Politika

44 feliratkozó

több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
 444.hu/2018/10/18/meszaros-lorinc-atveszi-a-tv2-t-gerkensnek-is-mennie-kell-vege-vajna-mediabirodalmanak

GVH-t nem akarják bezárni? Teljesen felesleges hogy van.
Vrij6
miért? teljesen hétköznapi dolgok.

a hír tv visszavétele után is láttam magam előtt, ahogy az echo tv-s műsorvezetők észbe kapnak, beadják a cv-jüket a hír tv-nél, elmennek interjúra és felveszik őket a megüresedett helyekre másnapra. aztán a hír tv - echo tv egyesülésének hírnénél sem csodálkoztam, milyen könnyen megegyezett a két "random" kereskedelmi televízió tulajdonosa. ilyen most a piac.
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
 444.hu/2018/10/18/meszaros-lorinc-atveszi-a-tv2-t-gerkensnek-is-mennie-kell-vege-vajna-mediabirodalmanak

GVH-t nem akarják bezárni? Teljesen felesleges hogy van.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
A közszféra létszámleépítésének egyik indoka a rendszerek/folyamatok digitalizáltságának előrehaladottsága. Nem tudom, hogy milyen tapasztalatotok van valamely számítógépes rendszer bevezetésében, átéltetek-e már ilyesmit és hogy ezekre ti is úgy emlékeztek-e, hogy mennyivel jobb, könnyebb lett, főleg az elején.
Idén január 1-től változott sokminden. (Pl. iratok elektronikus forgalma a hivatalok között kötelezően, ASP rendszer az önkormányzatoknál.)
Atari
Umm, és erről az ott dolgozók tudtak és arról is, hogy körülbelül mennyi lesz az annyi vagy ők is most értesültek, hogy 2-3 hónap múlva pápá nekik?
Másrészt meg említették, hogy a vízfej nem kifejezetten az operatív dolgozóknál alakult ki, hanem fentebb is.
Szóval nem kell védeni őket.
Solymi
Túlzol a 2-3 hónappal, vannak olyan kollégáim, akiknek szeptemberben szóltak h nov. 1-től nincs állásuk.
empty taxi
egyébként a Ktv mit mond a felmondási időről?

én értem, hogy gáz, ha az embernek felmondanak, de van egy irányadó törvény, meg kell nézni, hogy betartják-e, azon felül méltatlankodni pedig... dolgozhattak volna versenyszférában is, ott meg még a végkielégítés is kisebb a nyolcadik évtől kezdve.
slowmotion
Felmentési idő 2 hónap, de vissza lehet az okiratot dátumozni...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
A közszféra létszámleépítésének egyik indoka a rendszerek/folyamatok digitalizáltságának előrehaladottsága. Nem tudom, hogy milyen tapasztalatotok van valamely számítógépes rendszer bevezetésében, átéltetek-e már ilyesmit és hogy ezekre ti is úgy emlékeztek-e, hogy mennyivel jobb, könnyebb lett, főleg az elején.
Idén január 1-től változott sokminden. (Pl. iratok elektronikus forgalma a hivatalok között kötelezően, ASP rendszer az önkormányzatoknál.)
Atari
Umm, és erről az ott dolgozók tudtak és arról is, hogy körülbelül mennyi lesz az annyi vagy ők is most értesültek, hogy 2-3 hónap múlva pápá nekik?
Másrészt meg említették, hogy a vízfej nem kifejezetten az operatív dolgozóknál alakult ki, hanem fentebb is.
Szóval nem kell védeni őket.
Solymi
Túlzol a 2-3 hónappal, vannak olyan kollégáim, akiknek szeptemberben szóltak h nov. 1-től nincs állásuk.
empty taxi
egyébként a Ktv mit mond a felmondási időről?

én értem, hogy gáz, ha az embernek felmondanak, de van egy irányadó törvény, meg kell nézni, hogy betartják-e, azon felül méltatlankodni pedig... dolgozhattak volna versenyszférában is, ott meg még a végkielégítés is kisebb a nyolcadik évtől kezdve.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
A közszféra létszámleépítésének egyik indoka a rendszerek/folyamatok digitalizáltságának előrehaladottsága. Nem tudom, hogy milyen tapasztalatotok van valamely számítógépes rendszer bevezetésében, átéltetek-e már ilyesmit és hogy ezekre ti is úgy emlékeztek-e, hogy mennyivel jobb, könnyebb lett, főleg az elején.
Idén január 1-től változott sokminden. (Pl. iratok elektronikus forgalma a hivatalok között kötelezően, ASP rendszer az önkormányzatoknál.)
Atari
Umm, és erről az ott dolgozók tudtak és arról is, hogy körülbelül mennyi lesz az annyi vagy ők is most értesültek, hogy 2-3 hónap múlva pápá nekik?
Másrészt meg említették, hogy a vízfej nem kifejezetten az operatív dolgozóknál alakult ki, hanem fentebb is.
Szóval nem kell védeni őket.
Solymi
Túlzol a 2-3 hónappal, vannak olyan kollégáim, akiknek szeptemberben szóltak h nov. 1-től nincs állásuk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
 hvg.hu/gazdasag/20181015_Megszuntetne_a_Fidesz_a_lakastakarekok_allami_tamogatasat
Alig épültek új lakások, ráadásul gyakran medencét vagy szaunát építettek a támogatásból.
Aha igen, én is azért kötöttem, hátha majd 3 medencém lesz 10 év múlva...
Toca
Ég a ház, próbálják rövidre fogni a pénzszórást vagy próbálnak minél többet ellopni, amíg még lehet.
Bezzeg ha stadiont építenénk minden Fideszes városba, faluba ahol van akár egy amatőr focicsapat is, akkor fellendülne a gazdaság, mert lenne a munkásoknak hol dolgozni.

Amúgy hülyék ezek, kizavarnék mindenkit külföldre dolgozni és éljenek meg az adott ország nyugdíjából.
Btw, szerintem ezért is nem érdekli őket ez, hogy hányan mennek ki, sőt, csökken az ellenálló elemek száma.

Hosszú szenvedésnek nézünk elébe, de egyet se féljünk, a Fidesz belső köre generációkra előre biztosította a leszármazottaik jólétét.
Solymi
Ha jobban belegondolsz, ez nem spórolás, de az is lehet, hogy a számításom sántít, nem vagyok közgazdász.

1 évre lebontva: Mr. Keményen Dolgozó Kisember szeretne lakást felujítani, havi 20.000 forintot befizet, mert ennyit félre tud tenni erre. 1 év alatt az 240.000 Ft, az állam hozzácsapja a maximális 72.000 támogatást. Van 312.000 felújításra, hívja is a vállalkozót, aki számlát ad. 312.000 az 245.670 ft + ÁFA, ebből 66.330 ft az ÁFA, ami megy vissza a költségvetésbe, 5670 ft esett ki a költségvetésből. És még ide sem vettük, hogy a vállalkozó a 245.670-ből anyagot, szerszámokat vásárol, pizzát rendel, megveszi a stampót reggel a boltban, a profitot meg kajára és mondjuk kocsi részletre költi, mindenből adózik.

De biztos ezt is végiggondolták és nem csak hozzájuk közelebbi emberek zsebébe akarják vándoroltatni ezt a pénzt is.
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 309
En felmondtam a fundit.
Ezekbol kinezem hogy beszedik es kapok helyette egy nagy semmit...
Janek
Igazság szerint eddig is állampapírokban volt, csak nem volt mindegy, hogy ezt egy megbízható, értsd nem NER közeli cég kezeli vagy maga az állam.

A közszféra létszámleépítésének egyik indoka a rendszerek/folyamatok digitalizáltságának előrehaladottsága. Nem tudom, hogy milyen tapasztalatotok van valamely számítógépes rendszer bevezetésében, átéltetek-e már ilyesmit és hogy ezekre ti is úgy emlékeztek-e, hogy mennyivel jobb, könnyebb lett, főleg az elején.
Idén január 1-től változott sokminden. (Pl. iratok elektronikus forgalma a hivatalok között kötelezően, ASP rendszer az önkormányzatoknál.)
Atari
Umm, és erről az ott dolgozók tudtak és arról is, hogy körülbelül mennyi lesz az annyi vagy ők is most értesültek, hogy 2-3 hónap múlva pápá nekik?
Másrészt meg említették, hogy a vízfej nem kifejezetten az operatív dolgozóknál alakult ki, hanem fentebb is.
Szóval nem kell védeni őket.

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
másik, hogy a soros díszpinty, ez a Gulyás nevű figura megvilágosított mindenkit, hogy minden jobban van.
magyarra lefordítva ez annyit tesz, hogy ha a hulladékfeldolgozási piac húsz százalékát kitevő területen olyan problémák vannak, mint az elmúlt legalább húsz évben még sosem, az azért van, mert a hulladékfeldolgozás minden eddiginél jobban működik, és különben is az elmúttnyócévelőttielmúttnyócév, meg rezsicsökkentés.

tiszta sor. nekem is azért fogy el a levegőm, ha a harmadikra felrohanok, mert jobb kondiban vagyok, mint fiatalkoromban.

anyádpicsáját.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Amíg ki nem derült az átverés, addig azért méla nagy kuss volt a most kajánul vigyorgóéknál, mert pont tudták, hogy simán igaz is lehet akár. Utána azért “nagy kő zuhant”, mert megint csak magyarázni kellett volna a magyarázhatatlant, de még ki sem jött a párt direktíva, hogy mit kell majd szajkózni. Így azért könnyebb. Most pár nap pihi. Jön a következő.
ozibozi
Ott van Orbán 1 millás öltönye. (444) #luxusbaloldal
Amadeus
Orbán Viktor büszke arra, hogy míg Soros pénzen vásárolt öltönyökben feszülő libsik mellett vér és verejtékkel ő is eljutott ide. Remek példa ez, hogy nem minden a pénz és a nyugati befolyás , ésszel és munkával többet lehet elérni!
Büszke , hogy magyar emberként, magyar pénzből , magyar öltönyben képviselheti a szeretett országát az elnyomók ellen!

Szerkesztette: Toca
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
 dex.hu/x.php?id=inxcl&url=https%3A%2F%2Findex.hu%2Fbelfold%2F2018%2F10%2F17%2Ftavozasra_szolitja_fel_a_fidesz_demeter_martat%2F

Most akkor azért kell lemondania mert kiszivárogtatott egy infót amire ők azt mondták kamu?
Toca
ugyanmá, a szalonjobboldalon mindenkit felszólítanak a távozásra azóta hogy Torgyán bá' először vinnyogta bele a kamerába, hogy 'követelemhogyhorngyulamonnyonle'
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Amíg ki nem derült az átverés, addig azért méla nagy kuss volt a most kajánul vigyorgóéknál, mert pont tudták, hogy simán igaz is lehet akár. Utána azért “nagy kő zuhant”, mert megint csak magyarázni kellett volna a magyarázhatatlant, de még ki sem jött a párt direktíva, hogy mit kell majd szajkózni. Így azért könnyebb. Most pár nap pihi. Jön a következő.
ozibozi
Ott van Orbán 1 millás öltönye. (444) #luxusbaloldal

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Amíg ki nem derült az átverés, addig azért méla nagy kuss volt a most kajánul vigyorgóéknál, mert pont tudták, hogy simán igaz is lehet akár. Utána azért “nagy kő zuhant”, mert megint csak magyarázni kellett volna a magyarázhatatlant, de még ki sem jött a párt direktíva, hogy mit kell majd szajkózni. Így azért könnyebb. Most pár nap pihi. Jön a következő.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
 dex.hu/x.php?id=inxcl&url=https%3A%2F%2Findex.hu%2Fbelfold%2F2018%2F10%2F17%2Ftavozasra_szolitja_fel_a_fidesz_demeter_martat%2F

Most akkor azért kell lemondania mert kiszivárogtatott egy infót amire ők azt mondták kamu?
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
A közszféra létszámleépítésének egyik indoka a rendszerek/folyamatok digitalizáltságának előrehaladottsága. Nem tudom, hogy milyen tapasztalatotok van valamely számítógépes rendszer bevezetésében, átéltetek-e már ilyesmit és hogy ezekre ti is úgy emlékeztek-e, hogy mennyivel jobb, könnyebb lett, főleg az elején.
Idén január 1-től változott sokminden. (Pl. iratok elektronikus forgalma a hivatalok között kötelezően, ASP rendszer az önkormányzatoknál.)
Atari
én azt érzem, hogy ha e-perben beküldünk valamit a bíróságra, akkor azt ott Mucika néni ugyanúgy kinyomtatja 5 példányban, csak nem a mi kontónkra, hanem közpénzből.

Szerkesztette: Amadeus von Dollárbaloldal

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Kanada komoly ország. 😉
több mint 5 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
A közszféra létszámleépítésének egyik indoka a rendszerek/folyamatok digitalizáltságának előrehaladottsága. Nem tudom, hogy milyen tapasztalatotok van valamely számítógépes rendszer bevezetésében, átéltetek-e már ilyesmit és hogy ezekre ti is úgy emlékeztek-e, hogy mennyivel jobb, könnyebb lett, főleg az elején.
Idén január 1-től változott sokminden. (Pl. iratok elektronikus forgalma a hivatalok között kötelezően, ASP rendszer az önkormányzatoknál.)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
 444.hu/2018/10/17/godollon-iteltek-el-az-elso-hajlektalant-az-uj-torveny-alapjan
orbán egy GECI!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
A NER része lettél.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
En felmondtam a fundit.
Ezekbol kinezem hogy beszedik es kapok helyette egy nagy semmit...

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 309
 hvg.hu/gazdasag/20181015_Megszuntetne_a_Fidesz_a_lakastakarekok_allami_tamogatasat
Alig épültek új lakások, ráadásul gyakran medencét vagy szaunát építettek a támogatásból.
Aha igen, én is azért kötöttem, hátha majd 3 medencém lesz 10 év múlva...
Toca
Megszavazták, Janika aláírta, már nyomják a közlönyt...

Mi volt ezen ennyire sürgős, azt magyarázza már el valaki???
NB2
Most beszántják, papíron megmarad a már megkötöttekre a kamat, aztán azt is beszántják.
De pedzegetik, hogy hozhatja olyan helyzetbe az állam ezeket a cégeket, hogy utána átvehesse tőlük a meglévő ügyfélkört és intézendő dolgokat. Cafetériával megcsinálták anno.

Nekem van két fundim, most meghosszabbítottam mindkettőt 8 meg 10 évre, az optimális 4-ről, ne ezen múljon, de felkészültem arra is, hogy 1-4 éven belül felmondom kisebb bukóval, mert a kamat rajta, az állami támogatáson kívül nem túl nagy.
A Fundiban bízom, hogy meg tud maradni valahogy a piacon és ha odajutok, akkor normális kamatokkal tudok hitelt felvenni kecóra.
Persze kúrmányunkat ismerve lelkiekben már készítem magam, hogy nem picit megszopatnak, mondhatni torokbasz*s lesz ebből.

Lehet nekik itt példálózni a CSOK-kal, de ugye itt a fórumon is említették azok, akik így építettek házat vagy valamit, hogy simán beleszámolja az építtető az árakba, szóval lenyúlják a pluszt.

Nem mintha az LTP-s cégek nem ezt tették volna az állami támogatással, de legalább a 4 éves viszonylatban jó volt a kamat, a hosszabbik távon meg elviselhető a hitelkamat.

Amúgy el tudom képzelni, hogy ugyanaz lesz mint a nyugdíjakkal, hogy létrehoznak egy állami kombinált CSOK+LTP-t és úgy alakítják az egészet, hogy a sima LTP-be ne érje meg belépni vagy szépen lerohasztják az egészet és az állam átveszi az ügyfélkört, a pénzed meg megy állambácsi gondoskodó hóna alá.



Olvastam most pont egy köziges véleményt erről, miszerint úgy van hatalmas vízfejünk, hogy közben meg mégsincs elég ember az elvégzendő melóra. Ha ez igaz, akkor a komplett vertikális és horizontális munkamegosztás a kigen belül el van basszantva törvényi szinten. Talán azzal kellene kezdeni a leépítést meg modern közig mestertervét.
Ez a koncepciótlan, rövidlátó faszság kúr fel. Mondjuk nem értem miért, eddig is így ment minden, amibe belefogtak.
Amadeus
ha még csak a vízfej lenne a probléma. annyi de annyi mindent tudnék mesélni saját, ismerős példákon keresztül, hogy hihetetlen. talán egyszer, ha már nem leszek érintett. amúgy a vízfejhez nézd meg az államtitkári és HÁT számokat most meg 2009-ben pl.
csebi
no igen, amikor sikerül úgy nagy csinnadrattával csökkenteni a minisztériumok számát, hogy közben csendesen visszamászik még több headcount államtitkári meg helyettes államtitkári pozícióra.

de a minisztériumok száma akkor is csökkent!
slowmotion
Nem egy ismerősöm dolgozik/ dolgozott állami hivatalokba és sajnálom többségét, mert tényleg szétszívatják őket és több ember helyett dolgoznak. És biztos vagyok benne, hogy nem őket fogják ott tartani, ha meg igen, akkor meg még többet kell majd dolgozniuk.

Ráadásul két legyet ütnek egy csapásra, mert bejelenthetik, hogy csökkentették a közszférában dolgozókat és növelték az egészségügyben, stb. dolgozók számát, csökkent a munkanélküliség is. Nincs itt semmi probléma.

Aztán majd egyszer jön az az akkor már nem vicc, hogy a 12 disznóból 10-et exportáltunk, a maradék 2-t meg megesszük. Kár, hogy a büdös disznaja csak 6-ot fialt, a hiányt meg javítva lett statisztikailag.

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
Olvastam most pont egy köziges véleményt erről, miszerint úgy van hatalmas vízfejünk, hogy közben meg mégsincs elég ember az elvégzendő melóra. Ha ez igaz, akkor a komplett vertikális és horizontális munkamegosztás a kigen belül el van basszantva törvényi szinten. Talán azzal kellene kezdeni a leépítést meg modern közig mestertervét.
Ez a koncepciótlan, rövidlátó faszság kúr fel. Mondjuk nem értem miért, eddig is így ment minden, amibe belefogtak.
Amadeus
ha még csak a vízfej lenne a probléma. annyi de annyi mindent tudnék mesélni saját, ismerős példákon keresztül, hogy hihetetlen. talán egyszer, ha már nem leszek érintett. amúgy a vízfejhez nézd meg az államtitkári és HÁT számokat most meg 2009-ben pl.
csebi
no igen, amikor sikerül úgy nagy csinnadrattával csökkenteni a minisztériumok számát, hogy közben csendesen visszamászik még több headcount államtitkári meg helyettes államtitkári pozícióra.

de a minisztériumok száma akkor is csökkent!
slowmotion
és migránsok sem jönnek.
Amadeus
minek nekünk migránsok, amikor itt vannak a köztörvényesek kötvényesek. de legalább a mi pénzünkből jól járnak ők is, meg a Tóni meg a Kokós Árpi barátai is.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Olvastam most pont egy köziges véleményt erről, miszerint úgy van hatalmas vízfejünk, hogy közben meg mégsincs elég ember az elvégzendő melóra. Ha ez igaz, akkor a komplett vertikális és horizontális munkamegosztás a kigen belül el van basszantva törvényi szinten. Talán azzal kellene kezdeni a leépítést meg modern közig mestertervét.
Ez a koncepciótlan, rövidlátó faszság kúr fel. Mondjuk nem értem miért, eddig is így ment minden, amibe belefogtak.
Amadeus
ha még csak a vízfej lenne a probléma. annyi de annyi mindent tudnék mesélni saját, ismerős példákon keresztül, hogy hihetetlen. talán egyszer, ha már nem leszek érintett. amúgy a vízfejhez nézd meg az államtitkári és HÁT számokat most meg 2009-ben pl.
csebi
no igen, amikor sikerül úgy nagy csinnadrattával csökkenteni a minisztériumok számát, hogy közben csendesen visszamászik még több headcount államtitkári meg helyettes államtitkári pozícióra.

de a minisztériumok száma akkor is csökkent!
slowmotion
és migránsok sem jönnek.
Amadeus
ők amúgy tényleg nem. nézd meg a menedékkérők számát idén, tavaly, 2016-ban és 2015-ben.
csebi
mégis ki a csuda akarna ide jönni? Most a propagandától függetlenül. Az EU egyik legszarabb bérszintje, munkáltatót favorizáló MT, szar EÜ és közig, rosszul optimalizált adórendszer és kiszámíthatatlan jogi közeg egy abszolút politikai hatalommal? Ki akar itt letelepedni, befektetni józan ésszel aktívkorú munkavállalóként?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 776 — Lucas Scott
Olvastam most pont egy köziges véleményt erről, miszerint úgy van hatalmas vízfejünk, hogy közben meg mégsincs elég ember az elvégzendő melóra. Ha ez igaz, akkor a komplett vertikális és horizontális munkamegosztás a kigen belül el van basszantva törvényi szinten. Talán azzal kellene kezdeni a leépítést meg modern közig mestertervét.
Ez a koncepciótlan, rövidlátó faszság kúr fel. Mondjuk nem értem miért, eddig is így ment minden, amibe belefogtak.
Amadeus
ha még csak a vízfej lenne a probléma. annyi de annyi mindent tudnék mesélni saját, ismerős példákon keresztül, hogy hihetetlen. talán egyszer, ha már nem leszek érintett. amúgy a vízfejhez nézd meg az államtitkári és HÁT számokat most meg 2009-ben pl.
csebi
no igen, amikor sikerül úgy nagy csinnadrattával csökkenteni a minisztériumok számát, hogy közben csendesen visszamászik még több headcount államtitkári meg helyettes államtitkári pozícióra.

de a minisztériumok száma akkor is csökkent!
slowmotion
és migránsok sem jönnek.
Amadeus
ők amúgy tényleg nem. nézd meg a menedékkérők számát idén, tavaly, 2016-ban és 2015-ben.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Olvastam most pont egy köziges véleményt erről, miszerint úgy van hatalmas vízfejünk, hogy közben meg mégsincs elég ember az elvégzendő melóra. Ha ez igaz, akkor a komplett vertikális és horizontális munkamegosztás a kigen belül el van basszantva törvényi szinten. Talán azzal kellene kezdeni a leépítést meg modern közig mestertervét.
Ez a koncepciótlan, rövidlátó faszság kúr fel. Mondjuk nem értem miért, eddig is így ment minden, amibe belefogtak.
Amadeus
ha még csak a vízfej lenne a probléma. annyi de annyi mindent tudnék mesélni saját, ismerős példákon keresztül, hogy hihetetlen. talán egyszer, ha már nem leszek érintett. amúgy a vízfejhez nézd meg az államtitkári és HÁT számokat most meg 2009-ben pl.
csebi
no igen, amikor sikerül úgy nagy csinnadrattával csökkenteni a minisztériumok számát, hogy közben csendesen visszamászik még több headcount államtitkári meg helyettes államtitkári pozícióra.

de a minisztériumok száma akkor is csökkent!
slowmotion
és migránsok sem jönnek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
Olvastam most pont egy köziges véleményt erről, miszerint úgy van hatalmas vízfejünk, hogy közben meg mégsincs elég ember az elvégzendő melóra. Ha ez igaz, akkor a komplett vertikális és horizontális munkamegosztás a kigen belül el van basszantva törvényi szinten. Talán azzal kellene kezdeni a leépítést meg modern közig mestertervét.
Ez a koncepciótlan, rövidlátó faszság kúr fel. Mondjuk nem értem miért, eddig is így ment minden, amibe belefogtak.
Amadeus
ha még csak a vízfej lenne a probléma. annyi de annyi mindent tudnék mesélni saját, ismerős példákon keresztül, hogy hihetetlen. talán egyszer, ha már nem leszek érintett. amúgy a vízfejhez nézd meg az államtitkári és HÁT számokat most meg 2009-ben pl.
csebi
no igen, amikor sikerül úgy nagy csinnadrattával csökkenteni a minisztériumok számát, hogy közben csendesen visszamászik még több headcount államtitkári meg helyettes államtitkári pozícióra.

de a minisztériumok száma akkor is csökkent!