Darts

20 feliratkozó

több mint 7 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Ha már a dartsnál tartunk..Valaki innen tiszteletét teszi a hétvégi soroksári versenyre?
JoeyPorter
Naná 😊
Egerből megyünk vagy 15-en még most a hivatalos klubalapítás és új terem építése közepén (kurvajó lesz, majd azért teszek képet ha kész, de ha minden jól megy, országos szinten is csak a PoD lesz profibb), aztán ha bent leszünk a szövetségben is, meglátjuk mi lesz az amatőrrel, bár szerintem max szabadidős kártyát váltanék ki.
kaszo
Hogy sikerült?Nekem elég ergya lett a tavalyi 17. helyhez képest,nem vártam meg,de úgy saccolom,hogy valahol a 100 között hullottam ki...Sajna egész héten nem ment a játék és ez szombatra sem változott,volt 1-2 jobb meccsem,de összességében szörnyű volt,még azok is amiket megnyertem.Első meccsen már alapból lekerültem vígaszágra,22-re nem tudtam kiszállni 4 körből(WTF)...Aztán nyertem vagy 6-7 meccset,de a végére megint kijött egy 48-as körátlagú meccs,ami ott már egyenlő volt a vereséggel,bár szoros 2-1 lett csak...Mindenesetre ez volt az utolsó amatőr versenyem,ma igazoltam le a békéscsabai klubhoz.Nem igazán volt már motivációm az amatőr versenyekre,kipróbálom magam a "profik" között,hát ha még tudok egy kicsit fejlődni.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 668 — tracker ember


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 668 — tracker ember


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 648 — Illegális gyakorló
Jövő évre céloztam, most nyilván még nincs helye a mezőnyben, de ha a nyáron látott játékát állandósítani tudja a teljes 2017-es idényre, akkor szvsz jövőre helye lesz a sorozatban.
empty taxi
Legyen úgy, szimpatikus volt a játéka. Csak ezt a fél-emo stílust hagyja el 😀

több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 383 — TODDHERREMANS79
jó, de jövőre Smith nyeri a VB-t, úgy nehéz lesz bekerülni a 10be Cadbynek

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 668 — tracker ember
Cadby még fiatal ehhez szerintem. Bunting is megégett, ráér ő még ezzel.
Bálesz
Jövő évre céloztam, most nyilván még nincs helye a mezőnyben, de ha a nyáron látott játékát állandósítani tudja a teljes 2017-es idényre, akkor szvsz jövőre helye lesz a sorozatban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 648 — Illegális gyakorló
Cadby még fiatal ehhez szerintem. Bunting is megégett, ráér ő még ezzel.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 668 — tracker ember
PL mezőny: MvG, Gary Anderson, Peter Wright, Adrian Lewis, James Wade, Phil Taylor, Chizzy, Barney, Klaasen, Kim Huybrechts
Löfli
Taylor 'csak' Sky Sports wildcard-dal...

PL mezőny: MvG, Gary Anderson, Peter Wright, Adrian Lewis, James Wade, Phil Taylor, Chizzy, Barney, Klaasen, Kim Huybrechts
Löfli
Kikezdhetetlen.
A legnézhetőbb 10.
Sobri Jóska
Nálam azért Huybrechts kilóg, de legalábbis nem mondanám, hogy nézhetőbb, mint pl Whitlock vagy Bunting. Persze teljesen érthető, hogy nem hívnak olyanokat, akik a vb 3. köréig sem jutottak :/
H_Marko
Buntingot mégis hogy? Szegényt tavaly agyba-főbe verte mindenki, neki sem hiányzik egy pl idény. Majd reyes vagy gurney jövőre 😊
peach
Cadby 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 239 — a new hope (again)
PL mezőny: MvG, Gary Anderson, Peter Wright, Adrian Lewis, James Wade, Phil Taylor, Chizzy, Barney, Klaasen, Kim Huybrechts
Löfli
Taylor 'csak' Sky Sports wildcard-dal...

PL mezőny: MvG, Gary Anderson, Peter Wright, Adrian Lewis, James Wade, Phil Taylor, Chizzy, Barney, Klaasen, Kim Huybrechts
Löfli
Kikezdhetetlen.
A legnézhetőbb 10.
Sobri Jóska
Nálam azért Huybrechts kilóg, de legalábbis nem mondanám, hogy nézhetőbb, mint pl Whitlock vagy Bunting. Persze teljesen érthető, hogy nem hívnak olyanokat, akik a vb 3. köréig sem jutottak :/
H_Marko
Buntingot mégis hogy? Szegényt tavaly agyba-főbe verte mindenki, neki sem hiányzik egy pl idény. Majd reyes vagy gurney jövőre 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
PL mezőny: MvG, Gary Anderson, Peter Wright, Adrian Lewis, James Wade, Phil Taylor, Chizzy, Barney, Klaasen, Kim Huybrechts
Löfli
Taylor 'csak' Sky Sports wildcard-dal...

PL mezőny: MvG, Gary Anderson, Peter Wright, Adrian Lewis, James Wade, Phil Taylor, Chizzy, Barney, Klaasen, Kim Huybrechts
Löfli
Kikezdhetetlen.
A legnézhetőbb 10.
Sobri Jóska
Nálam azért Huybrechts kilóg, de legalábbis nem mondanám, hogy nézhetőbb, mint pl Whitlock vagy Bunting. Persze teljesen érthető, hogy nem hívnak olyanokat, akik a vb 3. köréig sem jutottak :/

több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
PL mezőny: MvG, Gary Anderson, Peter Wright, Adrian Lewis, James Wade, Phil Taylor, Chizzy, Barney, Klaasen, Kim Huybrechts
Löfli
Kikezdhetetlen.
A legnézhetőbb 10.

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 374 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pedig be akartam írni még az elején, hogy Gerwen egy Bullal nyer | eszembe nem volt 😉 | 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Ha már a dartsnál tartunk..Valaki innen tiszteletét teszi a hétvégi soroksári versenyre?
JoeyPorter
Naná 😊
Egerből megyünk vagy 15-en még most a hivatalos klubalapítás és új terem építése közepén (kurvajó lesz, majd azért teszek képet ha kész, de ha minden jól megy, országos szinten is csak a PoD lesz profibb), aztán ha bent leszünk a szövetségben is, meglátjuk mi lesz az amatőrrel, bár szerintem max szabadidős kártyát váltanék ki.
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 244 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
PL mezőny: MvG, Gary Anderson, Peter Wright, Adrian Lewis, James Wade, Phil Taylor, Chizzy, Barney, Klaasen, Kim Huybrechts


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 813 — SB 50 Champion @ Grund
Kibújt a gép mögül az ember a végén... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 383 — TODDHERREMANS79
Sobri már két éve megmondta, ezt nem lehet bírni. . .

Nekem sem túl szimpatikus a kopasz, de hogy megérdemelte, és hogy kibaszott sok melója van neki ebben, az vitathatatlan.
Jenkins és Smith ezerszer szimpatikusabb, csak sajnos nem tudnak olyan jól dartsozni. Na de majd jövőre!

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
Bullal...
Ennyire irreálisan erős.
Én örülök. 😊
Sobri Jóska
Ok. Két éve meg taylor volt a kedvenced. Most gerwen. Jól tudsz választani 😀
peach
Igen.. 😊
És még Chizzyt, Wadet es Buntingot is kedvelem.

több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 239 — a new hope (again)
Grat a helyesen tippelőknek is! 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
GG.
Megérdemelte Gerwen. Februártól kezd a Premier Liga.
Köszi a beszélőt.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 668 — tracker ember
A legfontosabb meccseken játszott a legjobban Gerwen, így bőven megérdemli.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
A legjobb nyert, ez nem kérdés.

Lehet, hogy 1-3-ról is visszajött volna, de az ott nagy hiba volt Garytől, egyszerűen MvG ellen nem fér bele három perc bealvás.

Perception is reality.
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 813 — SB 50 Champion @ Grund
100 fölötti áltaggal nem szégyen kikapni, kicsit jobb kiszállózással szorosabbá tehette volna Gary, de nyerni esélye ma akkor se lett volna, MvG-t ma (meg kb. 2016-ban) nem lehetett megverni. Én nem bírom a srácot, de ezt most nagyon megérdemelte... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 239 — a new hope (again)
Bullal...
Ennyire irreálisan erős.
Én örülök. 😊
Sobri Jóska
Ok. Két éve meg taylor volt a kedvenced. Most gerwen. Jól tudsz választani 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 317 — Expect the Best !
Utálom amikor az esélyesek nyernek.. De nehéz lenne azt mondani hogy nem érdemelte meg!
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 239 — a new hope (again)
Kár, hogy gary átaludta azt a középső három leget. Az eleje meg a vége jó volt. 😊 A legjobb lett a világbajnok teljesen megérdemelten.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...