Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Dzsudzsak egy fantasztikusan jo szinesz. Meg sirni is tud, ha arra van szukseg.
Stez
Somogyi mondjuk nagyon "alákérdezett" abban a videóban.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Dzsudzsak egy fantasztikusan jo szinesz. Meg sirni is tud, ha arra van szukseg.

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Szerintem Storck egy báb. Eleve a magyar közeg nem támogatja, gondolom páran fúrják is, és mostanra a szurkolók is totálisan kihátráltak mögüle, végérvényesen, hála a tegnapi meccsnek. Pont kijött neki a lépés az EB-n, ez az egy szerencséje van. Volt..
Az a baj, hogy nem látom mit akar. Olyan, mintha hirtelen el akarná oltani 30 év tüzét egy pillanat alatt. Kapkod, össze - vissza variál, ráadásul baromira rosszul súgnak neki, mintha direkt meg akarnák buktatni.
Egy szövetségi kapitánynak sem lehet tejhatalma Magyarországon, pontosan ezért nem hiszem el, hogy ő magától válogatna be az NB2-es Törpediktátor FC-ből vagy ilyen embereket hívna be, mint Eppel. Bazzeg, láttam pár Kispest meccset, hagyjuk.
Minden meccsen más a felállás, illetve olyat sem hallottam még, hogy a kulcsemberek most ne jöjjenek el, mert csapatukkal a BL-re vagy az EL-re készülnek. Fogadjunk hogy egy csapatunk sem lesz harcban július végén, nem értem mire fel ez az idióta döntés.. plusz ugye ezek a heti összetartások, 4-5 nappal előbb elutazni meccs előtt és a többi, mind - mind érthetetlen.
Persze senkit nem lehet összehasonlítani CR-rel, főleg nem egy magyar játékost... de ezek az emberek egy teljes szezont nem játszottak végig, max Gulácsi. A fele a hullagyenge NB1/NB2-ben "pallérozódik", a másik fele meg padozik. Nincs mögöttük 38 bajnoki, 6 kupa, 1 szuperkupa, 14 BL-meccs, és egy teljes Európa Bajnokság... (a számok csak tippek)...ezek meg pár meccs után kipurcannak. Kabaré.
Szarnám én le mennyi közpénzt tolnak számolatlanul a fociba, ha lenne eredménye. De nincs! És nem is lesz, ezzel a felfogással...
...na de hogy a szív hiányozzon???
Persze, bagatell, de a fél karomat odaadnám a címeres mezért. Ezek meg szarnak bele. Konkrétan telibe szarják a szurkolókat. Ki sem mertek menni hozzájuk tegnap, álltak mint ... a lagziban, mondjuk meg is értem, én tuti bevertem volna nekik egyet...
Takarodjanak és szüntessék meg a válogatottat.. ennek semmi értelme.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Úgy látom egyedül vagyok azzal, hogy reggel mikor megláttam az eredményt, egy hangos felnevetéssel konstatáltam és elintéztem a vereség tényét.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Nem azért kellett volna megverni őket mert pékek meg recepciósok és a mieink többet keresnek hanem azért mert tehetségesebbek, felkészültebbek vagyunk mind szakmailag, mind mentálisan.
Ennek a csapatnak a nagy része a magyarnál erősebb bajnokságban edződik hétről - hétre nem kell pálcát törni felettük.
Stork hibája az, hogy nem talál új leadereket a csapatba. Király, Juhász, Szalai, Gera...farvizén Dzsudzsák is annak tűnt de az elmúlt pár meccsen látszódott, hogy a kiabáláson kívül más nem megy neki.
Nem hiába nyilatkozta, hogy egyedül maradt és 17-18éves srácok futkároznak körülötte a fent említettek helyett.
Olvasva itt a kommenteket azzal 1et értek, hogy Storcknak be kell adnia a felmondását aztán meglátjuk elfogadják-e Csányiék.
gordon
Ha Storck igazi német akkor a meccs után már beadta,és ha Csányi nem fogadja el akkor hülye.Eltelt egy év és nem hogy fejlődtünk volna,eljutottunk oda,hogy annyira nem talál magának játékost,hogy egy téttel bíró vb selejtezőre(bármennyire is nem volt tétje a kijutási esélyeinket tudva) egy 16 éves gyereket ültet le.Storck megbukott ez nem kérdés.Már Feröeren is megbukott az én véleményem szerint,de tegnap este teljesen.
Nem bántva Eppelt,de ő sem válogatott szint,nem mondom hogy Futáccsal nyertünk volna,de könyörgöm,Futács odáll két andorrai elé aztán megeszi őket.De a legjobb,ki ez a Tóth Bence?Dorog meg Baktalórántháza elleni meccsekkel a lábában égetünk meg egy fiatal gyereket?Komolyan Herr Strock...
Dzsudzsák meg...megértem,hogy sír meg odaáll,de az EB óta nem volt egy értelmes csele,beadása,megindulása.Katari bohócligából meg nem lehet még egy ilyen szintű meccsre se felpörögni.Én nem bántom,pénzből él mindenki,de aki elbaszta a karrierjét az Vörösbaranyi.

Szerkesztette: Kenny

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Nem azért kellett volna megverni őket mert pékek meg recepciósok és a mieink többet keresnek hanem azért mert tehetségesebbek, felkészültebbek vagyunk mind szakmailag, mind mentálisan.
Ennek a csapatnak a nagy része a magyarnál erősebb bajnokságban edződik hétről - hétre nem kell pálcát törni felettük.
Stork hibája az, hogy nem talál új leadereket a csapatba. Király, Juhász, Szalai, Gera...farvizén Dzsudzsák is annak tűnt de az elmúlt pár meccsen látszódott, hogy a kiabáláson kívül más nem megy neki.
Nem hiába nyilatkozta, hogy egyedül maradt és 17-18éves srácok futkároznak körülötte a fent említettek helyett.
Olvasva itt a kommenteket azzal 1et értek, hogy Storcknak be kell adnia a felmondását aztán meglátjuk elfogadják-e Csányiék.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 243
Ha viszont jutalékra megy, amit nem hiszek, akkor bass*a szájba a saját anyját.
peach
Az a Lothar-Hrutka korszakban volt inkább, akkor hívtak be olyan noname játékosokat (főleg a haknitúrákra), akiknek ma már a nevükre sem emlékszik senki. Aztán mehettek is a skót meg a ciprusi másodosztályba kispadozni.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Szvsz valami olyasmi törtenik jelenleg, hogy storck szembesül az igazi magyar futballal. Azzal, hogy kurva nehéz összerakninegy normális 20 fős keretet, illetve azzal, hogy a sok mb1-es huszar közül jó ha 10-ből 1 megüti a nemzetközi szintet. Pláne mentálisan. Amúgy sztem szarul is súgnak neki, hogy kiket kell eladatni egy éven belül külföldre. Próbálom érteninebben is a koncepciót, hogy másfél év múlva az eb selejtezőkre legyen még néhán felsőbb szinten harc edzett emberünk, de sajnos ezek a játékosok szarok. Ezért sem értem én sem a bőle--szántó-futács trió mellőzését. Ha viszont jutalékra megy, amit nem hiszek, akkor bass*a szájba a saját anyját. Na m1, a tavalyi eb eufória után most kezd kijönni amit a legtöbben láttunk, hogy az a csapat után akkora a szakadék mind ide lacháza...
peach
MLSZ bab ezekkel a behívásokkal Storck nem több.
Ha nem tud hogy válogatni , akkor lehet meg kéne nézni az adott formát.
Pökhendiség ahogy az egészet kezeli mostanság. Ilyen világtalan keretet már rég láttam.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Ez is sokat mondó...




...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Szvsz valami olyasmi törtenik jelenleg, hogy storck szembesül az igazi magyar futballal. Azzal, hogy kurva nehéz összerakninegy normális 20 fős keretet, illetve azzal, hogy a sok mb1-es huszar közül jó ha 10-ből 1 megüti a nemzetközi szintet. Pláne mentálisan. Amúgy sztem szarul is súgnak neki, hogy kiket kell eladatni egy éven belül külföldre. Próbálom érteninebben is a koncepciót, hogy másfél év múlva az eb selejtezőkre legyen még néhán felsőbb szinten harc edzett emberünk, de sajnos ezek a játékosok szarok. Ezért sem értem én sem a bőle--szántó-futács trió mellőzését. Ha viszont jutalékra megy, amit nem hiszek, akkor bass*a szájba a saját anyját. Na m1, a tavalyi eb eufória után most kezd kijönni amit a legtöbben láttunk, hogy az a csapat után akkora a szakadék mind ide lacháza...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 858
ezt lattatok mar?
 youtu.be/GCrmT2KwIDQ

Gondolatok:Kezdhetnem az utanpotlastol, de nem fogom:
Ugy velem egy vmire valo profi csapatnak Andorrat meg kell vernie. Lenyegtelen, h NB2-es a jobb hatved vagy nem.
A jatekosok hozzaallasa volt egy kalap fosss.Igen, Storck is benne van.Most a "megerzesei" nem jonnek be.Illetve nvmi biztos van a hatterben. Egy valogatott sem engedheti meg h bizonyos jatekosokat meg be sem hivnak.

Lehet ott van a gond h a magyar jatekosok -csak- valogatottak akarnak lenni es nem bl,VB gyoztesek.

Ami "duhit", hogy omlik a penz erre minden csapat nulla minden szinten viszont a csovesek berendezgettek a blahan a rakoczin az arpad hidnal es a kerepesi korhaz hanyinger...

Ha tavaly az utcara mentek az emberek mehetnenek most is, de semmilyen foci esemeny sem er ennyit mondom ezt ugy h focistanak keszultem.
Storck eltavolitasa nem old meg semmit.

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Ez a Puskasos gyerek mi a faszt keres a válogatott közelébe is akár?

Toca
Kérdésedben a válasz.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Én köszönöm Storcknak azt az élményt amit a tavalyi EB-vel adott és kérem most álljon fel és mondjon le.
Egyszerűen az a pökhendiség ami jellemzi egyszer visszataszítóbb.
Ez a Puskasos gyerek mi a faszt keres a válogatott közelébe is akár?
Mi volt a taktika ? Hogy Eppel majd Szalait játszik ? Vagy hogy majd Andorra ellen megyünk egy fos 1-0-ra erőből ?
Kérjék fel gyorsan Rossit őt már láttuk hogy szarbol is tud várat építeni legalább.
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Számomra, mint focihoz laikus embernek, teljesen érthetetlen, hogy van egy Nikolicsunk, aki bárhol van góllövő listát vezet, meg van egy horvát gólkirályunk, de egyik se játszik, hanem Eppel.
????
tenorx
Egy félprofi csapat ellen az NB2 all star csapatanak is nyerni kellene. Amennyit keresnek azért meg pláne.

Azt hiszem most értettem meg Viktorunk logikáját: meg van az a réteg akitől a tegnap országba csöppent migrans is játszi konnyedtséggel vehetné el a munkát. Az előkertben rúgják a bőrt...

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
erre nincsenek szavak,de komolyan.

több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Számomra, mint focihoz laikus embernek, teljesen érthetetlen, hogy van egy Nikolicsunk, aki bárhol van góllövő listát vezet, meg van egy horvát gólkirályunk, de egyik se játszik, hanem Eppel.
????
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
A nap öröme azért számomra megvan 😊

 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/felkeszules-argentina-vetett-veget-a-brazilok-elkepeszto-sorozatanak-2574017
dande
Mondjuk azért az alibiceleste helyében ezt nem raknám ki a kirakatba 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Arra jó volt a meccs, hogy megnézzük, kikre nem lehet számítani a továbbiakban.
Ezt a Kleinheisler gyereket bűn játszani, labdarúgás ellen elkövetett bűncselekmény minden egyes perc amit kap címeres mezben...
Eppel kuka, Tóth kuka, meg úgy a fél csapat..
Csodálom, hogy a kinti szurkolók nem verték meg őket...
Botrány.
..és az a legdurvább, hogy ebből se Viktor, se Csányi, sem a krém nem fog tanulni. Továbbra is ömlik majd számolatlanul - és később elszámoltathatatlanul - a közpénz erre a szarra.
Én megértem, hogy jó buli a magyar foci, annak, akinek csurran-cseppen belőle valami, de akkor indítsanak politikus ligát oszt játszanak ott, a többi felejtős.
Nem a stadionok meg a haverok tanulnak meg focizni...
Előre félek a kupaselejtezők selejtezőinek előselejtezőitől...
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 243
Sport TV
11 perce ·
Az éjjel ma sem érhet véget... Andorra-Magyarország vb-selejtező éjféltől a Sport1-en.

--
sztem hiába lesz még 90 perc továbbra sem rúgunk gólt
Negritis
Egy régi vicc volt még az nfl.hu-n amikor Bears drukkerek azon poénkodtak egy Vikings ellen elbukott MNF után, hogy az ismétlést még megnyerhetik 😊
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Sport TV
11 perce ·
Az éjjel ma sem érhet véget... Andorra-Magyarország vb-selejtező éjféltől a Sport1-en.

--
sztem hiába lesz még 90 perc továbbra sem rúgunk gólt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Storck remélem lemond
gabokocka
És van nála jobb edző, aki elérhető? És ha igen, ki az?
Vrij6
Ez jó kérdés, gondolkodjunk


Kampman
Ez a beszélgetés kicsit hajaz a '18-as választásokra 😊
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Úristen, az utóbbi években ezért én többször is pénzt adtam.
Kampman
Én is baszki, csak én harminc éve nem voltam (magyar) meccsen.
(S ezzel több milliónyian vagyunk.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Na de srácok, a krémje még csak most jön:

BL és EL selejtezők!!
Geeri
Azt a casual magyar szurkoló leszarja.
Hanni
Pedig szerintem az az igazán félelmetes. Évről évre egyre több állami pénz megy a kirakatcsapatokba, az eredmény meg egyre rosszabb, vagy legalábbis nem jobb.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
A 2006-os máltai vereség után kerek egy évig nem néztem semmilyen magyar meccset, se klub, se válogatott szinten. Ez most is menni fog. Úristen, az utóbbi években ezért én többször is pénzt adtam.
Kampman
Pedig el is ihattad volna... 😕

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa