PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
minden idők major döntője

lol
shawnka
túl jók.sajnos.
Kenny
 twitter.com/neLendirekt/status/1102303236713787393

Szerkesztette: JSanyo

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
minden idők major döntője

lol
shawnka
túl jók.sajnos.

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
minden idők major döntője

lol
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
tudom hogy itt nem túl népszerű de Katowice-i sc2 elég durva
főleg a döntő
Negritis
Soo nagyon megérdemelte már, örülök hogy meglett neki
Wester
jah
0-2nél úgy tűnt jön az átok
de sikerült fordítania
protoss párti vagyok, de stats sose volt a kedvencem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
tudom hogy itt nem túl népszerű de Katowice-i sc2 elég durva
főleg a döntő
Negritis
Soo nagyon megérdemelte már, örülök hogy meglett neki

Lesz ez még így se!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
tudom hogy itt nem túl népszerű de Katowice-i sc2 elég durva
főleg a döntő

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
EZ for ENCE
Kenny
GOD_Allu
JSanyo
annyira lehetett érezni az első map közepén, hogy itt köze nem lesz a Likvidnek.
Kenny
nekem a félidei interjú tetszett:
- ... but what about inferno?
- Well.... you just have too see...
*finn mosoly*

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
EZ for ENCE
Kenny
GOD_Allu
JSanyo
annyira lehetett érezni az első map közepén, hogy itt köze nem lesz a Likvidnek.

több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
EZ for ENCE
Kenny
GOD_Allu

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
EZ for ENCE

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az RDR2-t sok kritikus lehúzta a rengeteg lovaglás miatt, ami egy idő után inkább nyűg, mintsem élmény. Gondolom ez erősen azon múlik, hogy maga a táj és az alapkörnyezet kit mennyire tud beszippantani, nem annak való jázék ez, aki csak gyorsan végig akarja tolni x óra alatt.
r.baggio
En aztan baromira turelmetlen vagyok, rengeteg ilyen szerepjatekban zavar, ha nem eleg gyors a kozlekedes, de Red Dead II volt az, ahol ez valamiert egyaltalan nem erdekelt.

De talan azert is, mert ebben a jatekban igazabol azert folyton tortenik valami, ha mas nem, akkor belebotlasz valami tortenesbe, de ha epp nem is, akkor is van egy olyan hangulata az egesz jateknak, hogy en konkretan egyszer sem voltam hajlando fast travellel gyorsan utazgatni. Ilyenre meg egy jateknal sem voltam kepes, hiaba imadtam, hiaba volt gyonyoru es kis tulzassal kimerithetetlen a vilag es a benne levo, felfedezesre varo dolgok.

De szerintem ez a jatek nem is arra van kitalalva, hogy kotelezo jelleggel vegigfuss rajta, aztan csa. En ott vagyok, hogy mar Marston karakterevel nyomom, nala pedig sok tortenes mar nincs, de meg most sem birok betelni az egesszel.

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Az RDR2-t sok kritikus lehúzta a rengeteg lovaglás miatt, ami egy idő után inkább nyűg, mintsem élmény. Gondolom ez erősen azon múlik, hogy maga a táj és az alapkörnyezet kit mennyire tud beszippantani, nem annak való jázék ez, aki csak gyorsan végig akarja tolni x óra alatt.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Kijatszottam a Red Dead Redemption 2-t.
Nehany hete youtube-on sikeresen elspoilereztek a veget, szoval nagyjabol tudtam, hogy nez majd ki a dolog, de azert volt bennem mindezek ellenere egy ledobbenes.

Maga a jatek zsenialis, nem tudom, milyen dijakat kap, de tutira megerdemli, siman az ev jateka. Jobban lenyugozott, mint anno a Skyrim vagy a The Withcher 3, ott van az all time legjobbak kozott, az biztos. Nehezen talalom a szavakat osszessegeben.

| RIP, Arthur, mindenfelesirosemoji. |
Stez
god of war nyert kb mindent...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kijatszottam a Red Dead Redemption 2-t.
Nehany hete youtube-on sikeresen elspoilereztek a veget, szoval nagyjabol tudtam, hogy nez majd ki a dolog, de azert volt bennem mindezek ellenere egy ledobbenes.

Maga a jatek zsenialis, nem tudom, milyen dijakat kap, de tutira megerdemli, siman az ev jateka. Jobban lenyugozott, mint anno a Skyrim vagy a The Withcher 3, ott van az all time legjobbak kozott, az biztos. Nehezen talalom a szavakat osszessegeben.

| RIP, Arthur, mindenfelesirosemoji. |

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
yay 😒"
 www.pcgamer.com/gog-is-ending-its-fair-price-package-so-it-can-give-devs-a-larger-cut/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Hihetetlen számomra, hogy a LoL az egyik, hanem a legnépszerűbb e-sport (worldwide igen, de azért nyugati nézőkért folyó harcban elég szoros a verseny), mégis akkora PR bakikat csinálnak, hogy csak fogom a fejem...

Ez az állandó re-brand, névváltoztatás már az agyamra megy és nem elsősorban a kicsikre gondolok... Az eddig összes világbajnoki döntős közül, márcsak 2 csapat létezik abban a formában, mikor döntőztek/nyertek (Fnatic, IG), pedig már a 9. szezont tapossuk. Összes többi csapat vagy megszűnt vagy nevet váltott. Már a Samsung lelépésénél húztam a számat, de ez ami most az SKT-val lett, hát szíven ütött. Ők voltak a LoL zászlóshajója, olyan márka, melyről még a játékot alig ismerő is hallottál már. Értem, hogy egyesülés meg nagyobb anyagi háttér, de eldobni az ikonikus SKT nevet és az emblémát, amivel 3 vb címet is nyertek (Ezentúl csak "T1"-nek hívják őket)... Tudom, nem ésszerű összehasonlítani a hagyományos sportokkal, de kíváncsi lennék egy Yankees, Packers, Lakers esetén mi lenne a vízhang/ha meglépnék, mekkora lenne emiatt az anyagi kiesés/mennyi szurkolót vesztenének?

Elején nem tetszett az OWL-féle különcködés, mármint hogy névileg teljesen leválasztották a csapatokat az anyaszervezetekről (pl C9-London Spitfire vagy Immortals-LA Valiant), de sokkal jobb így, jobban hozzátudsz nőni a csapathoz, h nem félévente más név alatt futnak, tudsz beruházni mezre, ami "tartós" és így tovább... A városhoz való csatolás meg nagyon arat az államokban, ahogy halottam (pl LCS-en max a 3-4 legnagyobb szervezetnek vannak szurkolói, studióban legalábbis biztos, míg az OWL meccsek alatt még a leggyengébbnek is jó pár fanja van a helyszínen)... Arra inkább ki se térek, hogy marchandise tekintetében mennyire le van maradva a Riot a Blizzardhoz képest 😛
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Jézus liquid,mennyire erős vagy.
Kenny
ölég komoly becsicskítás volt
JSanyo
Liquid major win lesz

ha nem az astralisszal döntőznek. bár nem tudom, Nitro meg elige rohadtul nem clutchok a fontos pillanatokban, Stewie meg stabil, tőle lesz valami olyasmire szükség, mint Bostonban.

Szerkesztette: shawnka
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
 twitter.com/NintendoAmerica/status/1098666321473024000

we will miss you man

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Jézus liquid,mennyire erős vagy.
Kenny
ölég komoly becsicskítás volt

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Jézus liquid,mennyire erős vagy.

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
LOL: Fnatic kezdi összeszedni magát, persze h épp Csacsiék ellen nyomnak egy sima game-t...
Ám nagyon unalmas, h az összes régióban lefutottnak látszik a verseny: Griffin (Chovy, már-már Tarzani magasságokban, Vipert csapaton belül nálam már megelőzte),
Tito05
TL-t beárazták közben (minő meglepő módon 😀), a G2-nek nyilván nincs konkurrenciája sajnos, viszont a Griffin.... majdnem annyira dominánsak mint a Sadplane.exe 😕
Pedig tavaly bírtam őket, de ez az idei Jin Air már annyira szar, hogy lehet hogy az LEC/LCS-ben is csak középcsapat lehetnének...

Valóban LPL-t kell nézni idén, frenetikus idáig (az egyik leggyengébb, addig 0 győzelemmel álló LDG elkalapálta a világbajnok Invictus Gaming-et) - ha most full power rankinget kéne csinálni, szerintem 6 LPL csapat kerülne be a TOP 10-be Griffin, G2, ill SKT/Sandbox mellé... de lehet hogy inkább TOP 8-ba.

Főleg a top lane talentjük nagyon durva - emlékszik rá az ember TheShy mennyivel jobb volt a VB-n, na most van mögötte min 3, de inkább 4 olyan toplaner, aki kb minden más régióban a legjobb lenne...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Nincs mese barátok, túl jó ez a játék

több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
sztem tolható lesz majdnem minden single-ben is
csak nyilván jóval nehezebb lesz

de mondom én max 1 hét múlva tudok nyilatkozni róla
Negritis
Azt megkoszonom. 8)
Stez
amúgy twitchen ugye már lehet nézni mi van, és jönnek is a vélemények folyamatosan
Negritis
Mai Happy Hour-ban thevr-osok elég hosszan kifejtetették véleményüket a játékkal és bővebben a játékiparral kapcsolatban... 3:10-től van a téma | Röviden: egyelőre nem éri megvenni, content hiány, tele buggal, unalmas játékmenet... félkész game jelenleg |



| Bár elég más az ízlésem, mint a srácoknak (pl én oda vagyok a mobákért, ow-ért, nekik finoman szólva sem kedvenceik), de itt egyet kell értenem velük. Ez az Anthem elég gagyi elsőre... |

Szerkesztette: Tito05
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
VÉGRE!!!!!!!!!!!!!

mindenkinek ajánlom a Dead Cells-t

 steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/955230575084195907/33680C1FD80337D67516DC027B50AEC6A103AB66/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Meglepetésekből nem volt hiány eredményeket illetően OWLben.
Tejesember
Szerintem csak a Fuel gyozelme volt meglepetes. A tobbi papir.