hogy nagyon öreg oldschool vagyok, de sose tudtam mi ez az ultimate team a Maddenbe'. Mi a tököm ez?

Én nekem mondjuk a 2012 volt az utolsó, akkor megfogadtam, hogy nem veszek több részt meg, pontosan azért amit Dande is írt. Vagy olyan agyhalál volt a CPU ellen, hogy 25 pontokkal nyertem minden meccset, vagy ment a nevetséges god mode. A kettő között meg semmi.
Cowboykarcsi90
Online játékmód, ahol játékos kártyákat kell gyűjteni és a csapatodat a meglévő kártyákon lévő játékosok alkotják. CPU elleni challengek teljesítésével tudsz coint és kártyapakkokat szerezni, valamint vannak ranked igazi ellenfél elleni meccsek is szintén coin szerzésére. Ezen felül lehet a kártyákat aukción adni/venni, valamint cserélni. Dióhéjban ennyi, a retardált CPU ellen elég hamar ráunna az ember a Maddenre offline, szerintem ez a játékmód tartotta életben a sorozatot (amúgy elég addiktív tud lenni). Ha mindenigaz jóval több bevétele van az EA-nek abból, hogy az emberek igazi pénzért is vesznek pakkokat, mint a játék eladásaiból.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 891 — The Mathematician
Ha jol ertem, akkor az EA Origin Premium Access-szel egy naptari evig az osszes megjeleno (+ gondolom mar megjelent) EA jatekkal lehet csapatni? Raadasul az uj jatekoknak hivatalos megjelenes elott? Mindezt 100dollarert? Nekem nagyon jo dealnek tunik, foleg azt, hogy egy uj jatek alapbol kb 100 dodo. Nyilvan azt "orokre" kapod, de igy meg mindent megkapsz ami EA egy evre. Eleg faszanak tunik.
Borbinho
elkezdte az EA és az XBox a gaming netflixet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha jol ertem, akkor az EA Origin Premium Access-szel egy naptari evig az osszes megjeleno (+ gondolom mar megjelent) EA jatekkal lehet csapatni? Raadasul az uj jatekoknak hivatalos megjelenes elott? Mindezt 100dollarert? Nekem nagyon jo dealnek tunik, foleg azt, hogy egy uj jatek alapbol kb 100 dodo. Nyilvan azt "orokre" kapod, de igy meg mindent megkapsz ami EA egy evre. Eleg faszanak tunik.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
FH4
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 891 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=tedg2KjtmFQ

 www.pcgamer.com/from-software-announces-sekiro-shadows-die-twice-watch-the-debut-trailer/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Tudom hogy nagyon öreg oldschool vagyok, de sose tudtam mi ez az ultimate team a Maddenbe'. Mi a tököm ez?

Én nekem mondjuk a 2012 volt az utolsó, akkor megfogadtam, hogy nem veszek több részt meg, pontosan azért amit Dande is írt. Vagy olyan agyhalál volt a CPU ellen, hogy 25 pontokkal nyertem minden meccset, vagy ment a nevetséges god mode. A kettő között meg semmi.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Végreee. Biztos én vagyok a láma de én konzolon soha nem tudtam igazán játszani a Maddennal. Vagy túl könnyű fokozatra kellett állítani vagy esélyem se volt nagyon. Reméljük lesz olyan jó mint a 2008. Ami ugye még mindig megvan s fut is 😛
dande
ha lesz benne ultimate team akkor engem nem fog érdekelni semmi 😀

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Végreee. Biztos én vagyok a láma de én konzolon soha nem tudtam igazán játszani a Maddennal. Vagy túl könnyű fokozatra kellett állítani vagy esélyem se volt nagyon. Reméljük lesz olyan jó mint a 2008. Ami ugye még mindig megvan s fut is 😛
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 335
E3-on most jelentették be, hogy lesz Madden 19 PC-re!!!!
MarioAna
ez tök jó hír, de negyvenévesen egy játék miatt már nem fogok új gépet venni 😕
aranyosak, de kapják be, tíz évet késtek vele.
slowmotion
De amúgy tényleg, most milyen apropóból? Mit mondtak, miért éri meg hirtelen az EA-nek visszajönni pc-re.
Cowboykarcsi90
Nincs benne logika, it's EA.
Ha tippelnem kéne - változott a döntéshozó ember/testület személye, vagy csak idén úgy alakult a büdzsé, hogy belefér... mivel EA, abszolút nem látnék bele ennél komplexebb, stratégiai indokot.
Igor
pc-s konzolos architektúra elég közel van
és az utóbbi időben a PC-s eladások is jók
ez kb elég is
Negritis
Az EA-nek amúgy nem hiányozna más, csak egy konkurencia itt is. Fifaban ugye ott a PES, nekem sokkal jobb, mint a fifa. Az EA szerkesztett szarjaitól gutaütést szoktam kapni. Maddenben nincs választásom, vagy az, vagy semmi. Ha lenne a Konaminak ez is, akkor vszeg azzal játszanék 😀
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 891 — The Mathematician
TinyBuild elindult a devolveri úton 😀


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
 gematsu.com/2018/06/assassins-creed-odyssey-screenshots-leaked

Picit bőrlehúzásnak tűnik...
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 891 — The Mathematician
E3-on most jelentették be, hogy lesz Madden 19 PC-re!!!!
MarioAna
ez tök jó hír, de negyvenévesen egy játék miatt már nem fogok új gépet venni 😕
aranyosak, de kapják be, tíz évet késtek vele.
slowmotion
De amúgy tényleg, most milyen apropóból? Mit mondtak, miért éri meg hirtelen az EA-nek visszajönni pc-re.
Cowboykarcsi90
Nincs benne logika, it's EA.
Ha tippelnem kéne - változott a döntéshozó ember/testület személye, vagy csak idén úgy alakult a büdzsé, hogy belefér... mivel EA, abszolút nem látnék bele ennél komplexebb, stratégiai indokot.
Igor
pc-s konzolos architektúra elég közel van
és az utóbbi időben a PC-s eladások is jók
ez kb elég is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!