Darts

20 feliratkozó

több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Duzza elött le a kalappal, de az igazság az, hogy nagyon el fogja verni Smith.
Eazzy
Smith fanként erre azért nem vennék mérget. Smithnek az összes meccse hullámvasút, bármikor benne van hogy benyel egy 0-5-ös sessiont...
eaglesmcnabb
Na és most? XD
Cross meg azanyjáját. Kedvencem a csóka mert villanyszerelö én meg villanyos mér ök, de erre nem számítottam.
Smith - Cross döntöcnekem a legnobb, Bully boyt is csípem, nagyon szépen dob, Cross meg a kedvenc

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Asztakurva, mi comeback volt ez... Whitlock bukott így még 2008-ban vagy 09-ben Andy Hamiltontól 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Cross 7-14-rol es 9-15-rol verte 17-15-re gurneyt... Azert az szep lefagyas az eszak-irtol 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Duzza elött le a kalappal, de az igazság az, hogy nagyon el fogja verni Smith.
Eazzy
Smith fanként erre azért nem vennék mérget. Smithnek az összes meccse hullámvasút, bármikor benne van hogy benyel egy 0-5-ös sessiont...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Wade ilyen szarul jatszani...ez a nöknél is kevés lenne...
Duzza elött le a kalappal, de az igazság az, hogy nagyon el fogja verni Smith.
Wright - Smith lesz

MvG meg...az a baj hogy már a többi is elhiszi, most is mindenki nyilatkozta a kiesése után hogy na így már van esély, hát ecsém, eddig is volt.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Pedig MvG mist nyilatkozta, hogy nibcs igazán ellenfele, ezért külön motivációs tréning kell neki. Tessék 😛
dande
Jajj ugyanmár, én bírom az ilyen ultra kiemelkedő teljesítményeket, de néha olyanokat tud mondani, hogy azt hiszem egy nagyranőtt hisztis baba.
"Jajj, Taylor bácsi nem kedvel eléggé, nem adja meg a tizteletet nekem, pedig én olyan ügyes vagyok brühühü"
Eazzy
Kétség nem fér hozzá, hogy minden idők legjobbjai között van. Amolyan Eddie Merckx a dartsban. Ahogy viszont ezt a "magam stuffolom" szinten nyomja a magabiztos vagyok stílust, és érzékeltetem is másokkal persze csak az egészséges szintű mentális hadviseléssel, az kurva irritáló és nagyképűnek is hat rengeteg nyilatkozata. Értem én, hogy a mezőny fölött áll, de állandó hangoztatása annak, hogy ő csak saját magát tudja megverni az visszatetsző.
Ettől még lehet tündér emberke meg minden.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Pedig MvG mist nyilatkozta, hogy nibcs igazán ellenfele, ezért külön motivációs tréning kell neki. Tessék 😛
dande
Jajj ugyanmár, én bírom az ilyen ultra kiemelkedő teljesítményeket, de néha olyanokat tud mondani, hogy azt hiszem egy nagyranőtt hisztis baba.
"Jajj, Taylor bácsi nem kedvel eléggé, nem adja meg a tizteletet nekem, pedig én olyan ügyes vagyok brühühü"

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hú banyek, (tejbetök😊) Bunting milyen mecsen ment tovább White ellen. 9-4s hátrányból
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pedig MvG mist nyilatkozta, hogy nibcs igazán ellenfele, ezért külön motivációs tréning kell neki. Tessék 😛
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
kis váltással:
@diverdoc: mit szólsz Lee Chong Wei-hez? (már azon túl persze, hogy valahol várható volt)
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Duzza elverte Mighty Mike-ot - BDO > PDC, case closed. xD
Na jó nyilván mostmár hónapok óta bénázik MvG...

Azt sajnálom, hogy Asp kiesett, ráadásul az első kör legjobb átlagát dobta, aztán King mégis elpicsázta szegényt.
Innen Smith vagy Wright.
Eazzy
Hát bazz, én meg mire kapcsolok a közvetítésre, hogy dob MK és azzal Gary out.
Aspi is out, fasza...
kishaszi
Nem láttam Asp meccsét sajnos, csak annyit hogy legjobb átlag eddig a matchplay-en, gondolom a checkout nem ment neki.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Duzza elverte Mighty Mike-ot - BDO > PDC, case closed. xD
Na jó nyilván mostmár hónapok óta bénázik MvG...

Azt sajnálom, hogy Asp kiesett, ráadásul az első kör legjobb átlagát dobta, aztán King mégis elpicsázta szegényt.
Innen Smith vagy Wright.
Eazzy
Hát bazz, én meg mire kapcsolok a közvetítésre, hogy dob MK és azzal Gary out.
Aspi is out, fasza...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Duzza elverte Mighty Mike-ot - BDO > PDC, case closed. xD
Na jó nyilván mostmár hónapok óta bénázik MvG...

Azt sajnálom, hogy Asp kiesett, ráadásul az első kör legjobb átlagát dobta, aztán King mégis elpicsázta szegényt.
Innen Smith vagy Wright.
Eazzy
csak smith végre ne 1-4-gyel menjen szünetre, és akkor lehet esély...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Duzza elverte Mighty Mike-ot - BDO > PDC, case closed. xD
Na jó nyilván mostmár hónapok óta bénázik MvG...

Azt sajnálom, hogy Asp kiesett, ráadásul az első kör legjobb átlagát dobta, aztán King mégis elpicsázta szegényt.
Innen Smith vagy Wright.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
dawyd728 3 690
Ahhoz képest, hogy nálunk volt ez a vb, nekem csalódás. Egy arany, 2 ezüst, azt utána csak helyezések...
Az éremtáblázaton a 4.-ek lettünk, de érmek számában összesen 5-en előztek meg bennünket.
Pedig a tv-ben 10 percenként kihangsúlyozták, hogy mennyit jelent a hazai pálya a csapatnak😊
NB2
Továbbra sem a riói óriási túlteljesítésből kell kiindulni. Helyén van ez a szereplés. Volt csalódás, de volt kellemes meglepetés is.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Ahhoz képest, hogy nálunk volt ez a vb, nekem csalódás. Egy arany, 2 ezüst, azt utána csak helyezések...
Az éremtáblázaton a 4.-ek lettünk, de érmek számában összesen 5-en előztek meg bennünket.
Pedig a tv-ben 10 percenként kihangsúlyozták, hogy mennyit jelent a hazai pálya a csapatnak😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jinx forevör megvan az 5. hely 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
 index.hu/sport/2019/07/23/vivo-vb_budapest_szilagyi_aron_magyarorszag_del-korea_birok/

Na tessék 😊

Sajna, ahogy várható volt a kardcsapat nem ment tovább a legjobb 8-nál, de még 5. lehet, ami fontos lenne az olimpia szempontjából.

De most nézem inkább 6. hely lesz az, mert az Ukránokat a 4x világbajnok Harlannal felállva nem valószínű, hogy megverjük.

Ahhoz képest, hogy tegnap, hogyan álltunk a lengyelek ellen, ez is szép 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyomjátok a scoreboardot, mert nem sokat látok belőle.
kishaszi
Újra belinkelem, itt tudsz követni jól mindent, bár már csak 1 nap van, de az végül fényes lehet 😊

 2019budapestfencing.com/
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nyomjátok a scoreboardot, mert nem sokat látok belőle.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt a rhadt kv életbe...... Már épo írni akartam, hogy elég kaki lett ez a vb így összességében, a három érmen kívül, mert egyébként semm, főleg csapatban, még a női kardozók is elszúrják. Erre..... Pusztai Liza utolsó párban 32-41!!!!!s állásról hozza a meccset s a 8ba mennek a lányok. Őrület!!!! 😊 Persze ettől még van min dolgozni, hogy minél többen ott legyenek az olimpián.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Én egyedül azt nem értettem, hogy a 7. körben miért nem Gémesi ment Decsi helyett.
Na mindegy majd az olimpián.
eaglesmcnabb
Az még hellyel-közzel be is jött, gu hülyére verte szatmárit és szilágyit is, gondolom a meglepetés erejére gyúrtak. Asszem decsi csak két tussal kapott ki.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Én egyedül azt nem értettem, hogy a 7. körben miért nem Gémesi ment Decsi helyett.
Na mindegy majd az olimpián.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 351
Amúgy Általában az olimpia alatt hirtelen rengeteg szakértője lesz ezeknek a réteg sportoknak, pedig a legtöbben még a szabályokat sem igazán ismerik, de ha mégis, azok négy év alatt gyakran úgyis megváltoznak.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
1. Nem tudom mennyire volt betudható a kommentátornak, mert azért a szakértő az első reakcióját, sokszor módosította, hogy jó, igaza van a bírónak, sőt ugye a végén a nekünk megadott pontot konkrétan kiemelte, hogy ez oltári hülyeség volt
2. Ezek nélkül is nyerhettünk volna
3. Összegészében lehet, hogy sok volt a kétes szitu, de ez egy ilyen sport...

(tényleg számomra is totál követhetetlen, bár irgalmatlanul régi sport, de ha ez így megy tovább...)