Darts

20 feliratkozó

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 708 — Keep pounding
Egyébként ha már itt tartunk akkor megkérdezem, hogy nem pont röplabdában, hanem bármilyen más (csapat) sportban mi számít óvási alapnak?
Mert én mindig csak arról hallok, meg olvasok, hogy xy megóvják a meccset, mert téved a bíró, befut az edző, sunyi szabálytalanság ami kiállítást ért volna stb. De újrajátszatást, vagy eredmény módosítást még sosem láttam.
1. Akkor miért van egyáltalán lehetőség ilyenre?
2. Minek kellene történni ahhoz, hogy tényleg lépjen valamit utólag az illetékes szövetség?
Gorcsev
Műhiba okán. Magyarul rosszul alkalmaznak szabályt. Teszem azt fociban földről kirúgás után gólt ítélnek, amikor a saját kapujába rúgja a kapus a labdát, de a szabály szerint nem gólt kéne ítélni, hanem szögletet. Ilyen esetekben lehet óvni.

Ezt a szitut olvasva itt akkor lehetett volna óvni, ha látja a bíró, mi kapjuk a pontot, de nem ad büntető pontot a macedónoknak. Asszem, de nem vagyok biztos.

Tehát a lényeg, óvni nem bírói tévedés, hanem szabály rossz alkalmazása miatt lehet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 486
Egyébként ha már itt tartunk akkor megkérdezem, hogy nem pont röplabdában, hanem bármilyen más (csapat) sportban mi számít óvási alapnak?
Mert én mindig csak arról hallok, meg olvasok, hogy xy megóvják a meccset, mert téved a bíró, befut az edző, sunyi szabálytalanság ami kiállítást ért volna stb. De újrajátszatást, vagy eredmény módosítást még sosem láttam.
1. Akkor miért van egyáltalán lehetőség ilyenre?
2. Minek kellene történni ahhoz, hogy tényleg lépjen valamit utólag az illetékes szövetség?

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 591 — Cowboys fan
 www.nemzetisport.hu/roplabda/roplabda-oriasi-botrany-felhaborito-a-szovetseg-kozlemenye-2653319

Kíváncsi vagyok lesz-e bármiféle retorzió.
gabokocka
Semmi.
tüsi91
Mondjuk ez is vicc, kb 5 mp-n belül visszanézhető, mégsem adnak segítséget a bíróknál. Pláne, hogy technológiát sem kellene bevezetni mert a tineszben 100 éve van sólyom szem. Minden csapatnak 2-2 challenge/szett, azt had szóljon...
peach
egyébként van challenge, de nem tudom, eb-selejtezőn használják-e.
az olimpián, világ ligában stb (szóval ami már a nagyfiúk ligája) simán videóznak, ilyen kint volt-e, hozzáért-e a sánc stb dolgokat.
slowmotion
Egyébként mintha emlékeztem is volna rá, de úgy voltam vele egy eb selejtezőn biztos alkalmazták volna...
peach
ez olyan, mint a fociban a videobíró. lehet használni, ha van rendszer, és a szövetség is kötelezi a résztvevőket a használatra.

a rendszer rendelkezésre állása, szerintem nincs meg nálunk (az m4 kamerája nem az, mert ide kb szuperlassított felvétel kell), szubjektív meg hogy a CEV meg szvsz nem írja elő a használatot - a selejtezőkön legalábbis nem.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 239 — a new hope (again)
 www.nemzetisport.hu/roplabda/roplabda-oriasi-botrany-felhaborito-a-szovetseg-kozlemenye-2653319

Kíváncsi vagyok lesz-e bármiféle retorzió.
gabokocka
Semmi.
tüsi91
Mondjuk ez is vicc, kb 5 mp-n belül visszanézhető, mégsem adnak segítséget a bíróknál. Pláne, hogy technológiát sem kellene bevezetni mert a tineszben 100 éve van sólyom szem. Minden csapatnak 2-2 challenge/szett, azt had szóljon...
peach
egyébként van challenge, de nem tudom, eb-selejtezőn használják-e.
az olimpián, világ ligában stb (szóval ami már a nagyfiúk ligája) simán videóznak, ilyen kint volt-e, hozzáért-e a sánc stb dolgokat.
slowmotion
Egyébként mintha emlékeztem is volna rá, de úgy voltam vele egy eb selejtezőn biztos alkalmazták volna...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 591 — Cowboys fan
 www.nemzetisport.hu/roplabda/roplabda-oriasi-botrany-felhaborito-a-szovetseg-kozlemenye-2653319

Kíváncsi vagyok lesz-e bármiféle retorzió.
gabokocka
Semmi.
tüsi91
Mondjuk ez is vicc, kb 5 mp-n belül visszanézhető, mégsem adnak segítséget a bíróknál. Pláne, hogy technológiát sem kellene bevezetni mert a tineszben 100 éve van sólyom szem. Minden csapatnak 2-2 challenge/szett, azt had szóljon...
peach
egyébként van challenge, de nem tudom, eb-selejtezőn használják-e.
az olimpián, világ ligában stb (szóval ami már a nagyfiúk ligája) simán videóznak, ilyen kint volt-e, hozzáért-e a sánc stb dolgokat.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 239 — a new hope (again)
 www.nemzetisport.hu/roplabda/roplabda-oriasi-botrany-felhaborito-a-szovetseg-kozlemenye-2653319

Kíváncsi vagyok lesz-e bármiféle retorzió.
gabokocka
Semmi.
tüsi91
Mondjuk ez is vicc, kb 5 mp-n belül visszanézhető, mégsem adnak segítséget a bíróknál. Pláne, hogy technológiát sem kellene bevezetni mert a tineszben 100 éve van sólyom szem. Minden csapatnak 2-2 challenge/szett, azt had szóljon...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
 www.nemzetisport.hu/roplabda/roplabda-oriasi-botrany-felhaborito-a-szovetseg-kozlemenye-2653319

Kíváncsi vagyok lesz-e bármiféle retorzió.
gabokocka
Semmi.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 708 — Keep pounding
 www.nemzetisport.hu/roplabda/roplabda-oriasi-botrany-felhaborito-a-szovetseg-kozlemenye-2653319

Kíváncsi vagyok lesz-e bármiféle retorzió.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 561 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Horváth Laura, second fittest women on earth.

Elképesztő siker.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
atyagatya, ez mennyire brutál döntő volt már... Mensur szépen elhúzott, aztán elcseszte a kiszállóit, Anderson elhúzott, Suljovic visszahozta a sírból. meg az a Bullból kipattanó nyíl a meccsért... 😮 aztán Gary csak behúzta, elképesztő volt
Löfli
atyagatya, ez mennyire brutál döntő volt már... Mensur szépen elhúzott, aztán elcseszte a kiszállóit, Anderson elhúzott, Suljovic visszahozta a sírból. meg az a Bullból kipattanó nyíl a meccsért... 😮 aztán Gary csak behúzta, elképesztő volt
Löfli
Be kell majd pótolnom pár meccset mert végre nyaralás van, s ilyenkor ohne téfau elérhetőség.

Az eredmény alapján a fura mozgású, fura dobású MS élete meccsét játszhatta...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Kifejezetten ellenzi, hogy alanyi jogon induljon. A PDC erőlteti, több más régi sztárral egyetemben. Amúgy meg rendszeresen fellép azóta is.
♉gaben♉
De csak bemutatókon, az nem számít bele a világranglistába.

Bármennyire is csípem Taylort, nekem nagyon visszás lenne ez a "na jó, ha meggondoltad magad, akkor visszateszünk a világranglistára" dolog.

(A PDC pedig miért erőlteti a régi nagyokat? Pont a VB-n? Szervezzenek egy gálát, aztán játszassák ott őket, de a mai mezőnyben mit várnak a nagy öregektől?)
Bálesz
PÉNZT!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
El is felejtettem.
Phil Taylor és Michael van Gerwen után Gary Anderson lett a harmadik dartsos, aki meg tudta nyerni a világbajnokságot, a Premier League-et és a World Matchplayt is!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 648 — Illegális gyakorló
Kifejezetten ellenzi, hogy alanyi jogon induljon. A PDC erőlteti, több más régi sztárral egyetemben. Amúgy meg rendszeresen fellép azóta is.
♉gaben♉
De csak bemutatókon, az nem számít bele a világranglistába.

Bármennyire is csípem Taylort, nekem nagyon visszás lenne ez a "na jó, ha meggondoltad magad, akkor visszateszünk a világranglistára" dolog.

(A PDC pedig miért erőlteti a régi nagyokat? Pont a VB-n? Szervezzenek egy gálát, aztán játszassák ott őket, de a mai mezőnyben mit várnak a nagy öregektől?)

több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Azért afölött szépen elsiklottak ám a kommentátorok, hogy ha visszaraknák Taylort a világranglistára, akkor a 2 éves rendszer miatt a VB döntővel (csak az azért kapot 170 000 fonttal 15. helyen állna) és a 2017-es győzelmeivel nagyon simán top 32 lenne és azok elvileg alanyi jogon mennek a VB-re...
StormST
Kifejezetten ellenzi, hogy alanyi jogon induljon. A PDC erőlteti, több más régi sztárral egyetemben. Amúgy meg rendszeresen fellép azóta is.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 813 — SB 50 Champion @ Grund
Azért afölött szépen elsiklottak ám a kommentátorok, hogy ha visszaraknák Taylort a világranglistára, akkor a 2 éves rendszer miatt a VB döntővel (csak az azért kapot 170 000 fonttal 15. helyen állna) és a 2017-es győzelmeivel nagyon simán top 32 lenne és azok elvileg alanyi jogon mennek a VB-re...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 648 — Illegális gyakorló
Ráadásul ahogy a közvetítésben is mondták, csak azért, mert ő Phil Taylor alanyi jogon indulási jogot kapni a VB-n, amire azért komoly klavifikáció van, elég fura lenne.
Akkor vagy mondja azt, hogy "OK, nem bírom darts nélkül" és induljon év közben is versenyeken, vagy maradjon a kommentátori székben.
Plusz visszamenőleg eléggé viccet csinálna a tavalyi nagy búcsúból, amikor minden attól volt hangos, hogy "ez az utolsó".

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
Power Papit invitálják a VB-re!!!! Állítólag hajlik rá!
♉gaben♉
:/
Rocky Marciano ezért az egyik kedvenc sportolóm.
Ha visszavonult (veretlenül a csúcson), akkor visszavonult.
Ajánlottak neki brutál pénzeket, hogy térjen vissza, de ő visszavonult.
Persze Taylor készületlenül is géniusz, és hozhat simán elődöntőt, döntőt, ráadásul egy nyugis év után kipihenten, de én teljesen feleslegesnek érzem a PDC-től is az invitálást, tőle is a tanakodást.
Mintha a mezőny nélküle nem lenne szórakoztató, eladható.

több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Power Papit invitálják a VB-re!!!! Állítólag hajlik rá!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 245 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
atyagatya, ez mennyire brutál döntő volt már... Mensur szépen elhúzott, aztán elcseszte a kiszállóit, Anderson elhúzott, Suljovic visszahozta a sírból. meg az a Bullból kipattanó nyíl a meccsért... 😮 aztán Gary csak behúzta, elképesztő volt


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Elképesztően nagy meccs volt ez a Cullen-Anderson derby. Kár, hogy nem játszottak reggelig 😀
Bálesz
Rohadt nagy volt, és Cullent is csípem, kár, hogy nem tudott mindkettő továbbjutni, akkorát játszottak mindketten - még ha az átlagból nem is feltétlen gondolná az ember.
kishaszi
Instant Classic!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Elképesztően nagy meccs volt ez a Cullen-Anderson derby. Kár, hogy nem játszottak reggelig 😀
Bálesz
Rohadt nagy volt, és Cullent is csípem, kár, hogy nem tudott mindkettő továbbjutni, akkorát játszottak mindketten - még ha az átlagból nem is feltétlen gondolná az ember.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 648 — Illegális gyakorló
Elképesztően nagy meccs volt ez a Cullen-Anderson derby. Kár, hogy nem játszottak reggelig 😀

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Anderson 9 nyilas azt a k életbe! 😀 Jó ég...csuklóból kiszórta

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
De Zwaan gyerek nem viccel...😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 245 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Brutál mi megy ma a world match playen...

5 leg előnyt adva így ki lehetett kapni egy ilyen formát futó de zwaantól, de nagyon remélem, hogy jackpot is baaaack...!
peach
ez a Barney - Anderson is jó meccs


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!