Politika

44 feliratkozó

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Ne a 444-nevű hmmm... valamiből táVjékozódj.
Charlie Firpo
Ha már ez előjött, honnan érdemes szerinted tájékozódni? Mondom ezt úgy, h 444-et én sem kedvelem. Csak ne ilyen 888 és társai legyen. Kösz.
dawyd728
köztévé ofkórz
gabokocka
Nem mondtam. Inkább olvass mindent, tudom, időigényes, de sok érdekeset fogsz találni.
Charlie Firpo
Én szoktam, pont az origónak nevezett nemtudommin nyerítettem fel a gazda jóslatán. Csak míg a nem kormánypárti médiában találni olyan anyagot, ami esetleg mindkét oldara rámutat, addig a lölőbirodalomban csak a kormányfelszopás van, amitől igen hamar elmegy az ember életkedve, ha olyan napja van.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ne a 444-nevű hmmm... valamiből táVjékozódj.
Charlie Firpo
Ha már ez előjött, honnan érdemes szerinted tájékozódni? Mondom ezt úgy, h 444-et én sem kedvelem. Csak ne ilyen 888 és társai legyen. Kösz.
dawyd728
köztévé ofkórz
gabokocka
Nem mondtam. Inkább olvass mindent, tudom, időigényes, de sok érdekeset fogsz találni.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Ne a 444-nevű hmmm... valamiből táVjékozódj.
Charlie Firpo
Ha már ez előjött, honnan érdemes szerinted tájékozódni? Mondom ezt úgy, h 444-et én sem kedvelem. Csak ne ilyen 888 és társai legyen. Kösz.
dawyd728
köztévé ofkórz

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Ja... emlékszel, amikor a hhhmmm, hogy fogalmazzak, mértékadó SZDSZ média azon röhögött, hogy 7 százalékos növekedési IGÉNYT vetített előre 2001-ben az első Fidesz kormány? Olvass vissza, ha jól emlékszem 2002 elején 6,3-on álltunk.
Na most hasonló: majd ha lesz valami, akkor lesz valami. Ki lát a jövőbe? Talán politikusok? Talán TE?
Mert én nem.
Charlie Firpo
Én nem látok a jövőbe. Azt látom ami most történik. Aki teheti elhúz külföldre, miközben amúgy is csökken a lakosság. Ugye magánnyugdíjpénztár nincs, azt beszántották, nehogy itten holmi magáncégek gazádálkodjanak a megtakarításainkkal, az állam azt jobban csinálja (nyehehe). Magántb nincs, ne legyen szegénykórház (vizitdíj hess....). Tehát egyre kevesebb ember marad, akinek meg kell termelnie azt a pénzt, ami fenntartja a rendszert. Ebből mindenki olyan következtetést von le, amilyet akar. Én azt, hogy a gyerekembe beleverem, hogy tanuljon nyelvet és húzzon innen a faszba. Ezt egyfelől sajnálom, mert szeretem Magyarországot, másfelől logikus, mert a gyerekemet jobban.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Ne a 444-nevű hmmm... valamiből táVjékozódj.
Charlie Firpo
Ha már ez előjött, honnan érdemes szerinted tájékozódni? Mondom ezt úgy, h 444-et én sem kedvelem. Csak ne ilyen 888 és társai legyen. Kösz.
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
De itthon sem mondja senki, hogy akárkit is lenyomnánk. Ne a 444-nevű hmmm... valamiből tájékozódj.
Charlie Firpo
 www.origo.hu/itthon/20181115-orban-2030ra-magyarorszag-tartozzon-az-eu-5-legjobb-orszaga-koze.html
Ez az igazmondó pártkrónikából szólt... Lehet nem a hollandokat nyomjuk le, de 23 ország mögöttünk lesz. Perpill a bolgár-román duón kívül nem tudok olyat mondani, ahol szarabb az élet. De ott se sokáig.
gabokocka
Ja... emlékszel, amikor a hhhmmm, hogy fogalmazzak, mértékadó SZDSZ média azon röhögött, hogy 7 százalékos növekedési IGÉNYT vetített előre 2001-ben az első Fidesz kormány? Olvass vissza, ha jól emlékszem 2002 elején 6,3-on álltunk. Akkor Megyó agyonbaszta a következő évtizedeket, de ez persze nem látszot 2002 nyarán. Csak a hídfoglalás, ja. Mondjuk visszanézve mégis inkább ott kellett volna lennem, az Erzsébet-hídon.
Na most hasonló: majd ha lesz valami, akkor lesz valami. Ki lát a jövőbe? Talán politikusok? Talán TE?
Mert én nem.

Bónusz update: én mégis jól érzem magam itthon. A bolgár-román duó nem érdekel.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
De itthon sem mondja senki, hogy akárkit is lenyomnánk. Ne a 444-nevű hmmm... valamiből tájékozódj.
Charlie Firpo
 www.origo.hu/itthon/20181115-orban-2030ra-magyarorszag-tartozzon-az-eu-5-legjobb-orszaga-koze.html
Ez az igazmondó pártkrónikából szólt... Lehet nem a hollandokat nyomjuk le, de 23 ország mögöttünk lesz. Perpill a bolgár-román duón kívül nem tudok olyat mondani, ahol szarabb az élet. De ott se sokáig.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ja. Téged 250 óráztattak évente túlmunkában? Dupla fizetésért? Hétvégi túlmunkában dupla szabadságért? Mert a törvény ezt írja elő.
Ja, hogy nem törvény szerint járnak el a munkáltatók a feketepiacon? Arra meg mi a fasz vonatkozik???
Charlie Firpo
Baszod közalkalmazott vagyok 😀 😀 😀
Azzal indul az év, hogy aláíratják mindenkivel, hogy önként vállalja az évi 250 órát ha kell. Nyugodtan ne írd alá, utána nem leszel rommászopatva. Szombat nem 2x, csak vasárnap, meg ünnepnap. És leszarják a törvényt. Meg is látszik, tirpul el mindenki, mintha muszáj lenne, olyan létszámhiány van, hogy sok állami szerv a működőképesség határán van/azon túl.
gabokocka
Én is közalkalmazott vagyok 20 éve, velem nem írattak alá sose semmit, túlóráztam mindig, de sosem fizették meg. Ha mégi hétvége volt, azt megkaptam rendben. És igen, kevés a munkaerő. A paki bevándorlóval előrébb lennénk? Nem. Akkor meg mi a gond? Dolgozunk, oszt kész.
(Az új SZDSZ TV, az euronews is nyomatja, hogy nyugaton (oh my god) folyamatos a túlóra miatti konfliktus. Ja és ne menjünk el emellett sem, mert látom érdekel a téma:
 eur-lex.europa.eu/legal-content/HU/TXT/?qid=1544564826817&uri=CELEX:32003L0088
Charlie Firpo
Nem tudom mivel lennénk előrébb, én most éppen Hollandiában dolgozom, itt van olyan munkaterület, ahol 4 napos a munkahét, körülbelül 3-4x a kereset az otthoninak, de őket lenyomjuk 2030-ra a nagyvezír szerint. Van magán tb és nyugdíj, kb. 6-8 évvel tovább élnek az emberek, és növekszik a lakosság. A nyugdíjas nem csirkefarhátra spórol, hanem körbeutazza a világot, nem rohan mindenki hajnalban dolgozni, hanem kényelmesen becsorognak kilencig, és még sorolhatnám a különbségeket napestig. Azért őket hozom fel példának, mert erre van rálátásom az ittlét miatt, de hogy olyan országokat is említsek, akik a rendszerváltáskor velünk egy szinten vannak, a balti államokból nem olyan nagy buli ide kikerülni, mert ez náluk is megvan. Én meg pislogtam, hogy ja, nálunk is hasonló az élet....
gabokocka
De itthon sem mondja senki, hogy akárkit is lenyomnánk. Ne a 444-nevű hmmm... valamiből tájékozódj.
És hát persze, egy kurvanagy ugrással megelőzzük a hollandokat. Elfelejtjük a kb. 400-600 év lemaradást, meg az anyagi hátrányokat (én is voltam NN biztosítós, a mukahely KÖTELEZŐEN írta elő), nem magyar biztosítónál kattogott a pémnzem. Éjlenek a holland fejlett kapitalisták!!!
Csókolom a tulipánosokat, főleg úgy, most a nőikézivébé idején meg főleg!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Ja. Téged 250 óráztattak évente túlmunkában? Dupla fizetésért? Hétvégi túlmunkában dupla szabadságért? Mert a törvény ezt írja elő.
Ja, hogy nem törvény szerint járnak el a munkáltatók a feketepiacon? Arra meg mi a fasz vonatkozik???
Charlie Firpo
Baszod közalkalmazott vagyok 😀 😀 😀
Azzal indul az év, hogy aláíratják mindenkivel, hogy önként vállalja az évi 250 órát ha kell. Nyugodtan ne írd alá, utána nem leszel rommászopatva. Szombat nem 2x, csak vasárnap, meg ünnepnap. És leszarják a törvényt. Meg is látszik, tirpul el mindenki, mintha muszáj lenne, olyan létszámhiány van, hogy sok állami szerv a működőképesség határán van/azon túl.
gabokocka
Én is közalkalmazott vagyok 20 éve, velem nem írattak alá sose semmit, túlóráztam mindig, de sosem fizették meg. Ha mégi hétvége volt, azt megkaptam rendben. És igen, kevés a munkaerő. A paki bevándorlóval előrébb lennénk? Nem. Akkor meg mi a gond? Dolgozunk, oszt kész.
(Az új SZDSZ TV, az euronews is nyomatja, hogy nyugaton (oh my god) folyamatos a túlóra miatti konfliktus. Ja és ne menjünk el emellett sem, mert látom érdekel a téma:
 eur-lex.europa.eu/legal-content/HU/TXT/?qid=1544564826817&uri=CELEX:32003L0088
Charlie Firpo
Nem tudom mivel lennénk előrébb, én most éppen Hollandiában dolgozom, itt van olyan munkaterület, ahol 4 napos a munkahét, körülbelül 3-4x a kereset az otthoninak, de őket lenyomjuk 2030-ra a nagyvezír szerint. Van magán tb és nyugdíj, kb. 6-8 évvel tovább élnek az emberek, és növekszik a lakosság. A nyugdíjas nem csirkefarhátra spórol, hanem körbeutazza a világot, nem rohan mindenki hajnalban dolgozni, hanem kényelmesen becsorognak kilencig, és még sorolhatnám a különbségeket napestig. Azért őket hozom fel példának, mert erre van rálátásom az ittlét miatt, de hogy olyan országokat is említsek, akik a rendszerváltáskor velünk egy szinten voltak, a balti államokból nem olyan nagy buli ide kikerülni, mert ez náluk is megvan. Én meg pislogtam, hogy ja, nálunk is hasonló az élet....

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
a közszférát nem ismerem, de az ukránok-szerbek zömében nem a feketepiacon dolgoznak, hanem a nagy többségük legálisan, az állam által támogatott gyorsított eljárásban kiadott munkavállalásival. Semmilyen komoly ellenőrzést nem végeznek mert szükség van rájuk... ők soha semmilyen jogot nem követeltek idáig sem maguknak, leszarják, pénzt keresni jönnek napi 12 -13 órában amíg itt vannak, majd mennek haza, vagy nyugatabbra... ezeket az őket alkalmazó cégek miatt kell meghozni, és itt nem a mostani törvény a lényeg, hanem a következő X számú. Mondjuk ez a szakmán belül évek óta 'nyílt titokként' kering... most csak bedobják a gumicsontot, majd utána a szokásos...
jövő év első felétől megkönnyítik az azeri, grúz, mongol, kirgíz, +pár ország munkavállalóinak beutazását is. Ezekre kb nyárig max őszre jönnek a finomítások is . Az hogy pár magyar is megszívja, az meg pont nem érdekes, főleg ha őket sem igazán zavarja.
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ja. Téged 250 óráztattak évente túlmunkában? Dupla fizetésért? Hétvégi túlmunkában dupla szabadságért? Mert a törvény ezt írja elő.
Ja, hogy nem törvény szerint járnak el a munkáltatók a feketepiacon? Arra meg mi a fasz vonatkozik???
Charlie Firpo
Baszod közalkalmazott vagyok 😀 😀 😀
Azzal indul az év, hogy aláíratják mindenkivel, hogy önként vállalja az évi 250 órát ha kell. Nyugodtan ne írd alá, utána nem leszel rommászopatva. Szombat nem 2x, csak vasárnap, meg ünnepnap. És leszarják a törvényt. Meg is látszik, tirpul el mindenki, mintha muszáj lenne, olyan létszámhiány van, hogy sok állami szerv a működőképesség határán van/azon túl.
gabokocka
Én is közalkalmazott vagyok 20 éve, velem nem írattak alá sose semmit, túlóráztam mindig, de sosem fizették meg. Ha mégi hétvége volt, azt megkaptam rendben. És igen, kevés a munkaerő. A paki bevándorlóval előrébb lennénk? Nem. Akkor meg mi a gond? Dolgozunk, oszt kész.
(Az új SZDSZ TV, az euronews is nyomatja, hogy nyugaton (oh my god) folyamatos a túlóra miatti konfliktus. Ja és ne menjünk el emellett sem, mert látom érdekel a téma:
 eur-lex.europa.eu/legal-content/HU/TXT/?qid=1544564826817&uri=CELEX:32003L0088

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Ja. Téged 250 óráztattak évente túlmunkában? Dupla fizetésért? Hétvégi túlmunkában dupla szabadságért? Mert a törvény ezt írja elő.
Ja, hogy nem törvény szerint járnak el a munkáltatók a feketepiacon? Arra meg mi a fasz vonatkozik???
Charlie Firpo
Baszod közalkalmazott vagyok 😀 😀 😀
Azzal indul az év, hogy aláíratják mindenkivel, hogy önként vállalja az évi 250 órát ha kell. Nyugodtan ne írd alá, utána nem leszel rommászopatva. Szombat nem 2x, csak vasárnap, meg ünnepnap. És leszarják a törvényt. Meg is látszik, tirpul el mindenki, mintha muszáj lenne, olyan létszámhiány van, hogy sok állami szerv a működőképesség határán van/azon túl.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ennyi okost, nézze meg már valamelyikőtök a munka törvénykönyvét. Nem nehéz, njt.hu Aztán lehet rebbegni, eddig is szűk kört érintett a túlmunka. Most meg majd meg kell fizetni a rendőrt, a tűzoltót meg az egészségügyiseket.
Charlie Firpo
Mehehe, melyik országban élsz???
Eddig is többet dolgozott a mentős rendőr tűzoltó, de qrvára nincs lepapírozva a túlmunka nagy része, nevezzük inkább tarsadalmi munkának. A kutyát nem érdekli, hogy napi 8-8.5 órát kéne dolgozz, csont nélkül megvan az 10-11 is. És kibaszottul nincs elrendelve a túlóra. Ha meg igen, nem fizetik ki, lehet lecsúsztatni, mert nincs rá pénz. Idén 26 nap szabim marad meg, szted mi lesz vele?

De nem is ez az ágazat a leginkább érintett sztem ezzel a módosítással, hanem mondjuk a különböző vagyonőrcégek, meg az egyéb ilyen gépsor mellett álló egyszerű betanított munkások, akiket sosem a fővállalkozó alkalmaz, hanem egy kibaszott fantomcég, amit félévente lecserélnek. Szted az ukrán vagy szerb strómanra átruházott két éve megszűnt cégtől hogy a faszba hajtják be három évvel később a túlórapénzt?
gabokocka
Bársony András forog a zsírjában. Aggódjatok, lelkesen.
Charlie Firpo
Így van, a dekadens nyugaton egyre kevesebbet dolgoznak több pénzért, itt egyre többet kevesebbért, de nem baj, dübörög a pannon puma. Csak kár hogy nem itthon, hanem Angliában, Németországban, Ausztriában, stb... Ide meg telepítik be az ukrán cigányokat dolgozni, mert munkaerő nincs, a nyugdíj és tb rendszer jelen formájában fenntarthatatlan, mindenki elhúz a faszba. De azért mert nem tudunk eleget túlórázni 😀 😀 😀
gabokocka
Ja. Téged 250 óráztattak évente túlmunkában? Dupla fizetésért? Hétvégi túlmunkában dupla szabadságért? Mert a törvény ezt írja elő.
Ja, hogy nem törvény szerint járnak el a munkáltatók a feketepiacon? Arra meg mi a fasz vonatkozik???

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Ennyi okost, nézze meg már valamelyikőtök a munka törvénykönyvét. Nem nehéz, njt.hu Aztán lehet rebbegni, eddig is szűk kört érintett a túlmunka. Most meg majd meg kell fizetni a rendőrt, a tűzoltót meg az egészségügyiseket.
Charlie Firpo
Mehehe, melyik országban élsz???
Eddig is többet dolgozott a mentős rendőr tűzoltó, de qrvára nincs lepapírozva a túlmunka nagy része, nevezzük inkább tarsadalmi munkának. A kutyát nem érdekli, hogy napi 8-8.5 órát kéne dolgozz, csont nélkül megvan az 10-11 is. És kibaszottul nincs elrendelve a túlóra. Ha meg igen, nem fizetik ki, lehet lecsúsztatni, mert nincs rá pénz. Idén 26 nap szabim marad meg, szted mi lesz vele?

De nem is ez az ágazat a leginkább érintett sztem ezzel a módosítással, hanem mondjuk a különböző vagyonőrcégek, meg az egyéb ilyen gépsor mellett álló egyszerű betanított munkások, akiket sosem a fővállalkozó alkalmaz, hanem egy kibaszott fantomcég, amit félévente lecserélnek. Szted az ukrán vagy szerb strómanra átruházott két éve megszűnt cégtől hogy a faszba hajtják be három évvel később a túlórapénzt?
gabokocka
Bársony András forog a zsírjában. Aggódjatok, lelkesen.
Charlie Firpo
Így van, a dekadens nyugaton egyre kevesebbet dolgoznak több pénzért, itt egyre többet kevesebbért, de nem baj, dübörög a pannon puma. Csak kár hogy nem itthon, hanem Angliában, Németországban, Ausztriában, stb... Ide meg telepítik be az ukrán cigányokat dolgozni, mert munkaerő nincs, a nyugdíj és tb rendszer jelen formájában fenntarthatatlan, mindenki elhúz a faszba. De azért mert nem tudunk eleget túlórázni 😀 😀 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
ez csak az első lépcsőfok, az erre adott reakciókhoz mérten --szakaszosan-- fog jönni a többi is ...
mindenki nyugodjon meg, majd ráérünk akkor okoskodni? 😊
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ennyi okost, nézze meg már valamelyikőtök a munka törvénykönyvét. Nem nehéz, njt.hu Aztán lehet rebbegni, eddig is szűk kört érintett a túlmunka. Most meg majd meg kell fizetni a rendőrt, a tűzoltót meg az egészségügyiseket.
Charlie Firpo
Mehehe, melyik országban élsz???
Eddig is többet dolgozott a mentős rendőr tűzoltó, de qrvára nincs lepapírozva a túlmunka nagy része, nevezzük inkább tarsadalmi munkának. A kutyát nem érdekli, hogy napi 8-8.5 órát kéne dolgozz, csont nélkül megvan az 10-11 is. És kibaszottul nincs elrendelve a túlóra. Ha meg igen, nem fizetik ki, lehet lecsúsztatni, mert nincs rá pénz. Idén 26 nap szabim marad meg, szted mi lesz vele?

De nem is ez az ágazat a leginkább érintett sztem ezzel a módosítással, hanem mondjuk a különböző vagyonőrcégek, meg az egyéb ilyen gépsor mellett álló egyszerű betanított munkások, akiket sosem a fővállalkozó alkalmaz, hanem egy kibaszott fantomcég, amit félévente lecserélnek. Szted az ukrán vagy szerb strómanra átruházott két éve megszűnt cégtől hogy a faszba hajtják be három évvel később a túlórapénzt?
gabokocka
Bársony András forog a zsírjában. Aggódjatok, lelkesen.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Ennyi okost, nézze meg már valamelyikőtök a munka törvénykönyvét. Nem nehéz, njt.hu Aztán lehet rebbegni, eddig is szűk kört érintett a túlmunka. Most meg majd meg kell fizetni a rendőrt, a tűzoltót meg az egészségügyiseket.
Charlie Firpo
Mehehe, melyik országban élsz???
Eddig is többet dolgozott a mentős rendőr tűzoltó, de qrvára nincs lepapírozva a túlmunka nagy része, nevezzük inkább tarsadalmi munkának. A kutyát nem érdekli, hogy napi 8-8.5 órát kéne dolgozz, csont nélkül megvan az 10-11 is. És kibaszottul nincs elrendelve a túlóra. Ha meg igen, nem fizetik ki, lehet lecsúsztatni, mert nincs rá pénz. Idén 26 nap szabim marad meg, szted mi lesz vele?

De nem is ez az ágazat a leginkább érintett sztem ezzel a módosítással, hanem mondjuk a különböző vagyonőrcégek, meg az egyéb ilyen gépsor mellett álló egyszerű betanított munkások, akiket sosem a fővállalkozó alkalmaz, hanem egy kibaszott fantomcég, amit félévente lecserélnek. Szted az ukrán vagy szerb strómanra átruházott két éve megszűnt cégtől hogy a faszba hajtják be három évvel később a túlórapénzt?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ennyi okost, nézze meg már valamelyikőtök a munka törvénykönyvét. Nem nehéz, njt.hu Aztán lehet rebbegni, eddig is szűk kört érintett a túlmunka. Most meg majd meg kell fizetni a rendőrt, a tűzoltót meg az egészségügyiseket.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Nem tudom van e köztünk külföldön dolgozó magyar, de ez igaz lehet?

"Az „aktív Magyarországért felelős kormánybiztos” szerint sokan azért mennek külföldre dolgozni, mert itt nem túlórázhatnak eleget"
Klaci79
Az egy dolog, hogy a 4 szó együtt teljesen abszurd, de a legjobb az ebben a tisztségben... hogy ha bármelyik 2 szót választod ki, akkor is oximoront tudsz csinálni velük!

- aktív Magyarország
- felelős kormánybiztos
- aktív kormánybiztos
- felelős Magyarország
- kormánybiztos Magyarországért
- aktív felelős (ez van a legközelebb a határesethez (más kontextusban talán működne is), de a többi 5 az simaliba..) - de igazából ez is védhető, ehelyett vannak a strómanok!

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Nem tudom van e köztünk külföldön dolgozó magyar, de ez igaz lehet?

"Az „aktív Magyarországért felelős kormánybiztos” szerint sokan azért mennek külföldre dolgozni, mert itt nem túlórázhatnak eleget"
Klaci79
több, mint 5 éve szipolyozzák gonosz multinacionalista vállalatok Szent Mária szívcsakrájától távol a kis libsi testemet, de ez eszembe sem jutott volna, köszönöm, hogy felnyitották vak szemem

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Nem tudom van e köztünk külföldön dolgozó magyar, de ez igaz lehet?

"Az „aktív Magyarországért felelős kormánybiztos” szerint sokan azért mennek külföldre dolgozni, mert itt nem túlórázhatnak eleget"
Klaci79
Jobban zavar, hogy mikor kijött a Parlamentből nem volt ad-hoc jelleggel 10 ember aki agyoncsapta volna!
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Mondjuk mekkora az esélye ma Magyarországon, hogy most túlórázol, azt 3 év múlva a céged sehol se lesz és soha nem kapod meg a pénzt? Teszem azt különböző munkaerőkölcsönzőknél ahol félévente dobálgatják át strómanoknak a cégeket?
gabokocka
nem hallottad Kósát? Nem kell fosni, van munkaügyi bíróság. 😊)))))

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Mondjuk mekkora az esélye ma Magyarországon, hogy most túlórázol, azt 3 év múlva a céged sehol se lesz és soha nem kapod meg a pénzt? Teszem azt különböző munkaerőkölcsönzőknél ahol félévente dobálgatják át strómanoknak a cégeket?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
En munkaado vagyok igaz nem multi ,de ez szinte gyomorforgato.

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
Nem tudom van e köztünk külföldön dolgozó magyar, de ez igaz lehet?

"Az „aktív Magyarországért felelős kormánybiztos” szerint sokan azért mennek külföldre dolgozni, mert itt nem túlórázhatnak eleget"
Klaci79
mit vársz egy olyan embertől,akinek az a legnagyobb teljesítménye, hogy 2006-ban megverette magát.
Amadeus
és azóta is ebből él.

mondjuk ennyiből még mindig jobb, mint rétvári, ő szimplán síkhülye, de a reflektorfényt azt bezzeg mindig keresi b+