PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 523 — The Mathematician
PC-re is ugyanakkor jön ki mint konzolra ugye?
Kenny
Madden NFL 19-re gondolsz?
Igen, egyszerre jelenik meg az összes platformra. Augusztus 10-én. 😊
xrace77
Köszönöm.
Jól látom, hogy az originen a pre order ára 53 $. Kicsit borsos egy visszatérő franchisetól, dehát EA, szeretik a túlárazott játékokat 😀
Kenny
minden új játék 60$ mostanában

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
PC-re is ugyanakkor jön ki mint konzolra ugye?
Kenny
Madden NFL 19-re gondolsz?
Igen, egyszerre jelenik meg az összes platformra. Augusztus 10-én. 😊
xrace77
Köszönöm.
Jól látom, hogy az originen a pre order ára 53 $. Kicsit borsos egy visszatérő franchisetól, dehát EA, szeretik a túlárazott játékokat 😀

Szerkesztette: Kenny

több mint 5 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
PC-re is ugyanakkor jön ki mint konzolra ugye?
Kenny
Igen, egyszerre jelenik meg az összes platformra. Augusztus 10-én. 😊

Szerkesztette: xrace77
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
PC-re is ugyanakkor jön ki mint konzolra ugye?

több mint 5 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
plusz ott van Xboxnál és úgy tudom a PS-nél is, hogy egy jó baráttal home-olsz egy fiókot, akkor pl augusztusban a madden 30 dollár lesz, vagy szeptemberben a fifa, vagy amit akartok az feleződik és mindketten tudtok egyszerre játszani 😀


JT Daniels fan
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
amúgy az XBOX-nak ÉN kb semmi értelmét nem látom, ami micro játék az van PC-re
és mivel van és lesz is amíg játszok gamer pc-m így hamarabb vennék ps4et, de a swtich-t imádom
Negritis
Tavaly BF-en volt lehetőség 53e-ért venni Xbox-ot. Ha még hozzáteszem, hogy mennyiért vettem játékokat (volt amit ajándékba kaptam), kb most ott tartok, hogy a videókarira lenne elég a pénz egy gamer pc-nél. Hirtelen jött ötlet és lehetőség volt, ha már összejött, akkor próbálom használni 😊
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jaja, koszike, a kerdesem lenyege ez volt, hogy papiron ez ugyanaz, mintha megvennem-e boltban a jatekot, csak azert nem mindegy, hogy valami 11 ezer vagy 4-5.

Meg attol tartottam, hogy az ilyen erteku arkulonbsegeknel biztos van valami atkuras, hogy nem a teljes jatekot kapom meg, netalantan ez csak valami demo, hasonlo.

De igy ez jo bulinak tunik, lehet, hogy valamikor be is nezek a PS Store-ba.

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
Azok a jatekok, amiket ott megveszek, abszolut rendes verziok es korlatlan ideig jatszhatoak onnantol, hogy kifizettem?

Csak kivancsi vagyok, mert sosem vettem meg store-on semmit sem, de mondjuk meg ezek a jatekok is siman 10 ezer folott vannak barmelyik boltban, ahova bemegyek, ha pedig a store-on mondjuk ez az ar a fele, es nincs semmi megvicceles es sunyulas a dologban, akkor azert elgondolkodtato, hogy elkezdjek nezelodni. xd
Stez
Igen, rendes teljes értékű, korlátlan ideig játszható játékok. Egy korlát azért van, nem eladható, mert adott PS fiókhoz kötött. (Dobozos példányoknak van legális másodpiaca, ha végigjátszottad, vagy meguntad simán eladhatod)

Szerkesztette: xrace77
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 523 — The Mathematician
a ps store kb ugyanaz mint a steam, origin ...
rendes verzió és korlátlan ideig használható

viszont ugye van 2 dolog ami nem életszerű hogy bekövetkezik:
1. a sony úgy dönt hogy elveszi a játékot
2. megszűnik a szerver

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azok a jatekok, amiket ott megveszek, abszolut rendes verziok es korlatlan ideig jatszhatoak onnantol, hogy kifizettem?

Csak kivancsi vagyok, mert sosem vettem meg store-on semmit sem, de mondjuk meg ezek a jatekok is siman 10 ezer folott vannak barmelyik boltban, ahova bemegyek, ha pedig a store-on mondjuk ez az ar a fele, es nincs semmi megvicceles es sunyulas a dologban, akkor azert elgondolkodtato, hogy elkezdjek nezelodni. xd

több mint 5 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
Elindult a PS Store Summer Sale is 😊
A Madden 18 pl 3.090 Ft 😀
Bálesz
Meddig tart? Jövő hónapban terveztem venni PS4et
Drip
A PS Summer Sale aug 23-ig tart, de a Madden 18-at csak aug 9-ig lehet ezen az áron megvenni.
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Elindult a PS Store Summer Sale is 😊
A Madden 18 pl 3.090 Ft 😀
Bálesz
Meddig tart? Jövő hónapban terveztem venni PS4et

több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
Az a baj a monthlyval, hogy a húzócímek számomra többnyire nem azok. Ha pedig a hó végén felfedett játékokból érdekel valami, akkor azt megveszem groupbuys-on 1-1,5 dolcsiért és kész.
Eddig nem sok olyan volt, amit azonnal megvettem (Az Alien: Isolation, Rise of the Tomb Raider volt kb ilyen), de abból is eladogattam a vackokat utána. Csak az meg felesleges plusz meló, inkább megvárom a hó végi leleplezést és beszerzem, ami kell 😊

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 523 — The Mathematician
még ha lutri is a havi sztem tök jó

de tény h a 2 heti bundle-k nem az igaziak jó ideje

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
Hát, a humble már pont szar jó ideje 😀 nem is emlékszem, mikor volt értelmes bundle (mármint heti/kétheti, a monthlyt nem veszem ide, mert az majdnem zsákbamacska).
Origin accesst használtam, de aztán az is abbamaradt, nem sokat ülök a gép előtt.
Az xbox meg nem érdekel 😀

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 523 — The Mathematician
hát még PC-n milyen jó a humble bundle
origin access ésatöbbi 😀

amúgy az XBOX-nak ÉN kb semmi értelmét nem látom, ami micro játék az van PC-re
és mivel van és lesz is amíg játszok gamer pc-m így hamarabb vennék ps4et, de a swtich-t imádom

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Ilyen szempontból xbox-on jobb az EA Access. 6000-ért (éves, havi 990) kapok egy rahedli játékot (hamarosan majd a FIFA18-at is), de Madden, NHL, UFC is bent vannak már. Igaz persze "egyéves" játékok, de ha valaki nem őrültje a játéknak, annak pont jó. Arról nem beszélve, hogy lehet olyan gyöngyszemeket találni benne mint az Unravel. Nagyon aranyos kis játék😊
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
Elindult a PS Store Summer Sale is 😊
A Madden 18 pl 3.090 Ft 😀

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Itt a lista:
 majornelson.com/2018/07/18/ultimate-game-sale-is-back/
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 523 — The Mathematician
Pénztárcákat nyitni:

Heads up: The @Xbox Ultimate Game Sale starts this Thursday, July 19 at 3:01 AM ET / 12:01AM PT / 0701 GMT 🎮
Savings up to 65% on more than 700 Xbox games plus Xbox Live Gold members save up to 10% more on games
NB2
nah az xbox árak elérik majd a steam árakat?
oh wait 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Pénztárcákat nyitni:

Heads up: The @Xbox Ultimate Game Sale starts this Thursday, July 19 at 3:01 AM ET / 12:01AM PT / 0701 GMT 🎮
Savings up to 65% on more than 700 Xbox games plus Xbox Live Gold members save up to 10% more on games
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
Tudtok valami normális, jól szellőző házat ajánlani? Indokolatlanul melgeszik a 970-em és kifejezetten zavaró, hogy szalonnát lehetne sütni rajta mikor 3 ventis. Pasztázás, kifújás megvolt szóval kell egy másik ház.
Aerocool nem játszik mert az van most és bullshit. Ja és ATX-es kéne.
Kenny
Én Zalman Z9 Neot használok, nekem tökéletesen elég, bár nincs kazán konfigom (i7 2600+1050ti).
Rengeteg hely van benne, elöl-alul porszűrő, gyárilag 5 venti. Mondjuk molexesek, így nem a leghalkabbak, én a ledeseken kívül lecseréltem a többit, így simán vállalható a hangja.
Ráadásul baromi jól néz ki, bár ez nyilván szubjektív.
Hardveraprón sokszor lehet 12k körül elcsípni 1-1 darabot, én is annyiért vettem, aztán öcsémnek is egyet.

Szerkesztette: Bálesz

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
Tudtok valami normális, jól szellőző házat ajánlani? Indokolatlanul melgeszik a 970-em és kifejezetten zavaró, hogy szalonnát lehetne sütni rajta mikor 3 ventis. Pasztázás, kifújás megvolt szóval kell egy másik ház.
Aerocool nem játszik mert az van most és bullshit. Ja és ATX-es kéne.
Kenny
Én egy viszonylag olcsó (kb. 10k) Bitfenix Novával (1 db. venti alapból, és még nincs plusz) borítottam a teljesen új rendszert (itteni ajánlások alapján is), és most meglestem, megy már pár órája, de tökéletes hőállípotú. Estig nem kapcsolom ki, addigra jó is lesz tesztnek, hogy ebben a melegben hogyan bírja.

Szerk.: Nem melegedett egyáltalán így estére sem 😊

Szerkesztette: kristóf17
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 523 — The Mathematician
Tudtok valami normális, jól szellőző házat ajánlani? Indokolatlanul melgeszik a 970-em és kifejezetten zavaró, hogy szalonnát lehetne sütni rajta mikor 3 ventis. Pasztázás, kifújás megvolt szóval kell egy másik ház.
Aerocool nem játszik mert az van most és bullshit. Ja és ATX-es kéne.
Kenny
 www.tomshardware.com/reviews/best-pc-cases,4183.html

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Tudtok valami normális, jól szellőző házat ajánlani? Indokolatlanul melgeszik a 970-em és kifejezetten zavaró, hogy szalonnát lehetne sütni rajta mikor 3 ventis. Pasztázás, kifújás megvolt szóval kell egy másik ház.
Aerocool nem játszik mert az van most és bullshit. Ja és ATX-es kéne.

Szerkesztette: Kenny