PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
A FNC rendesen oktatja az SKT-t. 😀

Nem csak oktatja...alázás lett a vége.
Greengo
Hagyták magukat, hogy az RNG kiessen a csoportból
shawnka
Ha úgy gondolják, hogy a FNC továbbjutása jobb. 😊

Amúgy azt vágtátok, hogy Huni játszott régebben az SKT-ben és a FNC-ben is?

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 113 — Tyrone Creek
A FNC rendesen oktatja az SKT-t. 😀

Nem csak oktatja...alázás lett a vége.
Greengo
Hagyták magukat, hogy az RNG kiessen a csoportból
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
A FNC rendesen oktatja az SKT-t. 😀

Nem csak oktatja...alázás lett a vége.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Griffin kirakta az asztalra a kékerest, két olyan instant klasszikus verést adtak a G2-nak, hogy szerintem még mindig nem értik hogy mi történt. Igazából én is csak kapkodtam a fejem nézőként, pedig itt még fog of war sem volt 😀

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 004 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 113 — Tyrone Creek
Srácok, lesz idén is Lurdys mozis döntő nézés?

Mennék szívesen, Igorral tavaly végigtoltuk és szórakoztató volt 😀 Mehetnénk többen is majd.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 004 — The Mathematician
brutális h a plat games megint mit hozott össze az Astral Chain-nel
alig várom a Bayo 3-at (persze előtte ki kell tolni az 1-2t)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 113 — Tyrone Creek
Humanoid élete legjobb 3 meccsét játszotta. A FPX a második meccsen belecsalta a Syndra pickbe, illetve a flex pickkel kicsit kijátszotta a SPY draftját. Syndra Renekton ellen eléggé ki van szolgáltatva, mert nincs elég mobilitása. Meg is látszott, 0/3/0 a 12. percben nem a legjobb midlane stat...

Egyébként szépen tolták a SPY fiúk, Csacsi a GAM ellen mutatott játékával újra igazolta, hogy ő az egyik legjobb makró játékos, szerintem nagyon jó edző lesz belőle. Lehet, hogy mechanikailag nem olyan jó már, mint mondjuk Wunder, de a játék egészét úgy látja át, ahogy kevesen.

Humanoidnak van 5 jó meccse, majd 5 szar. Norskerennek van 2 jó meccse, majd 5 szar. Nagyon fiatalok mindketten, Humanoidnak a plafon nagyon magas, Norskerennél vannak kétségeim. Viszont a Splyce megmutatta, hogy a best-of-5-ban vigyázni kell velük, gyorsan tanulnak, jól adaptálódik a játékuk, és ha mechanikai outplayekkel nem verik szét őket, akkor sok gondot tudnak okozni. Ezért is fontos nekik a nagyon erős early game, mert a mid game harcokban kijönnek a mechanikai hiányosságok. És pl. Humanoid nem jó Syndra player, ezt remélem Duke is belátja 😊 2-ből 2 L az egyik legerősebb championnal, talán elég jelzés.
Gyurma Pappa
jaja, nagyon okosan játszottak és hátrányba se állt bennük vigyázban a szar.
örülök a Splycenak, legalább lesz egy csapat akiknek őszintén tudok majd szurkolni, amikor a FNC kiesik a csoportból 😕
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Humanoid élete legjobb 3 meccsét játszotta. A FPX a második meccsen belecsalta a Syndra pickbe, illetve a flex pickkel kicsit kijátszotta a SPY draftját. Syndra Renekton ellen eléggé ki van szolgáltatva, mert nincs elég mobilitása. Meg is látszott, 0/3/0 a 12. percben nem a legjobb midlane stat...

Egyébként szépen tolták a SPY fiúk, Csacsi a GAM ellen mutatott játékával újra igazolta, hogy ő az egyik legjobb makró játékos, szerintem nagyon jó edző lesz belőle. Lehet, hogy mechanikailag nem olyan jó már, mint mondjuk Wunder, de a játék egészét úgy látja át, ahogy kevesen.

Humanoidnak van 5 jó meccse, majd 5 szar. Norskerennek van 2 jó meccse, majd 5 szar. Nagyon fiatalok mindketten, Humanoidnak a plafon nagyon magas, Norskerennél vannak kétségeim. Viszont a Splyce megmutatta, hogy a best-of-5-ban vigyázni kell velük, gyorsan tanulnak, jól adaptálódik a játékuk, és ha mechanikai outplayekkel nem verik szét őket, akkor sok gondot tudnak okozni. Ezért is fontos nekik a nagyon erős early game, mert a mid game harcokban kijönnek a mechanikai hiányosságok. És pl. Humanoid nem jó Syndra player, ezt remélem Duke is belátja 😊 2-ből 2 L az egyik legerősebb championnal, talán elég jelzés.

több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Nem hittem vna, hogy továbbjutnak Csacsiék. Nagy meglepetés volt tőlük a mai nap. 😊
Humanoid nekem nagyon felemás még mindig.Az utolsó meccsen pont a szarabb formáját hozta. Amúgy nagyon broken volt ez a felállás a FPX ellen.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Hatalmas meccs volt, ez a cheese a lane cserével talán váratlan volt, de így is jól tartották a meccset. Bármikor aláírtam volna a második helyet az FPX mögött, bár egyébként nem ők lesznek a legfélelmetesebb csoport első.

Csacsicarry még mindig valós, remélem lesz még Renekton az ő kezében is

több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 946 — Jó ötletnek tűnt!
Mekkorát küzdenek Csacsiék, fantasztikus meccs 😊
shawnka
Az FPX elleni meccs gyönyörű volt, olyan szinten olvasták az ellent, hogy az elképesztő. Ja és CSACSICARRY 😀

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 113 — Tyrone Creek
Mekkorát küzdenek Csacsiék, fantasztikus meccs 😊
több mint 4 éve
Brotesz Indianapolis Colts 118
a FNC trollkodik? mi a faszom ez a draft? nincs damage benne 😀
shawnka
Morgana legit dmg dealer... Bronze I-ben én is tolom... nincs értelmes ADC-m, na
Gyurma Pappa
Kérsz egy Nautilus adc-t hozzá? 😀 😀
Brotesz
csak ha dupla support itemmel játszunk
Gyurma Pappa
Az a meta nekem kimaradt az életemből szóval sok esélyünk nem lenne😀
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 004 — The Mathematician
Az anime biztos szar lesz, de a kartyajatek erdekelhet engem is... remelem nem lesz nagyon pay-to-win (na persze..)
Igor
Kripp meg Toast tolja már twitchen
shawnka

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 113 — Tyrone Creek
Az anime biztos szar lesz, de a kartyajatek erdekelhet engem is... remelem nem lesz nagyon pay-to-win (na persze..)
Igor
Kripp meg Toast tolja már twitchen
több mint 4 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com


LoLos fighting game!! Menj már
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Az anime biztos szar lesz, de a kartyajatek erdekelhet engem is... remelem nem lesz nagyon pay-to-win (na persze..)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
LoL card game? Oh yes please!!!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 004 — The Mathematician
 www.polygon.com/2019/10/15/20915689/stellaris-galaxy-command-ios-android-announcement

paradoxcon előtt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 113 — Tyrone Creek
fú ezek az éjjeli bejelentések

jön a LoL anime, jön a card game, jön a mobilos verzió és még egy taktikai fpst is fejlesztenek. good guy Rito
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
a FNC trollkodik? mi a faszom ez a draft? nincs damage benne 😀
shawnka
Morgana legit dmg dealer... Bronze I-ben én is tolom... nincs értelmes ADC-m, na
Gyurma Pappa
Trist, Sivir, Ashe?

Igor
Irónia volt, egyszer játszottam Morgana ADC-t, mert a néma bottom csapattárs László pick Pyke-t hozott, és support itemet is vett, én meg gondoltam akkor dmgt csinálok inkább. Egyébként Ashe-t szoktam, ha véletlenül autofill bedob.

Visszatérve a VB-re: írtam discordon, hogy a Splyce akkor tud továbbmenni, ha Norskeren és Humanoid nem intelik szét a meccseket. Erre mit csinál ez a két szerencsés? Kobbe szétjátsza magát, Xerxe és Csacsi támogatja, erre ez... Végre jó lenne, ha Csacsi carry hősöket kapna, ő nyomás alatt tud teljesíteni, Humanoid nem.

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
a FNC trollkodik? mi a faszom ez a draft? nincs damage benne 😀
shawnka
Morgana legit dmg dealer... Bronze I-ben én is tolom... nincs értelmes ADC-m, na
Gyurma Pappa
Trist, Sivir, Ashe?

Nagyon nagy trollkodás volt itt ma is a nyugati csapatok részéről, Huni, Humanoid, Norskeren... még az eddig megbízható G2 és Licorice is beszállt egy picit..
Kobbet sajnálom.

Az a SKT-CG meccs meg... nem tudom láttam olyat valaha, hogy a két solo lane 7/0/1-t csinál (Faker vs Western teams jól áll eddig...), vagy hogy Akali 4 embert szívat meg a shroud-dal, flash nélkül..

A két nagy csapat kiemelkedik, a három kínai is beleszólhat, ha csúcsra tudják járatni a formát, szerintem IG, RNG, FPX most a sorrendem... esetleg-esetleg a Damwon.
TL szerintem nagyon örülhet a 2-1-nek, nem csoda hogy Double iszonyú pipa volt..
A Griffin meg bemegy a 8 közé, de kb bármelyikcsoportelsőtől (hacsak nem JTeam) jön majd a pofon, sajnos így cvmax nélkül nem az igazi.. a többi csapat meg kuka.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
a FNC trollkodik? mi a faszom ez a draft? nincs damage benne 😀
shawnka
Morgana legit dmg dealer... Bronze I-ben én is tolom... nincs értelmes ADC-m, na
Gyurma Pappa
Kérsz egy Nautilus adc-t hozzá? 😀 😀
Brotesz
csak ha dupla support itemmel játszunk

több mint 4 éve
Brotesz Indianapolis Colts 118
a FNC trollkodik? mi a faszom ez a draft? nincs damage benne 😀
shawnka
Morgana legit dmg dealer... Bronze I-ben én is tolom... nincs értelmes ADC-m, na
Gyurma Pappa
Kérsz egy Nautilus adc-t hozzá? 😀 😀