Politika

44 feliratkozó

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 308
 hvg.hu/gazdasag/20181015_Megszuntetne_a_Fidesz_a_lakastakarekok_allami_tamogatasat
Alig épültek új lakások, ráadásul gyakran medencét vagy szaunát építettek a támogatásból.
Aha igen, én is azért kötöttem, hátha majd 3 medencém lesz 10 év múlva...
Toca
Ég a ház, próbálják rövidre fogni a pénzszórást vagy próbálnak minél többet ellopni, amíg még lehet.
Bezzeg ha stadiont építenénk minden Fideszes városba, faluba ahol van akár egy amatőr focicsapat is, akkor fellendülne a gazdaság, mert lenne a munkásoknak hol dolgozni.

Amúgy hülyék ezek, kizavarnék mindenkit külföldre dolgozni és éljenek meg az adott ország nyugdíjából.
Btw, szerintem ezért is nem érdekli őket ez, hogy hányan mennek ki, sőt, csökken az ellenálló elemek száma.

Hosszú szenvedésnek nézünk elébe, de egyet se féljünk, a Fidesz belső köre generációkra előre biztosította a leszármazottaik jólétét.

több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
meg van az a vicc, hogy holnap két Fidesz szavazó egyeztet, hogy mikor menjenek be a Fundihoz last minute szerződést kötni...?

Szánalmas ez az egész,

több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
 hvg.hu/itthon/20180625_A_hajlektalan_embereket_buntetik_valodi_megoldasok_helyett

Kereszténydemoktácia at his best...

nem hagyunk senkit az út szélén ja... belelökjük az árokba!
több mint 5 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nekem most lett 2 szerződésem is 4 éves, az ügynök hölgy azt mondta, hogy a héten még tuti, hogy tudok újat kötni, amiben még lesz állami támogatás, szóval ezeket megszűntetem, pénzt egyelőre bent hagyjuk mert csak jövőre újítunk akkor házat, de kötünk mindenki nevére a családban, az k**** élet.

És az is biztos, hogy medencét fogok csináltatni, hogy még több elrettentő példa legyen


JT Daniels fan
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
én 8 éve kötöttem az elsőt és sikerült előtörleszteni a házra a 14 millás hitelbe...most jár le a 2. ilyen is ez is erre megy...ezek igazi gyökerek
aki ráadásul valóban építkezésre fordítja, az kérhet számlát orrba-szájba, ami most majd ismét megszűnik...de gyerek az biztos sokkal több lesz ettől megint
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
 hvg.hu/gazdasag/20181015_Megszuntetne_a_Fidesz_a_lakastakarekok_allami_tamogatasat
Alig épültek új lakások, ráadásul gyakran medencét vagy szaunát építettek a támogatásból.
Aha igen, én is azért kötöttem, hátha majd 3 medencém lesz 10 év múlva...
Toca
Fater 4 éve kötött egyet, és nagyon hasznosan jött most, hogy vettünk egy lakást, viszont az OTP eljárásrendjét nagyon meg tudom kérdőjelezni az egész történetben, nem túl ügyfélbarát volt az szent.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
 hvg.hu/gazdasag/20181015_Megszuntetne_a_Fidesz_a_lakastakarekok_allami_tamogatasat
Alig épültek új lakások, ráadásul gyakran medencét vagy szaunát építettek a támogatásból.
Aha igen, én is azért kötöttem, hátha majd 3 medencém lesz 10 év múlva...
Toca
Most akartam én is hozni! Akinek van ismerőse ma gyorsan kössön!
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 545 — Vikings fan
 hvg.hu/gazdasag/20181015_Megszuntetne_a_Fidesz_a_lakastakarekok_allami_tamogatasat
Alig épültek új lakások, ráadásul gyakran medencét vagy szaunát építettek a támogatásból.
Aha igen, én is azért kötöttem, hátha majd 3 medencém lesz 10 év múlva...
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
CSU és az SPD mélyponton Bajorországban. Ketten együtt 50% alatt. Zöldek, az AFD és egy harmadik protest párt hízott meg a legjobban a két nagy kárára.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
 444.hu/2018/10/13/vizsgalatot-kezdemenyeztek-az-lmp-ben-ungar-peter-ellen-a-meszaros-lorinccel-kozos-uzlete-miatt

ezek még a végén MacPhistot is kizárják a pártból 😀
Amadeus
Hunnét tudod, hogy nem ő macphisto? 😀
peach
nem az a korosztály
slowmotion
Ő hősiesen a legeslegvégéig ott fog hegedülni a fedélzeten. 😉
Atari
arról fogalmam sincs, de szerintem Petike még azt sem tudta, mi a zindex, amikor Mac már a fórumon pörgött. (előbb szerveztek fórumhokit, mint mi fórumfocit meh)
több mint 5 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
 444.hu/2018/10/13/vizsgalatot-kezdemenyeztek-az-lmp-ben-ungar-peter-ellen-a-meszaros-lorinccel-kozos-uzlete-miatt

ezek még a végén MacPhistot is kizárják a pártból 😀
Amadeus
Hunnét tudod, hogy nem ő macphisto? 😀
peach
nem az a korosztály
slowmotion
Ő hősiesen a legeslegvégéig ott fog hegedülni a fedélzeten. 😉

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
 444.hu/2018/10/13/vizsgalatot-kezdemenyeztek-az-lmp-ben-ungar-peter-ellen-a-meszaros-lorinccel-kozos-uzlete-miatt

ezek még a végén MacPhistot is kizárják a pártból 😀
Amadeus
Hunnét tudod, hogy nem ő macphisto? 😀
peach
nem az a korosztály
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
 444.hu/2018/10/13/vizsgalatot-kezdemenyeztek-az-lmp-ben-ungar-peter-ellen-a-meszaros-lorinccel-kozos-uzlete-miatt

ezek még a végén MacPhistot is kizárják a pártból 😀
Amadeus
Hunnét tudod, hogy nem ő macphisto? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 859
 444.hu/2018/10/13/vizsgalatot-kezdemenyeztek-az-lmp-ben-ungar-peter-ellen-a-meszaros-lorinccel-kozos-uzlete-miatt

ezek még a végén MacPhistot is kizárják a pártból 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 308
 index.hu/gazdasag/2018/10/09/varga_pogatsa_elte_josz_vita/

nem aktuális, mi? 😊
Amadeus
meg hát...
hogy a faszba ne lenne jobb makroadat, mint tíz évvel ezelőtt? az lenne a mutatvány, ha nem lenne jobb, bár azt is eladnák úgy, hogy a zelmúttnyócév (nem a mostani, hanem az eredeti) miatt van.

meg azért lehet örülni annak, hogy az eu-s támogatások miatt a gazdaság növekedése egészségesebb pályára állt, most képzeljük el, mi lenne, ha nem nyúlnák le a 10-20(-30-50) százalékát...
slowmotion
Ugyanez.
Csak nem 100 kibaszott kurva gazdag NER-lovag lenne, hanem 1000 kurva gazdag és 10000 gazdag kicsi huszár.
Sobri Jóska
És az máris jobb mint ami most van, mert ha nem nyúlják le a lóvét, akkor egyszeri embernek is van lehetősége fejlődni.

 qubit.hu/2018/06/18/hany-generacio-kell-hozza-hogy-magyarorszagon-kitorjon-valaki-a-szegenysegbol-pont-annyi-mint-kinaban-es-indiaban

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
 index.hu/gazdasag/2018/10/09/varga_pogatsa_elte_josz_vita/

nem aktuális, mi? 😊
Amadeus
meg hát...
hogy a faszba ne lenne jobb makroadat, mint tíz évvel ezelőtt? az lenne a mutatvány, ha nem lenne jobb, bár azt is eladnák úgy, hogy a zelmúttnyócév (nem a mostani, hanem az eredeti) miatt van.

meg azért lehet örülni annak, hogy az eu-s támogatások miatt a gazdaság növekedése egészségesebb pályára állt, most képzeljük el, mi lenne, ha nem nyúlnák le a 10-20(-30-50) százalékát...
slowmotion
Ugyanez.
Csak nem 100 kibaszott kurva gazdag NER-lovag lenne, hanem 1000 kurva gazdag és 10000 gazdag kicsi huszár.

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
 index.hu/gazdasag/2018/10/09/varga_pogatsa_elte_josz_vita/

nem aktuális, mi? 😊
Amadeus
meg hát...
hogy a faszba ne lenne jobb makroadat, mint tíz évvel ezelőtt? az lenne a mutatvány, ha nem lenne jobb, bár azt is eladnák úgy, hogy a zelmúttnyócév (nem a mostani, hanem az eredeti) miatt van.

meg azért lehet örülni annak, hogy az eu-s támogatások miatt a gazdaság növekedése egészségesebb pályára állt, most képzeljük el, mi lenne, ha nem nyúlnák le a 10-20(-30-50) százalékát...
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 859
 index.hu/gazdasag/2018/10/09/varga_pogatsa_elte_josz_vita/

nem aktuális, mi? 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Nem beleszolva ebbe a mostani, finanszirozashoz/fuggetlenseghez kapcsolodo helyzethez, eszrevettetek, hogy az USA/EU/Globalis hireket allandoan olyan tenyszeru tevedesekkel hozzak le, amik a liberalis/demokrata agenda fele hajlanak, es amelyeknek nem lenne helye a fuggetlen tajekoztatasban? (Abba most nem akarok bele menni, hogy a hazai mediapiacon nincs olyan portal amelyik fuggetlen lenne, mert ok pl pont azzal kampanyolnak penzert, hogy fuggetlenek, szoval naluk mashol van a merce). Nem tudom, hogy ez az ujsagirok tajekozatlansagabol ered, vagy szandekosan ferditenek. Pl az SC pozicioba jelolt biro eseteben a bizottsagi meghallgatas utan olyan cimek jottek ki, hogy "nemi eroszakkal vadolta" Ford a fobiro jeloltet stb. Az Egyesult Allamok vagy az EU politikai esemenyeirol szolo cikkeik allandoan tele vannak ennel sokkal sulyosabb felretajekoztatasokkal, amelyek alkalmasak egy fuggetlen szemlelo megtevesztesere. Ezek utan nem tudom, hogy pl a magyar politikarol szolo irasaikat elfogadhatom-e valonak, vagy azokat is megfelelo lencsen at kell nezni. Tudja valaki, hogy hogyan szuletnek ezek a cikkek?
undisputedly
Meg is választották Kavanaugh-t. Egyre inkább kíváncsi vagyok a választások eredményére.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Vajna Timi helyében új faszit keresnék
Amadeus
Damu kijött már?
gordon
Az István utcai (7.ker) Óriásbécsiben felszolgáló.
Sobri Jóska
a vacsoracsatás alakítás után visszatér a vendéglátásba? hááát...
slowmotion
Teljesen kedves és szakszerű volt.

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 859
amikor rájössz, hogy a 2 ember ugyanaz

1:

2:  edition.cnn.com/2018/03/13/politics/john-mcentee-white-house-security-clearance/index.html

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club


péntek esti rövid videócska

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Vajna Timi helyében új faszit keresnék
Amadeus
Damu kijött már?
gordon
Az István utcai (7.ker) Óriásbécsiben felszolgáló.
Sobri Jóska
a vacsoracsatás alakítás után visszatér a vendéglátásba? hááát...
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Vajna Timi helyében új faszit keresnék
Amadeus
Damu kijött már?
gordon
Az István utcai (7.ker) Óriásbécsiben felszolgáló.

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 859
Vajna Timi helyében új faszit keresnék
Amadeus
Damu kijött már?
gordon
Ki

criminal lawyer or criminal lawyer?