Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Először is gratula a németeknek mert megérdemelték. Nem szeretem őket de elismerésre méltó az a munka amit az elmúlt években belefektettek, és szépen is játszottak. Kijárt ez nekik.

Az argentinoknak bármennyire is szertetem őket, inkább a bronzmeccsen lett volna helye, de a hollandok maguk tehetnek róla, hogy nem ők játszották a döntőt.

Az aranylabdát meg egyértelműen jobban megérdemelte volna Müller vagy Robben, de állítólag az, az "objektívnek mondható" szempont döntött, hogy Messi négyszer is az adott meccs legjobbja volt és még utána is voltak szép momentumai. Nyilván ebbe is bele lehet kötni pláne, hogy negyedik alkalommal mikor ezt a meccs MVP címet megkapta Di Maria sokkal jobb volt nála. Mellesleg szerintem nem őt kell szidni ezrét hanem azokat az inkopetens embereket akik így döntenek.

Mindegy, hajrá tovább, remélem négy év múlva lesz még egy esély, és azt megragadják a srácok.

Veletek köszi az eredménykövetést egy élmény volt uraim 😉 Most kezdődik a vízilabda EB. Lehet annak sem ártana hasonló topic, még ha az nem is érdekel talán olyan sokakat. Az első héten most nem sok meccset látok talán egyet sem, nektek jó szurkolást!!!
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Nem is én, hanem a csajom mondta Messi díjára, hogy "ezt ne már, bazmeg".
Büszke is vagyok rá.berger90
ha ilyen okos tuti ronda 😛 | vicc volt |

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Nem is én, hanem a csajom mondta Messi díjára, hogy "ezt ne már, bazmeg".
Büszke is vagyok rá.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Classy.



Remélem még Marco Reusnak is lesz alkalma nagy torna után győztesként ünnepelni.
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
Így egyet aludva rá, tényleg Messi volt a legjobb? Vagy csak azért kapta, nehogy sírjon a szája mert idén nem nyert semmit? Nem mintha sok jelentősége lenne de ezzel két kör előnyt szerzett a rendes Aranylabda szavazáson. Ha rúg egy gólt az első 15 fordulóban már küldik is neki GLS-sel aztán majd leforgatják később az átadót.Matthew99
Robben Messi CR ez lesz a sorrend vagyis ez lenne a reális sorrend aztán meglátjuk.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom Rihanna ezúttal bejutott a német öltözőbe. 😀😀


Csak ennyit írt ki ezen kép kapcsán a twitterre: "King Klose"
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Csalódás! 😕😕😕
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Így egyet aludva rá, tényleg Messi volt a legjobb? Vagy csak azért kapta, nehogy sírjon a szája mert idén nem nyert semmit? Nem mintha sok jelentősége lenne de ezzel két kör előnyt szerzett a rendes Aranylabda szavazáson. Ha rúg egy gólt az első 15 fordulóban már küldik is neki GLS-sel aztán majd leforgatják később az átadót.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
"Mario Götze egy csodagyerek, mielőtt beküldtem, azt mondtam neki: mutasd meg az egész világnak, hogy jobb vagy, mint Messi!" - Löw

megmutatta a fukkot.Amadeus91
Kicsit túlértékelt a gyerek.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A teljes meccs felvétele Gundival és Halmaiékkal.
 www.telesport.hu/rovatok/fifavb/fifavb-teljes-meccs/?vid=187208

Ja és ez gyönyörű szép Hörijinx volt - én sem csinálhattam volna szebben. 😀 😀 😀
Németország: Philadelphia Eagles - A keret bombaerős, látszólag a taktika is hibátlan, papíron minden adott a sikerhez. Nyerni fognak? Persze, hogy nem.
Az Eagles nyeri idén a szezont? o_oo_o
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
"Mario Götze egy csodagyerek, mielőtt beküldtem, azt mondtam neki: mutasd meg az egész világnak, hogy jobb vagy, mint Messi!" - Löw

megmutatta a fukkot.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Gratula a németeknek, megérdemelték.
Öröm az ürömben, hogy nem Argentína nyert brazil földön, nem esett meg ekkora szégyen gyalázat.Gergőbácsi
Majd ti nyertek Minneapolisban, nem igaz? 😊peterk2005
ahogy általában, ha jól emlékszem 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857


ehe

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Kicker nem a Nemzeti Sport - meg lehet nézni az osztályzatokat (van egy csomó 4,5es!)
 www.kicker.de/news/fussball/nationalelf/607967/2/slideshow_die-dfb-elf-gegen-argentinien-in-der-einzelkritik.html
Boateng kapott egyedül 1est, Lahm, Schweini, Götze és Schürrle 2est.

Kramer a meccsről : "An viel kann ich mich nicht erinnern, aber das ist jetzt egal." (Nem sokra emlékszem, de tulajdonképpen mindegy.). 😀😀
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gratula a németeknek, megérdemelték.
Öröm az ürömben, hogy nem Argentína nyert brazil földön, nem esett meg ekkora szégyen gyalázat.Gergőbácsi
Majd ti nyertek Minneapolisban, nem igaz? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jó jó Németország meg minden, de el ne felejtsük ki itt az igazi SZTÁR 16-0 gópecc 😀
Flacco5
Ez nem semmi threesome lesz. És én azt hittem, csak a német csajok bevállalósak (meg a Kelet-Európaiak/Ázsiaiak, de ő főleg a $$$ miatt).iktriad
Olyan aranyosak ezek a képek, ahol három sztárt fényképeznek együtt, és egyiknek sincs fogalma, hogy a másik kettő mi a tökömért sztár. 😀

(Na jó, itt Giselle és Tom miatt borul a dolog, de ez csak erősíti a szabályt. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Schweini le sem tagadhatja, hogy a törzshelye az München egyik legfelkapottabb meleg helye 😀 (több éves városi legenda)Amadeus91
És mit szól ehhez Fräulein Brandner? Mondjuk volt arról pletyka, hogy Gomez meg nála lőtt gólt, aztán azóta tudjuk hova került. ..

iktriad
non plus ultra, Gomeznek akkor lett vége a kapcsolata a gimnáziumi szerelmével, cirka egy évtized után. Sarah megnyomta a gombot.....Amadeus91
Ami már sajnos nem működik, pedig imádtam azt a hangefektet. 😀
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Gratula a németeknek, megérdemelték.
Öröm az ürömben, hogy nem Argentína nyert brazil földön, nem esett meg ekkora szégyen gyalázat.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
Schweini le sem tagadhatja, hogy a törzshelye az München egyik legfelkapottabb meleg helye 😀 (több éves városi legenda)Amadeus91
És mit szól ehhez Fräulein Brandner? Mondjuk volt arról pletyka, hogy Gomez meg nála lőtt gólt, aztán azóta tudjuk hova került. ..

iktriad
non plus ultra, Gomeznek akkor lett vége a kapcsolata a gimnáziumi szerelmével, cirka egy évtized után. Sarah megnyomta a gombot.....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
búcsúzom mára



ezzel

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Schweini le sem tagadhatja, hogy a törzshelye az München egyik legfelkapottabb meleg helye 😀 (több éves városi legenda)Amadeus91
És mit szól ehhez Fräulein Brandner? Mondjuk volt arról pletyka, hogy Gomez meg nála lőtt gólt, aztán azóta tudjuk hova került. ..

Poldi kedvenc csajával. 😀😀
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
Amadeus91
iktriad
Schweini le sem tagadhatja, hogy a törzshelye az München egyik legfelkapottabb meleg helye 😀 (több éves városi legenda)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amadeus91
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
 futbol.as.com/futbol/2014/07/13/mundial/1405287332_399701.html

Messinek megártott a tészta?

(szóljon már neki valaki, hogy nem jó keverni a bogyókat.)

criminal lawyer or criminal lawyer?