PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 417 — TODDHERREMANS79
NBA 2K20 guruk.

Hol tudom beállítani, hogy kiírja dobás után hogy milyen volt a release illetve hogy a playeknél mutassa az elzárásokat is?

illetve akiknek viszonylag jól megy adhatnanak pár használható tippet, hogy hogy az Istenbe kell játszani ezt a játékot (Tudom, gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni).
Felbasz, hogy maddenben all-maddenen leszopatom a gépet 10-ből 10-szer, de még PES-ben is partiban vagyok top playeren, itt viszont mihelyst emelek egy szintet a rookie-n, akkor rögtön bucira ver a gép.

Megnéztem egy rakat videót neten, beállítottam a kedvenc playeimet, sokat nem dobott a teljesítményemen.
fantasy draftot toltam, szerintem kurvajó a csapatotm, (embiid-steven adams-igoudala-smart-vanvleet, 6. ember ibaka, de a cserék sem teljesen szarok), elvileg szarrá kéne dominálnom a palánk alatti területet... Elvileg...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Nagyon ajánlom az alábbi videót, annak akit érdekel a Twitch kevésbé egyértelmű oldala, az IRL streaming. Alapos munkát végzett Slush, aki a Reckful videót is csinálta.


több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 852 — The Mathematician
Ha valaki tudja hogy lehetne USB kapcson keresztül a fájljaimat rászabatínai a laptomomra, az legyen drága jelezze. Ha Pécsre jönne behajtható minőségi sörrel hálálnám meg, de momentán vergődök, mint néger a jégen. PM ér.
gyeek
asztali HDD vinyóból szeretnél USB-s külsőt csinálni?_
Negritis
Nem, egyszerűen nem férek hozzá a képekhez és videókhoz a laptopon ha párosítom, minden más megvan.
gyeek
linux on próbáld meg esetleg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Ha valaki tudja hogy lehetne USB kapcson keresztül a fájljaimat rászabatínai a laptomomra, az legyen drága jelezze. Ha Pécsre jönne behajtható minőségi sörrel hálálnám meg, de momentán vergődök, mint néger a jégen. PM ér.
gyeek
asztali HDD vinyóból szeretnél USB-s külsőt csinálni?_
Negritis
Nem, egyszerűen nem férek hozzá a képekhez és videókhoz a laptopon ha párosítom, minden más megvan.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 852 — The Mathematician
Ha valaki tudja hogy lehetne USB kapcson keresztül a fájljaimat rászabatínai a laptomomra, az legyen drága jelezze. Ha Pécsre jönne behajtható minőségi sörrel hálálnám meg, de momentán vergődök, mint néger a jégen. PM ér.
gyeek
asztali HDD vinyóból szeretnél USB-s külsőt csinálni?_

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Ha valaki tudja hogy lehetne USB kapcson keresztül a fájljaimat rászabatínai a laptomomra, az legyen drága jelezze. Ha Pécsre jönne behajtható minőségi sörrel hálálnám meg, de momentán vergődök, mint néger a jégen. PM ér.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
Tejesember 256
- Aaron-t kirakják a Salamanderből, mert a többiek szerint nem elég jó játékos
- Flashék ezután fogják és inkább elmennek másik csapatba
- A Salamander indít női csapatot, aminek Aaron lesz az edzője

Tényleg az élet írja a legjobb forgatókönyveket. 😀
Tejesember
Aaron tesója tulajdonolja a Salamander brandet.
Ő fizette a csapatot.
Kenny
Tudom, hogy Aaron tesója a tulaj. Arra akartam utalni, hogy ezek akkor is már-már kisregénybe illő fordulatok.
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
CIV VI apokalipszis mód egy fárasztó faszság!
Helmut Zimmer
kifejted lsz? még nem volt szerencsém hozzá
briareos
az az alapállás, hogy folyamatosan vannak katasztrófák, ezért folyamatosan újjáépítesz, és folyamatosak az aid versenyek. így aztán epic módban a 350. kör tályán diplomatic wint
lehet elérn king módban, emperorban 420 körül. a bibi csak az hogy a gép együtt szavaz, tehát siman győzelembe szavaznak olyat a gépi ellenfelek, aki amúgy ellenségük.
amúgy egy idő után nagyon sújtó, fárasztó a monoton folyamatos újjáépítés.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Bárki bármit mond az állandó magamutogatás és színpadon éles megváltoztatja az embert és előbb utóbb kicsinálja. Jobb esetben a személyiségét és önképét, rosszabb esetben az életét.

És mint olyan már rég korlátozni és szabályozni kellett volna ezt, de ugye a szólásszabadsag, pénz, szabad internet stb. miatt ez lehetetlen kb.
FLZOLI
Ez így túlzott általánosítás. Nem az összes színész/tv-s személyiség, sportoló lesz bolond, csak a bolondokat jobban észrevesszük.

Reckful bipoláris zavarban szenvedő, mániás depressziós volt. Nála a megjelenési forma a streamlés volt. Voltak nagyon jó napjai, és voltak kevésbé jó napjai. Félelmetesen tehetséges volt, és a legtöbb bipoláristól eltérően az extrém terveit meg tudta valósítani (pl. egy nap alatt lett HS-ben rank 25-ről legend, csak viccből váltott warriorra WoW arénában, aztán azzal is rank 1 lett, megcsinálta a twitch első utazós IRL stream csatornáját stb.), aztán volt ami nem sikerült neki (30 napos LoL challange nagyon rosszul sült el, ugye a híresen toxikus LoL community nem sokat használt), és volt ami tragikus következményekkel járt (hogy csak a végsőt említsem: a saját maga és a chatje által fejlesztett Everland játék hiába tetszik mindenkinek, a COVID körül kialakult financiális bizonytalanság egyre jobban feszítette, és az őt ismerők között az a vélemény, hogy ebbe zuhant bele végül).

Nem minden stream bipoláris, sőt nagyrészük teljesen kiegyensúlyozott ember. Érdemes nézni egy Krippariant vagy a Hafu-Dog párost, Zizariant, RaizQT-t, hogy csak azokat mondjam akit én követek. Mind "profik", ebből élnek, és hiába vannak túl egy-egy szarabb időszakon (mindenkinek vannak), alapvetően végig profin viselkednek, és vidáman keresnek évi 6-7 jegyű pénzeket dollárban.

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
CIV VI apokalipszis mód egy fárasztó faszság!
Helmut Zimmer
kifejted lsz? még nem volt szerencsém hozzá

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
CIV VI apokalipszis mód egy fárasztó faszság!
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
- Aaron-t kirakják a Salamanderből, mert a többiek szerint nem elég jó játékos
- Flashék ezután fogják és inkább elmennek másik csapatba
- A Salamander indít női csapatot, aminek Aaron lesz az edzője

Tényleg az élet írja a legjobb forgatókönyveket. 😀
Tejesember
Aaron tesója tulajdonolja a Salamander brandet.
Ő fizette a csapatot.

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Bárki bármit mond az állandó magamutogatás és színpadon éles megváltoztatja az embert és előbb utóbb kicsinálja. Jobb esetben a személyiségét és önképét, rosszabb esetben az életét.

És mint olyan már rég korlátozni és szabályozni kellett volna ezt, de ugye a szólásszabadsag, pénz, szabad internet stb. miatt ez lehetetlen kb.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 852 — The Mathematician
manvsgamenél tartok arról hogy mikor jut el erre a pontra
ő is még a jtv időszakban kezdte és folyamatosan depresszióval küzd
pont aznap volt egy beszélgetős streamje kb 3 hét után mikor a reckful hír kijött
és ott beszélt arról hogy rühelli beolvasni a subokat/donateket mert úgy érzi hogy átbasz embereket azért hogy pénzt keressen és hogy mennyire nehezen megy ez neki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Nem tudom elmondani, hogy mikor voltam egy "idegen" halála miatt ennyire kiborulva. Reckful az egyik legnagyobb hatással volt a gamer létemre, miatta arénáztam a WoW-ban, a twitch kezdetén őt néztem a legtöbbetGyurma Pappa
szomorú tragédia, mondjuk a twitchezés értelmét továbbra se sikerült felfognom (főképp azt, hogy a csalás, munka és az nfl mellett hogy fért bele az idődbe még a wow is), pedig ezen komment hatására kicsit beleástam magam a témába
r.baggio
2006-2013 között játszottam, azután vissza-visszatértem, meg van az összes kieg, de igazából értelmes dolgot már nem csináltam, csak nézegettem az új területeket stb. 2010-től a feleségem is játszott, nagyfiam míg kicsi volt, addig aktívak voltunk (nagyon jó alvó volt babának is 😊 ), de miután a második fiam megszületett 2013-ban már nem volt rá időnk. A mai napig együtt járunk nyaralni a régi guildtagokkal, nagyon jó társaságunk volt. Raid leaderként, PVP vezetőként, semi-hc guildtagként is szerepeltem, napi 6-7 órákat toltuk. A cégem még jóval kisebb volt, szóval volt elég időm.

A Twitch-nézés egyszerre gaming + community. A magyar FeregTV-t kivéve nem vagyok aktív sehol már, de nézni azért sok mindent nézek. Engem szórakoztat. Amennyi időm van játszani (nem sok), azt úgy alapozom meg, hogy előtte elég sok mindent megnézek. Path of Exile, HS, mind olyan játékok, hogy casual szinten kis időráfordítással tud élvezetes lenni.

Reckful pedig évig a háttérzajom volt munkaközben. Ment a másik monitorom, hallgattam, mert egy veszettül értelmes srác volt, és nem csak a játékról mondott értelmes dolgokat, de egyéb dolgokról is. Nem véletlen, hogy Hikaru Nakamura is tanácsokat kért tőle a streameléssel meg úgy egyébként sok minden mással kapcsolatban, hogy az utóbbi pár évben játékot fejlesztett. De hogy mik kötődnek még hozzá? A donate button Twitchen, ő használt először rendes HD kamerát webkamera helyett, ő csinálta meg az első élvezhető IRL streamet a japán és a spanyol útján, meg előtte a Pokemon GO megjelenésekor.

Voltak hibái? Igen. De egy teljesen átlagos fiatalfelnőttnél sem volt rosszabb ember, csak híres, és gyakorlatilag kamera és chat előtt élte napjait. Sok mindent ki tudnék emelni az életéből, de szerencsére három hónappal ezelőtt készített egy YT csatorna dokumentumfilmet Byronról:



Ajánlom megnézni a videót, amin ő nézi végig ezt a doksit, csak sajnos nem bírta végignézni a szerelmi életének széteséséről szóló 10 percet, szóval azt áttekeri, de az utolsó 3 perc, amikor összefoglalja a videót mindent elárul. Sokat beszélt előtte is, én is sokat hallottam, a depresszióról, az életét meghatározó öngyilkosságáról a bátyjának (azért is menekült a játékok világába).

Én őszintén rajongtam ezért a gyerekért. Nem csak mint gamer, de pl. a japán útja az egyik legjobb content, ami a twitchen élőben ment, és hát emberileg valahol mindig ott lebegett a totális zseni és a furcsa őrült között. Nagyon kevés embernek vannak annyira őszinte momentumai, mint neki voltak, és nagyon kevesen voltak annyira őszinték, mint ő volt. A legnagyobb drámái is belülről jöttek, nem kreálták őket. Érdekes volt a Healthy Gameren bemutatott beszélgetése, ahol úgy tűnt, hogy talán túl tud lenni, de ezek szerint nem sikerült (most újranézve a beszélgetés, ki kellett kapcsolnom 5 perc után, mert a melóban még sem akartak bőgni)..

Ezt a videót pedig sokat idézik, de én speciel ajánlom ezt az utolsó 30mp-t. Meggyőződésem, hogy sok minden vezetett az öngyilkosságához, de a cyber bullying, a magas elvárások magával szemben és közben a hibák, amiket a szerelmi életében vétett, összeadódtak. Szerintem elkerülhetetlen volt a tragédia, csak idő kérdése volt, hogy mikor fog megtörténni. A karantén minden bizonnyal nagyon rosszat tett neki, az utazás volt az ő "boldog helye", és az elmúlt négy hónap a baráti beszámolók alapján nagyon megviselte.



Remélem sikerül végre elvinni a világba a hírt, hogy a depresszió és az azzal való viccelés, a streamerek abúzálása nem vicces dolog. Az, hogy frusztrált, otthonülő, unatkozó gennyládák boxzsáknak és maszturbációs céltáblának néznek streamerek, nem normális. Talán a közösségi média is kapcsol végre, főleg a Twitch. És őszintén szólva, a ne sírjon, aki idejött stb. dumákból veszettül elegem van. Mindennek van határa...

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 807 — No es importante
szomorú tragédia, mondjuk a twitchezés értelmét továbbra se sikerült felfognom (főképp azt, hogy a család, munka és az nfl mellett hogy fért bele az idődbe még a wow is), pedig ezen komment hatására kicsit beleástam magam a témába
r.baggio
a 2 általában ugyanaz a komolyabb streamereknél (értsd 3-400 aktív nézőtől már jól keresel)
Negritis
ezt most a twitch-nézésre és kifejezetten Gyurmára értettem, azt nyilván látom, hogy micsoda pénzeket keresnek egyesek ezzel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 852 — The Mathematician
Mit posztolt már ki eredetileg a hülyéje?
Tejesember
valami régi fake képet, ahol egy BLM-es mozgalmár a fehérek megölésére buzdít
ennél már csak a shirinnel való szócsatája szánalmasabb (kb azon akadt ki, hogy utóbbi freddie d-vel készített podcastet...), pedig milyen jó is volt régen az ow, kettejük mellett archonnal meg sassal

r.baggio
nekem kb a Gorefest maradt ami insta consume content Kinsonnal

pont a laou 2vel kapcsolatban vicces, ahogy zoly végighisztizte a leakek után a youtubet meg twittert majd olyan mélyen benyalt csontig az NDnek a reviewban hogy szánalmas volt
nincs gond azzal hogy tetszik neki a játék, de akkor ne mondja azt a leak videóban hogy innentől az egész gáz
a szintén jobbos/antiwoke upper echeleon games is azt mondta hogy nem lehetetlen de kurva nehéz az ND dolga, utána a játék hibáit kipécézte szépen
szóval Zoly imád utálni és imád isteníteni, árnyalni nem tud csak előadja

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 852 — The Mathematician
szomorú tragédia, mondjuk a twitchezés értelmét továbbra se sikerült felfognom (főképp azt, hogy a család, munka és az nfl mellett hogy fért bele az idődbe még a wow is), pedig ezen komment hatására kicsit beleástam magam a témába
r.baggio
a 2 általában ugyanaz a komolyabb streamereknél (értsd 3-400 aktív nézőtől már jól keresel)

Szerkesztette: r.baggio

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 807 — No es importante
Mit posztolt már ki eredetileg a hülyéje?
Tejesember
valami régi fake képet, ahol egy BLM-es mozgalmár a fehérek megölésére buzdít
ennél már csak a shirinnel való szócsatája szánalmasabb (kb azon akadt ki, hogy utóbbi freddie d-vel készített podcastet...), pedig milyen jó is volt régen az ow, kettejük mellett archonnal meg sassal

Nem tudom elmondani, hogy mikor voltam egy "idegen" halála miatt ennyire kiborulva. Reckful az egyik legnagyobb hatással volt a gamer létemre, miatta arénáztam a WoW-ban, a twitch kezdetén őt néztem a legtöbbetGyurma Pappa
szomorú tragédia, mondjuk a twitchezés értelmét továbbra se sikerült felfognom (főképp azt, hogy a család, munka és az nfl mellett hogy fért bele az idődbe még a wow is), pedig ezen komment hatására kicsit beleástam magam a témába

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Tejesember 256
OW Zolcsi everybody

 twitter.com/OW_Zoly/status/1278022604050350080
shawnka
Nekem a tweet nem elérhető 😕
Tejesember
 twitter.com/OW_Zoly/status/1278447147088777217
Negritis
Mit posztolt már ki eredetileg a hülyéje?
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
 twitter.com/Slasher/status/1278732395756355586?s=20

Nem tudom elmondani, hogy mikor voltam egy "idegen" halála miatt ennyire kiborulva. Reckful az egyik legnagyobb hatással volt a gamer létemre, miatta arénáztam a WoW-ban, a twitch kezdetén őt néztem a legtöbbet, amikor pihenőn voltam, ő adta az ötletet, hogy online tetrisezzek.

Reckful hatása a gamer communityben felmérhetetlen.

RIP Byron

szerk: ha lenne kétség a legacy kérdésben... elég nehéz az NPC őrök miatt bejutni, de főleg időigényes...



Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/AmazonStudios/status/1278733996357111808?s=19

<3

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
OW Zolcsi everybody

 twitter.com/OW_Zoly/status/1278022604050350080
shawnka
Nekem a tweet nem elérhető 😕
Tejesember
 twitter.com/OW_Zoly/status/1278447147088777217
Negritis
kiafaszez

több mint 3 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ilyen retard névvel hogy OW nem is várok mást. A rossz PC játékok sorozatot kéne feltamasztani azt hadd szóljon 😊
FLZOLI
Édes isten, a legjobb dolog volt az interneten sokáig.
Mai napig szállóige a társaságban az ÁJ ÁR VINNER MADDERFAKKER.???
Hanni
VÉRZIK A BUSZ