PC és Konzol

19 feliratkozó

3 napja
Negritis Denver Broncos 7 409 — The Mathematician
úgy néz ki a Pokemon utána Smash is kurva jó
azt sajnos csak karácsonykor tudom kipróbálni
mindenestre a Ninti odavert szépen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

http://img688.imageshack.us/img688/3245/12431015140300660131872.jpg

I wanted Champ to be champ!
3 napja
Nadal17 Seattle Seahawks 503
na jó srácok, ledobom az atomot, mert a Madden miatt konzolvásárlásra adtam a fejemet: Xbox vagy PS4?
Amadeus
Exkluzív címek alapján PS4. Lehet hülyeségnek tűnik, de nekem a PS kontroller bal stickje annyira idegen helyen van, hogy régen mindig begyulladt tőle az ujjam. Lassan 10 éve xbox kontrollerrel játszok még PC-n is, így nekem elképzelhetetlen lenne más 😊 Maddent PC-n tolom, de MUT tényleg kihalt... Konzolból meg még X360 van meg.
3 napja
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 10 120
na jó srácok, ledobom az atomot, mert a Madden miatt konzolvásárlásra adtam a fejemet: Xbox vagy PS4?
Amadeus
Ma csakis PS4-et szabad venni ha konzolt veszel.
Kenny
ha madden (és egyéb ea sportjáték) akkor ea acces és xbox

1
3 napja
Amadeus
Kenny
a nintendo switch ezzel vitatkozna
főleg h ps4-ből is inkább pro-t kell venni

4 napja
Stez Dallas Cowboys SMU Mustangs 31 647 — #1 Cowboys-szurkoló
En tuti ps4-et vennek, de en igazabol vilag eletemben playstationos voltam. Persze peterk is megmondta mar, hogy nekem mindig igazam van, szoval ez most sincs maskepp.
Stez
kivéve, ha fociról van szó? 😛
slowmotion
Naaa. Hisz te is tudod, hogy a tizmillio futballszaki orszagaban elunk.

4 napja
Kenny Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 4 854 — HERE COMES THE MONEY $
Amadeus
4 napja
slowmotion Dallas Cowboys 11 229 — Cowboys fan
En tuti ps4-et vennek, de en igazabol vilag eletemben playstationos voltam. Persze peterk is megmondta mar, hogy nekem mindig igazam van, szoval ez most sincs maskepp.
Stez
kivéve, ha fociról van szó? 😛
4 napja
Amadeus
A Madden 19 kijott PC-re. Mas kerdes, hogy en is egy Xbox kontrollert hasznalok hozza, mert egyebkent jatszhatatlan.
ulpianus
PC-n játszom is, de teljesen kihalt minden MUT-ban.
Amadeus
ha van PC-d ami bírja a maddent
akkor PS4

Xbox sztem csak akkor éri meg ha nincs más cuccod
ha van PC-d akkor switch vagy ps4

4 napja
Stez Dallas Cowboys SMU Mustangs 31 647 — #1 Cowboys-szurkoló

4 napja
Levi Oakland Raiders West Virginia Mountaineers 204
Amadeus
Ha csak madden, akkor one s, mert az a legolcsóbb. Emagon most 75 az 1 terrás verzió.
4 napja
JSanyo Indianapolis Colts 2 324 — 1/1
Tegnap óta ingyenes a CS:GO.
Bálesz
rip counter strike
Kenny
mondjuk ez a BR elég vicces benne 😀

4 napja
r.baggio Kansas City Chiefs Oklahoma Sooners 46 305 — No es importante
Én lehet megválnék az xbox one s-emtől, ha a logitech kormány+váltó és playseat kombót is vinné valaki

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
4 napja
Amadeus Oakland Raiders Ohio State Buckeyes 18 603
Amadeus
A Madden 19 kijott PC-re. Mas kerdes, hogy en is egy Xbox kontrollert hasznalok hozza, mert egyebkent jatszhatatlan.
ulpianus
PC-n játszom is, de teljesen kihalt minden MUT-ban.

Now we get a third option for Sundays. Cheer for a Raider win. Cheer for a Bears loss. Cheer for a Cowboys loss. Win, win, win.
4 napja
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 13 097 — LOLka & BOWLka
Amadeus

Rover, wanderer, nomad, vagabond. Call me what you will
1
4 napja
ZoliMP 1 852
Amadeus
"nezd meg az exkluziv cimeket es donts asszerint" 😀
1
4 napja
Amadeus Oakland Raiders Ohio State Buckeyes 18 603

Now we get a third option for Sundays. Cheer for a Raider win. Cheer for a Bears loss. Cheer for a Cowboys loss. Win, win, win.
1
4 napja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 1 516 — Dallas Cowboys fan
God of War game of the year! Korszakos darab az biztos.

Fire Jason Garrett!
4 napja
Kenny Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 4 854 — HERE COMES THE MONEY $
Bálesz
rip counter strike
4 napja
JSanyo Indianapolis Colts 2 324 — 1/1
Bálesz
És mi is felhoppantunk a BR vonalra

ha hasonló módon patchelik, mint anno nyáron a panorama UIt, akkor karira már jó is lesz 😊

4 napja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 1 286 — Illegális gyakorló

1
5 napja

kiváncsi vagyok kijavították-e a lipsync problémákat
és egyebeket

Szerkesztette: Negritis

7 napja
Mr.Breaker 695
Csacsi szerintem jól döntött. Ha nem volt reális esélye a 3 nagy csapathoz szerződnie, akkor tényleg csak az egyéni preferencia dönthetett a választásban. Itt a középmezőny csapatai nagyjából egy erőt képviselnek(VIT,OG,SPY,S04)

Sőt én még azt is kimerem jelenteni,hogy ez a most alakuló SPY roster erősebb is lesz mint a S04. Összehasonlítva a két csapatot, jungleben Xerxe egyértelműen jobb mint Memento. A két új midesnél is ez a helyzet a SPY javára, sőt Humanoidot sokan az egyik legjobb fiatal midesnek tartják, a 3 rookie mides közül(Nemesis,Humanoid,Abbedagge) neki van a legnagyobb champ poolja és legjobb mechanikája, csak a döntéshozatalban kell neki fejlődnie. A botlane nagyjából egál, itt az aktuális meta dönthet Upset és Kobbe között, support lehet még érdekes,ha igazak a pletykák és a S04 rárepül Ignarra akkor itt lehet talán egy nagyobb különbség a két csapat között. Az edzők megint csak érdekesek, a SPY edzője összességében egy korrekt és jó edző, neki a P&B fázisban vannak gondjai, sokszor outdraftolják. A S04 meg ugye edző fronton megszerezte Falco-t az FNC-től ami nagy upgrade lehetne, de kérdéses,hogy mennyi szerepe volt ott neki Youngbuck mellett.

Úgyhogy Csacsi döntése szerintem nem csak védhető, de egy minimális előrelépés is a karrierjében.
9 napja
Tejesember 202
Csacsi hivatalosan is a Splyceba igazolt. Érdekes a helyzet ennél a csapatnál mivel Odoamnenek még 1 évig szerződése van . Most az a helyzet a Splycenál, hogy van 2 toposuk viszont nincs még supportjuk.
Greengo
Odoamne legfeljebb tartalék lehetne, ha maradna. Tegnap beszélt Csacsi a streamjében a dolgokról, akkor mondta, hogy ő direkt úgy ment minden csapattal egyeztetni, miszerint ő nem lesz csere.

btw elnézve a rostereket, talán jobb lett volna csacsinak a Schalke-ban maradni, már ha persze a vb a cél...
Tito05
Azt mondta tegnap ő maradt akart eredetileg az S04nél, de Upseten kívül a többiektől nem látta a nyári szakasz után, hogy akarnának, emiatt döntött ő is a lelépés mellett. Meg azt mondta azért a Splyceba igazol, mert:
1. Xerxe az egyik olyan jungleres, akivel szívesen együtt játszana.
2. Náluk volt az, hogy tényleg beszélhetett az edzőkkel a csapat jövőbeli terveiről és egyebekről, nem az volt, hogy, csak egy menedzserrel beszélhetett, aki a szakmai kérdéseket annyira nem látta át.

Szurkolok Csacsinak, hogy sikerüljön a VBre menetel, de ugye mindig ott van az a fránya Csacsi átok...
9 napja
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 435 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Vizicsacsi már biztosan nem az S04ben folytatja. Spylceval kezdték pletykába hozni.
Tejesember
Csacsi hivatalosan is a Splyceba igazolt. Érdekes a helyzet ennél a csapatnál mivel Odoamnenek még 1 évig szerződése van . Most az a helyzet a Splycenál, hogy van 2 toposuk viszont nincs még supportjuk.
Greengo
Odoamne nem marad, ugyan még nem hivatalos, de megy a Schalke-ba Csacsi helyére (mikor a Splyce először kikerült az újjászerveződő LCS-ből a játékosok engedélyt kaptak tárgyalni más csapatokkal, nem véletlen h Nisqy távozott élő szerződéssel)...
Ám érdekes ez a Splyce, Top csacsi (magyar), mid Humanoid (cseh), jg-ba állítólag Xerxe is marad (román)... botlanet még nem tudjuk, de egy jó kis kelet-európai csapat kezd kialakulni 😀 btw elnézve a rostereket, talán jobb lett volna csacsinak a Schalke-ban maradni, már ha persze a vb a cél...
9 napja
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 6 583 — Eagles fan
Vizicsacsi már biztosan nem az S04ben folytatja. Spylceval kezdték pletykába hozni.
Tejesember

E-A-G-L-E-S EAGLES !