Politika

44 feliratkozó

több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Jó, de Te Tyrodra is szavaztál volna. 😊
Cancel Culture
egyértelmű, a chargers is szarul döntött mikor herbertre voksolt, miközben egy meccsen kezdett helyette tyrod, és azt meg is nyerte nekik 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Jó, de Te Tyrodra is szavaztál volna. 😊
...én egy autokratát hallok, mindig, amikor ez az ember megszólal....
erre kiváncsi leszek


Negritis
Megnéztem. Furcsa, szokatlan érzés kerített hatalmába. Olyan benyomásom támadt, hogy egy őszintén beszélő, tisztességes és hiteles közéleti figurát látok/hallgatok. Ritka élmény.
Bár én mást gondolok, nincs bajom azzal sem, hogy katolikusként gyilkosságnak tartja az abortuszt. Hiszen: 1. az abortuszon átesett nőket ettől még nem bélyegzi gyilkosnak, 2. nem akarja szigorítani a törvényeket, tehát nem akarja az egész országra ráerőltetni a felfogását.
Volt még egy-két dolog, amivel nem értettem egyet, de nincs olyan elvárásom, hogy egy politikus mindenről 100 százalékig ugyanazt mondja, amit én. A lényeg stimmelt.
nagylaza
Cancel Culture
Hát akkor mi nem ugyanazt halljuk 😀
Nekem bejött a vid, még nőtt is a szememben, nálam még mindig ő a 2. opció JakabPetya után, rajtuk kívül másra csak nagy duzzogva tudnék szavazni, és csak akkor ha muszáj.
eaglesmcnabb

Sending out an S.O.S
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
...én egy autokratát hallok, mindig, amikor ez az ember megszólal....
Cancel Culture
Minden okos, ambíciózus, tevékeny, határozott véleménnyel és elképzeléssel rendelkező ember autokrata.
Ő is, te is.
És ez így is van jól.
Az autokrata nem pejoratív, nem negatív, csak egyfajta működési metodikát leíró szó.
Sobri Jóska
ha így értelmezzük akkor ok.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
...én egy autokratát hallok, mindig, amikor ez az ember megszólal....
Cancel Culture
Minden okos, ambíciózus, tevékeny, határozott véleménnyel és elképzeléssel rendelkező ember autokrata.
Ő is, te is.
És ez így is van jól.
Az autokrata nem pejoratív, nem negatív, csak egyfajta működési metodikát leíró szó.

több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
...én egy autokratát hallok, mindig, amikor ez az ember megszólal....
erre kiváncsi leszek


Negritis
Megnéztem. Furcsa, szokatlan érzés kerített hatalmába. Olyan benyomásom támadt, hogy egy őszintén beszélő, tisztességes és hiteles közéleti figurát látok/hallgatok. Ritka élmény.
Bár én mást gondolok, nincs bajom azzal sem, hogy katolikusként gyilkosságnak tartja az abortuszt. Hiszen: 1. az abortuszon átesett nőket ettől még nem bélyegzi gyilkosnak, 2. nem akarja szigorítani a törvényeket, tehát nem akarja az egész országra ráerőltetni a felfogását.
Volt még egy-két dolog, amivel nem értettem egyet, de nincs olyan elvárásom, hogy egy politikus mindenről 100 százalékig ugyanazt mondja, amit én. A lényeg stimmelt.
nagylaza
Cancel Culture
Hát akkor mi nem ugyanazt halljuk 😀
Nekem bejött a vid, még nőtt is a szememben, nálam még mindig ő a 2. opció JakabPetya után, rajtuk kívül másra csak nagy duzzogva tudnék szavazni, és csak akkor ha muszáj.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
...én egy autokratát hallok, mindig, amikor ez az ember megszólal....
erre kiváncsi leszek


Negritis
Megnéztem. Furcsa, szokatlan érzés kerített hatalmába. Olyan benyomásom támadt, hogy egy őszintén beszélő, tisztességes és hiteles közéleti figurát látok/hallgatok. Ritka élmény.
Bár én mást gondolok, nincs bajom azzal sem, hogy katolikusként gyilkosságnak tartja az abortuszt. Hiszen: 1. az abortuszon átesett nőket ettől még nem bélyegzi gyilkosnak, 2. nem akarja szigorítani a törvényeket, tehát nem akarja az egész országra ráerőltetni a felfogását.
Volt még egy-két dolog, amivel nem értettem egyet, de nincs olyan elvárásom, hogy egy politikus mindenről 100 százalékig ugyanazt mondja, amit én. A lényeg stimmelt.
nagylaza

Sending out an S.O.S
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Fábián Tamás az egyetlen, aki szimpatikussá tudja tenni Semjén Zsoltot.

 youtu.be/QQYmg1K-d00
Sobri Jóska
Kurvára nem szimpatikus Semjén Zsolt, ebben a videóban sem 😊

Fábián meg csinált egy anyagot a semmiről, hogy bemutassa, hogy mennyire semmit nem lehet értelmesen csinálni, ha az újságíró akar csinálni egy anyagot arról, amiről nem lehet. Ha nem rakod ide ezt a videót, azzal az állítással, hogy Semjén szimpatikus benne, akkor meg sem nézem, mert már a felvezetés sem érdekelt különösebben, de most elvettél 18 percet az életemből.

Ettől függetlenül a Fábián annyira azért nem rossz újságíró.
Gyurma Pappa
Bocs, ha neked más az ízlésed.
Nekem szimpi volt benne Semjén, tök normálisnak tűnt, mint egy rendes ember, nem is értem, hogy neked miként nem... 😊

De, Fábián szörnyű rossz újságíró, téves lényeglátással, fókusszal, örökös személyes sértettséggel, pikírtséggel, humortalanul, ésatöbbi, de neked meg ő a szimpatikus. Látod, ízlések és pofonok...

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 979 — beers & Packers
erre kiváncsi leszek


Negritis
Megnéztem. Furcsa, szokatlan érzés kerített hatalmába. Olyan benyomásom támadt, hogy egy őszintén beszélő, tisztességes és hiteles közéleti figurát látok/hallgatok. Ritka élmény.
Bár én mást gondolok, nincs bajom azzal sem, hogy katolikusként gyilkosságnak tartja az abortuszt. Hiszen: 1. az abortuszon átesett nőket ettől még nem bélyegzi gyilkosnak, 2. nem akarja szigorítani a törvényeket, tehát nem akarja az egész országra ráerőltetni a felfogását.
Volt még egy-két dolog, amivel nem értettem egyet, de nincs olyan elvárásom, hogy egy politikus mindenről 100 százalékig ugyanazt mondja, amit én. A lényeg stimmelt.
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Fábián Tamás az egyetlen, aki szimpatikussá tudja tenni Semjén Zsoltot.

 youtu.be/QQYmg1K-d00
Sobri Jóska
Kurvára nem szimpatikus Semjén Zsolt, ebben a videóban sem 😊

Fábián meg csinált egy anyagot a semmiről, hogy bemutassa, hogy mennyire semmit nem lehet értelmesen csinálni, ha az újságíró akar csinálni egy anyagot arról, amiről nem lehet. Ha nem rakod ide ezt a videót, azzal az állítással, hogy Semjén szimpatikus benne, akkor meg sem nézem, mert már a felvezetés sem érdekelt különösebben, de most elvettél 18 percet az életemből.

Ettől függetlenül a Fábián annyira azért nem rossz újságíró.
Gyurma Pappa
ugyanez volt tegnap a reakcióm, kurvára nem lett szimpatikusabb Semjén, se Kocsis, Rogán meg végképp nem, igaz Fábián se 😀
Tizeniksz percen keresztül ment a fingreszelés, de ettől függetlenül tényleg röhejes hogy Rogán mennyire fosik az újságíróktól.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Fábián Tamás az egyetlen, aki szimpatikussá tudja tenni Semjén Zsoltot.

 youtu.be/QQYmg1K-d00
Sobri Jóska
Kurvára nem szimpatikus Semjén Zsolt, ebben a videóban sem 😊

Fábián meg csinált egy anyagot a semmiről, hogy bemutassa, hogy mennyire semmit nem lehet értelmesen csinálni, ha az újságíró akar csinálni egy anyagot arról, amiről nem lehet. Ha nem rakod ide ezt a videót, azzal az állítással, hogy Semjén szimpatikus benne, akkor meg sem nézem, mert már a felvezetés sem érdekelt különösebben, de most elvettél 18 percet az életemből.

Ettől függetlenül a Fábián annyira azért nem rossz újságíró.
Gyurma Pappa
itt a mondat vége.

Sending out an S.O.S
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Fábián Tamás az egyetlen, aki szimpatikussá tudja tenni Semjén Zsoltot.

 youtu.be/QQYmg1K-d00
Sobri Jóska
Kurvára nem szimpatikus Semjén Zsolt, ebben a videóban sem 😊

Fábián meg csinált egy anyagot a semmiről, hogy bemutassa, hogy mennyire semmit nem lehet értelmesen csinálni, ha az újságíró akar csinálni egy anyagot arról, amiről nem lehet. Ha nem rakod ide ezt a videót, azzal az állítással, hogy Semjén szimpatikus benne, akkor meg sem nézem, mert már a felvezetés sem érdekelt különösebben, de most elvettél 18 percet az életemből.

Ettől függetlenül a Fábián annyira azért nem rossz újságíró.

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 648 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hoppá...egy kis őszinte egészségpolitika...még se lenne itt a kánaán?
 www.portfolio.hu/gazdasag/20210412/szep-csendben-korhazreformra-keszul-a-kormany-477962
Klaci79
Mi a manó...

Persze a lényeg elbújtatva a hatos pontban: még több stadiont mindenhova 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
A Mineapolisban lelőtt afroamerikai férfival kapcsolatos történteket itt kezditek feldolgozni?
Cancel Culture
Engem felháborít a dolog. Megint egy feka bűnöző, megint dulakodik a rendőrökkel, és megint nem erről folyik a diskurzus, hanem hogy lelőtték egy légfrissítő miatt.
Hát még jóhogy bazdmeg!
Nehogy már a rendőr kérjen elnézést!
A faszom televan ezekkel az esetekkel, meg az ezt követő hisztikkel.

Mindenesetre a rendpárti békés fekete tüntetőknek ez megint egy jó alkalom volt arra, hogy feldúlják a várost, és boltokat fosztogassanak.
akdestroyer
usa topicban már előkerült
és ez megint nem ennyire egyszerű...
Negritis
Köszi az infót.

Sending out an S.O.S
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
Hoppá...egy kis őszinte egészségpolitika...még se lenne itt a kánaán?
 www.portfolio.hu/gazdasag/20210412/szep-csendben-korhazreformra-keszul-a-kormany-477962
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
A Mineapolisban lelőtt afroamerikai férfival kapcsolatos történteket itt kezditek feldolgozni?
Cancel Culture
Engem felháborít a dolog. Megint egy feka bűnöző, megint dulakodik a rendőrökkel, és megint nem erről folyik a diskurzus, hanem hogy lelőtték egy légfrissítő miatt.
Hát még jóhogy bazdmeg!
Nehogy már a rendőr kérjen elnézést!
A faszom televan ezekkel az esetekkel, meg az ezt követő hisztikkel.

Mindenesetre a rendpárti békés fekete tüntetőknek ez megint egy jó alkalom volt arra, hogy feldúlják a várost, és boltokat fosztogassanak.
akdestroyer
usa topicban már előkerült
és ez megint nem ennyire egyszerű...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
A Mineapolisban lelőtt afroamerikai férfival kapcsolatos történteket itt kezditek feldolgozni?
Cancel Culture
Engem felháborít a dolog. Megint egy feka bűnöző, megint dulakodik a rendőrökkel, és megint nem erről folyik a diskurzus, hanem hogy lelőtték egy légfrissítő miatt.
Hát még jóhogy bazdmeg!
Nehogy már a rendőr kérjen elnézést!
A faszom televan ezekkel az esetekkel, meg az ezt követő hisztikkel.

Mindenesetre a rendpárti békés fekete tüntetőknek ez megint egy jó alkalom volt arra, hogy feldúlják a várost, és boltokat fosztogassanak.

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 648 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/gazdasag/2021/04/12/lex-aegon-a-kormany-rarontott-a-tranzakcios-piacra-es-ezzel-leertekelte-a-magyar-vallalatokat


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem tetszett. Szerintem sem lesz belőle miniszterelnök jelölt, így tényleg nem lehet. Mégis tetszik, mert ő nem is valódi miniszterelnök jelölt. Ő a politizáló civil, és ebben a szerepkörben ugyan sokat veszít - például nem lesz ME -, de sokat nyer is. Abban a közegben ahol ő létezik, szabad a mozgástere. Nincs alkuk közé szorítva, és ezt érezni is rajta. Nyertessé tudott válni kézcsók és szervezkedés nélkül lényegében az ellenfél oroszlán barlangjában is. Ez a politikai attitűd nagyon jól jön szerintem a politika másodvonalába. Arra példa, hogy lehet így is, megy így is. Minél több ilyen attitűd van az országban helyi szinten, annál jobban mennek a dölgök. Ahogy ő fogalmazott, annál kevesebb "hülye döntést" kell bevállalni.

Persze én elfogult vagyok ezzel az attitűddel kapcsolatban, ebben reménykedem, a kormány váltás is erről szól nekem, nem arról, hogy milyen nevek vagy logók vannak a parlamenti ajtókra kiírva. Szóval lehet, hogy csak belelátom amit szeretnék.

(A gyerek veréses sztoriba szerintem is kár volt beleállnia. Nem is azért, mert túl síkos téma ahhoz, hogy bele lehetne menni, hanem azért, mert rosszul kezelte. Lényegében az jött ki a végén, hogy a gyerekét fizikai eszközökkel is rendszeresen nevelő apa, pedig nekem úgy tűnt, hogy erről szó nincs.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Marci Márki-Zay interjújához:
Keni a szart mindenkire serényen.
Miközben az ellenzékiek eseti- és rendszerárulásáról beszél, közben sokat sejtetően szépen egyenletesen beterít mindenkit árulás, ostobaság, hülyeség, zsarolhatóság, megvettség vádjával.
Meglepne, ha belőle miniszterelnökjelölt lenne, ahhoz az ebben a beszélgetésben látottak alapján túl racionális, túl sok ember tyúkszemére lép rá, vagy képes rálépni, úgy beszél, mint egy politikai elemző, nem úgy, mint egy politikus, és mégis, túl idealista benyomást kelt, mintha nem ismerné a magyarországi viszonyokat.
Illetve teljesen értelmetlen, hogy belemegy olyan témákba, mint fizikai bántalmazással fegyelmezni a gyerekeit, vagy hogy az abortusz gyilkosság, stb. Ki lehet kerülni az ilyen kérdéseket és ki is kell.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
erre kiváncsi leszek


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Fábián Tamás az egyetlen, aki szimpatikussá tudja tenni Semjén Zsoltot.

 youtu.be/QQYmg1K-d00
Sobri Jóska
Óriási, zúgó kapufa a csávó. 😊
Cancel Culture
Tökéletes jellemzés, valóban.
Nekem mindig a székely vicc jut Fábiánról az eszembe, amikor az apjuk az elhajoló gyerek helyett az anyjukot pofozza meg, majd konstatálja, hogy "így is jó".

több mint 3 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Fábián Tamás az egyetlen, aki szimpatikussá tudja tenni Semjén Zsoltot.

 youtu.be/QQYmg1K-d00
Sobri Jóska
Óriási, zúgó kapufa a csávó. 😊

Sending out an S.O.S
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Fábián Tamás az egyetlen, aki szimpatikussá tudja tenni Semjén Zsoltot.


több mint 3 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
A Mineapolisban lelőtt afroamerikai férfival kapcsolatos történteket itt kezditek feldolgozni?

Sending out an S.O.S
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 648 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/belfold/2021/04/09/hivatalos-lefujtak-a-hev-kocsi-tendert

Megint mutyiszag van 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta