Soccer

42 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
Ha megnyerjük a kupát akkor még lehet számítani az UEFA engedélyére.
Bazzani
Hát ez full bohózat lenne,főleg hogy eleve az nb2-ben lenne a helye az újpestnek.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mennyei kupa semifinals:

MTK - Újpest | Csabám, meg lesztek büntetve! |
Loki - Diósgyőrberger90
azt vágod hogy ez is előre levan játszva..Debrecen-ujpest döntő lesz,de mivel az újpest nem indulhat sehol a bajnokság negyedikje megy az EL-be😀Kenny
Ha második lesz az Újpest (a kupában) akkor alapból a bajnokság negyedike indul.
Ha megnyerjük a kupát akkor még lehet számítani az UEFA engedélyére.
De ha sikerülne átlépni az MTK-n (csak látszólag könnyű bár remélem ők inkább a bennmaradásra koncentrálnak) Debrecenben megverni a Lokit nagyon nehéz lesz. Mondjuk azért az új stadionban (gondolom ilyenkor fele jegyet mi kapnánk) 6-8ezer lila drukker hatalmas erőt adhat.

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
Mennyei kupa semifinals:

MTK - Újpest | Csabám, meg lesztek büntetve! |
Loki - Diósgyőrberger90
azt vágod hogy ez is előre levan játszva..Debrecen-ujpest döntő lesz,de mivel az újpest nem indulhat sehol a bajnokság negyedikje megy az EL-be😀

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
A derbire visszatérve, ezt a Fradit úgy ahogy van szét kell zavarni. Csak a 2 kapus, Holman, Böde, Besic meg 1-2 fiatal maradjon, Leonardo mellett, persze, de ő sem lesz fiatalabb. Iszonyat gyenge ez a csapat és itt Doll sem tud csodát tenni...JC6
Szerintem meg csak 1 jó balbekk (Leandro?) hiányzik illetve egy befejező,mert Böde pocsék formában van egész tavasszal és meg is látszik,hogy Doll ráépítette a taktikát a télen.Még szerencse,hogy Leonardo tud improvizálni,különben nagy bajban lennénk.Laczkó is ha be tud majd épülni biztos hasznára lesz a csapatnak a bal oldalon,de nem a pálya közepén ahol eddig erőltette.Nem lesz ez rossz,csak ez a pár dolog hiányzik szerintem.JoeyPorter
Fradiból mindig csak pár dolog hiányzik már az utóbbi években, lassan olyanok lesztek mint a lilák.
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
A derbire visszatérve, ezt a Fradit úgy ahogy van szét kell zavarni. Csak a 2 kapus, Holman, Böde, Besic meg 1-2 fiatal maradjon, Leonardo mellett, persze, de ő sem lesz fiatalabb. Iszonyat gyenge ez a csapat és itt Doll sem tud csodát tenni...JC6
Szerintem meg csak 1 jó balbekk (Leandro?) hiányzik illetve egy befejező,mert Böde pocsék formában van egész tavasszal és meg is látszik,hogy Doll ráépítette a taktikát a télen.Még szerencse,hogy Leonardo tud improvizálni,különben nagy bajban lennénk.Laczkó is ha be tud majd épülni biztos hasznára lesz a csapatnak a bal oldalon,de nem a pálya közepén ahol eddig erőltette.Nem lesz ez rossz,csak ez a pár dolog hiányzik szerintem.

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Mennyei kupa semifinals:

MTK - Újpest | Csabám, meg lesztek büntetve! |
Loki - Diósgyőr

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
A derbire visszatérve, ezt a Fradit úgy ahogy van szét kell zavarni. Csak a 2 kapus, Holman, Böde, Besic meg 1-2 fiatal maradjon, Leonardo mellett, persze, de ő sem lesz fiatalabb. Iszonyat gyenge ez a csapat és itt Doll sem tud csodát tenni...
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
„Lelkes voltam én, de csak addig, amíg az edzés tartott. Odatettem magam, de csak napi két órára. Hát itt nem napi kettőre. Klopp egyszer azt mondta, ha megnézem Suboticot, Lewát, Reust a csapatból, mit gondolok, ők ezt a hírnevet, ezt a pénzt és ezt a tudást ingyen kapták a kezükbe? Napi két órákkal? Nem, nagyon sokat tettek érte. Napi nyolc órát vagy annál is többet az edzés 1,5 óráján túl, amikor a maximumon pörögnek. Ők nem mentek haza utána, hanem kint maradtak a pályán, és gyakoroltak még másfelet labdával. Utána bementek a konditerembe, és ott izzadtak. Később meccset elemeztek. Ezt én 20 évesen még nem foghattam fel, de most, 23 éves koromra már teljesen tiszta előttem. A cél is, az odavezető út is.”

Azért itt is látszik a mentális lemaradás. Amire egy portugál, argentin, német, spanyol stb gyerek 10-13 évesen rájön, arra egy magyar 23 évesen jön rá, hogy csak munkával lehet sikereket elérni. És ez nem csak az edzők hibája.Tony
Azért ez így sánta. Spec nekem erre annyi esélyem lett volna, mint békának a magasugrásban. Reggel edzés, 2 cuccal be a suliba, délután taulóóra, plusz foci, este edzés, hazaérkezés 7-8ra, tanulás alvás, majd elölről. Volt rendesen minden a lábamban, de arra, hogy állandóan gyakoroljak pluszban, az esélytelen volt. Így is heti 6 edzés volt, plusz a meccs. Mégse lett belőlem focsista, pedig nem a tudás hiányzott.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
 www.origo.hu/sport/magyarfoci/20140404-meglatogattuk-a-mezokovesd-zsory-edzeset.html

Véber Gyurit szövetségi kapitánynak! Többször hangosan felröhögtem megint.berger90
rendkívül korrekt a cím... kellemes érzés lehet egy teljes napi vendéglátás után, szóljon bárkiről is a cikk, ilyenbe belefutni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Gratulálok Chris Foy! 2 méteres lest nem befújni igen szép dolog...

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
 www.origo.hu/sport/magyarfoci/20140404-meglatogattuk-a-mezokovesd-zsory-edzeset.html

Véber Gyurit szövetségi kapitánynak! Többször hangosan felröhögtem megint.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
a jövő évi hazai Chelsea mezek:  t.co/oU5XFgUmt4
nekem nem igazán jön be, full olyan, mint pár éve a franciák meze, a franciákat meg ki a franc szereti? 😀 Dexxter Tailor
Milyen kérdés ez? :[] Mindenki!😍

több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 566 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
a jövő évi hazai Chelsea mezek:  t.co/oU5XFgUmt4
nekem nem igazán jön be, full olyan, mint pár éve a franciák meze, a franciákat meg ki a franc szereti? 😀 Dexxter Tailor
Ezt lássa meg Joey 😀😀😀
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Helyzet nélküli ellenféltől kikapni, ez az Újpest 😕

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
újpest nem nagyon akart focizni ezen a meccsen,x-es volt nagyon.A mi játékunk se javult fel ám amióta Doll itt van,csak Leonardonak van kedve játszani.

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nagy János Fradi győzelemre tett. 😀Schleck
Valószínűleg, ha talpon marad, megállítja szabályosan Leo-t...
Sinisa
Nem is az, mert ez bárkivel megtörténhet, de hogy utána elkezd kocogni Leonardo után az teljesen magyarázhatatlan számomra.

több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Nagy János Fradi győzelemre tett. 😀Schleck
Én könnyesre röhögtem magam rajta, ahogy pofára esett... 😀😀
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
Amíg Dibusz a kapus nem lehet túl nyugodt Doll. Egyik csapat sem érdemelt győzelmet, az x reális lett volna.

több mint 10 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Nagy János Fradi győzelemre tett. 😀Schleck
Valószínűleg, ha talpon marad, megállítja szabályosan Leo-t...
Bár a a VB mez a bírókon biztos észrevette volna a szabálytalanságot.
Vagy a viperás bírómezes az alapvonalon, mint a menetrendszerű kezezésnél...

A lényeg az eredmény!
Végre győzelem és "nullázva" a lilák idén!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nagy János Fradi győzelemre tett. 😀

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 891 — nabege2@yahoo.com
azért röhejes volt, hogy Somalia hányszor bírta magát hosszan szöktetni...
megérdemelte a Fradi, éppen ennyivel (szerintem)
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
„Lelkes voltam én, de csak addig, amíg az edzés tartott. Odatettem magam, de csak napi két órára. Hát itt nem napi kettőre. Klopp egyszer azt mondta, ha megnézem Suboticot, Lewát, Reust a csapatból, mit gondolok, ők ezt a hírnevet, ezt a pénzt és ezt a tudást ingyen kapták a kezükbe? Napi két órákkal? Nem, nagyon sokat tettek érte. Napi nyolc órát vagy annál is többet az edzés 1,5 óráján túl, amikor a maximumon pörögnek. Ők nem mentek haza utána, hanem kint maradtak a pályán, és gyakoroltak még másfelet labdával. Utána bementek a konditerembe, és ott izzadtak. Később meccset elemeztek. Ezt én 20 évesen még nem foghattam fel, de most, 23 éves koromra már teljesen tiszta előttem. A cél is, az odavezető út is.”

Azért itt is látszik a mentális lemaradás. Amire egy portugál, argentin, német, spanyol stb gyerek 10-13 évesen rájön, arra egy magyar 23 évesen jön rá, hogy csak munkával lehet sikereket elérni. És ez nem csak az edzők hibája.
több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
érdemes elolvasni

 sportgeza.hu/futball/2014/03/04/bajner_sorsan_latszik_a_hazai_futballvaksag/

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
aszondja fülöplaci,nem vártunk sok gólt ettől a meccstől,10perc múlva 1-2😀

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 246 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
a jövő évi hazai Chelsea mezek:  t.co/oU5XFgUmt4
nekem nem igazán jön be, full olyan, mint pár éve a franciák meze, a franciákat meg ki a franc szereti? 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!