Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Nem jön Sztörling, állítólag James Rodriguez jön, mondjuk az aljas húzás lenne Pereztől 😀
Középpályára meg Kroos érkezése már szinte biztos. Értem én hogy Khediránál klasszisokkal jobb, de minek?eaglesmcnabb
30-ért Kroos, 37-ért meg megy Khedira manU-ba.zinedine5
Krooson mi kerülne 30-ba? lejár a szerződése és nem akaródzik neki hosszabbítani. Ha igazán nagy troll lenne Perez, akkor megcsinálná azt, amit a Bayern művelt idén Lewandowskival, hogy ingyén, beleröhögve a Dortmund képébe.Amadeus91
2015-ig van szerződése, gondolom, ha idén kell nekik, akkor valamit ki kell érte pengetni.zinedine5
de nem 30 milliót.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
30-ért Kroos, 37-ért meg megy Khedira manU-ba.zinedine5
Számomra Khedira 37millás ára több, mint érthetetlen kategória...😒
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Pool közben szépen csöndben elköltötte Suarez árát,és felépített egy bajnok csapatot.
Szép.Remélem összejön nekik,szimpatikus brigád.Kenny
A bajnok csapat még arrébb van, ahhoz értelmes védelem is kéne...

Egyébként meg:


Vigyorgok mint aki beszívott. ^ ^ :cool:
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Ezen a vb-n adtak már színészkedésért sárgát? Vagy ez már kiment a divatból? Robben pl már a pályán se lenne vagy 2 meccs óta.Matthew99
Egy volt már azt hiszem.valakis
A meccsenkénti 3-4 műesés mellett ez nem is olyan rossz arány 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Nem jön Sztörling, állítólag James Rodriguez jön, mondjuk az aljas húzás lenne Pereztől 😀
Középpályára meg Kroos érkezése már szinte biztos. Értem én hogy Khediránál klasszisokkal jobb, de minek?eaglesmcnabb
30-ért Kroos, 37-ért meg megy Khedira manU-ba.zinedine5
Krooson mi kerülne 30-ba? lejár a szerződése és nem akaródzik neki hosszabbítani. Ha igazán nagy troll lenne Perez, akkor megcsinálná azt, amit a Bayern művelt idén Lewandowskival, hogy ingyén, beleröhögve a Dortmund képébe.Amadeus91
2015-ig van szerződése, gondolom, ha idén kell nekik, akkor valamit ki kell érte pengetni.
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Ezen a vb-n adtak már színészkedésért sárgát? Vagy ez már kiment a divatból? Robben pl már a pályán se lenne vagy 2 meccs óta.Matthew99
Egy volt már azt hiszem.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
WTF??
 metro.co.uk/2014/07/01/ouch-chile-star-mauricio-pinilla-gets-tattoo-of-crossbar-shot-against-brazil-4782397/BaltimoreDefense
még jó, hogy nem a kihagyott tizenegyesét varratta magára, életemben nem láttam olyan szarul lőtt büntetőt.

Nem jön Sztörling, állítólag James Rodriguez jön, mondjuk az aljas húzás lenne Pereztől 😀
Középpályára meg Kroos érkezése már szinte biztos. Értem én hogy Khediránál klasszisokkal jobb, de minek?eaglesmcnabb
30-ért Kroos, 37-ért meg megy Khedira manU-ba.zinedine5
Krooson mi kerülne 30-ba? lejár a szerződése és nem akaródzik neki hosszabbítani. Ha igazán nagy troll lenne Perez, akkor megcsinálná azt, amit a Bayern művelt idén Lewandowskival, hogy ingyén, beleröhögve a Dortmund képébe.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Pool közben szépen csöndben elköltötte Suarez árát,és felépített egy bajnok csapatot.
Szép.Remélem összejön nekik,szimpatikus brigád.Kenny
Kiket vettek?Zolika
lallana a legújabb.
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Ezen a vb-n adtak már színészkedésért sárgát? Vagy ez már kiment a divatból? Robben pl már a pályán se lenne vagy 2 meccs óta.Matthew99
mivel kettős lábszártörésért jár csak sárga, így a színészkedésért én is erősnek érezném a lapot
 www.nemzetisport.hu/foci_vb_2014/vb-2014-a-nigeriai-onazi-kettos-labszartorest-szenvedett-2346749baggio
Bezzeg ha valamelyik le merné venni a mezét az rögtön szembenézhetne egy sárgával. És nem az ázsiai fajtával.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Ezen a vb-n adtak már színészkedésért sárgát? Vagy ez már kiment a divatból? Robben pl már a pályán se lenne vagy 2 meccs óta.Matthew99
mivel kettős lábszártörésért jár csak sárga, így a színészkedésért én is erősnek érezném a lapot
 www.nemzetisport.hu/foci_vb_2014/vb-2014-a-nigeriai-onazi-kettos-labszartorest-szenvedett-2346749


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 860
Pool közben szépen csöndben elköltötte Suarez árát,és felépített egy bajnok csapatot.
Szép.Remélem összejön nekik,szimpatikus brigád.Kenny
Kiket vettek?

több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Ezen a vb-n adtak már színészkedésért sárgát? Vagy ez már kiment a divatból? Robben pl már a pályán se lenne vagy 2 meccs óta.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Nem jön Sztörling, állítólag James Rodriguez jön, mondjuk az aljas húzás lenne Pereztől 😀
Középpályára meg Kroos érkezése már szinte biztos. Értem én hogy Khediránál klasszisokkal jobb, de minek?eaglesmcnabb
Minek Isco mögé?Tök felesleges.

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Pool közben szépen csöndben elköltötte Suarez árát,és felépített egy bajnok csapatot.
Szép.Remélem összejön nekik,szimpatikus brigád.

több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 721 — Sa da tay!
WTF??
 metro.co.uk/2014/07/01/ouch-chile-star-mauricio-pinilla-gets-tattoo-of-crossbar-shot-against-brazil-4782397/
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
valahol olvastam, hogy a sérült Cé helyére vinné Sztörlinget a Margit.slowmotion
Komolyodjunk meg, oké? 😀
több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 337
Nem jön Sztörling, állítólag James Rodriguez jön, mondjuk az aljas húzás lenne Pereztől 😀
Középpályára meg Kroos érkezése már szinte biztos. Értem én hogy Khediránál klasszisokkal jobb, de minek?eaglesmcnabb
Mert Xabi öreg és nem is játszik már túl jól.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
miért lenne aljas húzás Pereztől Hámesz megszerzése?slowmotion
Úgy érzem ha zsebbe kell nyúlni akkor nem lesz túl sportszerű.eaglesmcnabb
Irónikus pont a Monaco ellen aljas húzásról beszélni 😀#1patsfan
Természetesen nem a monacora gondoltam, hanem a többi érdeklődőre.
Mondjuk az tényleg jó kérdés hogy tudnak-e olyan pénzt ajánlani a Monaconak ami őket is érdekli 😀
Real mellett szól hogy James kedvenc csapata, CR meg a példaképe Hogy ki helyett játszana az jó kérdés.
Stez ne neked kelljen már ecsetelni, hogy mennyire fontos hogy legyen depth. 😀eaglesmcnabb
Ez nem a depthről szól, tudod jól te is.
Arról szól, hogy a Pérez egy dagadt óvodás kb., aki kéthavonta meglát egy újabb játékot a kirakatban, amibe beleszeret és akkor neki azt mindenképpen meg kell vennie, jól ráfizetve, mert ő megteheti. És már megint az van, hogy ha Hámész jön, akkor egy 20-25 millás játékost egyből ki kell pakolni a kezdőből. Abból a kezdőből, ami egyébként nagy nehezen összeállt, Bale is kezdi megtalálni a formáját és kezd beépülni a csapatba, és a hullámzó Di María is végre konstansan jól játszott.
De hát érthető egyébként, kell a kihívás, kúrjuk szét ezt, építkezzünk újra, a jelenlegi támadók úgy is kezdenek kiöregedni.Stez
kell a mezeladás, na
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
miért lenne aljas húzás Pereztől Hámesz megszerzése?slowmotion
Úgy érzem ha zsebbe kell nyúlni akkor nem lesz túl sportszerű.eaglesmcnabb
Irónikus pont a Monaco ellen aljas húzásról beszélni 😀#1patsfan
Természetesen nem a monacora gondoltam, hanem a többi érdeklődőre.
Mondjuk az tényleg jó kérdés hogy tudnak-e olyan pénzt ajánlani a Monaconak ami őket is érdekli 😀
Real mellett szól hogy James kedvenc csapata, CR meg a példaképe Hogy ki helyett játszana az jó kérdés.
Stez ne neked kelljen már ecsetelni, hogy mennyire fontos hogy legyen depth. 😀eaglesmcnabb
Ez nem a depthről szól, tudod jól te is.
Arról szól, hogy a Pérez egy dagadt óvodás kb., aki kéthavonta meglát egy újabb játékot a kirakatban, amibe beleszeret és akkor neki azt mindenképpen meg kell vennie, jól ráfizetve, mert ő megteheti. És már megint az van, hogy ha Hámész jön, akkor egy 20-25 millás játékost egyből ki kell pakolni a kezdőből. Abból a kezdőből, ami egyébként nagy nehezen összeállt, Bale is kezdi megtalálni a formáját és kezd beépülni a csapatba, és a hullámzó Di María is végre konstansan jól játszott.
De hát érthető egyébként, kell a kihívás, kúrjuk szét ezt, építkezzünk újra, a jelenlegi támadók úgy is kezdenek kiöregedni.

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár

😀 scrubs ftw

több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Szüleim látták játszani, sokat meséltek róla. Ugyanabból a megyéből származunk, ráadásul a kedvenc csapatom kapuját védte, majd a stadiont is róla nevezték el.
Másfél éve az Eleven Center mögött láttam várakozni. Hazarohantam a kapuskesztyűmért, hogy dedikáltassam vele, de mire 2 perc múlva visszaértem, ő már nem volt sehol.

Ma már nem tudott elsietni előlem, a Bazilikában találkoztunk néhány pillanat erejéig...

Isten Nyugosztalja Gyula Bácsi!
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
miért lenne aljas húzás Pereztől Hámesz megszerzése?slowmotion
Úgy érzem ha zsebbe kell nyúlni akkor nem lesz túl sportszerű.eaglesmcnabb
Irónikus pont a Monaco ellen aljas húzásról beszélni 😀#1patsfan
Természetesen nem a monacora gondoltam, hanem a többi érdeklődőre.
Mondjuk az tényleg jó kérdés hogy tudnak-e olyan pénzt ajánlani a Monaconak ami őket is érdekli 😀
Real mellett szól hogy James kedvenc csapata, CR meg a példaképe Hogy ki helyett játszana az jó kérdés.
Stez ne neked kelljen már ecsetelni, hogy mennyire fontos hogy legyen depth. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hú, Hámész is baszottul kell abba a támadósorba. De nem baj, Di Maria, aki top formában van, szívesen padozik, vagy akár a másik oldalon Bale. Ja nem, Hámész középen is tud játszani, úgyhogy ha már megvettük Iscot egy valag léért és fiatal, kurva jó, ráadásul spanyol is, hát padozzon ő. És akkor ott van a pityogós, akinek a kezdőhelye nem is lehet kérdés, szezonkezdetre meg azért fel kéne épülnie.
Na ez pont ugyanolyan hányadék húzás Péreztől ismét, mint a pénzes majmoké.

több mint 9 éve
dr0725 New England Patriots 467
miért lenne aljas húzás Pereztől Hámesz megszerzése?slowmotion
Úgy érzem ha zsebbe kell nyúlni akkor nem lesz túl sportszerű.eaglesmcnabb
Irónikus pont a Monaco ellen aljas húzásról beszélni 😀
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
miért lenne aljas húzás Pereztől Hámesz megszerzése?slowmotion
Úgy érzem ha zsebbe kell nyúlni akkor nem lesz túl sportszerű.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!