PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
na jó srácok, ledobom az atomot, mert a Madden miatt konzolvásárlásra adtam a fejemet: Xbox vagy PS4?
Amadeus
A Madden 19 kijott PC-re. Mas kerdes, hogy en is egy Xbox kontrollert hasznalok hozza, mert egyebkent jatszhatatlan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 851
na jó srácok, ledobom az atomot, mert a Madden miatt konzolvásárlásra adtam a fejemet: Xbox vagy PS4?
Amadeus
"nezd meg az exkluziv cimeket es donts asszerint" 😀
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 853
na jó srácok, ledobom az atomot, mert a Madden miatt konzolvásárlásra adtam a fejemet: Xbox vagy PS4?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
God of War game of the year! Korszakos darab az biztos.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
Tegnap óta ingyenes a CS:GO.
Bálesz
rip counter strike

több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Tegnap óta ingyenes a CS:GO.
Bálesz
És mi is felhoppantunk a BR vonalra


ha hasonló módon patchelik, mint anno nyáron a panorama UIt, akkor karira már jó is lesz 😊

több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
Tegnap óta ingyenes a CS:GO.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician


kiváncsi vagyok kijavították-e a lipsync problémákat
és egyebeket

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Mr.Breaker 1 870
Csacsi szerintem jól döntött. Ha nem volt reális esélye a 3 nagy csapathoz szerződnie, akkor tényleg csak az egyéni preferencia dönthetett a választásban. Itt a középmezőny csapatai nagyjából egy erőt képviselnek(VIT,OG,SPY,S04)

Sőt én még azt is kimerem jelenteni,hogy ez a most alakuló SPY roster erősebb is lesz mint a S04. Összehasonlítva a két csapatot, jungleben Xerxe egyértelműen jobb mint Memento. A két új midesnél is ez a helyzet a SPY javára, sőt Humanoidot sokan az egyik legjobb fiatal midesnek tartják, a 3 rookie mides közül(Nemesis,Humanoid,Abbedagge) neki van a legnagyobb champ poolja és legjobb mechanikája, csak a döntéshozatalban kell neki fejlődnie. A botlane nagyjából egál, itt az aktuális meta dönthet Upset és Kobbe között, support lehet még érdekes,ha igazak a pletykák és a S04 rárepül Ignarra akkor itt lehet talán egy nagyobb különbség a két csapat között. Az edzők megint csak érdekesek, a SPY edzője összességében egy korrekt és jó edző, neki a P&B fázisban vannak gondjai, sokszor outdraftolják. A S04 meg ugye edző fronton megszerezte Falco-t az FNC-től ami nagy upgrade lehetne, de kérdéses,hogy mennyi szerepe volt ott neki Youngbuck mellett.

Úgyhogy Csacsi döntése szerintem nem csak védhető, de egy minimális előrelépés is a karrierjében.
több mint 5 éve
Tejesember 256
Csacsi hivatalosan is a Splyceba igazolt. Érdekes a helyzet ennél a csapatnál mivel Odoamnenek még 1 évig szerződése van . Most az a helyzet a Splycenál, hogy van 2 toposuk viszont nincs még supportjuk.
Greengo
Odoamne legfeljebb tartalék lehetne, ha maradna. Tegnap beszélt Csacsi a streamjében a dolgokról, akkor mondta, hogy ő direkt úgy ment minden csapattal egyeztetni, miszerint ő nem lesz csere.

btw elnézve a rostereket, talán jobb lett volna csacsinak a Schalke-ban maradni, már ha persze a vb a cél...
Tito05
Azt mondta tegnap ő maradt akart eredetileg az S04nél, de Upseten kívül a többiektől nem látta a nyári szakasz után, hogy akarnának, emiatt döntött ő is a lelépés mellett. Meg azt mondta azért a Splyceba igazol, mert:
1. Xerxe az egyik olyan jungleres, akivel szívesen együtt játszana.
2. Náluk volt az, hogy tényleg beszélhetett az edzőkkel a csapat jövőbeli terveiről és egyebekről, nem az volt, hogy, csak egy menedzserrel beszélhetett, aki a szakmai kérdéseket annyira nem látta át.

Szurkolok Csacsinak, hogy sikerüljön a VBre menetel, de ugye mindig ott van az a fránya Csacsi átok...
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Vizicsacsi már biztosan nem az S04ben folytatja. Spylceval kezdték pletykába hozni.
Tejesember
Csacsi hivatalosan is a Splyceba igazolt. Érdekes a helyzet ennél a csapatnál mivel Odoamnenek még 1 évig szerződése van . Most az a helyzet a Splycenál, hogy van 2 toposuk viszont nincs még supportjuk.
Greengo
Odoamne nem marad, ugyan még nem hivatalos, de megy a Schalke-ba Csacsi helyére (mikor a Splyce először kikerült az újjászerveződő LCS-ből a játékosok engedélyt kaptak tárgyalni más csapatokkal, nem véletlen h Nisqy távozott élő szerződéssel)...
Ám érdekes ez a Splyce, Top csacsi (magyar), mid Humanoid (cseh), jg-ba állítólag Xerxe is marad (román)... botlanet még nem tudjuk, de egy jó kis kelet-európai csapat kezd kialakulni 😀 btw elnézve a rostereket, talán jobb lett volna csacsinak a Schalke-ban maradni, már ha persze a vb a cél...
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Vizicsacsi már biztosan nem az S04ben folytatja. Spylceval kezdték pletykába hozni.
Tejesember
Csacsi hivatalosan is a Splyceba igazolt. Érdekes a helyzet ennél a csapatnál mivel Odoamnenek még 1 évig szerződése van . Most az a helyzet a Splycenál, hogy van 2 toposuk viszont nincs még supportjuk.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
"végignyomtam" az RDR2-t, nálam bőven az év játéka, de a Last of Us mellett minden időkbe is belefér. szerintem el kell jutni benne a -majdnem- végéig (aki játszotta, szerintem tudja mire gondolok, nem akarok szpojlerezni), mint hogy egy filmet is végig kell nézni, vagy és könyvet is végig kell olvasni mielőtt ítélkezik róla valaki. oké, egy játéknál másképp is lehet ha mondjuk gagyi a játékélmény, de ezt nem csak aszerint lehet értékelni - én pl nem vagyok egy nagy gamer, de pont ez az ami le tud ültetni és szórakoztatni, ha többet kapok xp boostolánál, meg lootolásnál. közhelyeket tovább durrogtatva, mint művészeti alkotás is nagyon ott van, de persze mint játék is szerintem nagyon élvezetes. sok a jogos kritika is, amit 10-20 órányi játék után fogalmaztak meg sokan (nyilván verseny van, tartani kell a lépést a többi kritikussal/lappal/oldallal időben), de így egyben nálam megkapja a 10/10-et.
winston
Nehany hete feltettem a kerdest, hogy osszessegeben mennyi jatekido van benne kb? Meg en bloc erdekelne azert maga a jatek, hogyan is kell elkepzelnem, ez egy vadnyugati GTA, vagy mar sokkalta inkabb rendes rpg-kbe ment at, mint az uj Assassin's Creedek? A vilag nagy?

Mint korabban emlitettem, en azokat a jatekokat szeretem, amikkel el lehet szorakozni 100-130 orakat is akar (nalam ilyen volt a Skyrim, a ket uj Assassin's Creed, vagy epp a Witcher 3).

Az AC Odysseyjel most tolom olyan 90 oraja, az alapsztorik mar megvannak, a vilagban viszont azert meg mindig benne van par oranyi jatek, hogyha teljesen fel akarom fedezni.
Stez
a sztori nagyjából 70 óra. de most láttam egy "gamer" posztját, aki 171 órát tett bele, és azt mondta, hogy most van kész (nem tudom mit jelent ez nála pontosan). a világ hatalmas, nyílt, én pl 10-20 órát elvoltam két küldetés közt más dolgokkal. szinte minden interaktál veled, meg vannak olyan mellékküldetések, amikre rá lehet feküdni, ilyen pl a legendás állatokra vadászás, ami nagy kedvencem volt.

próbálok nem szpojlerezni, de a sztoriban van egy befejezés, ami lezárja az egészet, de utána még van ugyan úgy main sztori szál, akkor nyílik meg a világ másik fele, ami már eddig is hatalmas volt. határozottan inkább vadnyugati GTA, mint AC.
winston
Fasza, koszi. Nem hangzik rosszul, a GTA-val sem lenne alapvetoen bajom, csak szamomra tul „buta” volt az iranyitas, meg a kidolgozottsag. En nem szeretem es szoktam egyben lenyomni a fosztorit, igyekszem hol itt, hol ott elszorakozni, felfedezni a vilagot, hogy legyen valtozatossag es ne unjam meg.

De osszessegeben vonz ez a vadnyugati feeling es a western, meg egy ilyen nyilt vilag. Muszaj leszek beszerezni. 8-)

több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
"végignyomtam" az RDR2-t, nálam bőven az év játéka, de a Last of Us mellett minden időkbe is belefér. szerintem el kell jutni benne a -majdnem- végéig (aki játszotta, szerintem tudja mire gondolok, nem akarok szpojlerezni), mint hogy egy filmet is végig kell nézni, vagy és könyvet is végig kell olvasni mielőtt ítélkezik róla valaki. oké, egy játéknál másképp is lehet ha mondjuk gagyi a játékélmény, de ezt nem csak aszerint lehet értékelni - én pl nem vagyok egy nagy gamer, de pont ez az ami le tud ültetni és szórakoztatni, ha többet kapok xp boostolánál, meg lootolásnál. közhelyeket tovább durrogtatva, mint művészeti alkotás is nagyon ott van, de persze mint játék is szerintem nagyon élvezetes. sok a jogos kritika is, amit 10-20 órányi játék után fogalmaztak meg sokan (nyilván verseny van, tartani kell a lépést a többi kritikussal/lappal/oldallal időben), de így egyben nálam megkapja a 10/10-et.
winston
Nehany hete feltettem a kerdest, hogy osszessegeben mennyi jatekido van benne kb? Meg en bloc erdekelne azert maga a jatek, hogyan is kell elkepzelnem, ez egy vadnyugati GTA, vagy mar sokkalta inkabb rendes rpg-kbe ment at, mint az uj Assassin's Creedek? A vilag nagy?

Mint korabban emlitettem, en azokat a jatekokat szeretem, amikkel el lehet szorakozni 100-130 orakat is akar (nalam ilyen volt a Skyrim, a ket uj Assassin's Creed, vagy epp a Witcher 3).

Az AC Odysseyjel most tolom olyan 90 oraja, az alapsztorik mar megvannak, a vilagban viszont azert meg mindig benne van par oranyi jatek, hogyha teljesen fel akarom fedezni.
Stez
a sztori nagyjából 70 óra. de most láttam egy "gamer" posztját, aki 171 órát tett bele, és azt mondta, hogy most van kész (nem tudom mit jelent ez nála pontosan). a világ hatalmas, nyílt, én pl 10-20 órát elvoltam két küldetés közt más dolgokkal. szinte minden interaktál veled, meg vannak olyan mellékküldetések, amikre rá lehet feküdni, ilyen pl a legendás állatokra vadászás, ami nagy kedvencem volt.

próbálok nem szpojlerezni, de a sztoriban van egy befejezés, ami lezárja az egészet, de utána még van ugyan úgy main sztori szál, akkor nyílik meg a világ másik fele, ami már eddig is hatalmas volt. határozottan inkább vadnyugati GTA, mint AC.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
"végignyomtam" az RDR2-t, nálam bőven az év játéka, de a Last of Us mellett minden időkbe is belefér. szerintem el kell jutni benne a -majdnem- végéig (aki játszotta, szerintem tudja mire gondolok, nem akarok szpojlerezni), mint hogy egy filmet is végig kell nézni, vagy és könyvet is végig kell olvasni mielőtt ítélkezik róla valaki. oké, egy játéknál másképp is lehet ha mondjuk gagyi a játékélmény, de ezt nem csak aszerint lehet értékelni - én pl nem vagyok egy nagy gamer, de pont ez az ami le tud ültetni és szórakoztatni, ha többet kapok xp boostolánál, meg lootolásnál. közhelyeket tovább durrogtatva, mint művészeti alkotás is nagyon ott van, de persze mint játék is szerintem nagyon élvezetes. sok a jogos kritika is, amit 10-20 órányi játék után fogalmaztak meg sokan (nyilván verseny van, tartani kell a lépést a többi kritikussal/lappal/oldallal időben), de így egyben nálam megkapja a 10/10-et.
winston
Nehany hete feltettem a kerdest, hogy osszessegeben mennyi jatekido van benne kb? Meg en bloc erdekelne azert maga a jatek, hogyan is kell elkepzelnem, ez egy vadnyugati GTA, vagy mar sokkalta inkabb rendes rpg-kbe ment at, mint az uj Assassin's Creedek? A vilag nagy?

Mint korabban emlitettem, en azokat a jatekokat szeretem, amikkel el lehet szorakozni 100-130 orakat is akar (nalam ilyen volt a Skyrim, a ket uj Assassin's Creed, vagy epp a Witcher 3).

Az AC Odysseyjel most tolom olyan 90 oraja, az alapsztorik mar megvannak, a vilagban viszont azert meg mindig benne van par oranyi jatek, hogyha teljesen fel akarom fedezni.
Stez
ps3/xbox + rdr első része
olcsóbban kijösz és infoim alapján grafikán kívül kb ugyanaz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
"végignyomtam" az RDR2-t, nálam bőven az év játéka, de a Last of Us mellett minden időkbe is belefér. szerintem el kell jutni benne a -majdnem- végéig (aki játszotta, szerintem tudja mire gondolok, nem akarok szpojlerezni), mint hogy egy filmet is végig kell nézni, vagy és könyvet is végig kell olvasni mielőtt ítélkezik róla valaki. oké, egy játéknál másképp is lehet ha mondjuk gagyi a játékélmény, de ezt nem csak aszerint lehet értékelni - én pl nem vagyok egy nagy gamer, de pont ez az ami le tud ültetni és szórakoztatni, ha többet kapok xp boostolánál, meg lootolásnál. közhelyeket tovább durrogtatva, mint művészeti alkotás is nagyon ott van, de persze mint játék is szerintem nagyon élvezetes. sok a jogos kritika is, amit 10-20 órányi játék után fogalmaztak meg sokan (nyilván verseny van, tartani kell a lépést a többi kritikussal/lappal/oldallal időben), de így egyben nálam megkapja a 10/10-et.
winston
Nehany hete feltettem a kerdest, hogy osszessegeben mennyi jatekido van benne kb? Meg en bloc erdekelne azert maga a jatek, hogyan is kell elkepzelnem, ez egy vadnyugati GTA, vagy mar sokkalta inkabb rendes rpg-kbe ment at, mint az uj Assassin's Creedek? A vilag nagy?

Mint korabban emlitettem, en azokat a jatekokat szeretem, amikkel el lehet szorakozni 100-130 orakat is akar (nalam ilyen volt a Skyrim, a ket uj Assassin's Creed, vagy epp a Witcher 3).

Az AC Odysseyjel most tolom olyan 90 oraja, az alapsztorik mar megvannak, a vilagban viszont azert meg mindig benne van par oranyi jatek, hogyha teljesen fel akarom fedezni.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
 index.hu/tech/godmode/2018/12/01/sega_dreamcast_20_eves_retro_videojatek_konzol_jatekkonzol/

A Seganak egy nagy koszonom a 2K szeriak miatt. Foleg az NFL 2k4 kiemelkedo. Parades jatek es meg manapsag is jatszom vele. A hoki jatekaik tele vannak buggal sajnos, illetve az iranyitas egyszerubb az EA-nel. A kosaras szeriaja is elvezhetobb volt.
ZoliMP



akkoriban nekem nem volt saját konzolom, örültem h volt PC-m és a játékokra se nagyon volt keret
viszont néha eljártunk egy garázs gaming klubba ahol volt dreamcast, gamecube ...
és imdátam mind2-t, lehet be kéne majd szerezni őket

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 851
 index.hu/tech/godmode/2018/12/01/sega_dreamcast_20_eves_retro_videojatek_konzol_jatekkonzol/

A Seganak egy nagy koszonom a 2K szeriak miatt. Foleg az NFL 2k4 kiemelkedo. Parades jatek es meg manapsag is jatszom vele. A hoki jatekaik tele vannak buggal sajnos, illetve az iranyitas egyszerubb az EA-nel. A kosaras szeriaja is elvezhetobb volt.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
A HUD című esport műsort nézi valaki? Lenne pár kérdésem 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
"végignyomtam" az RDR2-t, nálam bőven az év játéka, de a Last of Us mellett minden időkbe is belefér. szerintem el kell jutni benne a -majdnem- végéig (aki játszotta, szerintem tudja mire gondolok, nem akarok szpojlerezni), mint hogy egy filmet is végig kell nézni, vagy és könyvet is végig kell olvasni mielőtt ítélkezik róla valaki. oké, egy játéknál másképp is lehet ha mondjuk gagyi a játékélmény, de ezt nem csak aszerint lehet értékelni - én pl nem vagyok egy nagy gamer, de pont ez az ami le tud ültetni és szórakoztatni, ha többet kapok xp boostolánál, meg lootolásnál. közhelyeket tovább durrogtatva, mint művészeti alkotás is nagyon ott van, de persze mint játék is szerintem nagyon élvezetes. sok a jogos kritika is, amit 10-20 órányi játék után fogalmaztak meg sokan (nyilván verseny van, tartani kell a lépést a többi kritikussal/lappal/oldallal időben), de így egyben nálam megkapja a 10/10-et.
több mint 5 éve
Tejesember 256
mit gondolunk a Nemesis igazolásról, mint az új fnatic midlaner?
shawnka
Szerintem elég jó igazolás. Más, jobb midlaner úgyse nagyon jöhet már szóba, akiket meg még szóba hoztak azoktól szerintem jobb Nemesis. Jó kezek alatt simán a következő meghatározó midlaner lehet az EUban.
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
mit gondolunk a Nemesis igazolásról, mint az új fnatic midlaner?
shawnka
Ha Fnatic szurkoló lennék, örülnék neki. Caps esetleges maradása után, ez volt a második legjobb forgatókönyv. Fiatal, tehetséges és megvan benne a potenciál h 1-2 éven belül Top3 vagy akár jobb mides legyen EU-ban... az h nyári splitre Top5 lesz, az már most borítékolom...
Sok SoloQ játékossal ellentétben bebizonyította, h csapatban is képes játszani, Mad Lions-szel lesimázták a spanyol ligát (egyik splitben MVP volt) és a nyári EU masters-t is. A tavaszi EU Masters-et is csak a nagy nevekből összerakott Origen miatt nem húzták be.
(MagiFelix-nek állítólag ez a gyengesége, h nem képes a csapattársakkal kommunikálni.)
1 szó mint száz, Fnatic jó lesz jövőre is 😊
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
welcome nintendo to the 21st century:
 www.polygon.com/2018/11/28/18117166/nintendo-creator-program-ends-streaming-content-monetization-guidelines

lehet bekéne szerezni egy capture card-t és streamelni megint

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
mit gondolunk a Nemesis igazolásról, mint az új fnatic midlaner?
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Batman: Arkham Knigth most jutott el hozzám. egyszerűen zseniális, akárcsak a sorozat többi tagja.
Joker jelenlétét meg imádom 😀


| amúgy meg kéne egy esport topic nektek 😀 |
braxa88
Abszolut támogatom. Nem akartam egyedül picsogni 😀 gondoltam csak engem zavar, de akkor ezek szeirnt más is van, aki nem ezt olvasná itt 😊
Cowboykarcsi90
Jaja, engem is szokott zavarni, hogy a soccer topikban csak mb1ről olvasnék, de állandóan írogatnak a többiek angol meg spanyol fociról, biszembaszom sampion ligáról meg random 2 nyaranta valami hülye vilagesemenyrol. A filmek topicban is tök jó lenne az éppen futó blockbusterről dumálni, de jj folyamat jön a művészfilmjeivel. Az Atlanta topikban is felhasz, hogy engem csak az offense érdekel, de állandóan egy csomó komment van a védelemről is.

Borzasztó.
shawnka
De amit irtal nem relevans annyira.Soccer topikba mb1-en kivul mas liga...hat soccer nem? 😊
Legyen mb1 soccer, meg csak uj filmek topik.Ertem, hogy PC es konzol az kapcsolodik az esportoz, de a topik alapbol nem e sportol szolt.
Engem is zavar(t), hogy e-sportrol megy a beszelgetes.
Ez a topik lenne a legjobb szerintem
 bowl.one/forum/egyeb-temak/retegsportok
ZoliMP
A “mi legyen a topicban” tematika nem ebbe a topicba való.
A “kérdések, észrevételek”-be mehetne, de a legjobb az lenne, ha lenne egy külön topic a topicoknak, egy altopiccal, hogy mi ne legyen a topicokban.
Sobri Jóska
Abszout támogatom!

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!