Politika

44 feliratkozó

több mint 5 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Bár a viccekbe is mehetne 😀

NB2
"Nincs köztük kövér, az a halálom ... a pocakos tábornokok ..." 😀
több mint 5 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Ok de ezek tényleg ennyire hülyék, nincs fontosabb dolguk....?:


 index.hu/belfold/2018/06/23/az_lmp_feljelenti_a_red_bull_air_race_miatt_a_fovarosi_vezetest/
dande
Ugye meanwhile szocho, eva, kata meg korlátozásokra kerül itt nagyban, 3% felett az áht hiány, de a szájbakúrt rb air race a probléma. LMP. (lehet menni a picsába)
Amadeus
Mi van a KATA-val?
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress
Ok de ezek tényleg ennyire hülyék, nincs fontosabb dolguk....?:


 index.hu/belfold/2018/06/23/az_lmp_feljelenti_a_red_bull_air_race_miatt_a_fovarosi_vezetest/
dande
Ugye meanwhile szocho, eva, kata meg korlátozásokra kerül itt nagyban, 3% felett az áht hiány, de a szájbakúrt rb air race a probléma. LMP. (lehet menni a picsába)
Amadeus
Menő ez a tudatlan fröcsögés.

 lehetmas.hu/gazdasag/afacsokkentes/az-lmp-az-alapveto-elelmiszerek-afakulcsanak-csokkenteset-javasolja/

 lehetmas.hu/letelepedesi-kotvenyek/demeter-marta-folytatjuk-harcot-letelepedesi-kotvenyek-ugyeben/

 lehetmas.hu/3-as-metro/valoban-hibas-metrokocsikat-vasaroltunk-felujitas-cimen-2/

 lehetmas.hu/uncategorized/torvenyben-biztositanank-hitelkarosultaknak-az-elsetalas-jogat/

Mind heti hír.
MacPhisto
 lehetmas.hu/gazdasag/afacsokkentes/az-lmp-az-alapveto-elelmiszerek-afakulcsanak-csokkenteset-javasolja/
Elolvastam: megvalósíthatatlan populista javaslat, a parlament sose szavazza meg.

 lehetmas.hu/letelepedesi-kotvenyek/demeter-marta-folytatjuk-harcot-letelepedesi-kotvenyek-ugyeben/
Elolvastam: Benne rengeteg valótlan bizonyítatlan állítás, vélelmezés (pl:
- A kormány 18 milliárdos veszteséget okozott a magyar adófizetőknek,
- politikusaink, a felállított árnyékbizottság és az újságírók munkája olyan nyomást helyezett a kormányra, hogy az vállalhatatlanná tette számukra a konstrukció fenntartását,
- A Fidesz beismerte, hogy a kötvénybiznisz óriási biztonsági kockázatot jelentett, és nagyon komoly veszteséget okozott a magyar államnak,
- 5 év alatt 20 ezer embernek adtak érdemi biztonsági ellenőrzés nélkül élethosszig tartó letelepedési engedélyt, stb.), negatív sugalmazás, valamint idealista populizmus. Ez szakmailag nem is hír, sima ellenzéki propaganda.

 lehetmas.hu/3-as-metro/valoban-hibas-metrokocsikat-vasaroltunk-felujitas-cimen-2/
Elolvastam: sima clickbait cím, benne kérdőjellel, amire a cikket végigolvasva nem kapunk választ, tele kormányzatellenes megalapozatlan állításokkal. Szintén nem hír.

 lehetmas.hu/uncategorized/torvenyben-biztositanank-hitelkarosultaknak-az-elsetalas-jogat/
Elolvastam: semmi új nincs az egyébként abszurd, populista, a piacot és a kapitalizmust teljesen figyelmen kívül hagyó javaslatban, amit így szintén nem fog a parlament sose megszavazni.

Tényleg igaz, hogy Lehetünk Mind Pöcsök.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress
A gondolkodó jogászok mind kifaroltak a közéletből,
Amadeus
Na ne mondd. Bírom az ilyen sommás kijelentéseket.
MacPhisto
Igen? Ki az utolsó jogász, akit elismer a szakma, vállalt közéleti témát és még te is ismered a nevét?
Amadeus
Számtalan. Számtalan ügyvéd csinálja a kormány vagy a lakájmédia elleni pereket. Számtalan dolgozik az ellenzéki frakiknak. Számtalan a Helsinkinek, TASZ-nak, más civileknek.

Egyik sem az ilyen Zamecsnik, Magyar, Kende kategória.

Csak ismerni kéne a szakmát és nem a bohócokra figyelni.
MacPhisto
Bizonyára van rengeteg gondolkodó jogász, de az az állítás, hogy mind kifaroltak a közéletből.
Én ezt megcáfoltam pár (bohóc) nevével, te figyelmen kívül hagytad azt a kritériumot, hogy aktuálisan legyen benne a közéletben. (Tehát eleddig nem farolt ki onnan, vagy valaha benne volt.)
Ilyenekből írj pár példát.

több mint 5 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
A gondolkodó jogászok mind kifaroltak a közéletből,
Amadeus
Na ne mondd. Bírom az ilyen sommás kijelentéseket.
MacPhisto
Igen? Ki az utolsó jogász, akit elismer a szakma, vállalt közéleti témát és még te is ismered a nevét?
Amadeus
Számtalan. Számtalan ügyvéd csinálja a kormány vagy a lakájmédia elleni pereket. Számtalan dolgozik az ellenzéki frakiknak. Számtalan a Helsinkinek, TASZ-nak, más civileknek.

Egyik sem az ilyen Zamecsnik, Magyar, Kende kategória.

Csak ismerni kéne a szakmát és nem a bohócokra figyelni.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 5 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Ok de ezek tényleg ennyire hülyék, nincs fontosabb dolguk....?:


 index.hu/belfold/2018/06/23/az_lmp_feljelenti_a_red_bull_air_race_miatt_a_fovarosi_vezetest/
dande
Ugye meanwhile szocho, eva, kata meg korlátozásokra kerül itt nagyban, 3% felett az áht hiány, de a szájbakúrt rb air race a probléma. LMP. (lehet menni a picsába)
Amadeus
Menő ez a tudatlan fröcsögés.

 lehetmas.hu/gazdasag/afacsokkentes/az-lmp-az-alapveto-elelmiszerek-afakulcsanak-csokkenteset-javasolja/

 lehetmas.hu/letelepedesi-kotvenyek/demeter-marta-folytatjuk-harcot-letelepedesi-kotvenyek-ugyeben/

 lehetmas.hu/3-as-metro/valoban-hibas-metrokocsikat-vasaroltunk-felujitas-cimen-2/

 lehetmas.hu/uncategorized/torvenyben-biztositanank-hitelkarosultaknak-az-elsetalas-jogat/

Mind heti hír.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 929
Azért mókás az az ellenzék, ahol eleddig majd’ minden pártból/frakcióból kilépett valaki, de a mandátumát -amit listán nyert el- baszik visszaadni, és még mókás érvei is vannak hozzá. Bősz, Dúró, Hadházy.
Sobri Jóska
Mindenki döntse el magában, hogy 4-500 ezer forintért csinálja a dolgot, ami kurva fontos, különösen, ha az embernek már egyébként nincsen más szakmája, csak ez, tudom én.

De nem azért kell politikusnak lenni, mert ebből olyan kurva jól meg lehet élni. Mert már elfelejtettük, hogy milyen autófényezőnek lenni.
Kampman
Szokták mondani, hogy a rossz óra is naponta 2x eltalálja a pontos időt. Na Feritől ez tulképp akkor bull’s eye, hogy öröm nézni/hallgatni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 929
Azért mókás az az ellenzék, ahol eleddig majd’ minden pártból/frakcióból kilépett valaki, de a mandátumát -amit listán nyert el- baszik visszaadni, és még mókás érvei is vannak hozzá. Bősz, Dúró, Hadházy.
Sobri Jóska
Mindenki döntse el magában, hogy 4-500 ezer forintért csinálja a dolgot, ami kurva fontos, különösen, ha az embernek már egyébként nincsen más szakmája, csak ez, tudom én.

De nem azért kell politikusnak lenni, mert ebből olyan kurva jól meg lehet élni. Mert már elfelejtettük, hogy milyen autófényezőnek lenni.
Kampman
Azért Gyurcsányt nem érdemeltem.
Sobri Jóska
Házhoz mentél érte pedig

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress
Azért mókás az az ellenzék, ahol eleddig majd’ minden pártból/frakcióból kilépett valaki, de a mandátumát -amit listán nyert el- baszik visszaadni, és még mókás érvei is vannak hozzá. Bősz, Dúró, Hadházy.
Sobri Jóska
Mindenki döntse el magában, hogy 4-500 ezer forintért csinálja a dolgot, ami kurva fontos, különösen, ha az embernek már egyébként nincsen más szakmája, csak ez, tudom én.

De nem azért kell politikusnak lenni, mert ebből olyan kurva jól meg lehet élni. Mert már elfelejtettük, hogy milyen autófényezőnek lenni.
Kampman
Azért Gyurcsányt nem érdemeltem.

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Azért mókás az az ellenzék, ahol eleddig majd’ minden pártból/frakcióból kilépett valaki, de a mandátumát -amit listán nyert el- baszik visszaadni, és még mókás érvei is vannak hozzá. Bősz, Dúró, Hadházy.
Sobri Jóska
Mindenki döntse el magában, hogy 4-500 ezer forintért csinálja a dolgot, ami kurva fontos, különösen, ha az embernek már egyébként nincsen más szakmája, csak ez, tudom én.

De nem azért kell politikusnak lenni, mert ebből olyan kurva jól meg lehet élni. Mert már elfelejtettük, hogy milyen autófényezőnek lenni.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress
Azért mókás az az ellenzék, ahol eleddig majd’ minden pártból/frakcióból kilépett valaki, de a mandátumát -amit listán nyert el- baszik visszaadni, és még mókás érvei is vannak hozzá. Bősz, Dúró, Hadházy.

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Bár a viccekbe is mehetne 😀

NB2
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 341
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress
És a kisgömböc úgyis mindet felfalja végül...
Sobri Jóska
tudod mi a kisgömböc mese vége?
Amadeus
Persze.
De addig mindent felfal. 😉
És a vége nem vígasztal senkit, akit felfalt.

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 929
És a kisgömböc úgyis mindet felfalja végül...
Sobri Jóska
tudod mi a kisgömböc mese vége?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress
És a kisgömböc úgyis mindet felfalja végül...

több mint 5 éve
xrace77 Denver Broncos 4 461
Bár a viccekbe is mehetne 😀

NB2
A magyar Barrel Man. 😀
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 341
Bár a viccekbe is mehetne 😀

NB2
csak ez nem vicc 😊
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 885 — nabege2@yahoo.com
Bár a viccekbe is mehetne 😀
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 929
Ok de ezek tényleg ennyire hülyék, nincs fontosabb dolguk....?:


 index.hu/belfold/2018/06/23/az_lmp_feljelenti_a_red_bull_air_race_miatt_a_fovarosi_vezetest/
dande
Ugye meanwhile szocho, eva, kata meg korlátozásokra kerül itt nagyban, 3% felett az áht hiány, de a szájbakúrt rb air race a probléma. LMP. (lehet menni a picsába)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 388 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ok de ezek tényleg ennyire hülyék, nincs fontosabb dolguk....?:


 index.hu/belfold/2018/06/23/az_lmp_feljelenti_a_red_bull_air_race_miatt_a_fovarosi_vezetest/
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 341
csak hanggal szabad megnézni 😊

 index.indavideo.hu/video/Megkerdeztuk_Tarlost_az_Air_Race_zajarol_meglepo_a_valasz
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
EU is fullba nyomja a kretént egy ideje...
Aki lemaradt róla (nem csodálom se magyarországi se a külföldi lapok nem nagyon írnak róla), EU Jogi Bizottsága elfogadott egy olyan irányelvet, ami gyakorlatilag az internetet szabadságát korlátozná. Bővebben:

 24.hu/tech/2018/06/18/duhong-az-internet-brusszel-uj-jogszabalytervezete-miatt/
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 212
A gondolkodó jogászok mind kifaroltak a közéletből,
Amadeus
Na ne mondd. Bírom az ilyen sommás kijelentéseket.
MacPhisto
Igen? Ki az utolsó jogász, akit elismer a szakma, vállalt közéleti témát és még te is ismered a nevét?
Amadeus
De, hogy rövidre zárjam, Navracsics, Trócsányi, Gulyás.
Esetleg Gaudi, Schiffer, Lattman, Magyar, Kende, Zamecsnik, hogy ne csak kormányzati legyen.
Gondolkodó jogászok, a közélet sűrűjében.
Legfeljebb a szakma ballib része fúj rájuk.
Sobri Jóska
Zamecsnik és Kende évek óta letekerte, a többit nem kommentálnám. Gulyás, meg Gaudi trollkodásnak is szar lenne.
Amadeus
Mivel ballib vagy.
De még az eredeti kritériumaidnak is megfelelnek:
gondolkodó,
jogászok,
a közéletben.
Sobri Jóska
Nem vagyok ballib.
Amadeus
tipikus ballib gondolkodás
r.baggio
Azért mindennek van határa.
Amadeus
A többség megvan hozzá....
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 929
A gondolkodó jogászok mind kifaroltak a közéletből,
Amadeus
Na ne mondd. Bírom az ilyen sommás kijelentéseket.
MacPhisto
Igen? Ki az utolsó jogász, akit elismer a szakma, vállalt közéleti témát és még te is ismered a nevét?
Amadeus
De, hogy rövidre zárjam, Navracsics, Trócsányi, Gulyás.
Esetleg Gaudi, Schiffer, Lattman, Magyar, Kende, Zamecsnik, hogy ne csak kormányzati legyen.
Gondolkodó jogászok, a közélet sűrűjében.
Legfeljebb a szakma ballib része fúj rájuk.
Sobri Jóska
Zamecsnik és Kende évek óta letekerte, a többit nem kommentálnám. Gulyás, meg Gaudi trollkodásnak is szar lenne.
Amadeus
Mivel ballib vagy.
De még az eredeti kritériumaidnak is megfelelnek:
gondolkodó,
jogászok,
a közéletben.
Sobri Jóska
Nem vagyok ballib.
Amadeus
tipikus ballib gondolkodás
r.baggio
Azért mindennek van határa.

criminal lawyer or criminal lawyer?