Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 408
„Cristiano homoszexuál!”, „Utálunk, szar Románia!” – énekelték a magyar szurkolók Lisszabonban

 444.hu/2017/03/25/cristiano-homoszexual-utalunk-szar-romania-enekeltek-a-magyar-szurkolok-lisszabonban
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Ez a Szoboszlai gyerek elég ügyes.Kiváncsi vagyok elviszi-e valaki 1-2 év múlva Salzburgból.
Kenny
mert volna nem ügyes lenni. a faterja akkora vadállat, mint a disznó. sok kisgyerek az apja miatt hagyta abba a focit, vagy ment át a Vidhez, Maroshegyhez pl. ja, edző amúgy..

több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 758 — Слава Україні! Героям слава!
 444.hu/2017/03/24/este-van-este-van-ki-ki-lisszabonban-hajdu-b-istvan-megint-verset-irt-a-magyar-valogatotthoz

Emelem kalapom!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 321
valaki szájonbaszhatná az albán drukkereket
Heisman Trophy
Amikor valaki utoljára megcsinálta, a NATO lebombázta az országukat.
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 598 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
valaki szájonbaszhatná az albán drukkereket

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 934 — nabege2@yahoo.com
 player.hu/sport-3/itt-a-nagy-magyar-90-es-evek-focikviz/
nehezebbre számítottam...
(mondjuk így is egyet elkúrtam😕 )
több mint 7 éve
Pitt Pittsburgh Steelers Tennessee Volunteers 106 — Stairway to 7
a 3. golnal az u19-es jatekosunk hogyan akarta elrugni a labdat?

 www.youtube.com/watch?v=SzwVeSIxz4o
ZoliMP
Gondolta átgurítja a kapus alatt, aztán majd az üres kapuba bepofozza. És neki lett igaza.

több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 928
a 3. golnal az u19-es jatekosunk hogyan akarta elrugni a labdat?

 www.youtube.com/watch?v=SzwVeSIxz4o
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 408
A párttagkönyv' és a középszerűség kapcsolatának ékes példája az érvényesüléshez.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 271 — Omar's Coming Yo!
Szöllősi Gyurka régi haverjánál, az ártatlan és tiszta lelkiismeretű Sepp Blatternél járt, és olyan interjút csinált vele, hogy én húsz perce egyfolytában röhögök.

 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/blatter-nem-vagyok-bunos-exkluziv-interju-a-fifa-korabbi-elnokevel-2559295
bergerdani
Szöllősi már önmagában vicc tárgya.

több mint 7 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Szöllősi Gyurka régi haverjánál, az ártatlan és tiszta lelkiismeretű Sepp Blatternél járt, és olyan interjút csinált vele, hogy én húsz perce egyfolytában röhögök.

 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/blatter-nem-vagyok-bunos-exkluziv-interju-a-fifa-korabbi-elnokevel-2559295

Mindig jövőre
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 321
Ez a Szoboszlai gyerek elég ügyes.Kiváncsi vagyok elviszi-e valaki 1-2 év múlva Salzburgból.
Kenny
Fiatal még, kéne neki egy kis khm... akadémiai képzés, nehogy elkallódjon

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Ez a Szoboszlai gyerek elég ügyes.Kiváncsi vagyok elviszi-e valaki 1-2 év múlva Salzburgból.
Kenny
ha tényleg annyira ügyes lesz, akkor a Leipzig 😊
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 271 — Omar's Coming Yo!
Ez a Szoboszlai gyerek elég ügyes.Kiváncsi vagyok elviszi-e valaki 1-2 év múlva Salzburgból.

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 934 — nabege2@yahoo.com
Ő miatta járnak az apukák meccsre😊
 www.origo.hu/sport/laza/20170322-szexi-gyogytornasz-guatamalai-fociklub.html
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 934 — nabege2@yahoo.com
Lengyel bíró fúj majd a szombati meccsen, a közelmúlt politikai helyzetét nézve igencsak pikáns...

Persze a sport és a politika szigorúan két különböző dolog, nem nagyon van közöttük átfedés.
Vrij6
Kassai meg a lengyeleknél lesz, szóval innentől már tuti 2 tizi nekünk 😊
Meg aztán Kassai vasárnap lesz, mi szombaton játszunk, utólag már nem tudja a lengyel bíró kijavítani Kassai hülyeségeit😊
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 271 — Omar's Coming Yo!
Elég kiábrándító volt ez az u17-es meccs.

több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 408
nem tudtam illendőbb topikot találni a kérdésnek:

tudtok rendes digisport streamet amin tudom majd nézni a gorillaz-wolves-t szombat kettőkor? sajnos dolgozom.
Höri
(Oroszoktól) Román digi 1 van, de nem mindig egyezik a műsor. Ez pedig tuti nem lesz benne. 😊 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 321
nem tudtam illendőbb topikot találni a kérdésnek:

tudtok rendes digisport streamet amin tudom majd nézni a gorillaz-wolves-t szombat kettőkor? sajnos dolgozom.
Höri
 banok.myfreeforum.org/forum1.php

 www.sport365.live/en/home

Itt sok magyar stream szokott lenni

Szerkesztette: Kampman
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem tudtam illendőbb topikot találni a kérdésnek:

tudtok rendes digisport streamet amin tudom majd nézni a gorillaz-wolves-t szombat kettőkor? sajnos dolgozom.

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 321
Lengyel bíró fúj majd a szombati meccsen, a közelmúlt politikai helyzetét nézve igencsak pikáns...

Persze a sport és a politika szigorúan két különböző dolog, nem nagyon van közöttük átfedés.
Vrij6
Na és, lehet, hogy megbosszulja a portugálokon az EB-negyeddöntős kiesést.
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Nagyon jó 😀 Luis se bírja röhögés nélkül:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 758 — Слава Україні! Героям слава!
Lengyel bíró fúj majd a szombati meccsen, a közelmúlt politikai helyzetét nézve igencsak pikáns...

Persze a sport és a politika szigorúan két különböző dolog, nem nagyon van közöttük átfedés.

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
nem is tudom, hogy van-e egyáltalán értelmes angol bíró mostanság. Komolyan, olyan dolgokat művelnek, hogy azt nem tudom felfogni külső szemlélőkéntkristóf17
nézz pár spanyol bajnokit, és rájössz hogy mindig van lejjebb
eaglesmcnabb
Csak Real meccset nézek néha-néha, de sosem a botrányosokat, mint pl. a mostani Bilbao elleni lehetett.
kristóf17
nem volt botrányos, alapjáraton fogalmatlan itt is a játékvezetők 90%a

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
nem is tudom, hogy van-e egyáltalán értelmes angol bíró mostanság. Komolyan, olyan dolgokat művelnek, hogy azt nem tudom felfogni külső szemlélőkéntkristóf17
nézz pár spanyol bajnokit, és rájössz hogy mindig van lejjebb
eaglesmcnabb
Csak Real meccset nézek néha-néha, de sosem a botrányosokat, mint pl. a mostani Bilbao elleni lehetett.