PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
Srácok, valami korrekt kis single playert tudtok mondani PC-re az ingyenes kategóriából? Néha hétvégén elütném vele az időt, de a GTA kimondottan uncsi, ami nem volt rá jellemző, lövöldözős (FPS) játékot most nem is tudok mi lenne nagy szám, pedig kedvelem őket, meg stratégiaiakat is. Szóval pár tipp? 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Maddennek nincs olyan letölthető demoja stb, amivel ki tudnám próbálni fut-e egyáltalán a gépemen?
több mint 5 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
Ez a játék nagyon rendben van. 😀


Szerkesztette: xrace77
több mint 5 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Így 3-4 óra játék után, egészen jó lett a Fifa19. Valahogy valósághűbb, mint az eddigi részek, nekem egyelőre tetszik, bár csak ultimate team ment.


JT Daniels fan
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
ubisoft ezzel nálam közel elrúgta a pöttyöst:
 www.pcguru.hu/hirek/the-division-2-tobb-hely-kene-a-cuccaidnak-vedd-meg-szepen-az-ultimate-editiont/46097

Odyssey-t behúzom mert azt várom nagyon, de mást lehet nem


ez viszont hype:

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
 www.gamesradar.com/ubisoft-are-moving-away-from-finite-experiences-but-lets-not-abandon-a-search-for-meaning-for-the-sedative-of-entertainment/?utm_content=buffer8964b&utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=buffer-opmfb

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
anno tudás nélkül toltam vmeik korábbi MLB_t és kb 10 óra kellett h rájöjjek az alapokra
majd megnéztem egy animét és ott kb megértettem D:
a Mr Baseball és hasonlók nem segítenek


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jatszottam kb. fel orat MLB: The Show 2018-cal, mert mindenhol azt irtak, hogy meg azoknak is elvezetes es kiraly, akik egyaltalan nem ismerik a sportagat.

Tisztelettel jelentem, a 30 percbol 27.5-ben nem tudtam, mi tortenik. Azt viszont tudom, hogy ha Trout IRL ugy ut, mint ahogy az en iranyitasom alatt, akkor a szezon vegen kivagjak. Ja, es Ohtani sem fog tobbet a profi ligaban dobni. <3

De viccen kivul, lehet, nem artana leckeket vennem a baseball szabalyaibol.

több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
Várólistás megjelenés óta a Detroittal egyetemben, de várok, amig lejjebb megy az ára picit. 😊
Szerencsére van bőven játék, nem kell rohannom 😊

több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
A végére értem a Shadow of the Colossus-nak ps4-en. Az eredetihez és a ps3-as ráncfelvarráshoz nem volt szerencsém, de ezt a mostani kiadást látva nem bánom annyira. Zseniális úgy, ahogy van. Szerencsére az eredeti verzió sokakat őrületbe kergető irányításán finomítottak picit, így már nem vészes. Nem hittem, hogy a nemrég végigjátszott The Last of Us után lesz olyan játék, ami akár csak megközelítőleg is képes olyan játékélményt nyújtani, mint a Naughty Dog remekműve. A Shadow of the Colossusnak sikerült.
Bálesz
Akkor ajánlom még a God of War legujabb részét! Ugyanolyan korszakos mestermű mint a TLoU vagy a Shadow of the Colossus. Nekem, aki az előző részekkel soha nem játszott, az irányításba, illetve a harcrendszerbe döcögős volt beleszokni, de amint ezt kitanulod, egyszerűen lehetetlen abbahagyni 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
A végére értem a Shadow of the Colossus-nak ps4-en. Az eredetihez és a ps3-as ráncfelvarráshoz nem volt szerencsém, de ezt a mostani kiadást látva nem bánom annyira. Zseniális úgy, ahogy van. Szerencsére az eredeti verzió sokakat őrületbe kergető irányításán finomítottak picit, így már nem vészes. Nem hittem, hogy a nemrég végigjátszott The Last of Us után lesz olyan játék, ami akár csak megközelítőleg is képes olyan játékélményt nyújtani, mint a Naughty Dog remekműve. A Shadow of the Colossusnak sikerült.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
uh, mocskosul örülök h az MH:W kijött PC-re 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 858
amúgy milyen az idei Madden? gondolkodom hogy megvegyem
JSanyo
Origin access miatt már megvan pár napja. PS3on játszottam vele utoljára (16), azóta nyilván szebb lett a játék, élethűbbek a mozgások, főleg az elkapásoknál, tetszik ahogy küzdenek a labdáért. Az ütközések is faszábbak lettek, sokkal jobban visszaadja az ütközések erejét az egész. Futás kibaszott furcsa, meg kell várni még találsz egy rést ahol elmehetsz és csak utána nyomni a sprintet különben instant minden védő rád megy az offense fal meg kb. egyből elenged mindenkit. De a fal amúgy is elég borzalmas, csomószor van olyan, hogy senkit nem blokkolnak, csak állnak egy helybe, mint a hülyék. Remélem ezt patchelik majd ha kijön rendesen. Kommentátorok egész jók lettek, most már amolyan NBA2Khez hasonlóan beszélnek az előző meccsekről, ki, hogy játszott, van-e vmi sérülés stb. stb. bár itt is vannak néha bugok, mert a 3. héten képesek voltak egy olyat benyögni, hogy Landry nagyon jól játszott múlt héten a wildcard kör alatt.

Franchiseba végre van practice squad és a fejlődést is átalakították, most már nem xp után elosztogatod a skilleket egyesével, hanem, csak ha összegyűlt elég xp +1 overall értékhez, akkor egy kategória alapján választhatsz, hogy melyik skillek fejlődjenek. (pl WRnél deep, vagy slot, vagy possesion stb.) Sokkal gyorsabb ez a rendszer, de így nem lehet 100%osan úgy fejleszteni a játékost ahogy akarod. + érdemes olyan játékosokat találni aki illik az edző schemekhez, mert akkor több xpt kap a játékos. A trade rendszer még mindig katasztrófa, egy 71es playerért a 4.+6. kört is kevésnek találja a CPU, kb. a draft cetliknek semmi értéke nincs a gépnél. De még nagyon az se számít ha pozició hiányra adok nekik playert, mert a fent említett 71es LT-t (aki még trade blockon is volt), egy 75ös CB+5.+6. körért sem adták oda, úgy, hogy CB volt a legnagyobb needjük...

Ultimate teammel sokat nem szórakoztam, de kb. ugyan az, mint eddig leszámítva, hogy megjelentek az upgradelhető játékosok amiket kicsit ilyen Hearthstone jellegű dustból upgradelhetsz.

Összességében azt mondom, hogy aki még nem játszott egyik új generációs résszel sem annak biztos nagy élmény lesz az új engine miatt, de azért olyan hűűű, de nagy újdonságot nem fedeztem fel a pár évvel ez előtti PS3as részhez képest, gondolom a tavalyi PS4es generáció számára, meg még annyi sincs. Nem ártana a szériának ha a 2K is csinálhatna végre NFL-t.
Raven17
Az ESPN NFL 2k4 meg itt pihen nekem ps2-on. Minden idok legjobb nfl jateka. Tokeletes.Szerintem a heten fogok vele jatszani. meg van egy 2012-es rosterem hozza.
Sajnos az EA felvasarol(t) minden jogot aztan.. PES is "hanyatlik" bizonyos szempontbol.
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
PC-n vehető a cucc?
Mennyire élvezhető aki ezelőtt konzolon játszott vele?

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
több mint 5 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Origin Accessel már nekem is meg van a game. Akinek van kedve online mókázni az vegyen fel bátran.
Origin nevem: therealkoeman

@KJuraszik
több mint 5 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
amúgy milyen az idei Madden? gondolkodom hogy megvegyem
JSanyo
Origin access miatt már megvan pár napja. PS3on játszottam vele utoljára (16), azóta nyilván szebb lett a játék, élethűbbek a mozgások, főleg az elkapásoknál, tetszik ahogy küzdenek a labdáért. Az ütközések is faszábbak lettek, sokkal jobban visszaadja az ütközések erejét az egész. Futás kibaszott furcsa, meg kell várni még találsz egy rést ahol elmehetsz és csak utána nyomni a sprintet különben instant minden védő rád megy az offense fal meg kb. egyből elenged mindenkit. De a fal amúgy is elég borzalmas, csomószor van olyan, hogy senkit nem blokkolnak, csak állnak egy helybe, mint a hülyék. Remélem ezt patchelik majd ha kijön rendesen. Kommentátorok egész jók lettek, most már amolyan NBA2Khez hasonlóan beszélnek az előző meccsekről, ki, hogy játszott, van-e vmi sérülés stb. stb. bár itt is vannak néha bugok, mert a 3. héten képesek voltak egy olyat benyögni, hogy Landry nagyon jól játszott múlt héten a wildcard kör alatt.

Franchiseba végre van practice squad és a fejlődést is átalakították, most már nem xp után elosztogatod a skilleket egyesével, hanem, csak ha összegyűlt elég xp +1 overall értékhez, akkor egy kategória alapján választhatsz, hogy melyik skillek fejlődjenek. (pl WRnél deep, vagy slot, vagy possesion stb.) Sokkal gyorsabb ez a rendszer, de így nem lehet 100%osan úgy fejleszteni a játékost ahogy akarod. + érdemes olyan játékosokat találni aki illik az edző schemekhez, mert akkor több xpt kap a játékos. A trade rendszer még mindig katasztrófa, egy 71es playerért a 4.+6. kört is kevésnek találja a CPU, kb. a draft cetliknek semmi értéke nincs a gépnél. De még nagyon az se számít ha pozició hiányra adok nekik playert, mert a fent említett 71es LT-t (aki még trade blockon is volt), egy 75ös CB+5.+6. körért sem adták oda, úgy, hogy CB volt a legnagyobb needjük...

Ultimate teammel sokat nem szórakoztam, de kb. ugyan az, mint eddig leszámítva, hogy megjelentek az upgradelhető játékosok amiket kicsit ilyen Hearthstone jellegű dustból upgradelhetsz.

Összességében azt mondom, hogy aki még nem játszott egyik új generációs résszel sem annak biztos nagy élmény lesz az új engine miatt, de azért olyan hűűű, de nagy újdonságot nem fedeztem fel a pár évvel ez előtti PS3as részhez képest, gondolom a tavalyi PS4es generáció számára, meg még annyi sincs. Nem ártana a szériának ha a 2K is csinálhatna végre NFL-t.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
sztem még ki se jött 😀
én PC-re valszeg behúzom amúgy
Negritis
Holnap jon
Drip
senki nem nyúlt rá pre-orderben? 😊
JSanyo
Én előrendeltem, de nem bírtam kivárni, vettem egy 4 eurós Origin Accesst a héten, így 10 órát már játszhattam.

Next gen konzolon még nem játszottam Maddent az elmúlt 2 évben, de az irányítás kb ugyanaz mint a 16 volt X360-on, csak sokkal jobb a játék engine. Ahhoz képest, hogy EA, nem nagyon találkoztam hajmeresztő bugokkal a gameplayben. A blokkolás, elkapások stb animációja rendben van, a futásé kicsit furán néz ki ha egy lassabb játékossal vagy, de együtt lehet vele élni. Playhívás hasonló, mint a korábbi verziókban (a playbookok is).

Ultimate Teamben tetszenek az újítások.

Összességében elégedett vagyok vele, várom a holnapi release-t.

Egyébként 12AM CEST van Originen, ez éjfél vagy dél szerintetek?
Nadal17
szerintem az éjfél
több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
sztem még ki se jött 😀
én PC-re valszeg behúzom amúgy
Negritis
Holnap jon
Drip
senki nem nyúlt rá pre-orderben? 😊
JSanyo
Én előrendeltem, de nem bírtam kivárni, vettem egy 4 eurós Origin Accesst a héten, így 10 órát már játszhattam.

Next gen konzolon még nem játszottam Maddent az elmúlt 2 évben, de az irányítás kb ugyanaz mint a 16 volt X360-on, csak sokkal jobb a játék engine. Ahhoz képest, hogy EA, nem nagyon találkoztam hajmeresztő bugokkal a gameplayben. A blokkolás, elkapások stb animációja rendben van, a futásé kicsit furán néz ki ha egy lassabb játékossal vagy, de együtt lehet vele élni. Playhívás hasonló, mint a korábbi verziókban (a playbookok is).

Ultimate Teamben tetszenek az újítások.

Összességében elégedett vagyok vele, várom a holnapi release-t.

Egyébként 12AM CEST van Originen, ez éjfél vagy dél szerintetek?
több mint 5 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
sztem még ki se jött 😀
én PC-re valszeg behúzom amúgy
Negritis
Holnap jon
Drip
senki nem nyúlt rá pre-orderben? 😊
JSanyo
De rányúltam, és várom a holnapot 😀
több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
sztem még ki se jött 😀
én PC-re valszeg behúzom amúgy
Negritis
Holnap jon
Drip
senki nem nyúlt rá pre-orderben? 😊

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
amúgy milyen az idei Madden? gondolkodom hogy megvegyem
JSanyo
sztem még ki se jött 😀
én PC-re valszeg behúzom amúgy
Negritis
Holnap jon
Drip
jah de az MH:W ma jön pc-re 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
amúgy milyen az idei Madden? gondolkodom hogy megvegyem
JSanyo
sztem még ki se jött 😀
én PC-re valszeg behúzom amúgy
Negritis
Holnap jon

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
amúgy milyen az idei Madden? gondolkodom hogy megvegyem
JSanyo
sztem még ki se jött 😀
én PC-re valszeg behúzom amúgy

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
amúgy milyen az idei Madden? gondolkodom hogy megvegyem