PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Másik. Nagyon hypeoltad a LOL-os autochesst, de nem látlak fent soha. 😊 Pedig tényleg jó mód.
Greengo
Én kőkemény küzdelmek árán sikeresen Goldos lettem TFTben. 😀 EUWn vagytok, akkor csapathatjuk néha a TFT-t.
Tejesember
nem mertem még elkezdeni, mert féleg hogy nagyon ráfüggenék 😀
több mint 4 éve
Tejesember 256
Másik. Nagyon hypeoltad a LOL-os autochesst, de nem látlak fent soha. 😊 Pedig tényleg jó mód.
Greengo
Én kőkemény küzdelmek árán sikeresen Goldos lettem TFTben. 😀 EUWn vagytok, akkor csapathatjuk néha a TFT-t.
több mint 4 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
A HBO-s Ballers utolsó évadában elég jelentős szerepet kap a LoL és az esport. Itt egy kis előzetes ehhez:
 streamable.com/08hh1

Szerkesztette: Tito05
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Csacsi... ekkora csalódást utoljára Cody Parker kihagyott mezőnygólja után éreztem...
Tito05
nagyon sajnálom a srácot, dehát megint előjött a PO choke belőle

ellenben ha nem G2-FNC a döntő, akkor az EU komoly bajban lesz a Worldsön
shawnka
Gyakorlatilag 2 csapatos az EU. Inkább ez a szomorú.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Csacsi... ekkora csalódást utoljára Cody Parker kihagyott mezőnygólja után éreztem...
Tito05
nagyon sajnálom a srácot, dehát megint előjött a PO choke belőle

ellenben ha nem G2-FNC a döntő, akkor az EU komoly bajban lesz a Worldsön
több mint 4 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Csacsi... ekkora csalódást utoljára Cody Parker kihagyott mezőnygólja után éreztem...
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Mától megy a CS:GO major, 3 hét paradise 😊
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
milyen "kedves" Tim Sweeny és az Epic 😀
 www.pcgamer.com/darq-developer-reveals-why-he-turned-down-epic-store-exclusivity/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=Wp7zviagxQQ

zseniális amúgy h Zoly mennyire nem érti mi van és milyen szépen próbálják neki elmagyarázni több kevesebb sikerrel 😀
Phelan ftw

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
ez a Splyce - Fnatic meccs az athéni bye-ért, ez a summer split legjobb meccse lesz
shawnka
Nem az lett.(pedig én is azt vártam) Látványos meccs volt, de nem hozta azt a szintet amire vártam. Volt egy olyan érzésem meccs közben, hogy a Splyce ezt eldobta. Nagyon beleugrottak minden fightba még hátrányban is...sokszor eszetlenül. A fókuszuk csapatharcban meg az alsóbb osztályok szintjére emlékeztetett. 😊 Nem tudom mi lehetett a háttérben, de nem mutattak profi játékot. Meglátjuk mi lesz a nyári szakasz vége, de megint van egy olyan érzésem, hogy Csacsi megint ott áll a VB küszöbén és megint nem fog összejönni már a sokadik csapattal sem(de ne így legyen).

Másik. Nagyon hypeoltad a LOL-os autochesst, de nem látlak fent soha. 😊 Pedig tényleg jó mód.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
ez a Splyce - Fnatic meccs az athéni bye-ért, ez a summer split legjobb meccse lesz
több mint 4 éve
Tejesember 256
egyébként sztem az eSport hosszútávon működni fog, de ahhoz még kelleni fog pár dolog

a TV teljes reformja
rendesen kiépített 5G hálózat
és lehet hogy a cloud alapú gaming is

ettől függetlenül érezhető a gaming kultúra bekúszása a mainstreambe ami magával fogja húzni hogy jön egy esport liga mert lesz rá igény
az espn próbálkozása jelenleg túlságosan izzadtságszagú
Negritis
Hosszútávú működésekhez pont nem ezek kellenek szerintem.
Mi a két probléma sok játék esportjánál?
1. A pénzbeli különbségek. A Blizzard mit lépett meg ügyesen? Fogta, mindegyik csapatnak segít keresni egy-egy csapatot. Nem az van, mint a többi csapatalapú játék esportjánál, hogy a nagyobb szponzorok csak a sikeresebbek csapatokhoz akarnak menni, mert onnan kapnak pénzt. A Blizz ügyesen megoldotta, hogy a csapat eredményétől függetlenül is megérje szponzorálni őket, mert visszajön a pénzük az OWLből. A többi esport ezt nem tudta még meglépni. Miért probléma ez? Pár éve, mikor az UOL az akkori EU LCSben vitézkedett beszélgettek Sheepyvel milyen nehézségekkel ütköznek meg. Ő mondta a legnagyobb probléma, hogy nincs annyi pénzük, mint a nagyobb csapatoknak. Hiába érnek el aránylag jó eredményeket, a szponzorok a nagyokkal kötnek szerződéseket. Ez meg azt eredményezi, hogy óriási pénzbeli fölényben vannak velük meg a többi kisebb csapattal szemben. Sok játékost megkerestek, akik megmondták inkább mennek pl.: egy FNCba, mert ott több pénzt kapnak. Így maradnak a kevésbé ismert játékosok, akik vagy jók lesznek, vagy nem. Előbbinél meg megint jön a probléma: ha jól játszik előbb-utóbb megkörnyékezi az egyik nagyobb csapat, aki olyan fizetéseket ajánl, amit az UOL nem tud megfizetni. Nem csak rég, meg nem csak az EUban van/volt ez. Pár hónapja Imaqtpie tolt egy beszélgetős műsort pár másik nagyobb LoLossal. Ők is elismerték hosszabb távon nem életképes az NA LCS az egyre jobban növekedő fizetések miatt.

2. A másik probléma az utánpótlás. Nagyon sok Overwatchos ismerősömet kérdezem miért nem nézik az OWLet? Mindegyiknek mi volt a válasza? Minek? Úgyis az a csapat lesz a bajnok, aki több meg jobb koreai játékosokat igazol le. Riot megmerte tenni, hogy bevezeti az import szabályt, ezzel elkerülve ezt, emiatt rá voltak kényszerülve a csapatok, hogy az adott kontinensen lévő játékosokat is kötelező legyen játszatniuk, ezzel elkezdve egy utánpótlási képzést indítani akaratlanul is. Nincs ez hol lett volna esély például felfedezni Nemesis-t a LoLnál maradva? Overwatchba meg mi megy? Több amerikai játékos van a kínai Guangzhou Charge csapatában, mint New York Excelsior csapatában. Nem, nem fognak a new yorkiak azonosulni egy olyan csapattal, amibe nincs amerikai játékos.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 621 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Egy régi asztali gépből való Satás vinyót egy Sata-USB kábellel lehet kvázi külső vinyóként használni, vagy kellene neki valami külön táp is pluszba?
warr_b
ez több rétegű
mihez szeretnéd használni mint külső vinyó?
ha asztali géphez akkor lehet hogy nem
ha laptophoz akkor valszeg igen
ha tv-hez, sbc-hez (raspberry pi és tsi) akkor tuti h igen

nem mindegy hogy mikori, és mennyi "áramot" igényel
meg az se hogy milyen adaptert szeretnél használni
Negritis
Köszi
Igazából csak tárolni kéne, de laptopról tudnék rápakolni. De akkor annyit nem ér az egész.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
Egy régi asztali gépből való Satás vinyót egy Sata-USB kábellel lehet kvázi külső vinyóként használni, vagy kellene neki valami külön táp is pluszba?
warr_b
ez több rétegű
mihez szeretnéd használni mint külső vinyó?
ha asztali géphez akkor lehet hogy nem
ha laptophoz akkor valszeg igen
ha tv-hez, sbc-hez (raspberry pi és tsi) akkor tuti h igen

nem mindegy hogy mikori, és mennyi "áramot" igényel
meg az se hogy milyen adaptert szeretnél használni

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 621 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Egy régi asztali gépből való Satás vinyót egy Sata-USB kábellel lehet kvázi külső vinyóként használni, vagy kellene neki valami külön táp is pluszba?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Jack, te vagy az?
ulpianus
hm? 😀
igazából azért dobtam be mert tudom hogy itt páran várják (én nem igazán) és twitteren ment a #boycottborderlands3 😀
Negritis
Poen volt. A jatekban Handsome Jack hiv meg ugyi, hogy mekkora fun es nagy zsozso uti a markod ha erdekel a melo. Aztan nagyon gyorsan az eletedert futsz, es Jack nem annyira aggodik emiatt. Igy indul a jatek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
CS - OW - R6 között a különbség az hogy ki áll mögötte
a Blizzard tudja hogyan kell felépíteni egy esport ligát (pont koreában tanulta meg)
a Valve szarik a dolgokba
az Ubi-t meg hagyjuk 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Az eSport lufi(?)

Kb a cikk felénél járok, de itt talán van akit érdekelhet.
Eddig: Öntik befelé a pénzt, de közben a bevételek elenyészőek. A fizetett gamerek fizetése (szinte) fenntarthatatlan. Egyelőre azért ömlik bele a pénz, mert mindenki fél, hogy ez lesz az új NBA/NFL és nem akar kimaradni egy jó kis üzletből. Elég lehet egy válság és máris nem erre fognak költeni a vállalatok. 2008-ban volt már ilyesmi.

 kotaku.com/as-esports-grows-experts-fear-its-a-bubble-ready-to-po-1834982843
Gorcsev
kotaku-t fenntartással kezelném amúgy
de az biztos hogy vannak problémák és a mainstream media belenyúlása necces

viszont a Dreamhack, IEM Master ... nem veszteséges dolgok
a ligák amik érdekes hogy mennyire tudnak megmaradni
Negritis
nem lesz semmi baj, nyugi

fájdalmam, hogy Amerikában az Overwatch league durrant be NFL/NBA-féle franchise rendszerrel, holott ez a játék szerintem ekkora hypre nem érdemes vagy alkalmas.

ha ugyanezzel a háttérrel lenne CSGO though.. bár ott meg már az a baj, hogy 3 hetente van valami kurvanagy verseny már így is
shawnka
Sajnos a CS egy rakat fos, és ezt elismerik a profik is és talán a devek is, pláne az átlag gamerek. Egy dolog tartja életben (és fogja is kb örökké), a már benne lévő sok-sok 100 millió dollárnyi skin. Amit egyszerűen nem tudsz cashoutolni, mert ebbe még talán a valve is belerokkanna. Ha nem lennének skinek már régen halott játék lenne.

OW-ről meg az a véleményem, hogy egy nagyon jó, játszható játék lehetett VOLNA.Én GM-ig vittem a dolgot, de aztán egyszerűen képtelenség volt pl top500-ba jutni. Nagyon későn nyúltak hozzá bizonyos dolgokhoz ( highlight rendszer, custom serverek stb), de ebbe is annyi pénzt raktak már bele ,hogy nem lesz vége már csak ezért sem. 3-4 havonta beleraknak egy félkész hero-t ami semmit sem változtat a metan. Ami talán megmentheti az a most jövő role quoe és a lockolt 2-2-2.
Sajnálom mert nekem nagyon bejött a játék az elején. Volt egy időszak amikor a CS-t is lenyomta kb mindenhol.

több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Az eSport lufi(?)

Kb a cikk felénél járok, de itt talán van akit érdekelhet.
Eddig: Öntik befelé a pénzt, de közben a bevételek elenyészőek. A fizetett gamerek fizetése (szinte) fenntarthatatlan. Egyelőre azért ömlik bele a pénz, mert mindenki fél, hogy ez lesz az új NBA/NFL és nem akar kimaradni egy jó kis üzletből. Elég lehet egy válság és máris nem erre fognak költeni a vállalatok. 2008-ban volt már ilyesmi.

 kotaku.com/as-esports-grows-experts-fear-its-a-bubble-ready-to-po-1834982843
Gorcsev
kotaku-t fenntartással kezelném amúgy
de az biztos hogy vannak problémák és a mainstream media belenyúlása necces

viszont a Dreamhack, IEM Master ... nem veszteséges dolgok
a ligák amik érdekes hogy mennyire tudnak megmaradni
Negritis
nem lesz semmi baj, nyugi

fájdalmam, hogy Amerikában az Overwatch league durrant be NFL/NBA-féle franchise rendszerrel, holott ez a játék szerintem ekkora hypre nem érdemes vagy alkalmas.

ha ugyanezzel a háttérrel lenne CSGO though.. bár ott meg már az a baj, hogy 3 hetente van valami kurvanagy verseny már így is
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
 www.pcgamer.com/2k-confirms-sending-private-investigators-to-borderlands-streamers-house/
Negritis
Jack, te vagy az?
ulpianus
hm? 😀
igazából azért dobtam be mert tudom hogy itt páran várják (én nem igazán) és twitteren ment a #boycottborderlands3 😀

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
 www.pcgamer.com/2k-confirms-sending-private-investigators-to-borderlands-streamers-house/
Negritis
Jack, te vagy az?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
egyébként sztem az eSport hosszútávon működni fog, de ahhoz még kelleni fog pár dolog

a TV teljes reformja
rendesen kiépített 5G hálózat
és lehet hogy a cloud alapú gaming is

ettől függetlenül érezhető a gaming kultúra bekúszása a mainstreambe ami magával fogja húzni hogy jön egy esport liga mert lesz rá igény
az espn próbálkozása jelenleg túlságosan izzadtságszagú

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
Az eSport lufi(?)

Kb a cikk felénél járok, de itt talán van akit érdekelhet.
Eddig: Öntik befelé a pénzt, de közben a bevételek elenyészőek. A fizetett gamerek fizetése (szinte) fenntarthatatlan. Egyelőre azért ömlik bele a pénz, mert mindenki fél, hogy ez lesz az új NBA/NFL és nem akar kimaradni egy jó kis üzletből. Elég lehet egy válság és máris nem erre fognak költeni a vállalatok. 2008-ban volt már ilyesmi.

 kotaku.com/as-esports-grows-experts-fear-its-a-bubble-ready-to-po-1834982843
Gorcsev
kotaku-t fenntartással kezelném amúgy
de az biztos hogy vannak problémák és a mainstream media belenyúlása necces

viszont a Dreamhack, IEM Master ... nem veszteséges dolgok
a ligák amik érdekes hogy mennyire tudnak megmaradni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Az eSport lufi(?)

Kb a cikk felénél járok, de itt talán van akit érdekelhet.
Eddig: Öntik befelé a pénzt, de közben a bevételek elenyészőek. A fizetett gamerek fizetése (szinte) fenntarthatatlan. Egyelőre azért ömlik bele a pénz, mert mindenki fél, hogy ez lesz az új NBA/NFL és nem akar kimaradni egy jó kis üzletből. Elég lehet egy válság és máris nem erre fognak költeni a vállalatok. 2008-ban volt már ilyesmi.

 kotaku.com/as-esports-grows-experts-fear-its-a-bubble-ready-to-po-1834982843
Gorcsev
Koreaban meg - ami az esport hazája - szűnnek meg a csapatok. Ez mindig játék lesz.
Amadeus
Korea azért kicsit más jelenleg
az SC hanyatlása, bunda botrányok és a többi nemzet felemelkedése mind ahhoz vezet h hanyatlik a dolog koreában
Negritis
az SC így is ment vagy 20 évet, nagy kár, hogy nem jön a SC3, sem az SC FPS.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
Az eSport lufi(?)

Kb a cikk felénél járok, de itt talán van akit érdekelhet.
Eddig: Öntik befelé a pénzt, de közben a bevételek elenyészőek. A fizetett gamerek fizetése (szinte) fenntarthatatlan. Egyelőre azért ömlik bele a pénz, mert mindenki fél, hogy ez lesz az új NBA/NFL és nem akar kimaradni egy jó kis üzletből. Elég lehet egy válság és máris nem erre fognak költeni a vállalatok. 2008-ban volt már ilyesmi.

 kotaku.com/as-esports-grows-experts-fear-its-a-bubble-ready-to-po-1834982843
Gorcsev
Koreaban meg - ami az esport hazája - szűnnek meg a csapatok. Ez mindig játék lesz.
Amadeus
Korea azért kicsit más jelenleg
az SC hanyatlása, bunda botrányok és a többi nemzet felemelkedése mind ahhoz vezet h hanyatlik a dolog koreában

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!