PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ez a God of War akkor is olyan game of the year feeling, ha az előtte lévő részek totál kimaradtak és úgy alapvetően sem vonzott sose Kratos és a storyja? Karácsonyra megajándékoztam magam egy PS4el és most elég jó áron van storeba, (meg úgy majdnem minden akciós) de inkább hajlok egy Spider-Detroit-Horizon trio felé. (Red Dead jött konzollal együtt úgy, hogy 1-2 évre ellennék ezzel a 4el szerintem, de ha tényleg ilyen kihagyhatatlan GoW akkor lehet azt is még behúzom 😀)
Raven17
Játszani pl. én se játszottam egyik előzővel se, de ismerni ismertem a franchise-t, néztem szinte mindről wt videokat youtube-on.
Nem jöttek be az előző részek? Ez sem feltétlen baj, a mostani az északi mítologia körbe van beágyazva, és pl. Kratos is masszivan más karakter mint volt.

A harcrendszer az ami az elején kicsit fura lesz, erre anno én is panaszkodtam pl itt. De amint beleszoksz, rohadt élvezetes lesz az is.

Ha abszolut semmi nincs meg abból mi történt az előző részekben, szerintem akkor se lesz kevesebb az élmény, max néhány utalást, töredéket nem fogsz megérteni. Bőven élvezhető lesz még a game ettől függetlenül. 😊
Cowboykarcsi90
Ismerni max annyira ismerem, hogy videókat láttam róla. (régiekről, PS4es cimekről direkt nem néztem semmit, mert nem akartam elspoilerezni magamnak semmit)
Viszont nem a görög mitológia miatt nem érdekelt az előző rész/részek, (sőt a Görög az egyik kedvencem) maga Kratos tűnt olyan semmi extra, csak üt, mint a barom karakternek, és annyira az 1x végig vivős lineáris hack and slashekért sem vagyok oda, max ha nagyon megfog a világa/karakterei (ha esetleg nem azok voltak az előzők akkor sorry, de nekem videókból az jött le)

Viszont ha ez game of the year lett akkor gondolom ez már kicsit többet nyújt, mint egy szimpla hack and slash, pláne ha megvert egy Red Dead 2t aminél kidolgozottabb játékot még életembe nem láttam. (igazából csak ez miatt is keltette fel az érdeklődésem, amíg nem hallottam, hogy leverte Red Dead 2t addig a must have PS4 games listám közelébe sem volt 😀)
Raven17
Az előző részek valóban hack and slash gamek voltak ezzel nem mondtal semmi rosszat. Bár nekem az is bejön, de a mostani biztos tettszeni fog neked, ha az open world-ös játékokat szereted(én is imádom amugy).
Azzal sem tudok vitatkozni, hogy Kratos nem egy Nietzsche. Ettől fuggetlenül szerintem mind a “régi” mind az uj Kratos egy hihető és racionális karakter. Könnyen lehet azonosulni velük. Én nagyon birtam a spártai szellemet is, aki bosszút fogadott az olimpuszi istenek ellen, és biza eléggé porul is járt mindegyik. Sokszor még azok a szerencsétlenek is, akik valamilyen uton módon az utjába álltak a bosszúbnak. Tetszett hogy nem próbálták ezt porhinteni, igazságosnak feltüntetni. Ez Kratos a háború istene, egy a bosszútól lelkileg megnyomorított, mondjuk ugy “suffering soul” .

A pár ezer évvel később az Északi istenek területére keveredett Kratos viszont egy teljesen más karakter. Mondhatni pont a fentiek ellentéte. De pont ezzel a kettőséggel, azzal ahogy folyamatosan azért küzd hogy ne ráncsa vissza a “sötét mult” hogy jobb apa lehessen és hogy megvédhesse a családját(amit ugye spártai énje bem tudott) szerintem még inkább egy valós és tényleges súllyal rendelkező figura.

Én nagyon bírom, méghogyha alapvetően a legegyzserűbb emberi vonásokat és érzelemeket is személyesíti meg 😊
Cowboykarcsi90
IGN-nek van ilyen know-the-story féle sorozata, nagyobb folytatáscímek előtt összefoglalják benne az előző részek sztoriját, hogy képbe kerülj. filmek, biztos gow-nak is van ilyen.
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
na jó srácok, ledobom az atomot, mert a Madden miatt konzolvásárlásra adtam a fejemet: Xbox vagy PS4?
Amadeus
Ma csakis PS4-et szabad venni ha konzolt veszel.
Kenny
kicsit későn, de +1 a PS4-re. nekem sima slim van, nem pro, madden-re teljesen jó (meg amugy mindenre eddig). én is úgy kezdtem, hogy madden miatt vettem, leszartam az exkluzív címek dumát, aztán én lettem a legnagyobb last of us/uncharted fan. jó persze nem, de utólag már csak ezek miatt is megérte volna.
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ez a God of War akkor is olyan game of the year feeling, ha az előtte lévő részek totál kimaradtak és úgy alapvetően sem vonzott sose Kratos és a storyja? Karácsonyra megajándékoztam magam egy PS4el és most elég jó áron van storeba, (meg úgy majdnem minden akciós) de inkább hajlok egy Spider-Detroit-Horizon trio felé. (Red Dead jött konzollal együtt úgy, hogy 1-2 évre ellennék ezzel a 4el szerintem, de ha tényleg ilyen kihagyhatatlan GoW akkor lehet azt is még behúzom 😀)
Raven17
Játszani pl. én se játszottam egyik előzővel se, de ismerni ismertem a franchise-t, néztem szinte mindről wt videokat youtube-on.
Nem jöttek be az előző részek? Ez sem feltétlen baj, a mostani az északi mítologia körbe van beágyazva, és pl. Kratos is masszivan más karakter mint volt.

A harcrendszer az ami az elején kicsit fura lesz, erre anno én is panaszkodtam pl itt. De amint beleszoksz, rohadt élvezetes lesz az is.

Ha abszolut semmi nincs meg abból mi történt az előző részekben, szerintem akkor se lesz kevesebb az élmény, max néhány utalást, töredéket nem fogsz megérteni. Bőven élvezhető lesz még a game ettől függetlenül. 😊
Cowboykarcsi90
Ismerni max annyira ismerem, hogy videókat láttam róla. (régiekről, PS4es cimekről direkt nem néztem semmit, mert nem akartam elspoilerezni magamnak semmit)
Viszont nem a görög mitológia miatt nem érdekelt az előző rész/részek, (sőt a Görög az egyik kedvencem) maga Kratos tűnt olyan semmi extra, csak üt, mint a barom karakternek, és annyira az 1x végig vivős lineáris hack and slashekért sem vagyok oda, max ha nagyon megfog a világa/karakterei (ha esetleg nem azok voltak az előzők akkor sorry, de nekem videókból az jött le)

Viszont ha ez game of the year lett akkor gondolom ez már kicsit többet nyújt, mint egy szimpla hack and slash, pláne ha megvert egy Red Dead 2t aminél kidolgozottabb játékot még életembe nem láttam. (igazából csak ez miatt is keltette fel az érdeklődésem, amíg nem hallottam, hogy leverte Red Dead 2t addig a must have PS4 games listám közelébe sem volt 😀)
Raven17
Az előző részek valóban hack and slash gamek voltak ezzel nem mondtal semmi rosszat. Bár nekem az is bejön, de a mostani biztos tettszeni fog neked, ha az open world-ös játékokat szereted(én is imádom amugy).
Azzal sem tudok vitatkozni, hogy Kratos nem egy Nietzsche. Ettől fuggetlenül szerintem mind a “régi” mind az uj Kratos egy hihető és racionális karakter. Könnyen lehet azonosulni velük. Én nagyon birtam azt a Spárta Szellemét is, aki bosszút fogadott az olimpuszi istenek ellen és biza eléggé porul is járt mindegyik. Sokszor még azok a szerencsétlenek is, akik valamilyen uton módon az utjába álltak a bosszúnak. Tetszett, hogy nem próbálták ezt porhinteni, igazságosnak feltüntetni. Ez Kratos, a háború istene, egy a bosszútól és a dühtől lelkileg megnyomorított, “suffering soul” .

A pár ezer évvel később, az Északi istenek területére keveredett Kratos, viszont egy teljesen más karakter. Mondhatni pont a fentinek az ellentéte. De pont ezzel a kettőséggel, azzal ahogy folyamatosan azért küzd, hogy ne rántsa vissza a “sötét mult” hogy jobb apa lehessen és hogy megvédhesse a családját(amit ugye spártai énje nem tudott megtenni) szerintem még inkább egy valós és tényleges súllyal rendelkező figura.

Én nagyon bírom, még akkor is ha alapvetően csak a legegyszerűbb emberi vonásokat és érzelemeket személyesíti meg 😊

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Ez a God of War akkor is olyan game of the year feeling, ha az előtte lévő részek totál kimaradtak és úgy alapvetően sem vonzott sose Kratos és a storyja? Karácsonyra megajándékoztam magam egy PS4el és most elég jó áron van storeba, (meg úgy majdnem minden akciós) de inkább hajlok egy Spider-Detroit-Horizon trio felé. (Red Dead jött konzollal együtt úgy, hogy 1-2 évre ellennék ezzel a 4el szerintem, de ha tényleg ilyen kihagyhatatlan GoW akkor lehet azt is még behúzom 😀)
Raven17
Játszani pl. én se játszottam egyik előzővel se, de ismerni ismertem a franchise-t, néztem szinte mindről wt videokat youtube-on.
Nem jöttek be az előző részek? Ez sem feltétlen baj, a mostani az északi mítologia körbe van beágyazva, és pl. Kratos is masszivan más karakter mint volt.

A harcrendszer az ami az elején kicsit fura lesz, erre anno én is panaszkodtam pl itt. De amint beleszoksz, rohadt élvezetes lesz az is.

Ha abszolut semmi nincs meg abból mi történt az előző részekben, szerintem akkor se lesz kevesebb az élmény, max néhány utalást, töredéket nem fogsz megérteni. Bőven élvezhető lesz még a game ettől függetlenül. 😊
Cowboykarcsi90
Ismerni max annyira ismerem, hogy videókat láttam róla. (régiekről, PS4es cimekről direkt nem néztem semmit, mert nem akartam elspoilerezni magamnak semmit)
Viszont nem a görög mitológia miatt nem érdekelt az előző rész/részek, (sőt a Görög az egyik kedvencem) maga Kratos tűnt olyan semmi extra, csak üt, mint a barom karakternek, és annyira az 1x végig vivős lineáris hack and slashekért sem vagyok oda, max ha nagyon megfog a világa/karakterei (ha esetleg nem azok voltak az előzők akkor sorry, de nekem videókból az jött le)

Viszont ha ez game of the year lett akkor gondolom ez már kicsit többet nyújt, mint egy szimpla hack and slash, pláne ha megvert egy Red Dead 2t aminél kidolgozottabb játékot még életembe nem láttam. (igazából csak ez miatt is keltette fel az érdeklődésem, amíg nem hallottam, hogy leverte Red Dead 2t addig a must have PS4 games listám közelébe sem volt 😀)
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 513 — The Mathematician
Moonlighter:
omg, imádom a rogue like/ dungeon crawler indie-ket idén
Wizard of Legend, Dead Cells és most ez <3

btw1: nekem idén a Smash a GOTY

btw2: wii u-m eladó 😀

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ez a God of War akkor is olyan game of the year feeling, ha az előtte lévő részek totál kimaradtak és úgy alapvetően sem vonzott sose Kratos és a storyja? Karácsonyra megajándékoztam magam egy PS4el és most elég jó áron van storeba, (meg úgy majdnem minden akciós) de inkább hajlok egy Spider-Detroit-Horizon trio felé. (Red Dead jött konzollal együtt úgy, hogy 1-2 évre ellennék ezzel a 4el szerintem, de ha tényleg ilyen kihagyhatatlan GoW akkor lehet azt is még behúzom 😀)
Raven17
Játszani pl. én se játszottam egyik előzővel se, de ismerni ismertem a franchise-t, néztem szinte mindről wt videokat youtube-on.
Nem jöttek be az előző részek? Ez sem feltétlen baj, a mostani az északi mítologia körbe van beágyazva, és pl. Kratos is masszivan más karakter mint volt.

A harcrendszer az ami az elején kicsit fura lesz, erre anno én is panaszkodtam pl itt. De amint beleszoksz, rohadt élvezetes lesz az is.

Ha abszolut semmi nincs meg abból mi történt az előző részekben, szerintem akkor se lesz kevesebb az élmény, max néhány utalást, töredéket nem fogsz megérteni. Bőven élvezhető lesz még a game ettől függetlenül. 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 756 — No es importante
Továbbra is eladó az xbox one s-em, két karral, logitech g29 kormánnyal és váltóval meg playseattel együtt. 120e, dobok mellé ajándékba witcher 3-at és nhl18-at, ja meg egy usb-s töltőt a karokhoz

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Ez a God of War akkor is olyan game of the year feeling, ha az előtte lévő részek totál kimaradtak és úgy alapvetően sem vonzott sose Kratos és a storyja? Karácsonyra megajándékoztam magam egy PS4el és most elég jó áron van storeba, (meg úgy majdnem minden akciós) de inkább hajlok egy Spider-Detroit-Horizon trio felé. (Red Dead jött konzollal együtt úgy, hogy 1-2 évre ellennék ezzel a 4el szerintem, de ha tényleg ilyen kihagyhatatlan GoW akkor lehet azt is még behúzom 😀)
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Mivel több hónapos megszakításokkal jutottam csak hozzá a konzolomhoz az elmult fél évben, csak mostanra tudtam lezárni a GoW-t. Amugy rohadt nehéz volt elkerülni a spoilereket 😀

Csak annyit, egy mesterdarab! Nem okozott csalódást és abszolut megmutatta ugy összeségében a játék hogy miért kapta meg a GOTY címet. Izig vérig AAA game na!

Jah és még igy is van benne kurva sok óra, a sok sidequestekel, a plusz feladatokkal (Valkeries), meg ugye meg ott van a “tournament” Musplheimban. Meg many many more.

Ha nem tudnàm hogy ugyse lesz most megint időm egy jó darabig, már most kezdeném ujból a storyt a new game plus-val.
Igy marad “csak” a heti pár órás kikapcsolódás a mellékszálakkal.

Csak ajánlani tudom mindenkinek

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 513 — The Mathematician
Tudom kevés az xbox-os, de azért megírom...
Most van a karácsonyi leárazás és az RDR 2 ára... meg sem moccant!
Ugyanakkor legújabb AC-t 19e-ért kaphattad meg nem rég, most megvan 11e-ből.
Tényleg baromi kíváncsi vok, hogy mikor lódul meg lefelé majd az RDR2 ára, de azért remélem nem lesz belőle gta5😊
NB2
expect that

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 793 — nabege2@yahoo.com
Tudom kevés az xbox-os, de azért megírom...
Most van a karácsonyi leárazás és az RDR 2 ára... meg sem moccant!
Ugyanakkor legújabb AC-t 19e-ért kaphattad meg nem rég, most megvan 11e-ből.
Tényleg baromi kíváncsi vok, hogy mikor lódul meg lefelé majd az RDR2 ára, de azért remélem nem lesz belőle gta5😊
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 513 — The Mathematician
 twitter.com/cysketch/status/1074336755128532992

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 513 — The Mathematician
úgy néz ki a Pokemon utána Smash is kurva jó
azt sajnos csak karácsonykor tudom kipróbálni
mindenestre a Ninti odavert szépen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
na jó srácok, ledobom az atomot, mert a Madden miatt konzolvásárlásra adtam a fejemet: Xbox vagy PS4?
Amadeus
Exkluzív címek alapján PS4. Lehet hülyeségnek tűnik, de nekem a PS kontroller bal stickje annyira idegen helyen van, hogy régen mindig begyulladt tőle az ujjam. Lassan 10 éve xbox kontrollerrel játszok még PC-n is, így nekem elképzelhetetlen lenne más 😊 Maddent PC-n tolom, de MUT tényleg kihalt... Konzolból meg még X360 van meg.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
na jó srácok, ledobom az atomot, mert a Madden miatt konzolvásárlásra adtam a fejemet: Xbox vagy PS4?
Amadeus
Ma csakis PS4-et szabad venni ha konzolt veszel.
Kenny
ha madden (és egyéb ea sportjáték) akkor ea acces és xbox
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 513 — The Mathematician
na jó srácok, ledobom az atomot, mert a Madden miatt konzolvásárlásra adtam a fejemet: Xbox vagy PS4?
Amadeus
Ma csakis PS4-et szabad venni ha konzolt veszel.
Kenny
a nintendo switch ezzel vitatkozna
főleg h ps4-ből is inkább pro-t kell venni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En tuti ps4-et vennek, de en igazabol vilag eletemben playstationos voltam. Persze peterk is megmondta mar, hogy nekem mindig igazam van, szoval ez most sincs maskepp.
Stez
kivéve, ha fociról van szó? 😛
slowmotion
Naaa. Hisz te is tudod, hogy a tizmillio futballszaki orszagaban elunk.

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
na jó srácok, ledobom az atomot, mert a Madden miatt konzolvásárlásra adtam a fejemet: Xbox vagy PS4?
Amadeus
Ma csakis PS4-et szabad venni ha konzolt veszel.

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
En tuti ps4-et vennek, de en igazabol vilag eletemben playstationos voltam. Persze peterk is megmondta mar, hogy nekem mindig igazam van, szoval ez most sincs maskepp.
Stez
kivéve, ha fociról van szó? 😛
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 513 — The Mathematician
na jó srácok, ledobom az atomot, mert a Madden miatt konzolvásárlásra adtam a fejemet: Xbox vagy PS4?
Amadeus
A Madden 19 kijott PC-re. Mas kerdes, hogy en is egy Xbox kontrollert hasznalok hozza, mert egyebkent jatszhatatlan.
ulpianus
PC-n játszom is, de teljesen kihalt minden MUT-ban.
Amadeus
ha van PC-d ami bírja a maddent
akkor PS4

Xbox sztem csak akkor éri meg ha nincs más cuccod
ha van PC-d akkor switch vagy ps4

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En tuti ps4-et vennek, de en igazabol vilag eletemben playstationos voltam. Persze peterk is megmondta mar, hogy nekem mindig igazam van, szoval ez most sincs maskepp.

több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
na jó srácok, ledobom az atomot, mert a Madden miatt konzolvásárlásra adtam a fejemet: Xbox vagy PS4?
Amadeus
Ha csak madden, akkor one s, mert az a legolcsóbb. Emagon most 75 az 1 terrás verzió.
több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Tegnap óta ingyenes a CS:GO.
Bálesz
rip counter strike
Kenny
mondjuk ez a BR elég vicces benne 😀

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 756 — No es importante
Én lehet megválnék az xbox one s-emtől, ha a logitech kormány+váltó és playseat kombót is vinné valaki


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 851
na jó srácok, ledobom az atomot, mert a Madden miatt konzolvásárlásra adtam a fejemet: Xbox vagy PS4?
Amadeus
A Madden 19 kijott PC-re. Mas kerdes, hogy en is egy Xbox kontrollert hasznalok hozza, mert egyebkent jatszhatatlan.
ulpianus
PC-n játszom is, de teljesen kihalt minden MUT-ban.

criminal lawyer or criminal lawyer?