Politika

44 feliratkozó

több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
 scontent.fbud5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/28168663_1853136424765890_7091343273335173869_n.jpg?oh=60aad78ed9363c8bea2171cc50df0eab&oe=5B0002CF

😀 ( | Nem is vicces. |

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 175
"Izraelben vagyunk?"
 444.hu/2018/02/23/mezoturon-olyan-erdelyi-fiatalok-gyujtenek-alairasokat-a-fidesznek-akik-szolnokinak-mondjak-magukat-fizetest-sem-kapnak-es-egy-izraelrol-kerdezo-allah-akbar-t-ordito-ferfi-koveti-oket-roman-rendszamu-kisbusszal
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Igen.
Tegnap volt 43 éves, elég gazdag, nem siet sehova.
El lesz a kis uradalmában, pihen,
Sobri Jóska
Fletónak is ezt kellett volna csinálni annak idején
eaglesmcnabb
De Fletó elmebeteg.
Miért viselkedne logikusan, racionálisan?
Sobri Jóska
képes egyáltalán egészséges ember hatalomhoz jutni?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
hogy van jobb és bal oldal (piros/kék, konzervatív/liberális, vagy épp nőgyűlölő/gendernáci), nem hit kérdése, hanem pusztán tény, amit maximum a végletekig árnyalni tudsz, megkerülni sosem - pláne nem egy ilyen individualista balos demagóg szöveggel, haha

és az is egy roppant általánosítás, hogy csak azért, mert egy témában valakivel teljesen egyértesz, már "hívő" lettél... ha minden kérdésben 100%-os az átfedés, akkor kell észbe kapni, hogy valami nem stimmel
baggio 🏈
Nem akarlak elkeseríteni, de ha Petersonnal tényleg teljesen egyetértesz, akkor azért egy picit van okod aggódni. 😊 Túl sokat állít ahhoz a pali, hogy mindenben igaza lehetne. Klinikai pszichológusként tényleg félelmetesen képzett, és rendkívül jó a beszélőkéje is. De azért lépten nyomon állít olyasmit ami szerintem ordas marhaság. Ebben a channel 4 riportban is voltak ilyenek, csak a csaj túl el volt foglalva a saját feminizmusával ahelyett, hogy értelmezte volna amit Peterson állít és visszakérdezett volna.

Ettől még szerintem is érdemes megnézni az embert. Ha a könyve is érdekel, akkor hajrá. Csak azért olvasd el majd a kritikákat is. 😊 (Nem az ilyen nőket, meg politikusokét, hanem az akadémiai kritikusait.)

Egyébként a hívővé válással nem akartam sértő lenni. Egyszerűen csak arra utaltam, hogy Peterson maga általában precízen fogalmaz és konkrét állításokkal vitázik. (Nem mindig, de általában.) Ezek mondjuk úgy "akadémiai viták". És sokszor igaza van, mert van mit kritizálni.

Ha viszont a követőit nézem meg, akkor ez a distinkció már eltűnik. A követői zömmel nem a tudományos vitához csatlakoznak, hanem ők is valamilyen "isták". Anti-gender, anti-PC, anti-akármi. Számukra Peterson nem egy vélemény / információ forrás, hanem egy apropó. Apropó arra, hogy az egyébként már meglevő előítéleteiket, stb. visszaigazolva lássák. Ez az ára annak, ha valaki kilép az akadémiai vita köréből a youtube-ra. Vagy a kutya se figyel rá, vagy ha igen, akkor ördöggé v. megváltóvá válik. És rákényszerül, hogy migráncsvitákat folytasson. (Lásd a channel 4 interjú.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Igen.
Tegnap volt 43 éves, elég gazdag, nem siet sehova.
El lesz a kis uradalmában, pihen,
Sobri Jóska
Fletónak is ezt kellett volna csinálni annak idején
eaglesmcnabb
De Fletó elmebeteg.
Miért viselkedne logikusan, racionálisan?

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Igen.
Tegnap volt 43 éves, elég gazdag, nem siet sehova.
El lesz a kis uradalmában, pihen,
Sobri Jóska
Fletónak is ezt kellett volna csinálni annak idején

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Olvasom hogy újabban Lázárra akarják rátenni az elios ügyet.

Mondjuk ha tényleg így lesz, annak elég érdekes üzenete lesz a fideszesek felé; hogy még Lázárt is (aki azért tett ezt-azt a siker érdekében) simán beáldozzák a vejkóért (aki mit is tett eddig a pártért?)

Popcorn, és nézzük...
Jan
1. Lázár az egyetlen legitim kihívója Orbánnak.
Ha te lennél Orbán még mindig annyira szeretnéd, mint jópár éve, amikor megláttad benne a tehetséget?

2. A vejkót most megforgatják apósék, túl sokat motoszkált rendszeridegen muffok mélyén, aztán április után már a kutyát nem fogja ez az egész ügy érdekelni.
Sobri Jóska
Szerinted a párt hétköznapi működtetői (aktivistái, stb...) között kik vannak többségben? Akik meggyőződésből csinálják, vagy akik tisztán karrieristák?
Az első csoportnak morálisan odavág egy ilyen döntés, a karrieristákat valszeg pont nem érdekli... de azért ez elég egyértelmű üzenet, (lenne- ha így lesz) hogy a család előbbre való mint a párt, mint a kormányzás, mint bármi.

És mondjuk Lázárral mi lesz utána, belenyugszik és visszavonul vidékre? Kétlem.
Jan
Akik meggyőződésből, és hisznek a családban.
Írtam lejjebb, tiszta olasz maffia-struktúra.

Igen.
Tegnap volt 43 éves, elég gazdag, nem siet sehova.
El lesz a kis uradalmában, pihen, rákészül, és mondjuk 2030-ban is még csak 55 éves lesz.

több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 921 — Steelers fan
Olvasom hogy újabban Lázárra akarják rátenni az elios ügyet.

Mondjuk ha tényleg így lesz, annak elég érdekes üzenete lesz a fideszesek felé; hogy még Lázárt is (aki azért tett ezt-azt a siker érdekében) simán beáldozzák a vejkóért (aki mit is tett eddig a pártért?)

Popcorn, és nézzük...
Jan
1. Lázár az egyetlen legitim kihívója Orbánnak.
Ha te lennél Orbán még mindig annyira szeretnéd, mint jópár éve, amikor megláttad benne a tehetséget?

2. A vejkót most megforgatják apósék, túl sokat motoszkált rendszeridegen muffok mélyén, aztán április után már a kutyát nem fogja ez az egész ügy érdekelni.
Sobri Jóska
Szerinted a párt hétköznapi működtetői (aktivistái, stb...) között kik vannak többségben? Akik meggyőződésből csinálják, vagy akik tisztán karrieristák?
Az első csoportnak morálisan odavág egy ilyen döntés, a karrieristákat valszeg pont nem érdekli... de azért ez elég egyértelmű üzenet, (lenne- ha így lesz) hogy a család előbbre való mint a párt, mint a kormányzás, mint bármi.

És mondjuk Lázárral mi lesz utána, belenyugszik és visszavonul vidékre? Kétlem.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Olvasom hogy újabban Lázárra akarják rátenni az elios ügyet.

Mondjuk ha tényleg így lesz, annak elég érdekes üzenete lesz a fideszesek felé; hogy még Lázárt is (aki azért tett ezt-azt a siker érdekében) simán beáldozzák a vejkóért (aki mit is tett eddig a pártért?)

Popcorn, és nézzük...
Jan
1. Lázár az egyetlen legitim kihívója Orbánnak.
Ha te lennél Orbán még mindig annyira szeretnéd, mint jópár éve, amikor megláttad benne a tehetséget?

2. A vejkót most megforgatják apósék, túl sokat motoszkált rendszeridegen muffok mélyén, aztán április után már a kutyát nem fogja ez az egész ügy érdekelni.

több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 921 — Steelers fan
Olvasom hogy újabban Lázárra akarják rátenni az elios ügyet.

Mondjuk ha tényleg így lesz, annak elég érdekes üzenete lesz a fideszesek felé; hogy még Lázárt is (aki azért tett ezt-azt a siker érdekében) simán beáldozzák a vejkóért (aki mit is tett eddig a pártért?)

Popcorn, és nézzük...
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Új kihívója van a FIdesznek 😀
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.18169-9/28059391_2022810314599924_5448130251626927876_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=ux2_NA5MQsEAX-vT8ox&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfDhpmCGLg2ESVRClbTmDVizV5rdrtXJ5nhuhsGrsEVU2Q&oe=662B67FF
Kelemen Anna Official
Hölgyeim és Uraim!!!! Erre a képre szerda éjfélig 5000 likeot ha kapok,elindulok az országgyűlési választásokon! Hogy hol és melyik párt szineiben,csütörtökön kihirdetem! Mottóm: “A politika orális...
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
És kell valamit csinálni ezzel a képviseleti demokráciának csúfolt facebook-média által kreált művalóságokat versenyeztető valóságshow-val is, mert ez is borzasztóan rosszul működik.
peterk2005
(Tudom, hogy más az alaptéma, de ezt kiragadván kérdezem: )
Miért?
Miért kéne ezzel bármit is csinálni?

Hiszen egyrészt:
- ez a valóság,
- ez működik,
- bármilyen eleddig erre adott ötlet, lehetőség, alternatíva sokkal rosszabb, veszélyesebb, lehangolóbb,
- semmi garancia nincs arra, hogy más jobban működne,

másrészt a borzasztóan rosszul működiket (rosszul? mi az, hogy rosszul? nem hatékonyan? önpusztítóan?) pedig meg nem cáfolva, aképp módosítanám, hogy valójában a lehető legjobban működik.

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 245
....
baggio 🏈
 kanadaihirlap.com/2017/08/30/a-jordan-peterson-jelenseg-egy-budapesti-al-rabbi-jelolt-szemevel/
#JC6
A linkből elsőre azt hittem, hogy a cím Egy budapesti ál-rabbi jelölt szemével 😀
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
....
baggio 🏈
 kanadaihirlap.com/2017/08/30/a-jordan-peterson-jelenseg-egy-budapesti-al-rabbi-jelolt-szemevel/
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
na engem is teljesen beszippantott ezután Jordan B Peterson munkássága, meg is rendeltem a könyvét, amit inkább ide teszek be, mint a másik topicba 😊
baggio 🏈
Csak most? Néhány éve lett felkapott az alt right által (persze ő maga nem tartozik igazán oda), amikor a kanadai gendertörvények ellen szólalt fel.

Mondjuk Peterson világlátása számomra meglehetősen aggályos elsősorban a teizmusa miatt, ami abszolút irracionális irányba tolja el sokszor az embert. Nézd meg Sam Harris podcastjét a beszélgetésükről/vitájukról (a másodikat), mondjuk Harris egy kifejezetten sótlan alak Petersonhoz képest, de érvelni jobban tud, és van az a rossz szokása, hogy többnyire igaza van.

Perception is reality.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
hogy van jobb és bal oldal (piros/kék, konzervatív/liberális, vagy épp nőgyűlölő/gendernáci), nem hit kérdése, hanem pusztán tény, amit maximum a végletekig árnyalni tudsz, megkerülni sosem - pláne nem egy ilyen individualista balos demagóg szöveggel, haha

és az is egy roppant általánosítás, hogy csak azért, mert egy témában valakivel teljesen egyértesz, már "hívő" lettél... ha minden kérdésben 100%-os az átfedés, akkor kell észbe kapni, hogy valami nem stimmel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Viszont ez a nő?!... esélytelen hogy megértse amit Peterson mondani akar... ez is valami gendermasiniszta?
Cowboykarcsi90
jaja, pont ezért kavart óriási port a dolog és lett igen ismert Peterson, mint végre egy voice of reason a "másik" oldalon
baggio 🏈
Ebben az egész történetben számomra nem is Peterson a tanulság. Ő "csak" egy brilliánsan, kristálytisztán, kizárólag tudományosan is alátámasztott érvekkel a hibákra rámutató, következetes tudós. A csak idézőjelben, mert nem kicsinyíteni akarom az érdemeit (éppen ellenkezőleg). De az ami körülötte alakul, az már nem ez. Azzal, hogy "másik oldalnak" nevezed, definiáltad is a jelenséget. 😊 És az már ideológia, hitvita.

Az interjú is ezt mutatta be tulajdonképpen. A nő ez utóbbit reprezentálta. Nem a saját véleményét képviselve vitázni akart, hanem a) vagy az ideológiai pozícióiból fegyvert ragadva legyőzni Petersont, nevetségessé téve őt, stb. b) vagy rosszul felfogott szakmai elvárásoknak próbálva megfelelve az ördög ügyvédjét játszani. Egyik sem értékelhető vita pozíció. Egy felkészült és nem ideológiailag elkötelezett ember az ilyent 1 perc alatt darabokra szedi. Ahogy történt is. Ha hagyják neki. Az interjú körülményei hagyták neki. De nézz meg egy videót amikor valamelyik egyetemen előadás előtt vagy után a diákok tömegével találkozik. A felük imádja, a másik úgy megy neki, mintha ő lenne Hitler. És ott már esély sincs arra, hogy nyerjen. Illetve, csak úgy tudna nyerni, ahogy abban a közegben lehet: úgy ahogy egy politikus. Nem érvekkel, hanem zsigerekre hatva.

Szóval én nem hiszek az "oldalakban". Szerintem aki valamelyik "oldalon" kezdi érzi magát (szóljon bármiről az az oldal, jobb vs bal, gender vs no-gender, nemzeti vs globalista, bármi - , az legjobban teszi, ha gyorsan "reseteli magát" és nekimegy a témának újra, tiszta fejjel. Mert az oldalhoz tartozás az nem jelent mást, mint hogy Petersonnal egy adott kérdésben egyetértőből Peterson hívő lettem. És onnantól nem lesz olyan kérdés, amiben ne értenék vele egyet. Pedig nyilvánvalóan ő sem az Orákulum, ő is tévedhet. És téved is bizonyos dolgokban, mert ez a dolgok rendje.

Szóval én szeretek megfigyelő maradni amíg csak lehet. Nézem ezeket a konfliktusokat és próbálom kihámozni belőlük a hasznosat. Mert mindenkinek részben igaza van, de senkinek sincs teljesen igaza, ahogy ez a válaszok keresése közben lenni szokott. Mert ezt csináljuk, válaszokat keresünk a folyamatosan felszínre törő problémákra. Mindegy mi a téma. Gender vs no gender, férfi vs nő, bőrszín, ökológia, a Föld jövője, túlnépesedés, bármi. A megoldások pedig nem lehetnek kizárólagosak. Nem mehetünk vissza a barlangba azért, hogy ne szennyezzük a földet. De meg kell oldanunk, hogy ne szennyezzük. Nem dobhatjuk el az evolúciós, generikai "kereteinket" csak azért, hogy megoldjuk a férfi vs nő a társadalomban problémát. De ezt is folyamatosan meg kell oldani, mert a probléma létezik. Meg kell oldani azt is, hogy a kozéposztály ne csússzon le, miközben az elit egyre gazdagabb. De ezt se lehet úgy, hogy levadásszuk az elitet. De meg kell oldani, mert a probléma létezik. És kell valamit csinálni ezzel a képviseleti demokráciának csúfolt facebook-média által kreált művalóságokat versenyeztető valóságshow-val is, mert ez is borzasztóan rosszul működik. De erre sem lehet az a válasz, hogy elvesszük a szavazójogot a "hülyéktől". Az pont olyan rossz válasz lenne, mint visszamenni a barlangba.

Szóval, jó, hogy vannak ilyen Petersonok. Meg ugyanilyen hiteles kritikusai is. A hozzájuk csapódó "hitháború" viszont nem jó. De sajna együtt kell vele élni. Találjanak minél hamarabb valami megoldást a problémára és akkor a háború is véget ér majd.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Viszont ez a nő?!... esélytelen hogy megértse amit Peterson mondani akar... ez is valami gendermasiniszta?
Cowboykarcsi90
jaja, pont ezért kavart óriási port a dolog és lett igen ismert Peterson, mint végre egy voice of reason a "másik" oldalon

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
ez ugye gondolom sokaknak megvolt

 www.youtube.com/watch?v=aMcjxSThD54

na engem is teljesen beszippantott ezután Jordan B Peterson munkássága, meg is rendeltem a könyvét, amit inkább ide teszek be, mint a másik topicba 😊



érdemes feliratkozni a youtube-csatornájára is, a bibliai témájú előadásai fantasztikusak
baggio 🏈
Viszont ez a nő?!... esélytelen hogy megértse amit Peterson mondani akar... ez is valami gendermasiniszta?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
ez ugye gondolom sokaknak megvolt



na engem is teljesen beszippantott ezután Jordan B Peterson munkássága, meg is rendeltem a könyvét, amit inkább ide teszek be, mint a másik topicba 😊



érdemes feliratkozni a youtube-csatornájára is, a bibliai témájú előadásai fantasztikusak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy más is tapasztalt olyat, hogy a közvetlen környezetében az emberek azt mondták, hogy nem töltötték ki a nemzeti konzultációt és nem is nagyon hallottak olyanról aki kitöltötte volna, de mégis nagyon sikeres volt ez a konzultáció is. Valamint elviekben minden 3. 4. embernek fideszesnek kellene lennie, de én alig ismerek olyat. Szavazásnál meg megint tarolni fognak. Hogy van ez?
Bruce
ez nincs olyan fix kritériumokhoz kötve, mint a választás, hogy a választópolgárok x százalékának szavaznia kell.
ha húszan visszaküldik, akkor is mondhatja arra Vitya & Co, hogy sikeres volt, mert előre nem állapították meg a határokat.
meg hát mégis ki tudja megmondani, mennyit küldtek vissza? a Posta? az nem számolja meg, mennyi küldemény ment vissza. és ha meg is számolná, nem megy a kurzus ellen, mert az igazgató sem hülye.
az ellenzéknek meg így fogalma sincs még a nagyságrendekről sem.

szóval visszamegy x darab, Vityáék azt mondják, hogy a felére-háromnegyedére számítottak csak, ergo sikeres volt az egész.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy más is tapasztalt olyat, hogy a közvetlen környezetében az emberek azt mondták, hogy nem töltötték ki a nemzeti konzultációt és nem is nagyon hallottak olyanról aki kitöltötte volna, de mégis nagyon sikeres volt ez a konzultáció is. Valamint elviekben minden 3. 4. embernek fideszesnek kellene lennie, de én alig ismerek olyat. Szavazásnál meg megint tarolni fognak. Hogy van ez?
Bruce
Hogy a saját buborékodban élsz. (Ahogy mindenki más.)
Képzeld el úgy, hogy pl. téged az összes ismerősöd ismer. Ez ránézésre ad egy ezerfős mintát, amiből kb. ezer ember ismer, vagyis úgy okoskodsz, hogy ezt interpolálod és az országos ismertséged elég magas lehet.
Miközben a 10 millió emberhez viszonyítva az 1000, az kb 1:10000-hez arány.
Én vagyok olyan embernek a valóságbuborékjában is, aki szerint "mindenki kormányt akar váltani" és nem érti, hogy lehet a fidesznek akár egyetlen szavazója is, és olyannak is, aki szerint "el nem tudom képzelni, hogy kinek nem jó így", és ki szavaz egy LMP-re, Együtt-re, Gyurcsányra, a nácikra vagy a komcsikra.

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy más is tapasztalt olyat, hogy a közvetlen környezetében az emberek azt mondták, hogy nem töltötték ki a nemzeti konzultációt és nem is nagyon hallottak olyanról aki kitöltötte volna, de mégis nagyon sikeres volt ez a konzultáció is. Valamint elviekben minden 3. 4. embernek fideszesnek kellene lennie, de én alig ismerek olyat. Szavazásnál meg megint tarolni fognak. Hogy van ez?
Bruce
én pl még nem kaptam. Egyet sem. Valószínűleg a Kubatov listán fixen be vagyok húzva 8 éve, mint ellenség. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 245
Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy más is tapasztalt olyat, hogy a közvetlen környezetében az emberek azt mondták, hogy nem töltötték ki a nemzeti konzultációt és nem is nagyon hallottak olyanról aki kitöltötte volna, de mégis nagyon sikeres volt ez a konzultáció is. Valamint elviekben minden 3. 4. embernek fideszesnek kellene lennie, de én alig ismerek olyat. Szavazásnál meg megint tarolni fognak. Hogy van ez?
Bruce
A nemzeti konzultáció kicsit olyan, mint a kommunista diktatúra választásai. Arra mondta a tanárunk választástörténi szemináriumon, hogy lehetne elemezni az eredményeiket, csak minek. Komolytalan.

A másik pedig azért van, mert nem mozogsz eléggé széles körben.
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy más is tapasztalt olyat, hogy a közvetlen környezetében az emberek azt mondták, hogy nem töltötték ki a nemzeti konzultációt és nem is nagyon hallottak olyanról aki kitöltötte volna, de mégis nagyon sikeres volt ez a konzultáció is. Valamint elviekben minden 3. 4. embernek fideszesnek kellene lennie, de én alig ismerek olyat. Szavazásnál meg megint tarolni fognak. Hogy van ez?