Soccer EB 2016

18 feliratkozó

több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Franciaország: Coolearie, Toto21, Zolee23, dankodavid, bogec7
metország: gamerkr, Sobri Jóska, ZoliZoltán, Vrij6, Blitzburgh, ghstzR, Mikey, Amadeus91, csebi, danyly, jinxtriad, Heisman Trophy, Gaba93, Kroos
Portugália: Matthew99, miilann, kaszo
Wales: eaglesmcnabb

Szerkesztette: Löfli
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ez igen. Így kell ezt csinálni. Végre Lewandowski is betalált. Remélem marad a Bayern keretében (bár ez nem ide tartozik).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 304
Elégedetten hátradőlök (meg deyell is) 😀
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 891 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Arról volt szó, hogy a portugàlok lövik az elsőt😊
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Góóóól
ThundersNFL
wazz és a spoiler tag hol maradt??


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Ezaz bazz!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Robi bácsi altatott!!!!
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
csókolom!

több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 549 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
góóól lewa

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 549 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hajrá POLSKA

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Góóóól
ThundersNFL
siet a stream?
Kampman
itt már vége is van a meccsnek. 5-4 arányban tizikkel Lengyelország jutott tovább.
| OFF: Valaki megtudná magyarázni ezt a két csillagot, hogy az micsoda?
 abload.de/image.php?img=nvtelendysjl.png
|
Coolearie
egyfajta kiemelés szerintem

több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Akkor hajrá Lengyelország!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Hajrá lengyel lovasság

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
érdekes lesz a portugáloknak drukkolni, de ha a belgák elleni elődöntő az izlandiak elleni finálé előtt csak így jöhet össze


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Góóóól
ThundersNFL
siet a stream?
Kampman
itt már vége is van a meccsnek. 5-4 arányban tizikkel Lengyelország jutott tovább.
| OFF: Valaki megtudná magyarázni ezt a két csillagot, hogy az micsoda?
https://abload.de/img/nvtelendysjl.png
Bild: nvtelendysjl.png - abload.de
Bei Abload.de kostenlos Bilder hosten und in Foren, ebay oder anderen Auktionsplattformen usw. nutzen. Die Benutzeroberfläche ermöglicht einfaches bearbeiten deiner Bilder!
|

Szerkesztette: Coolearie

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 304
Góóóól
ThundersNFL
siet a stream?
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 779 — !SuPeR6BoWL!
Góóóól

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Én nekem mondjuk egyből az öltött be, hogy a szövetség helyében fognám, harakiriznék és mindent bevetve nyalizni kezdenék Fergusonnak, az öregnak hátha baromi jó napja van, és igent mond. Okéoké, erre semmi esély sincs, de egy próbát talán megérne. Ő olyan takarítást végezne ezen a foshalmazon, amit öröm lenne nézni.
Stez
Capellóról is azt hitték, hogy ő majd szétcsap, aztán végül őt is a szövetség fúrta meg.
Kampman
Még viccnek is rossz összehasonlítani Capellot Fergie-vel...
dr0725
Amennyiben?
empty taxi
Ferguson nem tud olaszul?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Én nekem mondjuk egyből az öltött be, hogy a szövetség helyében fognám, harakiriznék és mindent bevetve nyalizni kezdenék Fergusonnak, az öregnak hátha baromi jó napja van, és igent mond. Okéoké, erre semmi esély sincs, de egy próbát talán megérne. Ő olyan takarítást végezne ezen a foshalmazon, amit öröm lenne nézni.
Stez
Capellóról is azt hitték, hogy ő majd szétcsap, aztán végül őt is a szövetség fúrta meg.
Kampman
Még viccnek is rossz összehasonlítani Capellot Fergie-vel...
dr0725
Amennyiben?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
dr0725 New England Patriots 467
Én nekem mondjuk egyből az öltött be, hogy a szövetség helyében fognám, harakiriznék és mindent bevetve nyalizni kezdenék Fergusonnak, az öregnak hátha baromi jó napja van, és igent mond. Okéoké, erre semmi esély sincs, de egy próbát talán megérne. Ő olyan takarítást végezne ezen a foshalmazon, amit öröm lenne nézni.
Stez
Capellóról is azt hitték, hogy ő majd szétcsap, aztán végül őt is a szövetség fúrta meg.
Kampman
Még viccnek is rossz összehasonlítani Capellot Fergie-vel...
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 304
Én nekem mondjuk egyből az öltött be, hogy a szövetség helyében fognám, harakiriznék és mindent bevetve nyalizni kezdenék Fergusonnak, az öregnak hátha baromi jó napja van, és igent mond. Okéoké, erre semmi esély sincs, de egy próbát talán megérne. Ő olyan takarítást végezne ezen a foshalmazon, amit öröm lenne nézni.
Stez
Capellóról is azt hitték, hogy ő majd szétcsap, aztán végül őt is a szövetség fúrta meg.
több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Át lettünk verve fiatal barátaim!

 scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13528766_1104450169621592_8072655532092184996_n.jpg?oh=ed4d67ad13a7944a16c6e4801de5af7a&oe=57F5A15A
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
na, megjöttem a nyaralásból, nagyon komoly volt régi tévén HD-adást nézni. néztem, hogy mindenki milyen vékonyka , és hogy senki sem tud sprintelni, aztán rájöttem, hogy a mozgás vízszintes összetevőjét meg kell szorozni másféllel 😊

mi is történt, mióta elmentem? ja igen.
magyar-belga 0:4 - szerencsére csak egyet kaptunk szünetig, de balszerencsére csak addigra találtuk el a kaput, amire Kurtoá összeszedte magát. utána arról szólt a meccs, hogy ki rúgja a második gólt, 2:0-nál eldőlt a meccs, onnantól mindegy volt, mennyit kapunk.
angol-izlandi: a Bagoly idióta. vagy nem hallgatnak rá, és basztak befelé húzni az inverted wingerek, vagy csak nem vette észre, hogy nem működik a dolog. Rúni a valaha volt leggyengébb teljesítményt tette le, amit csapatkapitánytól valaha látni lehetett. nulla elképzelés, nulla sebességű forgatás, megyekettes labdakezelés. egy vénember Milner jobban játszott volna, és ő legalább nagyjából oda tudja rúgni a labdát, ahova akarja. Kénről nem mondok semmit, mert nem volt mögötte középpálya, úgy nehéz játszani.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Sztem az angoloknak elsősorban egy olyan hc kéne aki nagyon jó pszichológus. Tottenham-Arsenal, Liverpool-ManU mindenki utál mindenkit év közben, mitől lenne ez a válogatottnál másképp?peach
ez a spanyoloknál is így volt, a barca-realosok is rühellik egymást, (tisztelet a kivételnek persze) mégis nyertek EB-t meg VB-t is. 2010-ben pl. volt a kezdőben 3 realos és 7 barcás...
Ha del Bosque akkora pszichológus lenne, tudná őket motiválni most is.

lehet hogy az is közrejátszik hogy nem bírják egymást, de leginkább az hogy egyénileg is szarok. Mondjuk egy angol-német összevetésben, hány angol férne be a német keret kezdőjébe? 2. ha nagyon jószívűek vagyunk akkor max 3...
eaglesmcnabb
És ez ami nagyon szimpolikus. Azon túl, hogy Walker vagy Clyne személyében be tudsz tenni egy valódi jobhátvédet hova fér még be Angol?
Manu jobb a védelem többi része megint csak. Kroos-Khedira kettőst nem überled, a Draxler - Müller - Özil hármas meg körbe röhögi a Lallana - Rooney - Sterling triót. Max a Kane/Sturridge/Vardy vonalon lenne még esély Götze meg Gomez ellen de itt is csak azért mert Gomez már túl van a zenitjén.
alatriste
Azért Hectort is körberöhögi sztem Bertrand vagy egészséges Shaw, az a csávó egyszerűen ha már csak gondol a beadásra már lehet visszafutni védekezni 😀
dr0725
na ja, hector kb az eb legrosszabb balbekkje.
több mint 7 éve
dr0725 New England Patriots 467
Sztem az angoloknak elsősorban egy olyan hc kéne aki nagyon jó pszichológus. Tottenham-Arsenal, Liverpool-ManU mindenki utál mindenkit év közben, mitől lenne ez a válogatottnál másképp?peach
ez a spanyoloknál is így volt, a barca-realosok is rühellik egymást, (tisztelet a kivételnek persze) mégis nyertek EB-t meg VB-t is. 2010-ben pl. volt a kezdőben 3 realos és 7 barcás...
Ha del Bosque akkora pszichológus lenne, tudná őket motiválni most is.

lehet hogy az is közrejátszik hogy nem bírják egymást, de leginkább az hogy egyénileg is szarok. Mondjuk egy angol-német összevetésben, hány angol férne be a német keret kezdőjébe? 2. ha nagyon jószívűek vagyunk akkor max 3...
eaglesmcnabb
És ez ami nagyon szimpolikus. Azon túl, hogy Walker vagy Clyne személyében be tudsz tenni egy valódi jobhátvédet hova fér még be Angol?
Manu jobb a védelem többi része megint csak. Kroos-Khedira kettőst nem überled, a Draxler - Müller - Özil hármas meg körbe röhögi a Lallana - Rooney - Sterling triót. Max a Kane/Sturridge/Vardy vonalon lenne még esély Götze meg Gomez ellen de itt is csak azért mert Gomez már túl van a zenitjén.
alatriste
Azért Hectort is körberöhögi sztem Bertrand vagy egészséges Shaw, az a csávó egyszerűen ha már csak gondol a beadásra már lehet visszafutni védekezni 😀