Politika

44 feliratkozó

több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Nagyon szomorú, hogy 1000 forinttal meg lehet venni embereket.
Hanni
ez így is 1000 ft al több , mint amit az "ellenzék" ad.
btw a leendő ellenzéki jelölt miért nem osztogat a lentiek mellé még két zsák krumplit?
több mint 4 éve
dawyd728 3 693
KO nem tudom hogyan akar nyerni, de eddigi két vita alapján a meglevő ismeretségéből fakadó előnyöket szépen lassan amortizálja. Eddig nagyon gyenge, amit hallok tőle. Mellette Karácsony egy potens politikusnak tűnik. Sokadszor látszik, h Olga annyira ért városvezetéshez, a pénzügyi realitáshoz, mint Puzsér a természettudományokhoz. Amikor mondja már fogod a fejed néha, pedig te sem vagy a téma legnagyobb szakértője. Azt a szintet hozza, amit lakossági fórumokra kéne tartogasson, ahol amúgy is olyanok mennek, aki irányába kacsingatnak. A vita ellenben szerintem főleg olyanoknak készül, akik bizonytalanok, akiket meg kell győzni, akik gondolkodnak, akik időt szánnak erre, mert fontosnak tartják a város jövőjét stb. Ezt szerintem nem a kétbites emberek fogják nézni. Ide nem ez a felelőtlen ígéretés való. Ez nálam pl többet visz, mint hoz. Persze lehet ezzel is egyedül vagyok..

Szerintem eddig a vita legnagyobb nyertese az, aki ott sincs. Jelenlévők között nálam KariGeri, ami valahol elkeserítő.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 331 — #NoStress
Nagyon szomorú, hogy 1000 forinttal meg lehet venni embereket.
Hanni
van az 1500 is 😀
Negritis
nincs hát. szerinted Floriol étolajat meg Gyermelyi tésztát adnak, vagy valami gazdaságos verziót?
máris leugrott majd' ötszáz forint.
slowmotion
Porciózással, csomagolással, kiosztással, raktározással, logisztikával csak 16.500 forintba kerül az önkormányzatnak. És egy külsős cég meg is csinálja az egészet, így gond sincs vele.

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Nagyon szomorú, hogy 1000 forinttal meg lehet venni embereket.
Hanni
van az 1500 is 😀
Negritis
nincs hát. szerinted Floriol étolajat meg Gyermelyi tésztát adnak, vagy valami gazdaságos verziót?
máris leugrott majd' ötszáz forint.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
Nagyon szomorú, hogy 1000 forinttal meg lehet venni embereket.
Hanni
van az 1500 is 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nagyon szomorú, hogy 1000 forinttal meg lehet venni embereket.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
komoly
eaglesmcnabb
elmegyek, felveszem, aztán odaböfögöm Hoffmannak, hogy úgyis mindig ellenük szavazok
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
komoly

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 758 — Слава Україні! Героям слава!
 a.disquscdn.com/get?url=https%3A%2F%2F66.media.tumblr.com%2F663b073ab406ea92750a3e2efa708ab5%2Ftumblr_porvqlpwKL1tqvv5eo1_500.jpg&key=doC-olxoV4Q4gfQcdfxwSg&w=600&h=280

Ez igaz vagy kamu? Én már nem tudom eldönteni. 😀 :/

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 663 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/kultur/zene/2019/06/19/fesztival_tomegrendezveny_szemelyes_adat_rendorseg/

Lol, a nagy testvér


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 758 — Слава Україні! Героям слава!
Palkó: ¯\_(ツ)_/¯

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 rontgen.444.hu/2019/06/18/rendkivuli-kozgyulest-hivott-ossze-a-magyar-traumatologus-tarsasag-az-osszeomlo-baleseti-sebeszeti-ellatas-miatt?_ga=2.230716959.1679828610.1560757253-1361020833.1519649854

Stadiont még, százat, ezeret!

Illetve: Minek megy annyi ember kórházba, mikor stadionba is lehetne járni? Abból legalább van elég.
Vrij6
Nem látom az összefüggést.
Te tényleg azt hiszed, ha nem épülne stadion, akkor mindenhova (pl. az egészségügybe) ömlenének a milliók?!
Nem az eü forrásai mennek a sportba/épitkezésekbe/NERzsebekbe.
Sobri Jóska
Mert gondolom nagyon bonyolult lenne egy EÜ TAO-t létrehozni ahová a cégek pumpálhatnák direkt a pénzeket. Ugyan úgy lehetne lopni abból is, ha mondjuk zsákszámra épülne kórház minden kocsma mellé az országban
flzoli
Azt az üres korházakkal mi lenne a terv? Vagy az orvosokat, ápolókat stb is lehetne tahóból fizetni? Ők meg szépen csurgatnának vissza a korház igazgatónak a túlárazott fizetésükből? Meg lenne ilyen átigazolási szezon és a szegedi újklinika meg a győri klinika vezetői ölre mennének a honvéd korházi tóth miklósért mert szerződése utolsó évébe lép? De várjá, előtte akadémiákat is kellene alapítani amik ontanák magukból a fiatal magy orvos és ápoló tehetségeket.
peach
Látod megy ez 😊

Még B közép is megvan a nyugdíjas hadosztályokkal.
Végre lehetne használni a nyomi VAR technológiát is Varratszedésre mondjuk

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
 rontgen.444.hu/2019/06/18/rendkivuli-kozgyulest-hivott-ossze-a-magyar-traumatologus-tarsasag-az-osszeomlo-baleseti-sebeszeti-ellatas-miatt?_ga=2.230716959.1679828610.1560757253-1361020833.1519649854

Stadiont még, százat, ezeret!

Illetve: Minek megy annyi ember kórházba, mikor stadionba is lehetne járni? Abból legalább van elég.
Vrij6
Nem látom az összefüggést.
Te tényleg azt hiszed, ha nem épülne stadion, akkor mindenhova (pl. az egészségügybe) ömlenének a milliók?!
Nem az eü forrásai mennek a sportba/épitkezésekbe/NERzsebekbe.
Sobri Jóska
Mert gondolom nagyon bonyolult lenne egy EÜ TAO-t létrehozni ahová a cégek pumpálhatnák direkt a pénzeket. Ugyan úgy lehetne lopni abból is, ha mondjuk zsákszámra épülne kórház minden kocsma mellé az országban
flzoli
Azt az üres korházakkal mi lenne a terv? Vagy az orvosokat, ápolókat stb is lehetne tahóból fizetni? Ők meg szépen csurgatnának vissza a korház igazgatónak a túlárazott fizetésükből? Meg lenne ilyen átigazolási szezon és a szegedi újklinika meg a győri klinika vezetői ölre mennének a honvéd korházi tóth miklósért mert szerződése utolsó évébe lép? De várjá, előtte akadémiákat is kellene alapítani amik ontanák magukból a fiatal magy orvos és ápoló tehetségeket.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 rontgen.444.hu/2019/06/18/rendkivuli-kozgyulest-hivott-ossze-a-magyar-traumatologus-tarsasag-az-osszeomlo-baleseti-sebeszeti-ellatas-miatt?_ga=2.230716959.1679828610.1560757253-1361020833.1519649854

Stadiont még, százat, ezeret!

Illetve: Minek megy annyi ember kórházba, mikor stadionba is lehetne járni? Abból legalább van elég.
Vrij6
Nem látom az összefüggést.
Te tényleg azt hiszed, ha nem épülne stadion, akkor mindenhova (pl. az egészségügybe) ömlenének a milliók?!
Nem az eü forrásai mennek a sportba/épitkezésekbe/NERzsebekbe.
Sobri Jóska
Mert gondolom nagyon bonyolult lenne egy EÜ TAO-t létrehozni ahová a cégek pumpálhatnák direkt a pénzeket. Ugyan úgy lehetne lopni abból is, ha mondjuk zsákszámra épülne kórház minden kocsma mellé az országban

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
 kilonem100.blog.hu/2019/06/16/elovalasztasi_herce-hurca_puzser_az_egyetlen_fopolgarmester-jelolt_akinek_programja_is_van

Valami ilyesmire gondoltam én is
gabokocka
Ha még ez igaz is lenne, amit kétlek (épp mintha KG is a napokban jött volna elő valami programmal), de sajnos tudjuk, hogy évtizede (vagy több évtizede) a szavazók elenyésző részét érdeklik a programok. Úgy nyernek választásokat politikai pártok, hogy bevallottan nincs semmi programjuk, csak a folytatjuk jelszavat skandálják. Csinálhatsz egyébként bármilyen szép programot is papíron, mert az mindent elbír, de azzal sajnos egyrészt nem lehet választást nyerni, másrészt pedig az egészet áthúzhatja a kormány, amikor nem ad rá finanszírozást. Persze valamit önállóan is el lehet kezdeni, de a nagy dolgokhoz úgyis források állami kellenek, vagy legalább a Bp-iek szja-ja.

update:
 parbeszedmagyarorszagert.hu/files/public/budapest_mindenkie_1.pdf
Ezt találtam, programnak tűnik, de tuti nem fogom végigolvasni, ahogy Puzsérét sem olvastam.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 331 — #NoStress
Nem csak az eü forrásai mennek a sportba/épitkezésekbe/NERzsebekbe.
Sobri Jóska
javítottam
empty taxi
Pontosan.
Ami a NERzsebbe megy, az eleve oda is van diszponálva.

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Nem csak az eü forrásai mennek a sportba/épitkezésekbe/NERzsebekbe.
Sobri Jóska
javítottam


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 331 — #NoStress
 rontgen.444.hu/2019/06/18/rendkivuli-kozgyulest-hivott-ossze-a-magyar-traumatologus-tarsasag-az-osszeomlo-baleseti-sebeszeti-ellatas-miatt?_ga=2.230716959.1679828610.1560757253-1361020833.1519649854

Stadiont még, százat, ezeret!

Illetve: Minek megy annyi ember kórházba, mikor stadionba is lehetne járni? Abból legalább van elég.
Vrij6
Nem látom az összefüggést.
Te tényleg azt hiszed, ha nem épülne stadion, akkor mindenhova (pl. az egészségügybe) ömlenének a milliók?!
Nem az eü forrásai mennek a sportba/épitkezésekbe/NERzsebekbe.

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 758 — Слава Україні! Героям слава!
 rontgen.444.hu/2019/06/18/rendkivuli-kozgyulest-hivott-ossze-a-magyar-traumatologus-tarsasag-az-osszeomlo-baleseti-sebeszeti-ellatas-miatt?_ga=2.230716959.1679828610.1560757253-1361020833.1519649854

Stadiont még, százat, ezeret!

Illetve: Minek megy annyi ember kórházba, mikor stadionba is lehetne járni? Abból legalább van elég.

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 723 — Keep pounding
 kilonem100.blog.hu/2019/06/16/elovalasztasi_herce-hurca_puzser_az_egyetlen_fopolgarmester-jelolt_akinek_programja_is_van

Valami ilyesmire gondoltam én is

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 408
Én leszarom ha egy súlytalan here senkiházi undorodik egy másik súlytalan semkitől, engem Max az érdekel, hogy én kitől undorodom. Azt meg kb tudom.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Már TGM is egyre frusztráltabb:
“Az első lépés ebben az irányban: eltakarítani az útból ezt a szétzüllött, viszolyogtató, haszontalan ellenzéket – undorodom tőle csakugyan – , és tiszta szemmel, józan ésszel meglátni a zsarnokságnak azt a sivatagát, azt a nemzeti pusztulást, amelyben élünk.”
Sobri Jóska
egy komcsi, aki radikalizálódik. Mi baj lehet?
Amadeus
Végülis te előbb jöttél rá, hogy Tarlósra szavazz, mint ő.
Ez 1 pont neked.
Sobri Jóska
ki mondta, hogy Tarlósra fogok szavazni?
Amadeus
átvette feletted az uralmat, rebótolj!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
Már TGM is egyre frusztráltabb:
“Az első lépés ebben az irányban: eltakarítani az útból ezt a szétzüllött, viszolyogtató, haszontalan ellenzéket – undorodom tőle csakugyan – , és tiszta szemmel, józan ésszel meglátni a zsarnokságnak azt a sivatagát, azt a nemzeti pusztulást, amelyben élünk.”
Sobri Jóska
egy komcsi, aki radikalizálódik. Mi baj lehet?
Amadeus
Végülis te előbb jöttél rá, hogy Tarlósra szavazz, mint ő.
Ez 1 pont neked.
Sobri Jóska
ki mondta, hogy Tarlósra fogok szavazni?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 331 — #NoStress
Már TGM is egyre frusztráltabb:
“Az első lépés ebben az irányban: eltakarítani az útból ezt a szétzüllött, viszolyogtató, haszontalan ellenzéket – undorodom tőle csakugyan – , és tiszta szemmel, józan ésszel meglátni a zsarnokságnak azt a sivatagát, azt a nemzeti pusztulást, amelyben élünk.”
Sobri Jóska
egy komcsi, aki radikalizálódik. Mi baj lehet?
Amadeus
Végülis te előbb jöttél rá, hogy Tarlósra szavazz, mint ő.
Ez 1 pont neked.

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
Már TGM is egyre frusztráltabb:
“Az első lépés ebben az irányban: eltakarítani az útból ezt a szétzüllött, viszolyogtató, haszontalan ellenzéket – undorodom tőle csakugyan – , és tiszta szemmel, józan ésszel meglátni a zsarnokságnak azt a sivatagát, azt a nemzeti pusztulást, amelyben élünk.”
Sobri Jóska
egy komcsi, aki radikalizálódik. Mi baj lehet?

criminal lawyer or criminal lawyer?