Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 043 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
😀
..
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 910
 www.mifocink.com/?p=2978

erdekes iras h mirt nem kellunk top csapatba.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha 19 évesek akkor sose fognak pályára kerülni.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sidibe csatár-> máshol bejött
Sagna védő -> máshol bejött
Most állítólag egy Essien és egy Makelele után kutatunk Szenegálban.

több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
El Hadji Badiane Sidibe és Lansana Sagna, jegyezzétek meg ezt a két nevet. A Fekete Újpest mindenkit lealáz.Bazzani
Szánalmas sajnos, szomorű vagyok. Sose lesz már ennek vége.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
El Hadji Badiane Sidibe és Lansana Sagna, jegyezzétek meg ezt a két nevet. A Fekete Újpest mindenkit lealáz.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Ez a két 19 éves szenegáli az újpestnél ez wtf? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Szimpatikus eredmény Anglia legrégebbi derbijén.kristóf17
A Sheffield FC és a Hallam FC nem játszik idén egymással.Cubehor
Haha, éreztem, hogy valaki megtalál érte. Odarakom, hogy a legnagyobbak között a legrégebbi, és akkor már csak annak nem tetszik, akinek zavarja a csőrét, hogy az ő kedvence nincs e kettő között. 😀

Mikey: borzasztó mennyire szimpatikus a srác... Lecseréléskor kicsit feszkós volt, de nagyon szeretem mint ember, mint játékos. Mondjuk ilyen teljesítménnyel mint játékost nem nehéz 😀
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Mirallas pedig iszonyat jó játékos, a legjobb az Evertonban talán, de egy buzi, egy féreg a pályán.kristóf17
Talán csak Pienaar veri játéktudásban és féregségben is.

Sturridge 15 meccs, 13 gól, ez sem gyenge adat.

"It wasn't about me and the goals I scored; it was about doing a job for the team."
több mint 10 éve
Cubehor Los Angeles Rams 310
Szimpatikus eredmény Anglia legrégebbi derbijén.kristóf17
A Sheffield FC és a Hallam FC nem játszik idén egymással.
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 910
a puma jo iranyt vesz vagyis jol bevasarolta magat a fociba.reklamnak az arsenal mondhatni tokeletes.

Viszont a puma termekektol nem vagyok elajulva es most nem a minoseget ertem ez alatt.Szeretem az egyszeru kinezetet de ok nekem kb semmilyeen.Volt h evekig nem is frissitettek a cuccaikat.Ez mar masvilag meglatjuk.


Annak idejen a szakdogamat az arsenal marketingjebol irtam.Ki kellett vagnom sok mindent mivel tul hosszu lett volna.Jo kis kutato munka volt:
par pelda:a stadionban volt x faktor valogatas,a highbury lakopark lett de a pazsit megmaradt,nevre szolo kis teglakat lehet venni a stadion mellett stb...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
egyébként csinálom magamnak az innivalót, nézem hogy szöglet, abbahagyom, odamegyek nézni, mondom az asszonynak: most lesz a gól.
és jött Gerrard 😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Mirallas pedig iszonyat jó játékos, a legjobb az Evertonban talán, de egy buzi, egy féreg a pályán.kristóf17
igen, kiváló középpályát alkotnak a mikrofonfejű csávóval, a vébén 16 között várok egy Cé piros lapot, amit törlesztésért fog kapni...
több mint 10 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Szimpatikus eredmény Anglia legrégebbi derbijén. Parádés és váratlan megoldásaink vannak elöl. Sterling helyzetkihasználása nem elég jó, hogy a nagyok között lehessen még emlegetni, de amúgy látványosan jól játszik mióta rendszeresen kezdő. Mirallas pedig iszonyat jó játékos, a legjobb az Evertonban talán, de egy buzi, egy féreg a pályán. Jól fogok aludni! 😊
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
Jövőre a Puma az új szponzorunk 5évre 150 millió font.
Várhatóan ilyen lesz a mez:
és Wengernek sem kell többet bajlódnia a térdig érő dzsekivel 😀
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezek szép szavak Joey csak én mint Újpest drukker nem tudok örülni neki.
Aki idejön és nem szar az azonnal megy is tovább. Ebből előrelépés nem lesz így soha.
Mondjuk ennek a belgának én már egy szavár sem hiszem el.

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
A belgának sikerült eladnia az egyetlen értelmes szerzeményét Nego-t. Persze a megerősítjük a csapatot duma folyamatosan megy. Majd a tavaszi szezon kezdete után beesik pár haszontalan. Ja és a Charltonba ment Nego ahol Duchatelet papa a tulaj.Bazzani
A hétvégi NS-ben van egy interjú az Újpest tulajjal.Ott elmondta,hogy már tárgyaltak vagy 3 emberrel a Charltonból,de nem akarnak idejönni,mert egyáltalán nem vonzó nekik az NB1 a Championshiphez képes (mily meglepő).Azt is mondta,hogy ha igazolnak,akkor próbálnak tehetséges fiatalokat,akiknek felvázolják ezt az életpályamodellt amit pl Nego is megjárt,ez már azért sokkal vonzóbb lehet majd nekik,főleg ha a Jenat is visszajuttatják a Bundesliga 2-ig minimum.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A belgának sikerült eladnia az egyetlen értelmes szerzeményét Nego-t. Persze a megerősítjük a csapatot duma folyamatosan megy. Majd a tavaszi szezon kezdete után beesik pár haszontalan. Ja és a Charltonba ment Nego ahol Duchatelet papa a tulaj.

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem aztán bajom nincs Cével már jó ideje 😊 (kb azóta, hogy mindenki elkezdte baszogatni, és mindenkinél Messi lett azisten)
Ha rajtam múlott volna, biztos nem fordul elő olyan szégyen, hogy januárig 4–1 Messi javára az aranylabdák száma 😊

több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Srácok nézzetek be a Pats topicba 😊 Wyatt bemutatott egy tökéletes parodizálást Sobri Brady chokker fétisére. Brady=Ronaldo a történetekben.FViktor93
Viszont itt is működik.
Ultimate trolling.Sobri Jóska
Szóval elismerted, hogy trollkodsz ? 😀Toca
Lóf@szt. Azt mindig más teszi. 😛
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Srácok nézzetek be a Pats topicba 😊 Wyatt bemutatott egy tökéletes parodizálást Sobri Brady chokker fétisére. Brady=Ronaldo a történetekben.FViktor93
Viszont itt is működik.
Ultimate trolling.Sobri Jóska
Szóval elismerted, hogy trollkodsz ? 😀
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Srácok nézzetek be a Pats topicba 😊 Wyatt bemutatott egy tökéletes parodizálást Sobri Brady chokker fétisére. Brady=Ronaldo a történetekben.FViktor93
Viszont itt is működik.
Ultimate trolling.

több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Srácok nézzetek be a Pats topicba 😊 Wyatt bemutatott egy tökéletes parodizálást Sobri Brady chokker fétisére. Brady=Ronaldo a történetekben.
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Ügyes focista ez a Cé gyerek, csak az a baj, hogy kiégett :/
Jó, jó, a bajnokságban, meg a BL-ben rúgdossa a gólokat, de amikor jön az igazán fontos rész, akkor látszik rajta, hogy choker
Amikor meg nem megy a csapatának, akkor hisztizik, ha pedig kikapnak, akkor sír.
Amikor még nem vitte el ennyire a csillogás, meg a szupermodell csaj, meg a gyerek, akkor még a focira koncentrált, és nyert egy BL-t. Hat éve. Azóta semmi
Pár gólt rúgott ugyan, de hát az önmagában még semmi, és amikor a fontos részhez ér a sorozat, akkor úgysem tud megújulni, és felrázni a csapatát egy Dortmund elleni 1–4 után pl
Hat éve hiába rugdossa a gólokat, nem nyert BL-t, Eb-t meg vb-t meg aztán pláne nem. Az a baj, hogy a csillogás, a szupermodell csaj és a gyerekek már fontosabbak neki, már nem ugyanaz, mint régen volt, amikor láttad rajta, hogy megnyeri csapatával a fontos meccset
Persze, lehet azzal jönni, hogy de volt pár BL-elődöntője, de igazából csak a BL-győzelem számít. Ugyanúgy vesztes, mint a Győri ETO, mert egy selejtezőben elbukó gyenge középcsapat pont ugyanúgy nem nyer, mint aki az elődöntőig megy
Meg persze, volt pár bajnoki cím, na az sem sok azóta, csupán kettő, meg egy kupagyőzelem, de hát az önmagában annyit ér, mint halottnak a csók. Rúgja a gólokat, de ez nem számít, mert az biztos, hogy a Real Madrid vele nem nyer már BL-t, mint ahogy az ezredforduló környéke óta egyet sem
Portugália meg aztán végképp esélytelen vele bármire 😕Wyatt
Erős kritika, amivel nem értek egyet azzal együtt, hogy rühellem Ronaldot. Ha valakin, akkor rajta nem múlik a Madrid sikertelensége. Amellett, hogy egy igazi primadonna, ő mindig odateszi magát a pályán, amit tisztelek benne.
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Ügyes focista ez a Cé gyerek, csak az a baj, hogy kiégett :/
Jó, jó, a bajnokságban, meg a BL-ben rúgdossa a gólokat, de amikor jön az igazán fontos rész, akkor látszik rajta, hogy choker
Amikor meg nem megy a csapatának, akkor hisztizik, ha pedig kikapnak, akkor sír.
Amikor még nem vitte el ennyire a csillogás, meg a szupermodell csaj, meg a gyerek, akkor még a focira koncentrált, és nyert egy BL-t. Hat éve. Azóta semmi
Pár gólt rúgott ugyan, de hát az önmagában még semmi, és amikor a fontos részhez ér a sorozat, akkor úgysem tud megújulni, és felrázni a csapatát egy Dortmund elleni 1–4 után pl
Hat éve hiába rugdossa a gólokat, nem nyert BL-t, Eb-t meg vb-t meg aztán pláne nem. Az a baj, hogy a csillogás, a szupermodell csaj és a gyerekek már fontosabbak neki, már nem ugyanaz, mint régen volt, amikor láttad rajta, hogy megnyeri csapatával a fontos meccset
Persze, lehet azzal jönni, hogy de volt pár BL-elődöntője, de igazából csak a BL-győzelem számít. Ugyanúgy vesztes, mint a Győri ETO, mert egy selejtezőben elbukó gyenge középcsapat pont ugyanúgy nem nyer, mint aki az elődöntőig megy
Meg persze, volt pár bajnoki cím, na az sem sok azóta, csupán kettő, meg egy kupagyőzelem, de hát az önmagában annyit ér, mint halottnak a csók. Rúgja a gólokat, de ez nem számít, mert az biztos, hogy a Real Madrid vele nem nyer már BL-t, mint ahogy az ezredforduló környéke óta egyet sem
Portugália meg aztán végképp esélytelen vele bármire 😕Wyatt
Pont ugyanúgy van kiégve mint Brady 😊
Leszögezem nem értek hozzá, mert nem követem a focit mostanság, de szerintem nem miatta nem nyer(t) BL-t a Real.

touchdown..... touchdown, bears!!