Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Szegény Hajdú B. a kínzással felérő Felcsút-Paks kb. 30. percénél már közel volt a kiboruláshoz. ("Nem ártana, ha lenne egymás után 4 jó passz, vagy mondjuk egy kapura lövés") Majdnem megsajnáltam, de arra azért számíthatott volna, mikor aláírt az M4-hez, hogy túlnyomórészt ilyen meccseket kell közvetítenie 😀
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Gundelnek 15 percbe tellett, hogy kiszámolja nem kettő hanem három gól kell a cselszinek a továbbjutáshoz...
fizetett turista
ZERO_L
Diego Costa helyett David Silvat mondott..;(((

Szerkesztette: Coolearie

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Gundelnek 15 percbe tellett, hogy kiszámolja nem kettő hanem három gól kell a cselszinek a továbbjutáshoz...
fizetett turista
ZERO_L
Pont ezt akartam írni, és a sorsolás is jövő hét pénteken van, lévén jövő héten még van 4 meccs!
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Gundelnek 15 percbe tellett, hogy kiszámolja nem kettő hanem három gól kell a cselszinek a továbbjutáshoz...
fizetett turista



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Zlatan kiverte a Chelseat?
NB2
Még sosem láttam a rejszolása eredményét...de most rúgott egyet + adott egy gól passzt...ja.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Zlatan kiverte a Chelseat?
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 545 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Magyar embernek magyar meccset kell néznie ! - Csank János
En azert inkabb megnéztem a Zenit-Benficát

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Köszi! Akkor a lényeg itt a bajnokin van.
Magyarán kötsög Zenit és kötsög időeltolódás😀
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
nem elfelejteni, hogy ma is van mennyei, a tévés természetesen a Felcsút-Paks lesz négykor, nehogy már valaki lemaradjon az udvari csapatról
bergerdani
mondjuk alapvetően két meccset szerettek volna adni (a másik a Vidi lett volna 😛), de az UEFA BL meccsel egy időpontban nem engedélyez más felnőtt meccs közvetítését
markny
Tudom, hogy én vagyok a hülye, de ezt most nem értem😊
Tegnap 1x-re volt a 2 BL meccs meg a FA kupa. Vagy a kupa meccs mehet?
NB2
az Arsenal meccs 20.00-kor kezdődött, nem 20.45-kor, de nem ismerem a pontos részletét a szabálykönyvnek, ennyit találtam: "A hivatalos indoklás szerint az UEFA előírásai alapján ebben az időpontban férfi felnőtt nagypályás bajnoki mérkőzést nem lehet közvetíteni."

több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
nem elfelejteni, hogy ma is van mennyei, a tévés természetesen a Felcsút-Paks lesz négykor, nehogy már valaki lemaradjon az udvari csapatról
bergerdani
mondjuk alapvetően két meccset szerettek volna adni (a másik a Vidi lett volna 😛), de az UEFA BL meccsel egy időpontban nem engedélyez más felnőtt meccs közvetítését
markny
Tudom, hogy én vagyok a hülye, de ezt most nem értem😊
Tegnap 1x-re volt a 2 BL meccs meg a FA kupa. Vagy a kupa meccs mehet?
NB2
elvileg csak bajnoki nem lehet.

Mindig jövőre
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
nem elfelejteni, hogy ma is van mennyei, a tévés természetesen a Felcsút-Paks lesz négykor, nehogy már valaki lemaradjon az udvari csapatról
bergerdani
mondjuk alapvetően két meccset szerettek volna adni (a másik a Vidi lett volna 😛), de az UEFA BL meccsel egy időpontban nem engedélyez más felnőtt meccs közvetítését
markny
Tudom, hogy én vagyok a hülye, de ezt most nem értem😊
Tegnap 1x-re volt a 2 BL meccs meg a FA kupa. Vagy a kupa meccs mehet?
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
nem elfelejteni, hogy ma is van mennyei, a tévés természetesen a Felcsút-Paks lesz négykor, nehogy már valaki lemaradjon az udvari csapatról
bergerdani
mondjuk alapvetően két meccset szerettek volna adni (a másik a Vidi lett volna 😛), de az UEFA BL meccsel egy időpontban nem engedélyez más felnőtt meccs közvetítését

több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
nem elfelejteni, hogy ma is van mennyei, a tévés természetesen a Felcsút-Paks lesz négykor, nehogy már valaki lemaradjon az udvari csapatról

Mindig jövőre
több mint 8 éve
Attila99 Chicago Bears 136 — Windy City forever
😀

Bears, Cubs, Bulls, Blackhawks, Fire, Sky, Red Stars - GO CHICAGO!!!
GGMU!!!
F1: Manor fan, IndyCar: Max Chilton and Alex Rossi fan
NASCAR: Danica Patrick fan, Formula 3.5 V8: Beitske Visser fan
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!


"undercover" boss 😀

több mint 8 éve
Attila99 Chicago Bears 136 — Windy City forever
#színvonal
 vine.co/v/iXd3dTQALq6
Löfli
Mentségükre szóljon, hogy még egy rohadtul nem összeszokott védősor lépett pályára (bár ilyen szintű bakit tényleg ritkán látni, és ennek akkor sem kellett volna megtörténnie, ha még edzésről sem ismernék egymást).
Ha már színvonal, akkor én inkább a játékvezetői színvonalat kérdőjelezném meg, legalábbis azt mindenképp, hogy milyen viszonyban áll a kedves Játékvezető Úr a 11-esekkel... Ok, kicsit úgy érzem, hogy túlzott a kommentátor is azzal, hogy az 5. büntetőszituációt fújta csak be a spori, de legalább 2 szerintem bőven kijárt volna.
Amúgy akármennyire nem szimpatikus csapat nekem a New York City FC, azért grat Vieira-nak a bemutatkozó győzelemért (csak kár, hogy a Chicago ellen...)!

Bears, Cubs, Bulls, Blackhawks, Fire, Sky, Red Stars - GO CHICAGO!!!
GGMU!!!
F1: Manor fan, IndyCar: Max Chilton and Alex Rossi fan
NASCAR: Danica Patrick fan, Formula 3.5 V8: Beitske Visser fan
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
XD
 www.facebook.com/monokilehel/videos/1290937230931663/

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
#színvonal
 vine.co/v/iXd3dTQALq6


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Indul az MLS
Heisman Trophy
Elképesztő milyen hangulat és szurkolás van a Portland Timbers soccer meccsein! Egyértelmű hogy ők lesznek a kedvenc csapatom az MLS-ben. Amúgy is az Oregon Ducksot is nagyon kedvelem, meg a Trailblazerst is fanatikusan imádják arrafelé, ami szintén szimpi volt mindig is.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
amúgy én örülök annak a büntinek, mert így az álom még él

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 545 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Indul az MLS

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hozzáértek. Ettől még szerintem rájátszott Teke. Örülök, hogy nem nekem kellett megítélni mert az elfogultságon túl valóban necces volt.
| Sokat nem számít, de a mindig pool ellenes Monoki szerint tizi volt. |
Az eset pedig még a 94. percben történt. A 94. legvégén.

Kontakt volt:
 www.facebook.com/Redsismylife/videos/974252299325258/
alatriste
Nincs bajom a Pool-al, se Bentekével de sztem ez nem volt jogos. Látszik hogy hozzáért, de Benteke van akkora kétajtós szekrény hogy ennyitől nem kellett volna elesnie..
Coolearie
Aláírom, de a mai fociban lehetsz te Bob Sapp is, a 94. percben ha érzed hogy hozzád érnek, esni fogsz.
Én sem támogatom ezt a mentalitást, de ebben a világban élünk.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Hozzáértek. Ettől még szerintem rájátszott Teke. Örülök, hogy nem nekem kellett megítélni mert az elfogultságon túl valóban necces volt.
| Sokat nem számít, de a mindig pool ellenes Monoki szerint tizi volt. |
Az eset pedig még a 94. percben történt. A 94. legvégén.

Kontakt volt:
 www.facebook.com/Redsismylife/videos/974252299325258/
alatriste
Nincs bajom a Pool-al, se Bentekével de sztem ez nem volt jogos. Látszik hogy hozzáért, de Benteke van akkora kétajtós szekrény hogy ennyitől nem kellett volna elesnie..

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hozzáértek. Ettől még szerintem rájátszott Teke. Örülök, hogy nem nekem kellett megítélni mert az elfogultságon túl valóban necces volt.
| Sokat nem számít, de a mindig pool ellenes Monoki szerint tizi volt. |
Az eset pedig még a 94. percben történt. A 94. legvégén.

Kontakt volt:
 www.facebook.com/Redsismylife/videos/974252299325258/

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Szerintem hozzá sem értek Bentekéhez.