PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Afreeca-C9 | RNG-G2
Fnatic-Edward | KT-Invictus
shawnka
Rigged for NA/EU 😀
KT meg belenyúlt nagyon... 😕

Most mindenki azt fogja mondogatni, hogy C9 semi, Fnatic final... ugyanmár Afreeca metodikusan fogja darabokra szedni és szétcincálni C9-t, Fnatic pedig ha így játszik mint ma, akkor persze meglesz az elődöntő, de megkapták a legnehezebb ellenfelet a negyeddöntőben (más kérdés, hogy a legkönnyebbet az elődöntőben, ez tény.)

Afreeca 3-0, RNG 3-0, a másik kettő izgalmas lehet..
Igor
3-0 az stimmelt csak fordítva . 😀
Greengo
Öööö... no comment. 😕
Legalább azt eltaláltam, hogy az EDG-Fnatic/KT-IG izgalmas lesz 😊 (már ez több, mint amit a legtöbb analyst jósolt...)

Mondjuk aki 2 vs 5 el tud bukni egy Baront, az takarodjon is.... (Kiin-t picit sajnálom, hiába rakta helyre Licorice-t, most az Ornn play miatt, megint amekkora undorító hype-ot fog kapni...)

Most tűnik fel igazán, hogy egy jó kis SKT (vagy Griffon) mennyire hiányzik az idei VB-ről.

A Fnatic-EDG game 3 nem volt rossz, meg ez a Licorice-play, a mai nap kb ennyi... bár ugye a tegnapi nap meg kb all-time best volt, szóval azt nehéz felülmúlni...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Afreeca-C9 | RNG-G2
Fnatic-Edward | KT-Invictus
shawnka
Rigged for NA/EU 😀
KT meg belenyúlt nagyon... 😕

Most mindenki azt fogja mondogatni, hogy C9 semi, Fnatic final... ugyanmár Afreeca metodikusan fogja darabokra szedni és szétcincálni C9-t, Fnatic pedig ha így játszik mint ma, akkor persze meglesz az elődöntő, de megkapták a legnehezebb ellenfelet a negyeddöntőben (más kérdés, hogy a legkönnyebbet az elődöntőben, ez tény.)

Afreeca 3-0, RNG 3-0, a másik kettő izgalmas lehet..
Igor
3-0 az stimmelt csak fordítva . 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Fnc edg 3. Meccs mi a jó isten volt ez 🤩🤩🤩
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Ez az idei worlds.... IMÁDOM 😀
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Goddammit Uzi... 😕(((
G2 kb az összes mákját ellőtte ezen az uccsó meccsen, Hjarnan túléli 1 HP-val, ez a wardos cheeselés... Perkz az egyetlen, akinek max respect, istenkirály volt. (ill uccsó meccsen Jankos is jó volt, aki végül eldöntötte a meccset... bár ő ugye klasszik 50/50 típusú ember)
De még így is az RNG 4 v 5 teamfightot megnyert 10k hátrányban... szóval...
Hjarnan > Uzi, agyam eldobom.

Amatőr coaching staff, végig a Heimer-TK-Akali bant kellett volna tolni...

Nem baj, innentől szurkolhatok a kedvenc kínai csapatomnak, sok sikert Perkznek/Wundernek (aki nem sok mindent csinált amúgy Letme ellen) a legjobb mid/top duó ellen 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Valakinek megvan PC-n a madden és nem játszik vele annyit ,hogy kipróbálhassam mielőtt megveszem?
Fizetek érte persze.
Kenny
sztem origin early accessben vagy miben benne van egy kis trial
az meg elég ahhoz hogy kipróbáld és nem is túl drága imo
+ egyéb gamek
Negritis
kösz a tippet.ránézek.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
Valakinek megvan PC-n a madden és nem játszik vele annyit ,hogy kipróbálhassam mielőtt megveszem?
Fizetek érte persze.
Kenny
sztem origin early accessben vagy miben benne van egy kis trial
az meg elég ahhoz hogy kipróbáld és nem is túl drága imo
+ egyéb gamek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Valakinek megvan PC-n a madden és nem játszik vele annyit ,hogy kipróbálhassam mielőtt megveszem?
Fizetek érte persze.
Kenny
2008-as jó lesz? 😊
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Valakinek megvan PC-n a madden és nem játszik vele annyit ,hogy kipróbálhassam mielőtt megveszem?
Fizetek érte persze.

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Fiaim Wunder és Perkz nagyon szárazon tették be az rngnek. Wow
több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 155
Playstation-ön Madden19-cel játszik valaki multiban?

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Afreeca-C9 | RNG-G2
Fnatic-Edward | KT-Invictus
shawnka
Na ez az amiről beszéltem. A KT ki is esett... 😕 Vhogy mindig elesnek ebben a szakaszban.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Afreeca-C9 | RNG-G2
Fnatic-Edward | KT-Invictus
shawnka
Ebben a legszebb, hogy két EU csapat is bejutott.
Szarunk a papírformára !Leccgó Színájn!


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Afreeca-C9 | RNG-G2
Fnatic-Edward | KT-Invictus
shawnka
Rigged for NA/EU 😀
KT meg belenyúlt nagyon... 😕

Most mindenki azt fogja mondogatni, hogy C9 semi, Fnatic final... ugyanmár Afreeca metodikusan fogja darabokra szedni és szétcincálni C9-t, Fnatic pedig ha így játszik mint ma, akkor persze meglesz az elődöntő, de megkapták a legnehezebb ellenfelet a negyeddöntőben (más kérdés, hogy a legkönnyebbet az elődöntőben, ez tény.)

Afreeca 3-0, RNG 3-0, a másik kettő izgalmas lehet..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Afreeca-C9 | RNG-G2
Fnatic-Edward | KT-Invictus
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
na rip Liquid. ezt nem vártam, de nagyon nem voltak egyben a srácok.

viszont Edward gaming, wow. legjobb 8, le a kalappal.
shawnka
A C csoport sorrendje nálam telitalálat. Kb. ez volt a várható. Remélem a D csoportban sem lesz már változás. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
na rip Liquid. ezt nem vártam, de nagyon nem voltak egyben a srácok.

viszont Edward gaming, wow. legjobb 8, le a kalappal.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
már előre rosszul vagyok tőle, hogy az egyenes kiesésben összekerül majd a Fnatic és a C9, egy érzelmi roncs leszek közben 😀
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
nagyon hiányzik nekem az SKT erről a VB-ről
a B csoport kiváló lesz, a többi papírformának tűnik. remélem a fiúk hoznak legalább egy elődöntőt.
shawnka
Nekem is.Nagy kedvencek. Faker nélkül nem is lesz az igazi. 😀
A B csoport a halálcsoport. Sajna itt benne is van a pakliban, hogy a C9 búcsúzik is. Nem lepne meg ha EU-ból csak a Fnatic tudna továbblépni a csoportkörökből. NA oldalról meg max. a Team Liquid (ehhez azért kisebb csoda szükséges).
Greengo
Mindenki csontig benyal TL-nek, de szerintem is esélytelenek, amcsik közül szerintem 100T került ugye non-KR csoportba egyedül, de ők meg utolsók lesznek a csoportban 😀
Fnatic lesz az egyetlen nyugati csapat, ha lesz valaki egyáltalán... bár én a G-Rextől is meglepetésre számítok..

Faker will be back... de ha már nincs itt, remélem a kínaiak/Uzi végre odacsapnak.. de ha IG nyer, az se zavar, Rookie/TheShy kombót is kedvelem.
Igor
Na mit gondolunk az első két forduló után? Liquid csalódás, Fnatic ma lezárja a csoportkört, az EU upsetek meg remélem kitartanak még
shawnka
Egész NA trash.. de ebben semmi meglepő nincs 😛

Igazából kb amit vártam - Afreeca volt az egyetlen csalódás, és EU/főleg G2 jobb mint gondoltam (Wunder talán a legjobb toplaner teljesítményt hozta eddig az egész tornán...), de a csapat nagy része teljesen kiszámíthatatlan, s mivel nem szeretem ezt a csapatot rajta kívül, jobban örülnék Afreeca/Flash Wolves menne tovább, de itt várhatók izgalmak szerintem, még PVB is bekeverhet... magasan a legszorosabb/legizgalmasabb csoport.
A B csoportban szerintem Gen G összeszedi magát a második körre, elég sok erre utaló jelet láttam (még akkor is ha Vitality fogott egy meccset, ami kb torna meccse eddig, de kevesek lesznek a visszavágón úgy gondolom), a C/D csoport meg kb már eldőlt ugye, ott a 3-4. csapatok sajnos nagyon gyengék...

3 csapat azért nagyon durván kiemelkedik (KT, RNG, IG), úgyhogy hiába hozza a Fnatic ami várható (és lehet hogy ők a 4. legjobb csapat), de 2/3 eséllyel bele fognak futni egy náluk jobb csapatba, ha nem ütik le 2-ből 2-szer az IG-t... ami nem túl valószínű azért.
Igor
A Vitality eléggé meglep. Ok nem voltak rosszak a szezonban, de most 3 győzelemmel állnak a második helyen...miközben a C9 éppen felmossa a riftet a RNG-vel. Így elég érdekes lehet a B csoport. Gen G meg kieső egyelőre (wow).

update: C9 vezeti a csoportot ! 😀 RNG vs C9 a csoport elsőségért! Ezt sem gondoltam vna. Sima kiesőre vettem a C9-et pedig top kedvenceim.Mindenesetre a tippjátékban ebben a csoportban alaposan mellélőttem,de sebaj továbbjut a C9.

A legszebb az egészben,hogy a kedvenceim magabiztosan jutnak tovább.!Jó kis VB ez.
Leccgó SzíNájn! 😀
A KT még nagy kedvencem, de ők vhogy mindig elbénázzák a folytatást.EU-ból meg Fnatic (de csak Hilyssang miatt).

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
nagyon hiányzik nekem az SKT erről a VB-ről
a B csoport kiváló lesz, a többi papírformának tűnik. remélem a fiúk hoznak legalább egy elődöntőt.
shawnka
Nekem is.Nagy kedvencek. Faker nélkül nem is lesz az igazi. 😀
A B csoport a halálcsoport. Sajna itt benne is van a pakliban, hogy a C9 búcsúzik is. Nem lepne meg ha EU-ból csak a Fnatic tudna továbblépni a csoportkörökből. NA oldalról meg max. a Team Liquid (ehhez azért kisebb csoda szükséges).
Greengo
Mindenki csontig benyal TL-nek, de szerintem is esélytelenek, amcsik közül szerintem 100T került ugye non-KR csoportba egyedül, de ők meg utolsók lesznek a csoportban 😀
Fnatic lesz az egyetlen nyugati csapat, ha lesz valaki egyáltalán... bár én a G-Rextől is meglepetésre számítok..

Faker will be back... de ha már nincs itt, remélem a kínaiak/Uzi végre odacsapnak.. de ha IG nyer, az se zavar, Rookie/TheShy kombót is kedvelem.
Igor
Na mit gondolunk az első két forduló után? Liquid csalódás, Fnatic ma lezárja a csoportkört, az EU upsetek meg remélem kitartanak még
shawnka
Egész NA trash.. de ebben semmi meglepő nincs 😛

Igazából kb amit vártam - Afreeca volt az egyetlen csalódás, és EU/főleg G2 jobb mint gondoltam (Wunder talán a legjobb toplaner teljesítményt hozta eddig az egész tornán...), de a csapat nagy része teljesen kiszámíthatatlan, s mivel nem szeretem ezt a csapatot rajta kívül, jobban örülnék Afreeca/Flash Wolves menne tovább, de itt várhatók izgalmak szerintem, még PVB is bekeverhet... magasan a legszorosabb/legizgalmasabb csoport.
A B csoportban szerintem Gen G összeszedi magát a második körre, elég sok erre utaló jelet láttam (még akkor is ha Vitality fogott egy meccset, ami kb torna meccse eddig, de kevesek lesznek a visszavágón úgy gondolom), a C/D csoport meg kb már eldőlt ugye, ott a 3-4. csapatok sajnos nagyon gyengék...

3 csapat azért nagyon durván kiemelkedik (KT, RNG, IG), úgyhogy hiába hozza a Fnatic ami várható (és lehet hogy ők a 4. legjobb csapat), de 2/3 eséllyel bele fognak futni egy náluk jobb csapatba, ha nem ütik le 2-ből 2-szer az IG-t... ami nem túl valószínű azért.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
nagyon hiányzik nekem az SKT erről a VB-ről
a B csoport kiváló lesz, a többi papírformának tűnik. remélem a fiúk hoznak legalább egy elődöntőt.
shawnka
Nekem is.Nagy kedvencek. Faker nélkül nem is lesz az igazi. 😀
A B csoport a halálcsoport. Sajna itt benne is van a pakliban, hogy a C9 búcsúzik is. Nem lepne meg ha EU-ból csak a Fnatic tudna továbblépni a csoportkörökből. NA oldalról meg max. a Team Liquid (ehhez azért kisebb csoda szükséges).
Greengo
Mindenki csontig benyal TL-nek, de szerintem is esélytelenek, amcsik közül szerintem 100T került ugye non-KR csoportba egyedül, de ők meg utolsók lesznek a csoportban 😀
Fnatic lesz az egyetlen nyugati csapat, ha lesz valaki egyáltalán... bár én a G-Rextől is meglepetésre számítok..

Faker will be back... de ha már nincs itt, remélem a kínaiak/Uzi végre odacsapnak.. de ha IG nyer, az se zavar, Rookie/TheShy kombót is kedvelem.
Igor
Na mit gondolunk az első két forduló után? Liquid csalódás, Fnatic ma lezárja a csoportkört, az EU upsetek meg remélem kitartanak még
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
nagyon hiányzik nekem az SKT erről a VB-ről
a B csoport kiváló lesz, a többi papírformának tűnik. remélem a fiúk hoznak legalább egy elődöntőt.
shawnka
Nekem is.Nagy kedvencek. Faker nélkül nem is lesz az igazi. 😀
A B csoport a halálcsoport. Sajna itt benne is van a pakliban, hogy a C9 búcsúzik is. Nem lepne meg ha EU-ból csak a Fnatic tudna továbblépni a csoportkörökből. NA oldalról meg max. a Team Liquid (ehhez azért kisebb csoda szükséges).
Greengo
Mindenki csontig benyal TL-nek, de szerintem is esélytelenek, amcsik közül szerintem 100T került ugye non-KR csoportba egyedül, de ők meg utolsók lesznek a csoportban 😀
Fnatic lesz az egyetlen nyugati csapat, ha lesz valaki egyáltalán... bár én a G-Rextől is meglepetésre számítok..

Faker will be back... de ha már nincs itt, remélem a kínaiak/Uzi végre odacsapnak.. de ha IG nyer, az se zavar, Rookie/TheShy kombót is kedvelem.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Érdekes én eddig azt olvastam, hogy 3x akkor a térkép...
Ezt másik topikban találtam...
 www.youtube.com/watch?v=LIYvpNlQoM0&feature=youtu.be&t=188
NB2
Azota nehany orat beleraktam ismet. Hat a terkep az nagy, ez igaz, a szigetek nagyobbak joval, tobb felfedeznivalo van. Valoszinuleg nem fogalmaztam tisztan: nem a nagysaggal van a bajom, hanem amiatt van nagyon Black Flages feelingem, hogy a szigetek kozott azert altalaban perceket kell hajozni, betamadnak a kalozok/atheniak/spartaiaik, mig az Originsben igazabol abszolut nem voltak nagy vizek, hajocsata is csak egyszer.

Itt rengeteg a viz, ami azert jo, mert az oriasi szigetek mellett valtozatos igy az egesz, ez nalam teljesen szubjektiv, hogy nagyon birtam az Originses felfogast, ami a szarazfoldhoz kotodott. Es az itteni vizben nem nagyon lehet kisebb csonakkal kozlekedni, mert nehany hullam utan egyszeruen szettorik a csonak.

Imadtam a Black Flaget, de megmondom oszinten, hogy ebben az uj AC-ban keresem, hol lehet meguszni a hosszabb hajozast, hogy semmifele tengeri csataba ne kelljen belekeverednem.

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
nagyon hiányzik nekem az SKT erről a VB-ről
a B csoport kiváló lesz, a többi papírformának tűnik. remélem a fiúk hoznak legalább egy elődöntőt.
shawnka
Nekem is.Nagy kedvencek. Faker nélkül nem is lesz az igazi. 😀
A B csoport a halálcsoport. Sajna itt benne is van a pakliban, hogy a C9 búcsúzik is. Nem lepne meg ha EU-ból csak a Fnatic tudna továbblépni a csoportkörökből. NA oldalról meg max. a Team Liquid (ehhez azért kisebb csoda szükséges).
Greengo
fnatic elődöntő, ha Rekkles nem olvad le a legfontosabb pillanatokban!
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
nagyon hiányzik nekem az SKT erről a VB-ről
a B csoport kiváló lesz, a többi papírformának tűnik. remélem a fiúk hoznak legalább egy elődöntőt.
shawnka
Nekem is.Nagy kedvencek. Faker nélkül nem is lesz az igazi. 😀
A B csoport a halálcsoport. Sajna itt benne is van a pakliban, hogy a C9 búcsúzik is. Nem lepne meg ha EU-ból csak a Fnatic tudna továbblépni a csoportkörökből. NA oldalról meg max. a Team Liquid (ehhez azért kisebb csoda szükséges).


E-A-G-L-E-S EAGLES !