Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
biztos többen vagytok a trollfocin, de ezt muszáj idetenni 😀
davemayer
Nekem a Jenei Imis volt a kedvencem.

Aki mellesleg megb@szh*tja a kib@sz*tt k#rva anyját!Vrijbloed
én vele kapcsolatban azt nem értem hogy gondoljon amit akar de ezt lenyilatkozni... és mit várt? bólogatást? Sztem akart egy jó pontot szerezni a saját hazájában... élj soká, élj boldogan...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
biztos többen vagytok a trollfocin, de ezt muszáj idetenni 😀
davemayer
Nekem a Jenei Imis volt a kedvencem.

Aki mellesleg megb@szh*tja a kib@sz*tt k#rva anyját!
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
biztos többen vagytok a trollfocin, de ezt muszáj idetenni 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
na, ez már eredmény.
utoljára mikor sikerült papírforma ellen pontot szerezni selejtezőn idegenben? Koeman alatt Dániában, egy már teljesen tét nélküli meccsen?slowmotion
Törökországban mikor Böde jött. Nem volt olyan régHöri
ja, tényleg, az edzőbuktató meccs...
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
És ehhez csak annyi kellett, hogy értelmesen, rendezetten tudjon beszélni és elmondja a kivitelezhető szakmai terveit.
Néztem azt a sajtótájékoztatóját, ahol elmondta kik lesznek a stábtagok, ott megvett engem is. Nem úgy vártam a meccset, hogy "na nézzük a sok bohócot, ahogy beégetik a főbohócot", hanem bíztam a jó eredményben. Ez volt szerintem Dárdai első nagy sikere, hogy tudott változtatni a szurkolói hangulaton és mindehhez tényleg elég volt 1-2 sajtótájékoztató.
Mindazonáltal nagyon nehéz a dolga, mert sajnos alaptechnikákra kellene megtanítani az első csapatot. Egyenlőre öröm a döntetlen és a küzdeni akarás a fiúkban. Hosszú idő után jó szájízzel álltam fel egy válogatott meccs után, ezért hálás vagyok Dárdainak.
Bízom a következő 2 meccs/ 6 pontban. Ha nem jön össze, akkor is látszik, hogy van értelmes edzőjelölt, csak a következő generációt kellene "jól használhatóra" gyúrni és a keze aláadni.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/video-igy-unnepeltek-egyutt-dzsudzsakek-a-szurkolokkal-2369243
Nem tudom volt-e valaha mostanában tuti nem, ekkora támogatásága egy szövkapnak.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Nem akarok ünneprontó lenni, de ettől az x-től nem lett jobb a magyar foci.Jakehomer
Nyomjad nyugodtan, mindig kell egy két károgó....
Egyébként meg senki nem mondta, hogy jobb lett a magyar foci, mindösszesen arról van szó, hogy ma végre azt hoztuk, amit a pályán kell hozni, taktikusan felálltunk az ősi rivális ellen, és elhoztunk egy pontot, ha nehezen is, de sikerült.Leon78
egyébként hihetetlen, hogy meddig jutott a magyar futball, hogy már annak örülünk, hogy hoz a csapat egy X-t és kúsznak-másznak a srácok a pályán. Na, de legalább ez már van, köszönet érte Palinak.Amadeus91
Romániában tényleg jó az x, ennek örülni kell, meg főleg annak, hogy a szokásostól eltérően nem estek össze a srácok 0-1 után. Ez a kúszás-mászás szerintem általában egy demagóg hülyeség, nagyon ritka az olyan, hogy nem próbálkoznak, akik ott vannak.Jakehomer
Azért remélem nem az az életcélod, hogy megvárd amíg jobb lesz a magyar foci, mert akkor ritka unalmas lesz a következő pár éved. Ez a ,,ettől megint nem lett jobb a magyar foci'' is egy baromság, kb olyan mint a csúszunk mászunk szófordulat. Aki mindig csak azt keresi, hogy miért lehet szapulni, károgni, az ne nézzen magyar meccset, azoknak inkább a holland, és a német csapat meccseit ajánlom inkább, biztosan nem fog csalódni. Aki szereti a magyar nemzeti válogatottat, az azért nézi meg a meccset, mert szurkol, szorít a csapatért, persze jó lenne ha mindig nyernénk, de ez hiú ábránd.
Ez nem hurrá hangulat, csak örülni kell a döntetlennek, és kész, semmi több aránylag jól játszottunk, talán nyerhettünk is volna, de ez másodlagos. A magyar nemzeti csapatnak szurkolni egy hitvallás még tv-n keresztül is, nemhogy élőbe, ami egy felejthetetlen élmény.Leon78
Ja, értem már, akkor elég néhány évente egy idegenbeli x, amúgy meg törődjünk bele, hogy szar az egész, rendben. Na, ezért tart itt az ország, hogy lőjek még egy hülye közhelyet 😛Jakehomer
Magyar foci nem lett jobb. De a válogatott igen. És amíg te annyit tudsz puffogtatni, hogy ha a románok beverik a helyzeteiket sima 3-0, én annyit tudok mondani, hogy a végeredmény 1-1 szóval miről beszélsz? Mellesleg ha már, a HA kezdetű mondataidat puffogtatod a szabályos, de elvett Szalai gólról is megemlékezhetnél.
Én abban is bízom, hogy hátha belátja az MLSZ-nél is 1-2 ember, ha idejön egy gyakorlatilag 0 felnőtt tapasztalattal , kurva kevés idővel egy edző és csak mentalitással illetve azzal, hogy stabil fegyelmezett játézkot csinál a csapattal illetve olyan alapon rak össze egy válogatottat, hogy azt szakmai szempontból nehéz támadni, akkor rájönnek ők is hogy mi az egyik legnagyobb baja a magyar focinak. Mellesleg közel tökéletesen meccselt a padról Dárdai. Ettől nem lesz Mourinho, viszont ennek a közegnek egy ilyen ember kell aki helyrevágja az egokat és fegyelemre tanítja az embereket. Egyedül Varga beállítása tűnik hibásnak, illetve Gera szerintem azon a helyen nem hasznosabb ennyi idősen mint Tőzsér. Szalait meg kurva sokan támadják csak nem tudom mi a pöcsért. Egyedül vergődött a román védők között szinte végig. Igen néha pár centivel messzebb pattant a labda, de sokszor passzolni se volt kinek. Remek mezőny munkát tolt, egy rakat szabadrúgást csinált, 1 helyzetéből 1-et befejelt (nem adták meg de akkor is) és amikor a 2. félidőben már több magyar volt az ellenfél térfelén látszott , hogy így azért ő is többet és mind 4 román ellen fightolva.
Egyébként Romániából egy keretileg azért erősebb román válogatottól elhoztunk egy pontot és ahogy Dárdai is megmondta ez a kezdet azért a neheze még hátra van, de hogy ilyenkor is valaki csak nyafogni tud azt nem tudom megérteni.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Fantasztikus hangulat volt tegnap a helyen, ahol néztem a meccset. Teljesen telt ház, a magyar gólnál pedig elképesztően nagy őrjöngés! 😀Vrijbloed
Nem szóltál nekik, hogy ez a döntetlen nem ér semmit és felesleges az öröm? o_oBazzani
😀 Senki sem foglalkozott ezzel.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Fantasztikus hangulat volt tegnap a helyen, ahol néztem a meccset. Teljesen telt ház, a magyar gólnál pedig elképesztően nagy őrjöngés! 😀Vrijbloed
Nem szóltál nekik, hogy ez a döntetlen nem ér semmit és felesleges az öröm? o_o

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Fantasztikus hangulat volt tegnap a helyen, ahol néztem a meccset. Teljesen telt ház, a magyar gólnál pedig elképesztően nagy őrjöngés! 😀
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Így szépülnek az emlékek pár óra alatt 😊
Még az is mindegy lenne, ha tényleg jó játékkal hoztuk volna el az egy pontot, de már elkezdődött megint az önátverés, ami csak arra jó, hogy az alapproblémákat (a kiválasztástól, a képzésen át egészen a felnőtt bajnokságunkig továbbra is olyan vékony lábakon áll az egész magyar foci, hogy inkább a földön hasal, mint áll) lehet továbbra is ignorálni.Jakehomer
És most mi lenne a drukkerek "dolga"?
Lehajtott fejjel mormolni magunkban, hogy semmit nem ér ez a döntetlen mert úgyis szar az egész? Attól mert te nem tudsz örülni ennek a kis sikernek más esetleg még megteheti?
Sehol nincs hurráhangulat, senki nem írta, hogy kijutottunk az EB-re vagy ettől jobb lesz a magyar bajnokság.
Sajnos a mi életünkben (de a következő 15 évben szinte biztos) már minden bizonnyal meg kell elégednünk az ilyesfajta sikerekkel mert amire beérik egy új generáció addigra én már 50éves leszek.

több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/video-dardai-pal-sajtotajekoztatoja-vagatlanul-2369301

Dárdai, mint egy jóllakott kis óvodás. 😊
több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
(Király sárgájánál először azt hittem, hogy Palival beszél az "idő" metafizikai mibenlétéről, vagy ilyesmi, de a közelinél láttam az arcán villódzó zöld fényeket, ezért utóbb inkább azt gondolom, hogy a 4. játékvezetőnél jelezte, hogy a szemébe lézereznek a román ellendrukkerek.)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na, ez már eredmény.
utoljára mikor sikerült papírforma ellen pontot szerezni selejtezőn idegenben? Koeman alatt Dániában, egy már teljesen tét nélküli meccsen?slowmotion
Törökországban mikor Böde jött. Nem volt olyan rég

több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nem akarok ünneprontó lenni, de ettől az x-től nem lett jobb a magyar foci.Jakehomer
Nyomjad nyugodtan, mindig kell egy két károgó....
Egyébként meg senki nem mondta, hogy jobb lett a magyar foci, mindösszesen arról van szó, hogy ma végre azt hoztuk, amit a pályán kell hozni, taktikusan felálltunk az ősi rivális ellen, és elhoztunk egy pontot, ha nehezen is, de sikerült.Leon78
egyébként hihetetlen, hogy meddig jutott a magyar futball, hogy már annak örülünk, hogy hoz a csapat egy X-t és kúsznak-másznak a srácok a pályán. Na, de legalább ez már van, köszönet érte Palinak.Amadeus91
Romániában tényleg jó az x, ennek örülni kell, meg főleg annak, hogy a szokásostól eltérően nem estek össze a srácok 0-1 után. Ez a kúszás-mászás szerintem általában egy demagóg hülyeség, nagyon ritka az olyan, hogy nem próbálkoznak, akik ott vannak.Jakehomer
Azért remélem nem az az életcélod, hogy megvárd amíg jobb lesz a magyar foci, mert akkor ritka unalmas lesz a következő pár éved. Ez a ,,ettől megint nem lett jobb a magyar foci'' is egy baromság, kb olyan mint a csúszunk mászunk szófordulat. Aki mindig csak azt keresi, hogy miért lehet szapulni, károgni, az ne nézzen magyar meccset, azoknak inkább a holland, és a német csapat meccseit ajánlom inkább, biztosan nem fog csalódni. Aki szereti a magyar nemzeti válogatottat, az azért nézi meg a meccset, mert szurkol, szorít a csapatért, persze jó lenne ha mindig nyernénk, de ez hiú ábránd.
Ez nem hurrá hangulat, csak örülni kell a döntetlennek, és kész, semmi több aránylag jól játszottunk, talán nyerhettünk is volna, de ez másodlagos. A magyar nemzeti csapatnak szurkolni egy hitvallás még tv-n keresztül is, nemhogy élőbe, ami egy felejthetetlen élmény.Leon78
Ja, értem már, akkor elég néhány évente egy idegenbeli x, amúgy meg törődjünk bele, hogy szar az egész, rendben. Na, ezért tart itt az ország, hogy lőjek még egy hülye közhelyet 😛

Perception is reality.
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
beszarok, kikapnak a németek. Ugyeugye, ha Amadeus nem nézi, ez a vége!berger90
Milyen szar lehet olyan suliba járni ahol még meccset sincs időd nézni😕


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
A hurráhangulat inkább szerintem annak szól, hogy a románokkal x-eltünk. Én jómagam örülők, de nem esek át a ló másik oldalára. Tartom, hogy az első félidőben nagyon gyengén játszottunk (csak a románok bénázásán múlt, hogy akkor nem lett 3-0). 15 percig egy épkézláb támadásunk nem volt. A második félidő viszont tetszett. De elmondható, hogy két nagyon gyenge csapat játszott, kb 2-2 helyzettel egész meccsen. A bálnavadászokat ütni kell, mert ha nem, a mai teljesítmény lóf...t nem ért. A finneket itthon is ütni kéne, és akkor röhej, de versenyben lehetünk a 2. helyért is!!!NB2
az ilyen hszeket olvasva mindig eszembe jut hogy tényleg nagyon nehéz lehet kapitánynak lenni... Láttam tegnap a holland-kazah meccset, a kazahok egyszer lépték át a felezővonalat az első félidőben, lett belőle egy szöglet amit befejeltek, 0-1. Innentől a 71. percig (!) tartották az eredményt úgy hogy a 16-osuk előterét sem hagyták el. Lehet erre azt mondani hogy undorító (valahol az is, de ez már ízlésbeli kérdés - én sem szeretem az ilyen focit) de látni a hollandok arcán a tanácstalanságot (főleg az első félidőben) ahogy körbepasszolják a védelmet és semmi esély bármire, az elképesztő volt.

Ezt csak azért írtam le mert a mai futballhoz hozzátartozik hogy 90 percben gondolkodunk (amit ugye a meccs után Dárdai is kiemelt jelezve hogy a románok nagyon kemény irammal kezdtek és ki is fulladtak a végére) és ahhoz hogy ezt kibírd igenis ilyen bekkelésre van szükség. Meggyőződésem hogy a taktika az volt hogy kihúzni a félidőig aztán megnézni hogy mikor nyilnak ki jobban avagy fáradnak el és akkor robbantani és a végén gólt szerezve nyerni. Ez egy kiváló taktika főleg a mostani válogatott számára akik full iramban nem bírnak 60 percnél tovább. Azért nem 15 percig egy épkézláb támadásunk mert ezt követelte meg a taktika. Ez így sokkal jobb mint ellőni az elején a helyzeteket aztán szépen elfáradni és kikapni 3-0ra, esetleg 3-1re. Ez egy kiváló célfutball volt. első körben egy ilyen válogatottnak ezt kell megtanulni aztán ebből lesznek az olyan kifutott eredmények amikor totál bejön és nyerni tudunk idegenben egy ilyen meccset.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
A hurráhangulat inkább szerintem annak szól, hogy a románokkal x-eltünk. Én jómagam örülők, de nem esek át a ló másik oldalára. Tartom, hogy az első félidőben nagyon gyengén játszottunk (csak a románok bénázásán múlt, hogy akkor nem lett 3-0). 15 percig egy épkézláb támadásunk nem volt. A második félidő viszont tetszett. De elmondható, hogy két nagyon gyenge csapat játszott, kb 2-2 helyzettel egész meccsen. A bálnavadászokat ütni kell, mert ha nem, a mai teljesítmény lóf...t nem ért. A finneket itthon is ütni kéne, és akkor röhej, de versenyben lehetünk a 2. helyért is!!!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
beszarok, kikapnak a németek. Ugyeugye, ha Amadeus nem nézi, ez a vége!berger90
a BDSRSTNT, a polákok lenyomják a világbajnokot, mi meg a koszos románokat nem bírjuk legyőzni?!?! 😊
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 273 — Omar's Coming Yo!
Most érett be Pinyő munkája,Pali meg learatja a babérokat.Szép.

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Nagyon meleg a csoport. Ha feltámadnak a görögök, nagy csata lesz az első 3 helyért. Román - görög - északír - finn - magyar.. fincsi!
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
A finn-görög pedig döntetlen. Még bármi lehet a csoportunkban.Schleck
és a törököktől például nem kell félni pótselejtezőn, igen gyorsan eldőlt a sorsuk.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A finn-görög pedig döntetlen. Még bármi lehet a csoportunkban.

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
beszarok, kikapnak a németek. Ugyeugye, ha Amadeus nem nézi, ez a vége!

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Dárdai Pál:
"Gera Zoltán a mezőny legjobbja volt..."