Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
óhóhóhóh BASSZAD NEKI MILAN
ano92
neked minden sportban szopik a csapatod már évek óta úgy látom :d
eaglesmcnabb
ezen már sajna én is elgondolkoztam : D dehát így tökéletes az élet.

több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
óhóhóhóh BASSZAD NEKI MILAN
ano92
neked minden sportban szopik a csapatod már évek óta úgy látom :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
óhóhóhóh BASSZAD NEKI MILAN

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
De ugye most a Burnley elleni meccsről volt szó, ott meg azért a 80-20-as labdabirtoklás és a 25-3-as kapuralövési tendencia mutatja, hogy itt nem a helyzetekkel volt a gond, ez ilyen nap volt, semmi sem jött össze.Stez
Nincs probléma az ilyen napokkal, mert ezek tényleg előfordulnak. A probléma az, hogy 110%-ig előre látható volt, hogy ez lesz, mert hosszú évek óta ilyen napjai vannak a csapatnak a buszbetolós ellenfelek ellen.
Mikey
azért az ilyen "egyszer találom így el a labdát az életben" típusú gólok nélkül szerintem nem lett volna gond. tipikusan a statisztikai kivétel meccs volt, ahol helyzet nélkül rúgott egy gólt az Ikarus, aztán kontrából, de nem kimondott nagy helyzetből rúgott még egyet.
0.4xG-ből lett 2 gól. go figure. nem lesz mindig ilyen. (ugye?)
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
De ugye most a Burnley elleni meccsről volt szó, ott meg azért a 80-20-as labdabirtoklás és a 25-3-as kapuralövési tendencia mutatja, hogy itt nem a helyzetekkel volt a gond, ez ilyen nap volt, semmi sem jött össze.Stez
Nincs probléma az ilyen napokkal, mert ezek tényleg előfordulnak. A probléma az, hogy 110%-ig előre látható volt, hogy ez lesz, mert hosszú évek óta ilyen napjai vannak a csapatnak a buszbetolós ellenfelek ellen.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi lett a Pool-al?..
Coolearie
A szokásos. A Burnley leparkolta a buszt a kapu elé, és elfogyott a tudomány. A védelem kétszer hozta a formát, és vége is. 😊
Mikey
ehhez még annyit fűznék hozzá, hogy a szokásos "megrúgom életem gólját a Liverpool ellen" effektus még mindig él és virul
slowmotion
80%-ban nálunk a labda
3-25 a kapura lövési arány
eredmény?
2-0 no comment
Kloppnak fél év kevés volt, hogy rájöjjön mit kezdjen az abszolút védekezésre apelláló csapatok ellen. Akiknek ma kétszer pont ki is jött a lépés.
Pool drukkernek lenni emocionális. Idegenbe vered az egyik nagy riválist, ezzel "bravúr" 3 pontot szerzel, majd kikapsz egy egyértelműen hozható meccsen.
Végeredménybe ugyan ott vagy, mintha végig jött volna a papírforma, csak közben megjártad a csúcsot és a gödör mélyét is.
Can nagyon kell vissza a védelem elé (és lehet még Ő is kevés lesz az igazán klasszis labdaszerző szerepkörhöz, és kell egy LB!
alatriste
Szerintem meg abszolút nem lehet megszólni Kloppot, hogy semmi sem jött össze, ez egy ilyen nap volt. A Barcának is van ilyene, hiába a húsz lövés, nem találnak be, kikapnak meglepetésre.

Egy dolog, hogy nem tudtak gólt rúgni, de én inkább ott kezdeném, hogy egy Liverpoolnak egy gólt sem szabadna kapnia egy Burnleytől, nem hogy kettőt, bárki élete gólja ide vagy oda. Én továbbra sem tudok napirendre térni a szedett-vedett védelem felett, mindezt Klopptól, aki azért a Dortmundban eléggé odafigyelt a hátsó sorra.
Stez
Messze álljon tőlem, hogy megszóljam Kloppot. Én Origit kezdettem volna, aki kicsit fizikálisabb elől és kicsit jobb a labatartásban, fejjátékban, de ez nüansznyi különbség és Stu is teljesen védhető hisz a no1 csatár.
Nem láttam a meccset sajnos de 2 meccs akart 5kapott gól még akkor is sok ha a Klopp féle pressing tachtikaban benne vannak a labdavesztés utáni kontrák benyelése. De 3 kapuralövésből 2 gól azért óriási mák.
És az Arsenal ellen is a 2. gól megpattanva ment be. Szóval kis szerencsével ez az 5 lehetne 2.
Furcsa dolog ez az alig költünk politika, pedig a tulajdonosok is megmondták, ott a pénz Jürgen élőtt. Teke eladásával konkrétan több a bevételünk mint a kiadásunk idén, miközben a többiek 100-200M-kall minuszosak.
70M biztosan elérhető jelenleg is.

Bízok Kloppban mert imádom a palit és nem lehetne jobb kezekben klubb, de én 2 játékost bizotosan hoznék még.
alatriste
Én írtam korábban is, hogy nekem meg kifejezetten tetszik Klopp igazolásokhoz való hozzáállása. Látszik, hogy nem a nevekre megy, az kell neki, akit a csapatába el tud képzelni és akit csapatjátékosnak vél. Ami nem tetszik, az a Pool védelme.

De ugye most a Burnley elleni meccsről volt szó, ott meg azért a 80-20-as labdabirtoklás és a 25-3-as kapuralövési tendencia mutatja, hogy itt nem a helyzetekkel volt a gond, ez ilyen nap volt, semmi sem jött össze.

Persze, elég ciki, hogy ez épp a Burnley ellen jött össze, de mondjuk a Premier League 2016–2017-es szezonjának ezüstérmeséről beszélünk, amelyet csak a Hull City előz majd meg!

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 065 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mi lett a Pool-al?..
Coolearie
A szokásos. A Burnley leparkolta a buszt a kapu elé, és elfogyott a tudomány. A védelem kétszer hozta a formát, és vége is. 😊
Mikey
ehhez még annyit fűznék hozzá, hogy a szokásos "megrúgom életem gólját a Liverpool ellen" effektus még mindig él és virul
slowmotion
80%-ban nálunk a labda
3-25 a kapura lövési arány
eredmény?
2-0 no comment
Kloppnak fél év kevés volt, hogy rájöjjön mit kezdjen az abszolút védekezésre apelláló csapatok ellen. Akiknek ma kétszer pont ki is jött a lépés.
Pool drukkernek lenni emocionális. Idegenbe vered az egyik nagy riválist, ezzel "bravúr" 3 pontot szerzel, majd kikapsz egy egyértelműen hozható meccsen.
Végeredménybe ugyan ott vagy, mintha végig jött volna a papírforma, csak közben megjártad a csúcsot és a gödör mélyét is.
Can nagyon kell vissza a védelem elé (és lehet még Ő is kevés lesz az igazán klasszis labdaszerző szerepkörhöz, és kell egy LB!
alatriste
Szerintem meg abszolút nem lehet megszólni Kloppot, hogy semmi sem jött össze, ez egy ilyen nap volt. A Barcának is van ilyene, hiába a húsz lövés, nem találnak be, kikapnak meglepetésre.

Egy dolog, hogy nem tudtak gólt rúgni, de én inkább ott kezdeném, hogy egy Liverpoolnak egy gólt sem szabadna kapnia egy Burnleytől, nem hogy kettőt, bárki élete gólja ide vagy oda. Én továbbra sem tudok napirendre térni a szedett-vedett védelem felett, mindezt Klopptól, aki azért a Dortmundban eléggé odafigyelt a hátsó sorra.
Stez
Messze álljon tőlem, hogy megszóljam Kloppot. Én Origit kezdettem volna, aki kicsit fizikálisabb elől és kicsit jobb a labatartásban, fejjátékban, de ez nüansznyi különbség és Stu is teljesen védhető hisz a no1 csatár.
Nem láttam a meccset sajnos de 2 meccs akart 5kapott gól még akkor is sok ha a Klopp féle pressing tachtikaban benne vannak a labdavesztés utáni kontrák benyelése. De 3 kapuralövésből 2 gól azért óriási mák.
És az Arsenal ellen is a 2. gól megpattanva ment be. Szóval kis szerencsével ez az 5 lehetne 2.
Furcsa dolog ez az alig költünk politika, pedig a tulajdonosok is megmondták, ott a pénz Jürgen élőtt. Teke eladásával konkrétan több a bevételünk mint a kiadásunk idén, miközben a többiek 100-200M-kall minuszosak.
70M biztosan elérhető jelenleg is.

Bízok Kloppban mert imádom a palit és nem lehetne jobb kezekben klubb, de én 2 játékost bizotosan hoznék még.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi lett a Pool-al?..
Coolearie
A szokásos. A Burnley leparkolta a buszt a kapu elé, és elfogyott a tudomány. A védelem kétszer hozta a formát, és vége is. 😊
Mikey
ehhez még annyit fűznék hozzá, hogy a szokásos "megrúgom életem gólját a Liverpool ellen" effektus még mindig él és virul
slowmotion
80%-ban nálunk a labda
3-25 a kapura lövési arány
eredmény?
2-0 no comment
Kloppnak fél év kevés volt, hogy rájöjjön mit kezdjen az abszolút védekezésre apelláló csapatok ellen. Akiknek ma kétszer pont ki is jött a lépés.
Pool drukkernek lenni emocionális. Idegenbe vered az egyik nagy riválist, ezzel "bravúr" 3 pontot szerzel, majd kikapsz egy egyértelműen hozható meccsen.
Végeredménybe ugyan ott vagy, mintha végig jött volna a papírforma, csak közben megjártad a csúcsot és a gödör mélyét is.
Can nagyon kell vissza a védelem elé (és lehet még Ő is kevés lesz az igazán klasszis labdaszerző szerepkörhöz, és kell egy LB!
alatriste
Szerintem meg abszolút nem lehet megszólni Kloppot, hogy semmi sem jött össze, ez egy ilyen nap volt. A Barcának is van ilyene, hiába a húsz lövés, nem találnak be, kikapnak meglepetésre.

Egy dolog, hogy nem tudtak gólt rúgni, de én inkább ott kezdeném, hogy egy Liverpoolnak egy gólt sem szabadna kapnia egy Burnleytől, nem hogy kettőt, bárki élete gólja ide vagy oda. Én továbbra sem tudok napirendre térni a szedett-vedett védelem felett, mindezt Klopptól, aki azért a Dortmundban eléggé odafigyelt a hátsó sorra.

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 065 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mi lett a Pool-al?..
Coolearie
A szokásos. A Burnley leparkolta a buszt a kapu elé, és elfogyott a tudomány. A védelem kétszer hozta a formát, és vége is. 😊
Mikey
ehhez még annyit fűznék hozzá, hogy a szokásos "megrúgom életem gólját a Liverpool ellen" effektus még mindig él és virul
slowmotion
80%-ban nálunk a labda
3-25 a kapura lövési arány
eredmény?
2-0 no comment
Kloppnak fél év kevés volt, hogy rájöjjön mit kezdjen az abszolút védekezésre apelláló csapatok ellen. Akiknek ma kétszer pont ki is jött a lépés.
Pool drukkernek lenni emocionális. Idegenbe vered az egyik nagy riválist, ezzel "bravúr" 3 pontot szerzel, majd kikapsz egy egyértelműen hozható meccsen.
Végeredménybe ugyan ott vagy, mintha végig jött volna a papírforma, csak közben megjártad a csúcsot és a gödör mélyét is.
Can nagyon kell vissza a védelem elé (és lehet még Ő is kevés lesz az igazán klasszis labdaszerző szerepkörhöz, és kell egy LB!


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Mi lett a Pool-al?..
Coolearie
A szokásos. A Burnley leparkolta a buszt a kapu elé, és elfogyott a tudomány. A védelem kétszer hozta a formát, és vége is. 😊
Mikey
ehhez még annyit fűznék hozzá, hogy a szokásos "megrúgom életem gólját a Liverpool ellen" effektus még mindig él és virul
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Mi lett a Pool-al?..
Coolearie
A szokásos. A Burnley leparkolta a buszt a kapu elé, és elfogyott a tudomány. A védelem kétszer hozta a formát, és vége is. 😊
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Mi lett a Pool-al?..
Közben a Hull City aprít.

több mint 7 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Na jó, most kapcsoltam oda a Spíler TV-re amit Koporshow kollega kilinkelt, és elkaptam azt a mondatot hogy "Otamendi is egy elég bizonytalan lábakon áll a védelemben". (Jelenleg ő a legjobb védőnk..)
Szerintem elég volt ebből 😀
Coolearie
Ez a spíler tv minősíthetetlen egyelőre, talán idővel jobb lesz de remélem, hogy nem fog működni annyi ideig, hogy erre egyáltalán esélyük legyen XD

Otamendi van amikor király de van amikor Guzmics bukaresti villanását megszégyenítő szerencsétlenségekre képes.
Egy 100%-os Kompany szvsz bőven jobb nála.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
(...) elkaptam azt a mondatot hogy "Otamendi is egy elég bizonytalan lábakon áll a védelemben". (Jelenleg ő a legjobb védőnk..)
Coolearie
Mondjuk a vastagon szedett rész nem tudom, hogy örömteli dolog-e.
Mikey
Hát Kompanynál sokkal jobban kinőtte magát, Stonesnak meg még kell egy kis idő.
Coolearie
De még mindig nincs összefüggésben azzal, hogy Otamendi király, mert ő a legjobb védő a Cityben. Mondjuk nem mondom, hogy rossz, de azért tud hibázgatni.

MU: Ibra óriási király, viszont a szezon el sem kezdődött, de már most kezd bebizonyosdni, hogy szerencsétlen Rashford ha nem sérül elöl senki, akkor nem várhat többet perceknél, meg kupa és EL-meccseknél. Nagy zseni Mourinho, de az mondjuk nem tetszik, ha az egyik legnagyobb angol tehetséget elherdálja.

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
"Otamendi is egy elég bizonytalan lábakon áll a védelemben".
(Jelenleg ő a legjobb védőnk..)Coolearie
önmagában ez a két kijelentés nem zárja ki egymást, mivel minden relatív, ugye
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
(...) elkaptam azt a mondatot hogy "Otamendi is egy elég bizonytalan lábakon áll a védelemben". (Jelenleg ő a legjobb védőnk..)
Coolearie
Mondjuk a vastagon szedett rész nem tudom, hogy örömteli dolog-e.
Mikey
Hát Kompanynál sokkal jobban kinőtte magát, Stonesnak meg még kell egy kis idő.

több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
(...) elkaptam azt a mondatot hogy "Otamendi is egy elég bizonytalan lábakon áll a védelemben". (Jelenleg ő a legjobb védőnk..)
Coolearie
Mondjuk a vastagon szedett rész nem tudom, hogy örömteli dolog-e.
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Na jó, most kapcsoltam oda a Spíler TV-re amit Koporshow kollega kilinkelt, és elkaptam azt a mondatot hogy "Otamendi is egy elég bizonytalan lábakon áll a védelemben". (Jelenleg ő a legjobb védőnk..)
Szerintem elég volt ebből 😀

Szerkesztette: Coolearie

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 065 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Anélkül hogy különösebben elmerülnék a témába, Benteke Londonba költözése után a Liverpool idei átigazolása szezonjának legfőbb számai:
Játékos igazolások: ~64 millió font
Játékos eladások: ~73 millió font
Idén sem fogja megszegni a klub a financial fair playt. 😊
Mikey
Anyagilag nagyon stabilak vagyunk, és nem is bánom, hogy nem évente ölünk 200Mkat a csapatba, de nem dőlnek a kardomba, ha jönne egy jó LB akár 30M felett. Tudom az álláspontokat, nem fog jönni, de jó lenne.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Anélkül hogy különösebben elmerülnék a témába, Benteke Londonba költözése után a Liverpool idei átigazolása szezonjának legfőbb számai:
Játékos igazolások: ~64 millió font
Játékos eladások: ~73 millió font
Idén sem fogja megszegni a klub a financial fair playt. 😊
több mint 7 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Akinek nincs spíler tv :

 freestreamtv.us/sportll.php



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 065 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bármekkora király Ibra, azért rendesen beárazza jelenleg az angol ligát azzal, hogy így "vénségére" is oktatja a mezőnyt...
flzoli
Ibra király ezt eddig is tudtuk, ha nem LM és CR mellé születik már többszörös aranylabdás lenne. Nincs semmi meglepetés a játékában. És elég jó nevek segítik a munkáját, akár a pályán akár a manageri székből. Ennek a MUnak idén a top kettő a minimális elvárás szvsz.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Bármekkora király Ibra, azért rendesen beárazza jelenleg az angol ligát azzal, hogy így "vénségére" is oktatja a mezőnyt...

több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Éreztem hogy Ibrát kell kezdetni a fantasyba😀

több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
"Elég"